Livescore.az

Dünənki oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [21:04:03]
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 08:30 Leicester City1 2-2 Tottenham Hotspur2
F 11:00 Burnley 2-0 Norwich City1
F 11:00 Manchester City2 8-0 Watford2
F 11:00 Everton1 0-2 Sheffield United3
F 13:30 Newcastle United2 0-0 Brighton Hove Albi1
F 10:30 Bayern Munchen4 4-0 FC Koln1
F 10:30 Bayer Leverkusen 2-0 Union Berlin11
F 10:30 Hertha Berlin4 3-1 SC Paderborn 074
F 10:30 SC Freiburg1 2-1 Augsburg1
F 13:30 Werder Bremen 0-3 RB Leipzig13
F 07:30 Irlam 0-2 York City2
F 10:00 Chester FC1 1-1 Altrincham
F 10:00 Curzon Ashton FC1 4-4 Blyth Spartans1
F 10:00 Ashton United11 1-0 Pontefract Collierie4
F 10:00 Bradford Park Avenue14 2-4 Morpeth Town
F 10:00 FC United of Manches 1-2 Warrington Town AFC3
F 10:00 Gateshead 6-0 Ramsbottom United
F 10:00 Lancaster City 0-5 Spennymoor Town1
F 10:00 Alfreton Town2 1-2 Kings Lynn4
F 10:00 Stamford 0-4 Boston United1
F 10:00 Kettering Town1 1-1 Sutton Coldfield Tow2
F 10:00 Tiverton Town2 2-4 Bristol Manor Farm3
F 10:00 Swindon Supermarine2 0-4 Bath City1
F 10:00 Oxford City 7-0 North Leigh4
F 10:00 Dulwich Hamlet1 6-1 Bognor Regis Town2
F 10:00 Billericay Town1 1-0 Basildon United1
F 10:00 Lewes 1-2 Bowers Pitsea1
F 10:00 Biggleswade Town1 1-2 Ware
F 10:00 Moneyfields3 0-2 Whyteleafe1
F 10:00 St Albans City3 2-2 Worthing11
F 10:00 Farnborough Town1 0-5 Wealdstone FC1
F 10:00 Weston Super Mare5 2-1 Merthyr Town5
F 10:00 Hereford United2 5-2 Truro City3
F 10:00 Havant Waterloovil2 2-1 Taunton Town1
F 10:00 Cirencester1 2-2 Chippenham Town
F 10:00 Rushall Olympic1 2-0 Gainsborough Trinity2
F 10:00 Matlock Town2 1-2 Kidsgrove Athletic4
F 10:00 Kidderminster Harrie 0-0 Stafford Rangers1
F 10:00 Coalville3 1-2 Stourbridge2
F 10:00 Maidstone United 4-1 Cheshunt
F 10:00 Bishops Stortford1 1-2 Peterborough Sports2
F 10:00 Tonbridge Angels 1-2 Eastbourne Borough
F 10:00 Runcorn Town 1-3 Farsley Celtic
F 10:00 Balham 3-5 Royston Town
F 10:00 Hadley 1-0 Ramsgate
F 10:00 Halesowen Town 4-1 Stratford Town
F 10:00 AFC Telford United 0-3 Nantwich Town
F 10:00 Southport FC 5-2 Scarborough
F 10:00 1874 Northwich 0-1 Whitby Town
F 10:00 Leamington 2-2 Chasetown
F 10:00 Hednesford Town 3-2 Barwell
F 10:00 Enfield Town 2-0 Braintree Town
F 10:00 Beaconsfield SYCOB 1-0 Hemel Hempstead Town
F 10:00 Corinthian Casuals 2-0 Chelmsford City
F 10:00 Marine 1-2 Dunston UTS
F 10:00 Guiseley 1-0 Stockton Town
F 10:00 Loughborough Dynamo 0-3 Tamworth
F 10:00 Margate 3-1 Concord Rangers
F 10:00 Hendon 3-2 Deeping Rangers
F 10:00 Harrow Borough 0-1 Carshalton Athletic
F 10:00 Horsham 0-2 Dartford
F 10:00 Flackwell Heath 0-3 Slough Town
F 10:00 Kidlington 5-0 Gloucester City
F 10:00 Trafford 1-3 Darlington
F 10:00 Kings Langley 4-0 Folkestone
F 10:00 Haringey Borough 5-0 Staines Town
F 10:00 Walthamstow 1-1 Abbey Rangers
F 08:30 Leeds United 1-1 Derby County4
F 11:00 Cardiff City1 1-0 Middlesbrough2
F 11:00 Wigan Athletic1 2-0 Charlton Athletic1
F 11:00 Sheffield Wednesday2 1-1 Fulham1
F 11:00 Bristol City1 0-0 Swansea City11
F 11:00 Birmingham City 0-1 Preston North End
F 11:00 Nottingham Forest2 1-0 Barnsley3
F 11:00 Millwall2 1-2 Queens Park Rangers 3
F 11:00 Brentford1 0-0 Stoke City2
F 11:00 Luton Town 0-3 Hull City2
F 11:00 Reading2 1-2 Blackburn Rovers2
F 12:30 Marseille24 1-1 Montpellier13
F 15:00 Bordeaux4 2-2 Stade Brestois3
F 15:00 Metz1 1-2 Amiens1
F 15:00 Nice2 2-1 Dijon3
F 15:00 Nimes1 1-0 Toulouse13
F 15:00 Reims 0-0 Monaco2
F 04:30 Dalian Aerbin 2-0 Shenzhen JiaZhaoye1
F 08:35 Shandong Luneng2 2-2 Shanghai Shenhua
F 08:35 Hebei HX Xingfu5 2-1 Tianjin Teda1
F 09:00 KPV1 4-1 RoPS Rovaniemi1
F 10:00 Udinese4 0-1 Brescia4
F 12:59 Juventus 2-1 Verona14
F 15:45 AC Milan2 0-2 Inter Milan1
F 08:00 Gumushanespor3 1-1 Pendikspor4
F 08:00 Duzyurtspor2 3-0 Amedspor2
F 09:00 Kasimpasa2 3-1 Antalyaspor3
F 11:30 Kayserispor2 1-1 Denizlispor1
F 14:00 Fenerbahce2 2-2 Ankaragucu3
F 11:00 Bolton Wanderers2 1-1 Sunderland A.F.C4
F 11:00 Gillingham1 0-1 Ipswich Town2
F 11:00 Wycombe Wanderers11 1-0 Portsmouth14
F 11:00 Accrington Stanley3 1-1 Blackpool2
F 11:00 Tranmere Rovers2 2-1 Burton Albion3
F 11:00 AFC Wimbledon14 1-3 Bristol Rovers1
F 11:00 Rotherham United1 0-0 Shrewsbury Town3
F 11:00 Fleetwood Town 2-1 Rochdale4
F 11:00 Doncaster Rovers2 2-1 Peterborough United
F 11:00 Lincoln City2 0-6 Oxford United4
F 11:00 Milton Keynes Dons1 0-1 Southend United5
S 11:00 Bury - Coventry City
F 09:00 Talaea EI-Gaish4 0-1 El Mokawloon El Arab1
F 11:30 El Gounah1 0-1 Ismaily
F 14:00 Pyramids FC1 4-0 Enppi
F 01:00 Newcastle Jets 0-0 Sydney FC
F 08:30 Clube Do Remo4 1-0 Tuna Luso1
F 08:30 Aksarayspor 2-1 Silivrispor
F 08:30 Erzin Belediyespor 0-0 Duzcespor
F 08:30 Erbaaspor S 2-0 Karsiyaka
F 08:30 Tekirova Belediyespo1 2-2 Ofspor
F 09:00 Jamshedpur FC 3-3 Real Kashmir FC
F 09:00 Pitea IF 4-1 Umea FC Academy
F 09:00 Sandviks IK 2-4 IFK Ostersund
F 09:00 Osterlen FF 2-1 Dalstorps IF
F 09:00 Rappe GOIF1 3-1 Karlskrona AIF
F 09:00 Gamla Upsala SK 2-0 Kungsangens IF1
F 09:00 Valbo FF 0-2 Hudiksvalls ABK
F 09:00 Nordvarmland FF 5-2 Grebbestads IF
F 09:00 Vanersborg FK 3-2 IFK Tidaholm
F 09:30 Lyon (w)(N) 1-1 Paris Saint Germain 2
F 10:00 IS Halmia 4-1 Stafsinge IF
F 19:30 Detroit City2 1-1 New York Cosmos11
F 05:15 Bangladesh U18 3-0 Sri Lanka U18
F 09:00 Burundi U201 3-3 South Sudan U204
S 01:30 Chinese Taipei Unive 0-0 Hong Kong University
S 03:30 Chinese Taipei Unive 0-0 Philippines Universi
F 08:30 Falkenberg1 1-0 Ostersunds FK2
F 11:00 Kalmar3 1-1 Hacken4
F 11:00 IFK Norrkoping FK1 3-0 Orebro
F 11:59 FC Bergerac 1-1 Stade Bordelais
F 11:59 Bourges FC 3-1 FC Nantes B
F 11:59 Colomiers1 2-0 Blois2
F 11:59 St Pryve St Hilaire2 0-0 Saint-Etienne B3
F 11:59 Sete FC 2-0 Trelissac
F 12:59 IFK Goteborg2 2-1 IK Sirius FK
F 15:00 Lens B 0-1 Stade Reims II2
F 15:00 St. Maur Lusi4 0-1 Sedan11
F 15:00 Sainte Genevieve Spo 0-2 ASM Belfortaine
F 15:00 Saint Quentin 1-2 Iris Club de Croix
F 15:00 Angers II 0-0 Fleury Merogis U.S.
F 15:00 Granville 2-1 Guingamp B
F 15:00 Oissel1 1-1 Vitre
F 15:00 Saint Malo 0-2 FC Rouen
F 09:00 SKA Khabarovsk2 2-0 Yenisey Krasnoyarsk2
F 10:00 Torpedo Armavir2 0-0 Luch Energiya2
F 10:00 Baltika Kaliningrad4 2-1 Rotor Volgograd3
F 10:00 Chertanovo Moscow1 0-1 Shinnik Yaroslavl3
F 10:00 Fakel1 0-3 Khimki2
F 10:00 FK Chayka K-SR1 1-1 FK Krasnodar II2
F 10:00 Mordovya Saransk4 1-0 Tekstilshchik Ivanov3
F 10:00 FK Nizhny Novgorod3 1-1 Avangard3
F 10:00 Spartak Moscow II2 0-3 Neftekhimik Nizhneka3
F 10:00 Torpedo moskva1 2-1 Tom Tomsk
F 14:45 Helmond Sport3 0-2 FC Oss2
F 10:00 Grantham Town1 1-0 Bamber Bridge
F 10:00 South Shields2 2-0 Basford Utd1
F 10:00 Stalybridge Celtic2 1-3 Radcliffe Borough2
F 10:00 Atherton Collieries1 1-3 Mickleover Sports
F 10:00 East Thurrock United1 2-1 Brightlingsea Regent2
S 10:00 Merstham 0-0 Cray Wanderers
F 11:00 Southampton U231 0-2 Chelsea U231
F 11:00 Port Vale4 2-2 Mansfield Town3
F 11:00 Colchester United1 2-1 Leyton Orient2
F 11:00 Plymouth Argyle 0-2 Cheltenham Town3
F 11:00 Walsall2 1-0 Scunthorpe United1
F 11:00 Bradford City12 3-1 Carlisle United14
F 11:00 Crewe Alexandra 4-1 Salford City1
F 11:00 Cambridge United1 0-1 Swindon Town3
F 11:00 Newport County1 1-1 Exeter City3
F 11:00 Forest Green Rovers14 0-0 Stevenage Borough3
F 11:00 Oldham Athletic 3-1 Morecambe
F 11:00 Northampton Town1 2-2 Crawley Town1
F 11:00 Grimsby Town 1-0 Macclesfield Town
F 11:00 Botafogo RJ3 1-2 Sao Paulo1
F 17:00 Cruzeiro (MG)2 1-2 Flamengo2
F 19:00 Corinthians Paulista2 2-1 Bahia BA4
F 21:00 Santos1 0-3 Gremio (RS)4
F 11:00 Aldershot Town 1-0 Wrexham3
F 11:00 Boreham Wood 4-0 Stockport County1
F 11:00 Bromley1 2-1 Notts County
F 11:00 Chorley FC2 1-1 Woking13
F 11:00 Ebbsfleet United2 0-3 Barrow2
F 11:00 Halifax Town 4-2 Barnet3
F 11:00 Hartlepool United23 0-2 Dover Athletic1
F 11:00 Maidenhead United1 1-1 Harrogate Town2
F 11:00 Solihull Moors1 0-1 Yeovil Town5
F 11:00 Sutton United1 4-0 Chesterfield3
F 11:00 Torquay United 0-0 Dagenham Redbridge3
F 13:20 AFC Fylde1 3-1 Eastleigh1
F 14:00 Belenenses3 0-2 Rio Ave
F 16:30 Moreirense3 1-2 Benfica2
F 08:00 Nurnberg 1-1 Karlsruher SC
F 08:00 SV Sandhausen1 1-1 VfL Bochum4
F 08:00 VfB Stuttgart1 2-0 Greuther Furth4
F 08:00 SV Wehen Wiesbaden12 2-5 Arminia Bielefeld2
F 10:00 Broxburn Athletic 3-2 East Stirlingshire
F 10:00 Buckie Thistle FC 4-1 Civil Service Stroll
F 10:00 Caledonian Braves3 3-4 Rothes3
F 10:00 Cumbernauld Colts4 1-5 Penicuik Athletic1
F 10:00 Dalbeattie Star 1-3 Gala Fairydean
F 10:00 Edinburgh University 1-3 Lochee United
F 10:00 Forres Mechanics 1-4 Banks o Dee
F 10:00 Fort William 5-0 Vale of Leithen
F 10:00 Fraserburgh1 0-1 Bonnyrigg Rose1
F 10:00 Gretna1 1-0 Hill of Beath FC1
F 10:00 Inverurie Loco Works 3-2 Wick Academy
F 10:00 Keith 2-3 Stirling University
F 10:00 Nairn County2 0-0 Clachnacuddin
F 10:00 Spartans 1-1 Deveronvale1
F 10:00 Strathspey Thistle 2-1 Lossiemouth
F 10:00 Turriff United 1-5 Formartine United
F 10:00 Linlithgow Rose5 1-0 Huntly2
F 09:00 Greuther Furth (Yout 2-0 SpVgg Bayreuth
F 09:00 TSV Aubstadt 1-3 Te Cu Kukuh Atta Sei
F 09:00 VfB Eichstatt 1-1 TSV 1860 Rosenheim
F 09:00 Viktoria Aschaffenbu 2-0 VfR Garching
F 09:00 SV Schalding Heining1 0-3 FC Memmingen
F 09:00 SV Heimstetten2 1-0 TSV Buchbach5
F 09:00 TSV Rain Am Lech 1-1 FV Illertissen
F 09:00 Chemnitzer2 3-2 Carl Zeiss Jena3
F 09:00 MSV Duisburg 2-1 TSV 1860 Munchen11
F 09:00 Hallescher FC3 2-2 Preuben Munster4
F 09:00 Kaiserslautern1 1-1 Magdeburg
F 09:00 Unterhaching5 2-0 SG Sonnenhof Grossas3
F 09:00 Viktoria koln2 0-0 Eintracht Braunschwe2
F 09:00 Alemannia Aachen2 1-1 Rot-Weiss Oberhausen1
F 09:00 Borussia Dortmund (Y 0-4 SV Rodinghausen
F 09:00 VFB Homberg4 1-1 Koln (Youth)2
F 09:00 Sportfreunde Lotte2 4-0 SV Lippstadt3
F 09:00 TuS Haltern2 0-4 Wattenscheid 091
F 09:00 FC Giessen3 0-2 Saarbrucken3
F 09:00 Bayern Alzenau1 1-1 TSG Hoffenheim (Yout
F 09:00 SV Elversberg3 0-2 TSV Steinbach4
F 09:00 Bahlinger 0-2 FSV Frankfurt
F 09:00 Vfr Aalen2 1-2 TSG Balingen3
F 09:00 Heider SV 2-0 St Pauli II
F 09:00 FC Platinum 0-0 Mushowani Stars
F 07:00 Forest Rangers12 2-2 Buildcon FC4
F 07:00 Nkwazi2 3-2 Zanaco1
F 08:55 ZESCO United Ndola 2-1 Lumwana Radiants1
F 09:00 Kabwe Youth Soccer A13 2-2 Kabwe Warriors1
F 09:00 Kansanshi Dynamos3 1-0 Green Buffaloes
F 10:30 Carmarthen 2-6 The New Saints
F 10:30 Pen-y-Bont FC3 3-1 Airbus UK Broughton4
F 10:30 Bala Town 1-2 UWIC Inter Cardiff2
F 10:30 Newtown AFC 1-1 Connahs Quay Nomads 3
F 10:30 Bangor City FC 2-3 Llandudno
F 10:30 Buckley Town 2-4 Llanrhaeadr
F 10:30 Colwyn Bay 4-2 Llanfair United
F 10:30 Conwy Utd 1-1 Ruthin Town FC
F 10:30 Flint Town 7-0 Llangefni town
F 10:30 Gresford 0-2 Guilsfield
F 10:30 Porthmadog 1-2 Prestatyn Town FC
F 10:30 Rhyl FC 0-0 Penrhyncoch
F 10:30 Afan Lido 0-3 Briton Ferry Athleti
F 10:30 Taffs Well1 5-2 Pontypridd2
F 10:30 Cwmamman United 1-3 Llantwit Major
F 10:30 Cambrian Clydach 1-2 Haverfordwest County
F 10:30 STM Sports 6-2 Llanelli
F 10:30 Cwmbran Celtic 4-0 Goytre Utd
F 10:30 Ammanford1 2-1 Caerau Ely14
F 10:30 Swansea University 4-2 Undy Athletic
F 15:30 CD Hermanos Colmenar5 2-1 Real Frontera1
F 15:30 Universidad Central 14 1-1 Angostura FC15
F 15:30 Yaracuy FC5 0-2 CA Furrial1
F 16:00 Titanes FC4 1-0 Univ Los Andes4
F 17:00 Carabobo FC1 2-1 Aragua FC3
F 17:00 Portuguesa FC2 0-2 Deportivo Tachira2
F 17:00 LALA FC12 1-0 Zamora Barinas2
F 18:00 Estudiantes Caracas 4 1-1 Academia Puerto Cabe13
S 15:00 Deportivo Anzoategui 0-0 Zulia FC
F 09:00 Metallurg Bekobod3 1-2 Pakhtakor3
F 09:00 Sogdiana Jizak2 0-0 Navbahor Namangan13
F 20:00 Charlotte Independen1 0-3 Swope Park Rangers2
F 20:00 Louisville City FC3 5-3 New York Red Bulls B2
F 20:30 Tampa Bay Rowdies2 6-1 Bethlehem Steel2
F 21:00 Memphis 9014 1-0 Saint Louis FC2
F 21:00 Nashville 0-0 Pittsburgh Riverhoun11
F 21:00 Tulsa Roughneck2 0-1 Orange County Blues 3
F 22:30 El Paso Locomotive F 2-0 Colorado Springs Swi2
F 23:30 Fresno FC5 2-1 Phoenix Rising FC2
F 21:00 Chicago Red Stars (w 3-1 Washington Spirit (3
F 22:00 Utah Royals (w) 0-3 North Carolina (w)1
F 23:00 Seattle Reign (w) 0-1 Sky Blue FC (w)2
F 23:30 Portland Thorns FC ( 1-0 Houston Dash (w)
F 19:00 Chattanooga Red Wolv14 2-1 Orlando City U2313
F 19:00 Lansing Ignite FC 1-1 Tormenta FC
F 19:00 CA Independente3 2-1 Sporting San Migueli3
F 19:00 Plaza Amador2 1-1 Costa Del Este1
F 22:30 FC Tucson12 0-0 Richmond Kickers22
F 16:00 Defensor Sporting Re3 3-0 Rampla Juniors Reser3
F 09:00 Villa Espanola6 0-1 Torque1
F 14:30 Rentistas11 1-0 Deportivo Maldonado13
F 14:30 Villa Teresa14 1-1 Albion FC12
F 14:30 Tacuarembo 1-1 Central Espanol
F 15:00 Colon CF24 0-5 Parque del Plata1
F 15:00 Rocha3 1-0 Oriental2
F 15:00 CA Juventud4 1-1 CA Penarol2
F 19:00 Defensor Sporting Mo 1-0 Rampla Juniors FC1
F 08:00 Kolos Kovalivka U2114 0-1 PFC Oleksandria U214
F 08:00 FC Vorskla U21 1-3 Dinamo KyivU21
F 08:00 Desna Chernihiv U212 0-0 FC Shakhtar Donetsk 12
F 07:00 Vorskla Poltava Rese4 1-3 Dynamo Kyiv Reserves2
F 06:00 Niva Vinica1 2-2 FC Bukovyna chernivt13
F 09:30 Omonia Aradippou 1-2 Agia Napa
F 09:30 Asil Lysi 2-1 Omonia Psevda
F 09:30 Karmiotissa Polemidi 2-0 Alki Oroklini
F 09:30 Xylotympou 3-1 Digenis Morphou
F 09:30 AE Zakakiou 0-1 Othellos Athienou
F 09:30 Akritas Chloraka 2-2 Ermis Aradippou
F 12:00 Balkany Zorya3 2-0 Prykarpattya Ivano F4
F 12:00 Metalist 1925 Kharki3 2-0 Volyn
F 12:00 Ahrobiznes TSK Romny1 2-1 FK Avanhard Kramator
F 12:00 Metalurh Zaporizhya1 0-2 FC Mynai1
F 12:00 Cherkashchyna-Akadem 1-2 Hirnyk-Sport
F 12:00 Kremin Kremenchuk1 2-4 Chernomorets Odessa1
F 12:00 FC Inhulets Petrove3 3-2 MFK Mikolaiv12
F 12:00 Rukh Vynnyky5 0-1 Obolon Kiev15
F 12:00 Dnipro-13 2-0 FC Karpaty Lviv2
F 12:00 Zorya14 0-0 FC Mariupol13
F 12:00 FC Lviv16 0-1 Olimpic Donetsk5
F 10:45 Al Ittihad Kalba Res1 2-1 Al Ain SCC Reserves3
F 10:45 Al Wasl SC Reserves3 2-2 Al Nasr SC Reserves3
F 03:30 Umraniyespor U19 0-0 Elazigspor U192
F 05:00 Kasimpasa U191 2-1 Antalyaspor U194
F 07:30 Fenerbahce U191 0-2 Ankaragucu U192
F 07:30 Istanbulspor U192 4-2 Balikesirspor U193
F 08:30 Kirsehir Koyhizmetle 1-2 Elazigspor2
F 08:30 Nigde Belediyespor 0-3 Kastamonuspor
F 08:30 Anadolu Selcukluspor1 1-0 Bugsasspor
F 08:30 Hacettepe SK 0-1 Kirklarelispor
F 08:30 Zonguldak1 1-0 Inegolspor1
F 09:00 Bandirmaspor1 2-0 Bayburt Ozel Idare
F 09:00 Bodrumspor 0-4 Belediye Vanspor
F 09:00 Ergene Velimese 1-1 Sivas Dort Eylul Bel
F 09:00 Tuzlaspor 0-0 Sakaryaspor
F 09:00 Usakspor 0-2 Ankarademirspor
F 09:00 Sancaktepe Belediye 1 0-1 Corum Belediyespor
F 09:00 Sariyer 1-0 Afjet Afyonspor
F 11:59 Kahramanmarasspor 2-1 Etimesgut Belediye S
F 11:59 Kardemir Karabukspor 0-1 Eyupspor
F 11:59 Samsunspor 5-0 Tarsus Idman Yurdu
F 07:00 FC Ararat Moscow13 1-1 Metallurg Lipetsk11
F 07:00 Rotor Volgograd B14 0-3 FK Khimik Novomoskov
F 07:00 Znamya Truda 0-0 Torpedo Vladimir3
F 08:00 Umraniyespor2 1-1 Boluspor4
F 10:30 Altay Spor Kulubu2 0-0 Keciorengucu13
F 10:30 Osmanlispor FC7 2-1 Altinordu
F 08:00 Pazarspor 0-1 Halide Edip Adivarsp
F 08:30 Yeni Altindag BS 2-2 Kelkit Belediye Hurr
F 08:30 Osmaniyespor 1-1 Modafen Spor
F 09:00 Darica Genclerbirlig 2-0 Golcukspor
F 09:00 Bayrampasa 2-1 Batman Petrolspor
F 09:00 Bursa Niluferspor AS 1-0 Nevsehirspor Genclik
F 09:00 Somaspor 0-3 Muglaspor
F 09:00 Nazillispor 0-0 Yimpas Yozgatspor
F 11:59 Diyarbakirspor 2-0 Yesilyurt Belediyesp
F 10:00 Croissant Msaken2 5-2 Sfax Railways13
F 10:00 Olympique de Beja2 3-0 A.S Ariana4
F 10:00 Sporting Ben Arous6 0-1 CO Medenine4
F 10:00 AS Gabes 0-0 Sbikha
F 10:00 CO Sidi Bouzid 2-1 Stade Africain Menze
F 10:00 Esperance Sportive Z 0-0 ES Rades
F 05:15 Pattani 2-0 Hua Hin City
F 05:30 Satun United5 1-1 Thonburi University12
F 08:00 Sukhothai4 2-3 Muang Thong United3
F 09:00 Suphanburi FC4 3-0 Ratchaburi FC5
F 10:00 Bangkok United FC3 1-1 Chiangrai United3
F 07:00 Phrae United FC4 0-0 Ranong FC3
F 07:45 Lampang FC4 0-0 Army United F.C.2
F 09:00 Air Force Central1 1-2 Khonkaen FC2
F 09:00 Bangkok Glass1 3-0 Navy FC2
F 09:00 Udon Thani 1-2 Ayoubi Taya2
F 10:00 Samut Sakhon2 3-2 Rayong FC1
F 07:00 CSKA Pamir Dushanbe1 1-1 FC Kuktosh1
S 07:00 Khatlon Bokhtar 0-0 FC Panjshir
F 08:00 IFK Kalmar (w) 4-0 Kvarnsvedens IK (w)
F 08:00 Manisaspor3 0-2 Karaman Belediyesi S2
F 08:00 Erzincanspor1 3-0 Tire 1922 Spor
F 08:00 Artvin Hopaspor 2-1 Tokatspor
F 08:00 Wing Larsburg 0-1 Yeni Orduspor
F 08:00 Agri 1970 Spor 1-2 Cizrespor1
F 08:00 Elazig Belediyespor 1-1 Fethiyespor
F 08:00 Fatsa Belediyespor 0-0 Tepecik Bld
F 09:00 AIK Solna (w) 2-1 Umea IK (w)
F 09:00 Catalca Spor 1-1 Serik Belediyespor
F 09:00 Sile Yildizspor 1-0 Cankaya FK
F 09:00 Kizilcabolukspor 1-1 Sultanbeyli
F 09:00 1877 Alemdagspor 4-2 Kozan Spor FK
F 09:00 Erokspor 4-0 Dai Lin Jissbon
F 10:00 Borgeby FK (w) 1-2 Lidkopings FK (w)
F 10:00 Brommapojkarna (w) 2-0 Mallbackens IF (w)
F 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2-2 Kristianstads DFF (w1
F 10:00 Djurgardens (w)12 1-3 Kopparbergs Goteborg
F 07:00 Brommapojkarna U191 4-0 Sandvikens IF U19
F 11:00 FK Sindelic Nis 2-1 Zlatibor Cajetina
F 08:00 Motala AIF FK 9-0 Sodertalje
F 08:00 Tyreso FF 1-4 AFK Linkoping
F 08:00 Huddinge IF 1-0 Assyriska IF i Norrk
F 08:00 Haninge 0-2 Syrianska Botkyrka I
F 08:00 Karlbergs BK2 3-1 Kvarnsvedens IK4
F 08:00 Taby2 1-0 Sundbybergs13
F 08:00 Enkoping 1-3 IFK Lidingo FK
F 08:00 Skiljebo SK1 1-0 IFK Mora FK2
F 08:00 Stenungsunds IF 2-0 IK Gauthiod1
F 08:00 IFK Amal 1-1 Torslanda IK
F 09:00 IFK Malmo FK1 0-2 Assyriska BK1
F 09:00 BK Olympic 3-0 Eslovs BK
F 09:00 KSF Prespa Birlik 3-0 Onsala BK2
F 08:30 Varbergs BoIS FC1 5-0 Syrianska FC12
F 11:00 Dalkurd FF14 2-1 Osters IF
F 11:00 Assyriska Turab IK J 2-1 Utsiktens BK1
F 11:00 Torns IF 1-1 Eskilsminne IF1
F 10:00 Karlstad BK3 1-0 IF Sylvia3
F 10:00 Nykopings BIS 3-1 Rynninge IK
F 05:00 DAC Dunajska Streda 1 3-3 Trencin U191
F 05:00 FC Nitra U192 1-1 FK Poprad U193
F 05:00 SCP RuzomberokU193 1-1 Spartak Trnava U191
F 05:00 MSK Zilina U19 2-1 Dukla Banska Bystric3
F 05:00 ZP Sport Podbrezova 3 1-2 Slovan Bratislava U12
F 12:00 Dunajska Streda1 0-1 MFK Ruzomberok1
F 14:00 Trencin1 2-4 Slovan Bratislava2
F 14:00 Nitra2 0-2 Michalovce4
F 14:00 MSK Zilina1 2-1 Sokol Dolna Zdana4
F 14:00 SKF Sered 0-0 Zlate Moravce2
F 14:00 Spartak Trnava2 0-0 FK Senica4
F 14:00 Neuchatel Xamax2 1-3 FC Sion
F 14:00 St. Gallen3 3-1 Servette4
F 11:00 FC Balzers 1-0 FC Kosova Zurich
F 11:00 FC Red Star Zurich 2-4 USV Eschen Mauren
F 11:00 FC Dietikon 0-1 FC Gossau
F 11:00 Thalwil 0-1 FC Wettswil Bonstett
F 11:00 FC Paradiso 2-2 SV Hongg
F 12:00 Stade Ouchy14 3-0 Chiasso2
F 12:59 Winterthur3 0-3 FC Wil 19003
F 14:00 Aarau 3-1 Schaffhausen4
F 07:30 Union Viera21 0-2 La Quadra25
F 10:00 Ibiza Islas Pitiusas 3-0 Santanyi
F 10:00 Ribamontan Al Mar CF 0-2 U.M. Escobedo
F 10:30 Pasaia KE 1-2 CD Basconia
F 11:00 CD Buzanada15 0-2 Tenisca2
F 11:00 CD Subiza 0-1 CD Ardoi Draw
F 11:00 Valle de Egues 1-2 CD Cortes
F 11:00 CD Baztan 1-0 Murchante
F 11:00 UDC Txantrea KKE 3-1 Fontellas
F 11:00 Atletico Albericia 2-2 Club Deportivo Trope
F 11:00 Salmantino II13 1-2 CD Cristo Atletico4
F 11:30 FC Kitzbuhel3 1-4 SV Telfs4
F 11:30 CD Vera16 5-1 Atletico Union Guima4
F 11:30 Samanod6 1-0 CD Bezana5
F 11:30 Lourdes 1-1 CD Corellano
F 11:30 Real Aviles 2-2 EI San Martin
F 11:45 UD Llanera 3-1 SD Navarro CF
F 11:59 Las Palmas C3 2-0 Atletico Tacoronte4
F 11:59 MRA Navarra1 1-2 UD Mutilve2
F 11:59 Santfeliuenc FC1 2-3 LHospitalet2
F 11:59 Atletico Saguntino4 1-0 Atzeneta UE3
F 11:59 UF Beniganim1 2-0 Vilamarxant CF2
F 11:59 CyDL Jupiter Leones3 0-1 CD La Virgen Del Cam1
F 12:30 CE Andratx2 3-0 Santa Catalina Atlet2
F 12:30 Club Siero3 1-5 UC Ceares3
F 12:30 Muleno CF1 2-0 At. Pulpileno12
F 12:30 Conil CF 1-0 CD Utrera
F 12:45 CE Felanitx3 2-0 CD Manacor3
F 12:59 Club America U201 5-1 Queretaro U20
F 13:00 Deportivo Ourense2 4-0 UD Ourense3
F 13:00 Jove Espanol3 1-1 CD Olimpic Xativa1
F 05:30 Sporting De Huelva B 1-2 Hispalis (w)2
F 15:00 CD Furia Arona (W) 3-1 UD San Antonio Pilar3
F 12:00 TPS Turku (w)1 2-0 Merane (w)1
F 12:59 Madrid CFF (w)1 2-1 RCD Espanyol (w)12
F 12:59 Barcelona (w)1 6-1 Atletico de Madrid 12
F 06:30 Cordoba U191 7-1 Pena Barcelonista U12
F 07:00 CF Laguna U19 0-0 CD Sobradillo U19
F 11:00 Real Betis U19 4-0 CD 26 de Febrero U191
F 12:30 Atletico de Pinto U11 4-1 Mostoles U192
F 13:00 Alboraya U191 2-5 CD Roda U19
F 14:30 Las Palmas U191 3-0 CD Maspalomas U191
F 07:00 EiPozo Murcia Turist 2-1 Jaen Paraiso Interio
F 10:00 Vaidepenas Futsal 2-2 Rios Renovables Ribe
F 11:59 Inter Movistar Futsa 1-0 Palma Futsal
F 12:30 Catgas Energia Futsa 3-3 Peinsa F.S. Cartagen
F 14:00 Xota Navarra Futsal 3-1 CD Burela FS Pescado
F 13:00 CHAMALIERES3 0-1 Les Herbiers2
F 14:00 Cordoba2 1-1 Badajoz4
F 15:00 Bastia1 4-1 Drancy2
F 15:00 Gobelins 4-0 Stade Briochin
F 15:00 Lorient B1 2-0 Entente Sannois12
F 15:00 Vannes 3-3 Poissy As2
F 17:30 AD Chalatenago Reser5 1-0 Jocoro FC Reserves2
F 17:00 CD Ilopaneco5 2-2 AD Santa Rosa Guachi2
F 17:00 Once Municipal3 2-3 Santa Tecla13
F 17:00 A.D. Isidro Metapan2 2-0 Aguila4
F 17:00 Independiente San Vi11 1-1 CD Sonsonate
F 07:00 FC Banik Horna Nitra 0-1 Partizan Bardejov (w
F 07:00 Gottne IF 2-3 IFK Lulea
F 08:00 NK Brezice3 0-1 Krsko Posavlje
F 08:00 Kramfors-Alliansen 1-3 IFK Timra
F 08:00 Ytterhogdal IK 1-3 Skelleftea FF
F 08:00 Anundsjo IF1 1-4 Friska Viljor FC
F 08:00 IFK Umea2 1-1 Taftea IK1
F 08:00 FK Almeboda/Linneryd4 1-2 Hassleholms IF3
F 08:00 IFK Berga1 5-2 Asarums IF FK1
F 08:00 IFK Hassleholm 5-3 Nassjo FF
F 08:00 Nosaby IF1 1-1 Raslatt SK1
F 10:00 ND Beltinci 1-3 NK Bilje
F 10:00 Koroska Dravograd 0-1 Roltek Dob
F 10:00 NK Nafta 4-1 NK Rogaska
F 10:00 Krka 1-3 Radomlje
F 10:00 NK Fuzinar 0-1 ND Gorica1
F 10:00 Lidkopings FK 2-2 Orebro Syrianska IF
F 10:00 IFK Uddevalla 1-5 Savedalens IF
F 11:00 Angelholms FF 3-2 FC Rosengard1
F 12:59 NK Aluminij1 3-0 Tabor Sezana12
F 05:30 Home United FC14 3-2 Geylang United FC2
F 03:55 Partizan Belgrade U1 2-2 FK Brodarac U191
F 03:55 OFK Belgrade U19 0-3 FK Graficar U19
F 04:25 FK Internacional U19 3-2 FK Vozdovac U19
F 05:00 Olimp Khimki1 2-5 Zenit-2 St.Petersbur2
F 05:00 TSC Backa Topola U191 2-1 FK Napredak U192
S 12:55 Borac Cacak 0-0 FK Rsk Rabrovo
F 11:00 Semendrija 1924 2-1 Zemun1
F 11:00 Radnicki Pirot 1-1 Novi Pazar
F 11:00 Dinamo Vranje 2-0 FK Buducnost Dobanov
F 11:00 Radnicki 1923 Kraguj 0-0 FK Trajal Krusevac
F 11:00 Metalac Gornji Milan3 2-0 FK Zarkovo4
F 10:00 Partizan Belgrade3 2-0 Crvena Zvezda15
F 10:00 Cukaricki Stankom1 1-0 Mladost Lucani2
F 10:00 FK Spartak Zlatibor 1 1-0 Habitpharm Javor12
F 10:00 FK Napredak Krusevac1 1-3 Backa Topola5
F 10:00 Macva Sabac2 0-1 Proleter1
F 10:00 Indjija2 0-1 Radnicki Nis4
F 10:00 FK Rad Beograd16 0-1 Radnik Surdulica2
F 10:00 Vojvodina Novi Sad2 1-2 FK Vozdovac Beograd6
F 11:00 Livingston2 0-2 Aberdeen
F 11:00 Motherwell13 1-2 Ross County2
F 11:00 Saint Mirren1 0-0 Hamilton Academical14
F 10:00 East Kilbride2 3-2 Berwick Rangers3
F 11:00 Albion Rovers2 1-3 Edinburgh City1
F 11:00 Annan Athletic2 0-0 Stirling Albion3
F 11:00 Elgin City1 0-2 Cove Rangers2
F 11:00 Queens Park1 0-3 Cowdenbeath5
F 11:00 Stenhousemuir1 1-0 Brechin City5
F 11:00 Airdrie United2 0-1 Raith Rovers1
F 11:00 East Fife2 2-2 Dumbarton2
F 11:00 Forfar Athletic 2-0 Montrose1
F 11:00 Peterhead2 1-1 Clyde1
F 11:00 Stranraer 0-3 Falkirk
F 11:00 Alloa Athletic1 1-4 Ayr United
F 11:00 Dundee United4 2-1 Arbroath4
F 11:00 Inverness 2-0 Queen of South2
F 11:00 Greenock Morton 1-0 Dundee3
F 11:00 Partick Thistle 0-3 Dunfermline Athletic
F 06:00 Vaal UOT (w)1 1-1 Wits University FC (1
F 07:00 Palace Super Falcon 2 1-2 VUT (w)1
F 19:00 Paraguay U19(w)2 0-0 Venezuela (w) U191
F 21:00 Ecuador U19(w) 3-0 Peru U19(w)1
F 10:00 Chippa United2 0-0 Bloemfontein Celtic2
F 10:00 Stellenbosch FC2 2-2 Black Leopards1
F 10:30 Polokwane City FC3 3-1 Supersport United11
F 12:59 Mamelodi Sundowns2 2-1 Maritzburg United
F 15:15 Bidvest Wits1 4-3 Orlando Pirates1
F 09:00 SP Domagnano 1-2 Murata
F 09:00 Tre Fiori 3-2 Faetano
F 09:00 S.S Pennarossa 3-2 AC Juvenes
F 10:00 Royal Eagles 2-2 Real Kings
F 10:00 TS Sporting 0-2 Mbombela United
F 05:15 Sri Lanka(U19) 0-3 Bangladesh U19
F 07:00 FK Orenburg Youth3 1-2 Lokomotiv Moscow You12
F 07:00 Ufa Youth1 1-2 Spartak Moscow Youth1
F 07:00 Arsenal Tula Youth 2-0 FK Ural Youth1
F 07:00 FC Terek Groznyi You4 3-1 Krylya Sovetov Samar3
F 07:00 Dinamo Moscow Youth 3-0 PFC Sochi Youth2
F 07:00 CSKA Moscow (R) 1-4 FK Krasnodar Youth1
F 07:00 FC Tambov Youth11 1-1 FK Rostov Youth
F 07:00 Zenit St.Petersburg 2 1-1 Rubin Kazan (R)4
F 08:00 Terek Grozny3 1-1 Kryliya Sovetov3
F 08:00 Lindome GIF2 2-0 Ljungskile2
F 12:59 Spartak Tambov3 2-1 Rostov FK3
F 12:59 Zenit St. Petersburg 6-0 Rubin Kazan1
S 09:50 HC Yugra 0-0 Draw
F 07:00 Spartak Nalchik12 3-0 Spartak Vladikavkaz3
F 07:00 Alania Vladikavkaz 5-0 Inter Cherkessk
F 07:00 Akron Togliatti 1-0 FK Ural-2
F 07:00 Chelyabinsk2 3-1 Lada SOK Dimitrovgra3
F 07:00 FK Zenit Izhevsk2 0-1 Zvezda Perm2
F 07:00 Volga Ulyanovsk 4-3 Ufa B
F 07:00 Nosta Novotroitsk11 1-4 Tyumen2
F 07:30 Qviding FIF1 6-0 Hittarps IK1
F 11:00 KAMAZ Naberezhnye Ch 4-0 FC Lada Togliatti2
F 10:00 ACSO Filiasi1 1-2 Corvinul Hunedoara3
F 10:00 Ghiroda SI Giarmata 2 0-1 ACS Progresul Pecica6
F 10:00 National Sebis3 3-2 Crisul Chisineu Cris2
F 04:00 Bayern Munchen U17 3-1 SpVgg Unterhaching U
F 05:00 Concordia Chiajna1 1-1 SCM Argesul Pitesti4
F 05:00 Juventus Bucuresti4 2-3 Metaloglobus12
F 05:00 Rapid Bucuresti4 3-2 Gloria Buzau2
F 05:00 CS Mioveni1 1-1 Dunarea Calarasi1
F 05:00 Pandurii Targu-Jiu 2-5 FC UT Arad1
F 05:00 FC Timisoara 0-0 Scolar Resita
F 05:00 Sportul Snagov2 0-1 FK Csikszereda Mierc2
F 05:00 Voin Tate Numa Glenn2 2-0 Luceafarul Oradea
F 05:00 Universitaea Cluj2 4-0 Petrolul Ploiesti12
F 12:00 Gaz Metan Medias6 2-3 CS Universitatea Cra5
F 12:00 Sepsi1 3-0 AFC Hermannstadt2
F 12:00 CS Voluntari15 1-2 FC Clinceni4
F 14:30 FC Astra Giurgiu16 3-2 Dinamo Bucuresti4
F 10:50 Al Rayyan1 2-1 Al Khor SC11
F 11:15 Union Comercio Reser1 1-2 Academia Deportiva C5
F 17:30 Sport Huancayo Reser5 1-2 Universitario de Dep5
F 16:00 CA Independiente de 1 1-3 Sporting San Migueli1
F 16:00 Plaza Amador Reserve1 1-0 Costa Del Este Reser
F 10:00 Ironi Tiberias3 0-0 Hapoel Bnei Zalfa2
F 10:00 Maccabi Tzur Shalom12 0-1 Hapoel Iksal2
F 10:00 Moadon Sport Tira2 1-1 Maccabi Ironi Kiryat3
F 10:00 Verona U203 3-1 Spal U191
F 10:00 Spezia U20 3-0 US Cremonese U20
F 10:00 Empoli U20 1-2 Cagliari U20
F 10:00 Aves U19 0-0 Vizela U19
F 10:00 FC Famalicao U19 1-1 Gil Vicente U19
F 10:00 Pacos Ferreira U19 4-3 Feirense U19
F 10:00 Vitoria SC Guimaraes 1-1 Leixoes U19
F 10:00 Amora FC U19 3-1 Belenenses U19
F 10:00 GD Estoril-Praia U19 3-0 Vilafranquense U19
F 10:00 Sacavenense U19 0-2 Benfica U19
F 11:00 Rio Ave U19 0-1 Braga U19
F 06:00 Benfica U23 2-1 Coimbra EC U233
F 06:00 Portimonense U2324 2-2 Maritimo U2314
F 09:00 Feirense U23 0-2 Vitoria Setubal U231
F 11:00 Van Dyeu U17 1-2 Sport Clube Caldas U
F 11:00 Fafe4 3-2 Vitoria Guimaraes B3
F 06:00 AZS Wroclaw (w)2 3-0 TS Mitech Zywiec (w)1
F 06:00 Biedrzychowice Women 0-13 GKS Gornik Leczna (w
F 06:00 KKP Bydgoszcz (w) 0-4 GKS Katowice (w)
F 06:00 KKPK Medyk Konin (w) 1-1 UKS Lodz (w)
F 06:00 AZS UJ Krakow (w)2 1-0 Czarni Sosnowiec (w)1
F 08:00 Koln U17 4-0 SV Lippstadt U17
F 08:00 Eintracht Frankfurt 3-0 SC Freiburg U17
F 09:00 FC Heidenheim U19 2-1 Greuther Furth U19
F 10:00 LKS Lodz2 1-4 Arka Gdynia3
F 12:00 Piast Gliwice3 2-1 Rakow Czestochowa12
F 12:30 Lechia Gdansk3 2-0 Korona Kielce2
F 15:00 Slask Wroclaw2 4-4 Zaglebie Lubin
F 06:00 Cracovia Krakow (You 0-1 Legia Warszawa (Yout
F 06:00 Korona Kielce (Youth 2-1 Slask Wroclaw U21
F 06:00 SMS Lodz Youth 3-2 Wisla Krakow (Youth)
F 06:00 Escola Varsovia Wars 0-2 Pogon Szczecin(Youth
F 06:00 Zaglebie Lubin (Yout 1-2 Zha Buse U19
F 05:00 Pogon Szczecin II2 0-4 Radunia Stezyca3
F 06:00 Jutrzenka Giebultow4 1-0 Motor Lublin1
F 07:00 Hetman Zamosc2 1-1 Wisla Pulawy1
F 08:00 MLKS Znicz Biala Pis3 2-1 Polonia Warszawa4
F 10:30 Frydek-Mistek4 1-0 Uhersky Brod1
F 10:30 Hlucin2 0-2 Vrchovina4
F 10:30 Slovan Rosice3 1-0 Blansko
F 12:59 Garbarnia Krakow1 1-3 GKS Katowice1
F 12:59 Lech II Poznan 1-2 Widzew lodz
F 12:59 Gornik Leczna14 1-0 Gryf Wejherowo4
F 12:59 KS Legionovia Legion 0-1 Stal Stalowa Wola
F 12:59 Pogon Siedlce 3-2 Stargard Szczecinski1
F 12:59 Skra Czestochowa 2-1 Znicz Pruszkow
F 14:00 Olimpia Elblag 2-1 Bytovia Bytow
F 14:00 Gornik Polkowice 3-0 Elana Torun
F 12:00 Stal Mielec2 1-0 GKS Belchatow2
F 12:59 Chojniczanka Chojnic2 1-3 Radomiak Radom4
F 12:59 Chrobry Glogow3 3-2 Odra Opole2
F 12:59 Zaglebie Sosnowiec3 2-4 GKS Jastrzebie1
F 14:10 Sandecja Nowy Sacz3 1-2 Warta Poznan4
F 15:00 LKS Nieciecza3 0-1 Miedz Legnica1
F 14:30 Atletico Grau2 6-0 Santa Rosa Pucallpa16
F 16:30 Juan Aurich3 3-1 CD Coopsol13
F 15:15 Deportivo Union Come3 5-2 Academia Deportiva C3
F 19:45 Sport Boys2 4-0 UTC Cajamarca21
F 22:00 Sport Huancayo2 0-1 Universitario De Dep3
S 19:00 General Diaz 0-0 Cerro Porteno
F 20:00 VanuatuU232 3-1 Papua New GuineaU231
F 09:40 Mrbat12 0-4 Sohar Club1
F 11:40 Fnjaa3 2-1 Al-Seeb4
F 14:00 Saham1 2-1 Oman Club3
F 14:30 Glentoran (w)2 1-0 Linfield (w)1
F 10:00 Skovshoved13 1-2 FA 20002
F 11:00 Arna Bjornar (w) 0-2 Avaldsnes (w)
F 11:00 Fart (w) 1-1 Roa (w)
F 11:00 Kolbotn (w) 3-2 Stabaek (w)
F 11:00 LSK Kvinner (w) 2-0 Sandviken (w)1
F 11:00 Lyn (w) 2-1 Klepp (w)
F 11:00 Valerenga (w) 3-1 Trondheims Orn (w)
F 07:00 Nordstrand1 2-1 SK Herd4
F 07:00 Vestfossen 3-1 Stord IL
F 07:00 Stromsgodset B1 2-4 Fjora3
F 08:00 Arvoll 0-2 Spjelkavik
F 08:00 Rommen SK2 1-1 Sunndal1
F 08:00 FK Tonsberg 0-1 Follo
F 08:00 Frigg1 2-2 Drobak-Frogn IL1
F 08:00 Grei 0-2 Ready1
F 08:00 Halsen1 4-3 Lokomotiv Oslo
F 08:00 Donn 1-0 Brodd
F 08:00 Pors Grenland 4-0 Flint
F 08:00 Skjervoy 4-1 Leknes
F 08:00 Flekkeroy 8-0 Storms BK
F 09:00 Bryne B1 1-3 Mandalskameratene2
F 09:30 Aalesund FK B 3-2 Lorenskog
F 10:00 Staal Jorpeland 0-2 Vindbjart
F 10:00 Fana 5-3 Lysekloster
F 10:00 Vard Haugesund1 6-1 Fyllingsdalen
F 10:00 Gjøvik-Lyn 2-1 Nybergsund IL Trysil
F 10:00 Ray Heim B team1 5-2 Brumunddal1
F 10:00 Strindheim IL3 2-2 Orkla4
F 10:00 Verdal 1-1 Tiller
F 11:00 Baerum SK 1-0 Elverum
F 11:00 Fram Larvik1 4-0 Oppsal
F 07:00 Amazon Grimstad (w)1 1-2 Honefoss (w)
F 10:30 Kongsvinger2 1-2 Ullensaker/Kisa IL1
F 11:00 Cliftonville 1-0 Institute FC
F 11:00 Coleraine 4-2 Crusaders2
F 11:00 Glenavon Lurgan 3-1 Ballymena United
F 11:00 Glentoran FC 2-1 Warrenpoint Town1
F 11:00 Larne FC 0-0 Dungannon Swifts
F 10:00 Ballinamallard Unite 4-0 Dundela
F 10:00 Ballyclare Comrades 4-0 Knockbreda
F 10:00 Dergview FC 1-2 Portadown
F 10:00 HW Welders 2-2 PSNI
F 10:00 Loughgall FC 0-0 Ards FC
F 10:00 Queens University 1-3 Newry City
F 18:30 Real Esteli U203 1-0 Diriangen U213
F 18:30 Real Madriz FC U212 3-0 Chinandega U201
F 18:00 Juventus Managua2 4-0 Deportivo Ocotal2
F 21:00 Real Esteli5 3-1 Diriangen1
F 21:00 Real Madriz FC2 1-1 Chinandega FC5
S 21:00 Walter Ferretti 0-0 Las Sabanas
F 08:30 Masters Security1 0-1 Kamuzu Barracks1
F 08:30 Mlatho Mponela FC1 2-2 Moyale Barracks2
F 10:00 FC Cahul-2005 1-1 FC Olimpia Balti
F 10:00 Real Succes 2-2 Glodeni
F 10:00 FC ABUS Ungheni 2-0 Victoria Bardar
F 09:00 Codru Lozova 0-1 Dinamo-Auto
F 09:00 Speranta Nisporeni 0-0 Sheriff Tiraspol
F 10:00 FK Riteriai3 1-2 FK Zalgiris Vilnius5
F 10:00 Kauno Zalgiris3 0-2 Suduva2
S 20:00 SC Waterloo 0-0 FC Ukraine United
F 09:30 FC Plackovica 0-1 Belasica Strumica
F 09:30 FK Osogovo 1-0 Pobeda Prilep
F 09:30 PTGL 1-2 Pehchevo
F 09:30 FK Kozuv 1-0 Kamenica-Sasa
F 09:30 Pelister Bitola 0-0 FK Rinija
F 09:30 FK Kadino1 2-1 FK Ohrid 2004
F 09:30 FK Labunishta 3-2 FK Drita
F 09:30 Vardar Forino 2-0 FK Skopje
F 09:30 Korab Debar 4-0 Vlazrimi Kicevo
F 09:00 Borec Veles 1-1 Rabotnicki Skopje
F 01:00 Goyang FC 1-2 Ulsan Citizens
F 11:00 Chenois 2-3 Meyrin
F 11:00 Echallens 3-0 La Chaux-de-Fonds
F 11:00 US Terre Sainte 1-1 Azzurri 90
F 11:00 FC Naters 3-1 Young Boys U21
F 11:00 Solothurn 1-1 SC Buochs
F 11:00 FC Schotz 5-2 FC Luzern U21
F 11:00 SV Muttenz 2-1 Delemont
F 11:00 Bassecourt 2-2 Langenthal
F 11:00 SC Goldau 2-4 Wohlen
F 12:00 San Luis U201 1-5 Santos Laguna U202
F 15:30 Gimnasia Jujuy1 0-0 Quilmes1
F 13:00 Tlaxcala FC13 3-2 CD Albinegros Orizab4
F 13:00 Unam Pumas II5 4-1 Yalmakan FC3
F 13:00 Coyotes FC13 3-2 CD Albinegros Orizab4
F 17:00 Aguacateros CDU2 2-0 Deportivo Dongu2
F 17:00 Atletico San Francis 4-1 CD Nuevo Chimalhuaca2
F 17:00 Ciervos FC3 2-2 Calor de San Pedro4
F 17:00 U.A. Zacatecas2 3-1 UA de Chihuahua3
F 17:00 SD Atletico Nacional6 1-1 San Martin FC4
F 17:00 SD Panama Oeste2 3-0 AD San Antonio1
F 18:00 Cafetaleros de Tapac4 2-1 Intel Paja2
F 18:00 Pioneros de Cancun3 1-1 Sporting Canamy2
F 18:00 Real Canamy 0-1 Dorados B
F 18:00 Tepatitlan de Morelo2 0-1 Coras De Nayarit2
F 20:00 Club Canoneros Marin2 0-1 CAFESSA Jalisco1
F 19:00 Zacatepec2 2-1 Correcaminos UAT5
F 23:00 Cimarrones de Sonora4 0-0 Mineros de Zacatecas14
F 19:00 Atletico San Luis1 2-3 Santos Laguna3
F 19:00 Necaxa6 2-4 Club Leon3
F 19:00 Monterrey1 3-2 Puebla1
F 21:00 Pachuca1 5-1 Club Tijuana1
F 23:00 Club America2 2-2 Queretaro FC4
F 04:45 Armed Forces FC1 3-1 DDM FC
F 15:00 Itihad Z. Khemisset2 2-3 Chabab Ben Guerir3
F 15:00 Racing Casablanca1 2-0 ASS Association Spor2
F 15:00 KAC de Kenitra 0-0 Chabab Atlas Khenifr3
F 15:00 Club Salmi 1-0 Maghreb Fez
F 15:00 Wydad Fes 1-0 Olympique Dcheira
F 15:00 Kawkab de Marrakech 0-0 TAS de Casablanca
F 10:00 Genoa U20 3-0 Sassuolo U2012
F 11:00 MCO Mouloudia Oujda2 2-1 Union Touarga Sport 1
F 11:00 S.Urfaspor1 0-3 Manisa BB Spor
F 09:00 Terengganu3 0-1 Johor Darul Takzim4
F 12:59 Qormi F.C12 3-1 Fgura United2
F 15:15 Naxxar Lions 1-1 Pieta Hotspurs
F 11:59 FC Murom5 1-2 Dolgiye Prudy2
F 11:59 Korfez Bld.4 2-1 Turgutluspor1
F 12:00 Mosta FC3 1-1 Birkirkara FC2
F 12:00 Hamrun Spartans1 4-0 Sirens2
F 12:00 Hibernians FC11 2-1 Senglea Athletic4
F 15:00 Balzan FC2 0-2 Valletta FC3
F 15:15 Sliema Wanderers FC3 1-1 Gudja United2
F 09:00 Siauliai 5-0 FK Minija
F 11:00 Taip 4-3 Nevezis Kedainiai
F 10:00 Atlantas Klaipeda 3-0 Stumbras
F 10:00 HotturHuginn 2-0 KH Hlidarendi
F 10:00 Kordrengir 3-4 KV Vesturbaer
F 10:00 Reynir Sandgerdi 4-0 Skallagrimur
F 10:00 Alftanes 1-2 Augnablik Kopavogur
F 10:00 Vaengir Jupiters 1-0 Sindri
F 08:30 Tadamon Sour 1-2 Shabab El-Bourj
F 09:00 Al-Safa 0-0 Al Akhaahli Alay
F 08:00 Jelgava4 1-1 Rigas Futbola skola1
F 09:00 FK Spartaks3 4-2 FK Liepaja3
F 07:00 Balvu Vilki 1-6 JDFS Alberts
F 08:00 New Project1 0-4 Tukums-2000
F 08:00 Rezekne/BJSS 2-7 Super Nova
F 09:00 FK Smiltene BJSS 5-2 FK Dinamo Riga
F 12:35 Al-Qadsia SC11 2-0 Al-Arabi Club (KUW)4
F 12:35 Al-Ttadamon(KUW) 2-0 Al-Sahel1
F 09:00 Bergisch Gladbach 093 0-3 Schalke 04 (Youth)
F 09:00 Fortuna Koln4 0-2 SC Verl1
F 14:20 Al Ittihad(KSA)13 1-3 Al Hilal1
F 02:00 Pyeongtaek Citizen 2-4 Gyeongju Citizen
F 02:00 Siheung City 1-0 Chuncheon Citizen
F 02:00 Yangpyeong 3-0 Hwaseong FC
F 03:00 Busan Transportation 2-0 Daejeon Korail
F 03:00 Gyeongju KHNP 1-1 Mokpo City
F 07:00 Suwon City11 2-2 Daejeon Citizen1
F 05:00 Jeju United2 3-0 Seongnam FC1
F 05:00 Pohang Steelers1 2-1 FC Seoul1
F 07:00 Suwon Samsung Bluewi2 1-1 Sangju Sangmu Phoeni
F 08:00 Posta Rangers1 0-1 Weston Shitima4
F 08:00 Kisumu All Stars4 0-2 Nzoia United1
F 08:00 Mathare United1 2-1 Ulinzi Stars Nakuru
F 08:00 Wazito FC3 0-1 AFC Leopards SC3
F 10:00 Kaisar Kyzylorda1 0-1 FC Kairat Almaty3
F 10:00 FK Taraz3 2-2 FK Atyrau1
F 10:00 FC Zhetysu Taldykorg 2-1 Lokomotiv Astana2
F 10:00 Okzhetpes2 1-0 Irtysh Pavlodar1
F 04:00 Sdyushor 81 3-0 FK Aktobe Reserves3
F 06:00 Shakhter Karagandy R1 4-1 FK Atyrau Reserves4
F 07:00 Akademia Ontustyk Re 3-0 FC Ruzayevka1
F 04:30 Electricite du Cambo 1-2 Kirivong Sok Sen Che3
F 01:00 Setagaya Sfida (w) 0-1 Yamato Sylphid (w)
F 01:00 Cerezo Osaka Sakai 2-0 Orca Kamogawa FC (w)
F 04:00 Yokohama FC Seagulls 1-1 AS Elfen Sayama (w)
F 03:00 Honda Lock SC 1-3 Honda FC
F 06:00 Yokogawa Musashino 0-3 Sony Sendai1
F 04:00 Avispa Fukuoka2 1-1 Fagiano Okayama1
F 04:00 Kunshan FC3 2-1 Sichuan Jiuniu4
F 04:00 Zhejiang Yiwu 0-1 Hubei Chufengheli FC
F 04:00 Nanjing sand leaves1 2-0 Yunnan Kunlu12
F 04:00 Fujian Tianxin 3-1 Zhejiang Yiteng FC
F 04:00 Lhasa Chengtou 0-0 Shenzhen Pengcheng
F 04:00 Wuhan three town12 1-1 Jiangxi Liansheng11
F 04:00 Chengdu Xingcheng2 3-1 Suzhou Dongwu3
F 04:00 Guangxi Baoyun FC2 0-1 Hunan Billows4
F 06:00 Ventforet Kofu 1-1 Albirex Niigata
F 06:00 V-Varen Nagasaki 1-0 Kyoto Sanga1
F 07:00 Zweigen Kanazawa FC2 1-0 Renofa Yamaguchi1
S 07:00 FC Ryukyu 0-0 Montedio Yamagata
F 08:00 Alemannia Aachen U19 0-2 Arminia Bielefeld U1
F 09:00 Empoli (w) 0-1 Inter Milan (w)
F 09:00 AGSM Verona (w) 2-1 Florentia Womens
F 09:00 AC Milan (w)1 4-1 Orobica (w)
F 09:00 Sassuolo (w) 1-3 Juventus (w)
F 09:00 Tavagnacco (w) 1-1 Bari (w)
F 12:00 SV Kuchl 1-1 SV Seekirchen
F 12:00 USK Anif 0-3 Salzburger AK 1914
F 05:00 Paganese U195 2-1 Sicula Leonzio U192
F 10:00 Ascoli U203 3-4 Lecce U2013
F 10:00 Benevento (Youth) 2-1 Perugia U20
F 10:00 Juve Stabia U20 1-0 Crotone U201
F 10:00 Pisa U191 3-1 Cosenza Calcio Youth2
F 10:00 Sha LAN U19 1-2 Livorno Youth4
F 10:00 Trapani Youth2 1-0 Frosinone U2012
F 10:00 Atalanta U20 5-0 Juventus U201
F 10:00 Bologna U202 3-2 Napoli U202
F 10:00 Chievo U204 0-1 Sampdoria U202
F 10:00 Inter Milan U201 1-0 Fiorentina U2011
F 11:00 SSV Jeddeloh 3-0 HSC Hannover
F 15:00 Bobigny A.C. 1-0 Lille B
F 15:00 Epinal 2-0 Haguenau
F 15:45 Rende2 1-1 Teramo2
F 03:30 Maccabi Netanya U191 0-1 Hapoel Raanana Roei 2
F 03:30 Hakoah Amidar Ramat 2 1-0 Ironi Kiryat Gat U191
F 03:30 Hapoel Herzliya U192 0-2 Maccabi Herzliya U193
F 03:30 Football Club Nave Y2 9-0 Ihud Bnei Baqa U193
F 03:45 Maccabi Ironi Kiryat1 0-1 Maccabi Achi Nazaret4
F 04:00 Hapoel Bnei Lod U194 1-2 Hapoel Tzafririm Hol1
F 04:00 Hapoel Beer Sheva U12 1-2 Beitar Jerusalem Ore2
F 04:00 Hapoel Nof HaGalil U5 0-1 Maccabi Haifa U191
F 04:05 Beitar Nes Tubruk U113 0-0 Hapoel Rishon Lezion2
F 04:30 Hapoel Hadera U19 0-0 Maccabi Petach Tikva1
F 04:30 Hapoel Tel Aviv U193 4-0 Hapoel Nir Ramat Has3
F 09:00 Maccabi Tel Aviv Sha2 1-1 Hapoel Kiryat Shmona3
F 09:30 Hapoel Ramat Gan U1911 0-0 Bnei Sakhnin U191
F 10:00 Shimshon Kafr Qasim2 1-3 Hapoel Kfar Shalem4
F 12:00 Maccabi Netanya4 2-2 Hapoel Kfar Saba2
F 12:59 Sectzya Nes Ziona 0-1 Bnei Yehuda Tel Aviv1
F 14:30 Hapoel Kiryat Shmona1 0-2 Beitar Jerusalem3
F 14:30 Maccabi Tel Aviv4 1-0 Maccabi Haifa4
F 08:30 Hapoel Bueine4 2-0 Ironi Bnei Kabul4
F 08:30 Maccabi Ahva Yarka2 1-8 FC Tzeirey Tamra2
F 08:30 FC Alnada Nazareth5 2-1 Maccabi Bnei Nahf1
F 07:00 SKA Rostov 3-0 Urozhay Krasnodar3
F 07:00 Legion Dynamo 1-0 Druzhba Maykop
F 07:00 Anzhi Makhachkala14 1-0 FK Biolog12
F 08:00 Fajr Sepasi2 0-0 Arman Gohar Sirjan3
F 08:00 FK Leningradets2 1-0 Zvezda Sint Petersbu3
F 08:15 Navad Urmia3 1-0 Qashqai Shiraz1
F 08:30 Mes krman 3-1 Malavan3
F 08:30 Oxin Alborz2 3-0 Damash Gilan FC2
F 08:30 Mes Rafsanjan2 1-0 Shahrdari Tabriz3
F 08:45 Baderan Tehran FC1 2-2 Persepolis Pakdasht1
F 08:45 Khooshe Talaee Sana 13 2-1 Khouneh Be Khouneh1
F 09:00 Sepidrood Rasht2 0-0 Shahrdary Arak2
F 09:00 Salyut-Energia Belgo 1-0 FK Kaluga
F 09:00 FC Pskov 747 1-0 FK Kolomna
F 10:15 Esteghlal Khozestan1 3-1 Niroye Zamini1
F 15:45 Bray Wanderers2 4-1 Drogheda United2
F 15:45 Cobh Ramblers4 1-3 Longford Town2
F 15:45 Wexford (Youth)4 1-2 Cabinteely FC2
F 15:45 Athlone Town 2-2 Salthill Devon Galwa
F 15:45 Shelbourne 7-0 Limerick FC4
F 02:30 Persija Muda1 3-0 PSJS Jakarta Selatan1
F 03:00 Persesi Siantar 2-5 Bansar FC Gebang1
F 03:00 Polres Deli Serdang 1 1-2 Tanjung Balai United
F 04:30 Jakarta Timur FC3 2-2 Villa 2000 B1
F 05:15 Keluarga USU2 1-2 Batak United1
F 05:15 Poslab Labuhan Batu4 1-5 PS Bhinneka2
S 03:05 Persibabar Barat 0-0 Bangka Selection
S 04:40 Timah FC Pangkal 0-0 Persipas Pangkal Pin
F 04:30 BaBel United3 0-2 PSPS Pekanbaru2
F 04:30 Sriwijaya FC3 2-1 Persibat Batang5
F 11:00 Valur (w)1 3-2 Keflavik (w)1
F 11:00 Stjarnan (w) 3-1 KR Reykjavik (w)
F 11:00 HK Vikingur (w)1 0-1 Thor KA Akureyri (w)
F 12:00 KF Fjardabyggd 1-3 Leiknir F
F 12:00 IR Reykjavik 4-4 KF Gardabaer2
F 12:00 Kari Akranes5 0-2 UMF Selfoss3
F 12:00 Vestri 7-0 Tindastoll Sauda
F 12:00 UMF Vidir3 2-1 Dalvik Reynir2
F 12:00 Volsungur husavik 3-1 Throttur Vogum
F 11:00 Leiknir Reykjavik1 2-1 Fram Reykjavik5
F 11:00 Vikingur Olafsvik 4-2 UMF Njardvik
F 11:00 Thor Akureyri3 0-0 Magni4
F 11:00 Grotta Seltjarnarnes 4-0 Haukar Hafnarfjordur
F 11:00 Throttur Reykjavik1 0-0 Afturelding1
F 11:00 Keflavik1 1-0 Fjolnir3
F 11:00 MTK Hungaria FC (w) 3-1 Gyori Dozsa (w)
F 11:00 Ferencvarosi TC (w) 3-0 Taksony (w)
F 11:00 Kelen SC (w) 2-2 Szetomeharry Women
F 04:00 Puskas Akademia Fehe2 2-0 MTK Budapest U193
F 05:00 Gyori ETO U191 2-2 Vasas U193
F 05:00 Ferencvarosi U191 2-0 Illes Akademia Halad2
F 07:00 Budapest Honved U193 3-0 Debrecin VSC U191
F 05:45 Egri FC 2-4 Fehervar Videoton1
F 07:00 Honka Espoo3 3-1 HJK Helsinki
F 09:00 RCO Agde4 0-1 Diosgyor VTK1
F 09:00 Putnok Vse2 0-5 Paksi SE Honlapja2
F 09:00 Hodmezovasarhely FC 0-0 Budaorsi SC
F 09:00 Dunaharaszti MTK 1-7 Budapest Honved1
F 09:00 Sarvar FC1 0-3 Debrecin VSC
F 09:00 Bonyhad Volgyseg1 0-5 Videoton Puskas Akad3
F 09:00 Velence SE2 1-3 Szegedi AK2
F 09:00 Ende Lanny 0-7 Bodajk FC Siofok
F 09:00 Korosladany MSK 1-5 Bekescsaba
F 09:00 Salgotarjani Baratok 2-2 Szolnoki MAV FC
F 09:00 Balassagyarmat SE 2-2 Dorogi FC
F 09:00 HEVIZ 0-6 Mezokovesd Zsory
F 09:00 Hatvan 0-2 Ujpesti
F 09:00 Szentlorinc SE 0-1 Gyirmot SE
F 09:00 Soltvadkerti TE 0-4 Kaposvar
F 09:00 Beretyufa Road 1-1 Szajol KLK
F 09:00 Cegled 1-2 Papai Perutz
F 09:00 Nagykanizsai TE 1866 1-0 Veszprem
F 09:00 Balatonlelle SE 1-3 FC Dabas
F 09:00 Csornai SE 0-2 Tatabanya
F 09:00 Villani 0-8 Tiszaujvaros
F 09:00 Petervasara 1-1 Menfocsanak
F 09:00 Nagyecsed RSE 1-1 Nagybajomi AC
F 09:00 Balatoni Vasas SE 4-2 Kecskemeti LC
F 09:00 Szekszard UFC 2-2 Lipot SK
F 09:00 Berkenye SE 2-4 Ozidi
F 09:00 Szeged VSE 4-0 Beech Sigit1
F 09:00 Andrashida SC 0-6 Kecskemeti TE
F 09:00 Hajduszoboszloi 2-3 Vep
F 09:00 Kelen SC1 0-3 Vac-Dunakanyar
F 09:00 New Feherto 2-2 FC Ajka
F 09:00 Hai Wei Xi LSC 1-3 Fuzesgyarmati SK
F 09:00 Tamas FC 4-1 Tihany
F 09:00 Soproni SVSE-GYSEV 3-1 Kecsked KSK
F 09:00 Ginizis 1-2 Dabas-Gyon FC
F 09:00 Ajka Padoragut 1-1 Bauer Carney
F 09:00 Argall 1-6 Pecsi MFC
F 09:00 Bogacz 0-5 III.Keruleti TUE
F 09:00 Maglodi TC 6-0 Miskolc1
F 09:00 Uniona 0-1 MTK Hungaria
F 11:59 Mori SE 0-2 Kozarmisleny SE
F 13:00 DEAC3 0-0 Csakvari TK2
F 22:15 Honduras Progreso3 2-3 CD Vida4
F 06:30 Katwijk 0-0 Quick Boys1
F 08:30 GVVV Veenendaal 1-2 Excelsior Maassluis
F 09:00 ASWH 1-3 IJsselmeervogels
F 09:00 Rijnsburgse Boys 1-1 Volendam (Youth)
F 09:00 Spakenburg 2-2 Jong Sparta Rotterda
F 09:30 Kozakken Boys 2-4 HHC Hardenberg
F 11:59 De Treffers1 1-0 Scheveningen
F 11:59 TEC 1-1 Noordwijk
F 13:30 Sparta Rotterdam1 4-0 RKC Waalwijk2
F 14:45 Willem II1 1-0 VVV Venlo1
F 14:45 Groningen1 2-0 PEC Zwolle
F 15:45 Vitesse Arnhem4 4-2 Fortuna Sittard1
F 15:45 Pistoiese3 1-1 Como2
F 15:45 Modena3 1-1 Feralpisalo1
F 02:30 Happy Valley2 0-1 Sun Pegasus1
F 05:30 Yuen Long FC2 0-3 LeeMan
F 09:30 Hong Kong FC4 1-3 Eastern District SA1
F 17:30 Ciudad Vieja FC (w) 3-7 CSD Barcena FF (w)1
F 20:00 Deportivo Catocha4 1-1 Capitalinos FC3
F 18:00 CSD Municipal5 3-2 Siquinala FC2
F 23:00 Xelaju MC2 1-2 Guastatoya13
F 04:00 Panaitolikos U191 1-1 AEK Athens U191
F 04:00 PAOK Saloniki U1914 0-0 Aris Thessaloniki U15
F 05:00 Asteras Tripolis U194 0-0 Atromitos U192
F 06:00 PAS Lamia U1913 1-1 Panionios U194
F 08:00 AEL Larisa U193 1-1 Xanthi U1913
F 12:00 Asteras Tripolis2 2-1 Atromitos Athens3
F 12:00 Volos NFC1 1-0 OFI Crete5
F 14:00 Panaitolikos Agrinio 0-1 AEK Athens2
F 15:45 Ravenna2 1-0 Imolese3
F 05:00 Monchengladbach U17 1-3 Dortmund U17
F 06:00 Chemnitzer U19 2-6 Werder Bremen U191
F 06:00 Niendorfer TSV U19 0-6 Dynamo Dresden U19
F 06:00 Augsburg U192 1-4 Eintracht Frankfurt 2
F 07:00 Holstein Kiel U193 3-1 Hamburger SV U1911
F 07:00 FC Hennef 05 U17 0-3 Preussen Munster U17
F 08:00 MagdeburgU192 2-2 Hertha Berlin U192
F 08:00 Karlsruher SC U192 1-3 Stuttgarter Kickers 1
F 08:00 Hoffenheim U19 0-2 SC Freiburg U195
F 05:00 Carl Zeiss Jena U17 1-4 Hannover 96 U17
F 05:00 Werder Bremen U17 2-0 Chemnitzer(U17)
F 05:00 FSV Mainz 05 U1912 1-1 Ingolstadt U1914
F 06:00 RasenBallsport Leipz 2-0 Hallescher FC U17
F 07:00 St. PauliU17 2-1 Eintr. BraunschweigU
F 08:00 Hamburger SV U17 2-1 Hertha BSC Berlin U1
F 08:00 TSV Bordesholm 2-1 TSV Kropp
F 09:00 Oldenburger SV 3-5 Husumer SV
F 08:30 Bischofswerdaer FV2 2-0 Lichtenberg 4712
F 08:30 BSG Chemie Leipzig15 1-3 Hertha BSC Berlin Yo
F 08:30 BFC Viktoria 18893 0-0 FSV Optik Rathenow4
F 07:00 Sportfreunde Dorfmer 1-3 Goppinger SV
F 07:00 Bremer SV 3-3 LTS Bremerhaven
F 07:00 Tus Dassendorf 4-0 Hamm United
F 07:00 Hertha Zehlendorf 3-0 Brandenburger SC Sud
F 07:30 VFL 05 Hohenstein-Er 1-1 Hallen
F 08:00 SSV Reutlingen 05 2-1 Neckarsulmer Sport-U
F 08:00 TSV Ilshofen 1-3 FSV 08 Bissingen
F 08:00 Eintracht Bamberg 3-0 ATSV Erlangen
F 08:00 FC Ingolstadt 04 Am 2-2 TSV Kottern
F 08:00 Brinkumer SV 4-1 SV Hemelingen
F 08:00 Meiendorfer SV 4-1 TSV Buchholz 08
F 08:00 Carl Zeiss Jena II 5-2 Wacker Nordhausen II
F 08:00 FC Oberlausitz 2-1 Askania Bernburg
F 08:00 VFC Plauen 2-0 SG Union Sandersdorf
F 09:00 1. FC Sand 0-4 DJK Don Bosco Bamber
F 09:00 Bayern Hof 3-2 TSV Abtswind
F 09:00 Würzburger FV 2-0 ASV Cham
F 09:00 FC Deisenhofen 3-1 SpVgg Hankofen-Haili
F 09:00 Blumenthaler SV 2-2 Habenhauser
F 09:00 SV Rochling Volkling 4-2 Gonsenheim
F 09:30 SV Oberachern 3-1 Sandhausen II
F 09:30 Türkspor Augsburg 3-1 TSV Nördlingen
F 09:30 Hassia Bingen 0-4 FC Karbach
F 09:30 Hertha Wiesbach 0-1 Arminia Ludwigshafen
F 09:30 TSG Pfeddersheim 4-2 Sportfreunde Eisbach
F 09:30 TUS Mechtersheim 2-1 Eintracht Trier
F 10:00 TSV Karlburg 2-3 SpVgg Ansbach
F 10:00 SC Union Nettetal 2-1 TVD Velbert
F 11:00 Eintracht Celle 1-1 Arminia Hannover
F 12:30 Villingen 1-0 Freiburger FC
F 08:00 Hessen Kassel 4-0 TuS Dietkirchen
F 09:00 FC Hanau 93 0-3 FC Eddersheim
F 11:59 Hessen Dreieich 3-1 Steinbach
F 07:00 Chernomorets Novoros 3-0 Stavropolye-2009
F 07:00 Krasnodar III4 0-2 FK Makhachkala1
F 08:00 FC Metalurgi Rustavi 2-1 Lokomotiv Tbilisi11
F 08:00 WIT Georgia Tbilisi3 0-2 Dila Gori2
F 08:00 Chikhura Sachkhere2 0-2 Dinamo Tbilisi1
F 08:00 Dinamo Batumi3 1-0 FC Saburtalo Tbilisi13
F 08:00 FC Sioni Bolnisi2 2-0 Torpedo Kutaisi
F 10:00 Saturn Moscow1 0-2 Dinamo Briansk
F 10:00 Kazanka Moscow1 1-2 Veles1
F 09:00 Saint Etienne U19 4-0 Porto Vecchio U19
F 09:00 Nice U19 1-0 Bastia U19
F 09:00 Castelnau le Cres U1 1-3 Toulouse U19
F 09:00 Nantes U19 0-1 Bordeaux U19
F 11:59 Saint-Louis Neuweg1 1-1 Metz B3
F 11:59 Alenconnaise3 5-2 AF Virois1
F 11:59 Bourgoin Jallieu2 1-2 THIERS4
F 13:00 Auch3 1-2 Rodeo FC Toulouse1
F 10:00 Frejus St-Raphael 2-0 Lyonnais II
F 11:59 GRACES 1-1 Saint-Priest
F 11:59 Jura Sud Foot 0-0 Annecy
F 11:59 ENDOUME 2-1 Nimes B
F 11:59 Martigues14 2-2 Louhans-Cuiseaux2
F 11:59 Monaco B1 1-0 Marignane Gignac2
F 11:59 Chasselay M.D. Azerg1 0-0 OLYMPIQUE DE MARSEIL4
F 11:59 Yzeure AS12 0-0 Hyeres3
F 07:00 Espoo (w) 5-0 Tamar IF (W)
F 07:00 SIF1 6-1 Korsnas FF1
F 07:00 Puiu2 2-2 LPS2
F 08:00 JyTy4 4-0 JIK2
F 08:00 RoPo12 6-3 SoPa
F 08:30 Peimari United2 3-0 TPK
F 05:00 Ilves/2 (w)1 0-2 RoPS (w)
S 07:00 VIFK Vaasa (w) 0-0 FC Hertta (W)
F 09:00 Jyvaskylan Pallokerh 0-1 Honka Espoo (w)
F 09:00 TiPS Vantaa (w)1 0-6 HJK Helsinki (w)
F 09:00 Schweinfurt 05 FC4 1-0 FC Augsburg II1
F 09:00 Kickers Offenbach2 4-0 Rot-Weiss Koblenz1
F 14:00 KuPs (W)1 0-4 Aland United (w)2
F 09:00 Vidar 0-1 Kvik Halden
F 09:00 BK Frem12 1-1 Vanlose4
F 09:00 Hillerod Fodbold2 3-1 HIK Hellerup1
F 09:00 VPS J Akatemia13 0-2 KajHa11
F 09:00 FC Vaajakoski 5-0 VIFK
F 09:00 Mypa2 2-3 KTP Kotka3
F 09:00 Jaro1 3-1 TPV Tampere2
F 09:00 MuSa 0-4 AC Oulu1
F 09:00 FC Espoo1 4-1 Ilves Tampere II
F 09:00 Gnistan Helsinki1 5-1 Jazz Pori1
F 09:00 P-Iirot2 0-1 KaPa3
F 09:00 Tampere United1 1-2 EPS Espoo1
F 09:00 SalPa4 1-2 GrIFK Kauniainen2
F 09:00 Viikingit6 1-2 Klubi 04 Helsinki
F 09:00 NJS1 1-4 MP MIKELI
F 11:00 Levanger FK 3-0 Nardo FK
F 11:00 AC Kajaani4 1-2 Ekenas IF Fotboll2
F 11:00 JaPS11 2-1 Lahden Reipas2
F 04:15 AIFK U202 2-5 Haka Youth2
F 06:00 TPVTampereU203 9-2 MuSa U204
F 11:15 TPS/2 U2012 8-3 TaFa U20
F 15:00 Vikingur Gotu3 1-3 HB Torshavn
F 07:00 Malta U17(w) 1-1 Belarus (w) U17
F 08:00 Iceland (w) U17 0-3 France (w) U17
F 08:00 Osterbro IF (w) 3-0 Frederiksberg Boldkl
F 07:00 Tartu SK 10 Premium 1-4 FC Lootos Polva (W)
F 07:00 Saku Sporting (W) 0-4 FC Flora Tallinn (W)
F 07:00 Vaprus Parnu (w) 2-0 JK Tallinna Kalev (W
F 11:59 Tammeka Tartu (W) 0-5 Suure-Jaani United (
F 07:00 Jogeva Wolves13 2-2 Pohja-Tallinna JK Vo4
F 07:00 Raplamaa1 3-1 Laanemaa Haapsalu3
F 07:00 Flora Paide1 4-0 Viljandi Tulevik1
F 07:00 Nomme JK Kalju2 6-0 JK Tallinna Kalev3
F 10:00 Levadia Tallinn3 1-0 Trans Narva1
F 10:00 Nuneaton Borough 3-2 Alvechurch
S 11:00 Bromsgrove 0-0 Kings Langley
F 10:00 Cleethorpes Town1 2-1 Wisbech Town
F 11:59 Orense SC3 0-0 CD Independiente Jun2
F 16:00 Chacaritas SC1 5-0 CD DLeon FC1
F 17:15 Sociedad Deportivo Q3 1-2 Club Sport Emelec3
F 19:30 Macara2 1-1 Delfin SC4
F 17:00 Barcelona Guayaquil 1-1 SD Aucas Reserves6
F 07:00 JAI Fodbold (w) 2-4 Aalborg (w)
F 07:00 Brondby IF (w) 7-1 Kolding B (w)1
F 07:00 Nordsjaelland (w) 3-0 Skovlunde IF (w)
F 07:00 Odense BK (w) 5-8 Fortuna Hjorring (w)1
F 09:00 Thisted FC (w) 2-2 VSK Aarhus(w)
F 10:00 Brescia U201 4-0 Virtus Entella U2011
F 10:00 Cittadella U20 2-1 Venezia F.C. Youth
F 10:00 Parma U204 3-2 Udinese U201
F 10:00 Lazio U203 2-1 Pescara U202
F 07:00 Allerod12 2-0 Tarnby FF16
F 07:00 Tarup Paarup IF2 3-2 Herning KFUM1
F 09:00 AB Tarnby2 2-1 GVI
F 07:00 Vegar 0-3 Aarhus Fremad2
F 08:00 Herlufsholm GF (w) 2-3 HB Koge Womans
F 08:00 FC Damso (w) 0-1 Boldklubben AF 1893
F 08:00 Sundby BK (w) 1-0 Naesby BK (w)
F 08:30 VSK Arhus1 0-3 FC Sydvest2
F 09:00 Middelfart G og1 1-1 Brabrand2
F 09:00 Naesby3 1-1 Thisted FC12
F 08:00 Vejle U19 2-1 Aarhus AGF U19
F 08:00 Odense BK U19 2-0 BrondbyU191
F 08:00 Silkeborg U19 3-6 Lyngby Fodbold Club
F 08:00 Randers Freja U19 5-0 Sonderjyske U19
F 08:00 Aalborg BK U19 2-1 Esbjerg U19
F 08:00 Midtjylland U19 3-4 Nordsjaelland U19
F 09:00 Odense BK U17 2-0 Brondby IFU17
F 09:00 VejleU17 2-2 AGF Viby U17
F 09:15 Midtjylland U17 1-1 Nordsjaelland U17
F 09:15 Randers FC U17 6-1 Sonderjyske U17
F 09:15 AalborgU17 7-2 Esbjerg FB U17
F 09:30 Silkeborg IF U17 1-5 LYNGBY FODBOLD CLUB
F 05:00 Slovan Liberec (w)1 1-2 Pardubice (w)1
F 05:00 Horni Herspice (w) 0-5 Sparta Praha (w)1
F 06:00 VfL Bochum U192 0-4 Monchengladbach U19
F 06:00 Fortuna Dusseldorf U2 3-1 Viktoria koln U191
F 06:00 Wuppertaler SV Borus13 0-1 Koln U192
F 06:00 Hradec Kralove U191 2-3 Marila Pribram U193
F 06:00 Slovacko U192 1-0 Mlada Boleslav U194
F 07:00 Banik Ostrava U19 2-1 Meteor Praha(U19)4
F 07:30 MFK Karvina U191 0-2 Slavia Praha U191
F 08:30 ONS (w) 1-1 Y Ilves (W)
F 08:30 Tescoma Zlin U191 1-2 Sparta Praha U191
F 04:15 TJ Tatran Bohunice3 4-2 Mutenice4
F 04:15 Vysocina Jihlava B 4-2 Stara Rise3
F 05:15 Dukla Prague2 3-2 Usti nad Labem3
F 05:15 Chrudim1 1-1 FK Graffin Vlasim2
F 05:15 Trinec2 4-2 Viktoria Zizkov1
F 05:15 Odra Petrkovice2 3-0 Unicov1
F 05:15 Jablonec B1 3-1 Mlada Boleslav B
F 05:15 Benesov4 2-3 Admira Praha2
F 05:15 SK Motorlet Praha2 2-3 Sparta Praha B2
F 11:30 Lisen3 3-0 SK Prostejov5
F 11:30 SK Slovan Varnsdorf4 1-2 Pardubice1
F 11:30 Jiskra Usti nad Orli2 1-3 Zivanice2
F 11:30 Slovan Velvary1 4-1 Dukla Praha B2
F 11:30 Domazlice5 1-2 Viktoria Plzen B4
F 12:00 Vysocina jihlava2 3-2 Brno2
F 12:00 Vitkovice1 4-0 FK Banik Sokolov1
F 12:00 Hradec Kralove5 1-0 Vysehrad2
F 11:30 Opava2 1-1 Slovan Liberec4
F 11:30 Marila Pribram 1-2 MFK Karvina5
F 11:30 Synot Slovacko3 1-1 Teplice1
F 12:00 Bohemians 19052 2-2 Tescoma Zlin13
F 14:00 Dynamo Ceske Budejov3 0-3 FC Viktoria Plzen
F 11:00 Omonia Nicosia FC2 1-0 Apollon Limassol FC4
F 12:00 Olympiakos Nicosia F1 2-2 AEK Larnaca14
F 14:00 AEL Limassol2 1-0 Doxa Katokopias14
F 04:00 NK Orijent U192 1-0 NK Istra 1961 U192
F 04:00 Hrvatski Dragovoljac3 2-2 NK Varazdin U1912
F 04:00 NK Dugopolje U192 1-0 Rijeka U19
F 11:30 HNK Cibalia1 0-4 Hajduk Split II2
F 11:30 Hrvatski dragovoljac 1-1 Kustosija
F 11:30 NK Orijent Rijeka3 1-1 NK Croatia Zmijavci3
F 11:30 Radnik Sesvete 0-1 HNK Sibenik
F 11:30 NK Solin1 1-0 Bijelo Brdo3
F 14:00 Medjimurje4 2-1 Dinamo Zagreb II2
F 11:00 Istra 1961 Pula12 0-3 Rijeka2
F 11:00 NK Lokomotiva Zagreb6 2-1 ZNK Osijek2
F 11:30 Slaven Koprivnica2 2-0 HNK Gorica24
F 14:00 NK Varteks Varazdin3 1-0 Dinamo Zagreb4
F 15:00 Aserri FC2 1-0 AD Carmelita4
F 15:00 Curridabat FC3 3-5 Sporting San Jose3
F 18:00 CS Uruguay De Corona3 3-1 AD Escazucena2
F 15:30 Independiente Rivada3 3-2 Alvarado Mar del Pla13
F 16:00 Deportivo Pasto4 1-2 Atletico Nacional Me2
F 18:00 Patriotas FC2 1-0 Atletico Huila2
F 19:00 Dep.Independiente Me1 1-2 Millonarios4
F 20:00 Aguilas Doradas4 1-2 Deportiva Once Calda3
F 22:00 America de Cali5 1-1 Atletico Bucaramanga3
F 04:00 Nanjing Fengfan1 3-0 Xian UKD1
F 04:00 Xian Hi-Tech Zone1 1-1 Dantong Hantong FC2
F 03:30 Chongqing Lifan Rese3 2-1 Jiangsu Suning Reser2
F 04:00 Hebei Jingying1 1-0 Qingdao Zhongneng
F 04:00 Jiangsu Yancheng 3-1 Jinlin Baijia FC
F 04:00 Shenyang City Public 1-0 Yinchuan Helanshan
F 04:00 Dalian Chanjoy 0-2 Taizhou Yuanda
F 04:00 Yanbian Beiguo1 1-1 Inner Mongolia Caosh3
F 04:00 Zibo Sunday3 4-0 Bei Li Gong2
F 04:00 Qingdao Red Lions2 0-3 Baoding Rongda FC
F 04:00 Xi An Daxing Chongde 0-1 ShanXi xingdu
F 04:30 Shanxi Chang An Athl25 1-0 Guizhou Hengfeng Zhi14
F 05:00 Sichuan Longfor2 0-0 Nantong Zhiyun2
F 06:30 Xinjiang Tianshan Le12 4-3 Shanghai Shenxin2
F 07:30 Sokol 3-0 Khimki (R)2
F 08:30 Zhejiang Greentown4 2-1 Beijing BeiKong2
F 08:30 Inner Mongolia Zhong 1-1 Meizhou Hakka1
F 05:00 Calcutta Customs1 3-2 George Telegraph FC2
F 16:30 HFX Wanderers FC1 0-0 Valour2
F 19:00 FC Edmonton2 1-3 York 9 FC
F 09:00 Burundi 0-3 Uganda
F 12:30 Senegal 1-0 Guinea
F 13:00 Mauritania 0-0 Mali
F 07:00 Neman Grodno (w) 15-0 Slavyanka Minsk (W)
F 08:00 Nadezhda (w) 6-0 Fk BOTSOR Brest (w)
F 10:00 RGUOR Minsk (w) 0-2 Zorka-BDU Minsk (W)
F 15:30 Temperley14 1-2 Estudiantes de Caser2
F 11:30 Botev Vratsa3 0-0 FC Dunav Ruse2
F 12:00 Cherno More Varna1 2-0 Botev Plovdiv3
F 14:00 Slavia Sofia3 0-2 Levski Sofia2
F 10:00 Santos SP Women12 2-2 Sao Paulo/SP (w)2
F 15:00 Artsul RJ2 0-1 Friburguense RJ4
F 15:00 Duque de Caxias RJ4 0-3 America-RJ3
F 14:00 Santa Cruz RS U1913 2-1 PRS Futebol Clube U116
F 14:00 Coritiba U193 2-1 Vere/PR U1912
F 15:00 Ferroviaria SP 2-1 Atibaia
F 15:00 Taubate 0-2 EC Sao Bernardo/SP
F 15:00 Ah so Santa SP 4-1 Nacional SP
F 15:00 XV de Piracicaba4 1-2 Mirassol2
F 15:00 Comercial-SP 3-2 Inter de Limeira2
F 15:00 Juventus SP 1-0 Santo Andre5
F 15:00 Rio Claro2 1-0 Linense(BRA)2
F 15:00 Sao Caetano2 1-0 Desportivo Brasil SP1
F 15:00 Monte Cristo/GO 0-3 Inhumas2
F 15:00 Atletico Mineiro (Yo1 1-0 Cruzeiro MG U203
F 14:30 Avai XI2 2-0 Brusque FC1
F 14:30 Ceara B6 1-1 Floresta CE2
F 17:00 Sampaio Correa3 1-0 Confianca SE2
F 11:00 Guarani SP2 1-0 Parana PR5
F 16:30 Bragantino2 4-1 Londrina PR15
F 19:00 Coritiba PR25 0-2 CRB AL14
F 19:00 Cuiaba3 2-0 Oeste4
F 14:00 Botafogo RJ U204 2-0 Guarani SP (Youth)2
F 14:00 Gremio Novorizontin 0-0 Corinthians Paulista2
F 18:00 Serrano RJ U2012 0-1 Sete de Setembro PE 2
F 09:30 Prisons XI Gaborone3 2-2 Orapa United15
F 09:30 Mladost Doboj Kakanj 2-0 Sloboda1
F 09:30 FK Tuzla City3 2-1 Sarajevo4
F 14:30 Borac Banja Luka2 1-1 NK Siroki Brijeg13
F 14:30 FK Zeljeznicar1 1-0 Radnik Bijeljina2
F 15:30 Municipal De Vinto2 2-1 Virgen de Chijipata3
F 15:30 Stormers Sporting Cl14 3-1 Wilstermann Cooperat2
F 15:30 Estudiantes Rio Cuar23 0-0 Atletico Mitre de Sa4
F 15:30 San Martin Tucuman3 2-0 CA Brown Adrogue1
F 16:00 Always Ready5 2-2 The Strongest3
F 20:30 Blooming3 1-0 San Jose13
F 06:00 FC Gomel Reserves1 0-3 Dinamo Minsk Reserve2
F 08:00 FK Vigvam Smolevichy2 1-0 Volna Pinsk2
F 08:30 FC Baranovichi 0-2 FK Orsha
F 09:00 Granit Mikashevichi 3-4 Naftan Novopolock
F 09:00 Kommunalnik Slonim 1-0 Sputnik
F 09:00 FK Lokomotiv Gomel3 1-0 FK Lida2
F 09:30 Smorgon FC 0-3 FC Rukh Brest
F 10:00 Khimik Svetlogorsk 1-2 FC Belshina Babruisk
F 08:00 FK Zorka-BDU Minsk2 1-2 FK Isloch Minsk3
F 10:00 Slutsksakhar Slutsk15 1-2 FC Torpedo Zhodino3
F 12:00 Neman Grodno 1-0 Dnepr Mogilev2
F 14:45 Shakhter Soligorsk2 4-0 FK Vitebsk4
F 10:00 Al-Najma(N)3 4-1 Al-Hala3
F 12:30 Busaiteen1 1-1 Manama Club1
F 09:00 Eendracht Aalst (W) 5-2 Oud Heverlee Leuven
F 09:00 Kontich FC (w) 3-1 KVK Tienen (w)
F 09:00 Ladies Genk B Womens 3-4 Standard Liege B (W)
F 09:00 Moldavo (w) 4-2 Famkes Merkem (w)
F 09:00 KSKV Zwevezele Women 1-0 White Star Bruxelles
F 09:00 KV Mechelen Women 0-4 SG-Tertre-Hautrage (
F 14:30 Dessel Sport 2-1 Lierse Kempenzonen
F 15:00 KMSK Deinze 2-1 Seraing
F 15:00 FCV Dender EH 1-2 LaLouviere
F 15:00 KSK Heist 0-1 Thes Sport
F 15:00 Tubize 2-1 Jeunesse Molenbeek
F 12:00 Excelsior Virton 3-0 KFCO Wilrijk3
F 15:30 Westerlo2 1-2 Saint Gilloise
F 15:30 Atletico Atlanta3 2-1 Guillermo Brown3
F 15:30 All Boys1 2-1 Atletico Rafaela3
F 15:30 Almagro1 0-0 Chacarita juniors2
F 15:30 Villa Dalmine12 3-0 Deportivo Riestra1
F 12:59 Charleroi2 0-3 Sint-Truidense3
F 15:00 Royal Antwerp1 3-1 Cercle Brugge2
F 15:00 Red Star Waasland1 1-1 Mouscron Peruwelz2
F 15:30 Racing Genk2 3-1 Oostende2
F 19:00 Barbados Soccer Acad12 1-1 Blackspurs3
F 21:00 Weymouth Wales 2-1 Brittons Hill1
F 09:30 Standard Sumgayit14 1-0 Sabah FK5
F 10:00 Volgar Astrakhan1 1-0 Mashuk-KMV2
F 11:45 Sabail2 1-1 FK Gilan Gabala6
F 09:30 FC Liefering1 2-2 FC Wacker Innsbruck14
F 15:00 FAC Team Fur Wien14 0-3 FC Dornbirn 19132
F 04:00 Queensland Lionsï¼1 3-1 Moreton Bay United (1
F 02:00 South Coast Wolves1 5-1 Canberra Olympic2
F 13:00 VST Volkermarkt4 3-2 SV Dellach Gail3
F 11:00 SC Bregenz 3-0 FC Wolfurt
F 11:00 VfB Hohenems 3-3 Dornbirner SV
F 12:00 FC Lauterach 1-1 Langenegg
F 12:00 SSV Ulm U19 0-4 Bayern Munchen U19
F 02:00 Toowong3 0-2 Albany Creek3
F 20:00 SC United Noord1 0-2 Racing Club Aruba
F 09:00 Yerevan FC1 0-1 Banants1
F 09:00 Shirak2 1-0 FC Avan Academy1
F 09:00 Alashkert3 2-0 Gandzasar Kapan14
F 15:30 Colegiales3 3-3 Club Atletico Acassu1
F 15:30 Comunicaciones BsAs11 2-0 Defensores Unidos14
F 15:30 CA San Miguel4 1-2 Talleres Rem de Esca13
F 15:30 Los Andes3 1-1 CA Fenix Pilar2
F 15:30 Flandria1 0-1 Almirante Brown1
F 15:30 Deportivo Armenio1 0-1 Tristan Suarez6
F 04:00 A Bou Saada U212 1-1 MC Saida U212
F 04:00 JSM Bejaia U211 0-1 JSM Skikda U215
F 04:00 MC EI Eulma U212 1-0 USM Annaba U2114
F 04:00 Olympique Medea U211 1-0 Tadjenant U21
F 04:00 RC Arba U212 5-1 AS Khroub U213
F 04:00 RC Relizane U212 2-0 MO Bejaia U211
F 04:00 WA Tlemcen U211 1-2 ASM Oran U21
F 05:00 OM Arzew U212 3-2 USM El Harrach U213
F 11:00 OM Arzew3 2-1 USM EL HARRACH
F 11:00 RC Relizane 1-0 MO Bejaia3
F 11:00 RC Arba1 1-3 AS Khroub2
F 11:00 OM Medea2 2-0 DRB Tadjenant2
F 11:00 A Bou Saada3 0-0 MC Saida3
F 11:59 JSM Bejaia3 1-2 JSM Skikda1
F 11:59 MC El Eulma 0-0 USM Annaba3
F 14:00 WA Tlemcen1 2-0 ASM Oran
F 05:00 Thailand (w) U16 0-8 Japan (w) U16
F 05:00 Australia (w) U16 2-2 Bangladesh (w) U16
F 06:30 Sturm Graz/Stattegg 5-2 Wacker Innsbruck (w)
F 06:00 North Korea U16 4-0 Hong Kong China U16
F 09:00 Singapore U16 10-1 Guam U16
F 10:00 Pordenone Youth1 0-1 AC Milan U201
F 15:30 Liniers 4-2 CA Lugano1
F 15:30 Juventud Unida 1-0 Deportivo Paraguayo
F 15:30 El Porvenir3 0-3 Real Pilar2
F 15:30 Leandro N Alem 0-2 Excursionistas2
F 15:30 Canuelas FC4 1-1 Deportivo Espanol1
F 13:15 Estudiantes La Plata11 1-0 Patronato Parana23
F 15:30 Defensa Y Justicia2 0-1 CA Huracan12
F 15:30 Deportivo Moron1 1-1 San Martin San Juan1
F 15:30 Ferrol Carril Oeste1 2-1 Nueva Chicago2
F 17:45 San Lorenzo3 0-2 Boca Juniors2
F 20:00 Atletico Tucuman5 0-1 Independiente3
F 11:00 Andrezieux1 1-2 Montpellier B3
F 12:00 Trenkwalder Admira W1 1-1 St.Polten5
F 12:00 Mattersburg3 3-3 Sturm Graz3
F 12:00 WSG Wattens2 0-2 Rapid Wien
F 12:00 HIFK1 2-0 SJK Seinajoen
F 15:00 Mantes-la-Ville3 0-3 Chartres FC3
F 08:00 Villarreal2 2-0 Real Valladolid1
F 10:00 Caen4 0-2 Lens1
F 10:00 Spezia1 2-2 Perugia4
F 10:00 Benevento1 1-0 Cosenza Calcio 19145
F 10:00 Livorno1 2-1 Pordenone Calcio SSD3
F 10:00 Cremonese2 2-1 Crotone2
F 10:00 Juve Stabia14 1-5 Ascoli3
F 10:00 Pescara12 1-1 ACD Virtus Entella3
F 10:00 Empoli1 1-0 Cittadella4
F 10:00 Tvaakers IF 1-1 Atvidabergs
F 11:00 Levante 0-0 Eibar2
F 11:00 Cadiz2 0-0 Deportivo La Coruna2
F 12:59 Chievo1 2-2 Pisa2
F 12:59 Real Zaragoza1 0-0 CD Lugo4
F 12:59 Brann2 0-0 Haugesund1
F 13:30 Atletico Madrid3 0-0 Celta Vigo5
F 15:00 Rayo Vallecano1 1-1 Almeria1
F 15:00 Schiltigheim 1-3 Mulhouse
F 15:30 Albacete2 1-0 Malaga2
F 16:00 Granada CF3 2-0 FC Barcelona2
F 16:30 Atlanta United2 3-1 San Jose Earthquakes24
F 18:00 Vancouver Whitecaps3 1-1 Columbus Crew
F 20:30 FC Cincinnati1 0-0 Chicago Fire2
F 20:30 New England Revoluti1 0-0 Real Salt Lake1
F 21:30 FC Kansas City13 2-3 Colorado Rapids4
F 21:30 Houston Dynamo 2-1 Orlando City1
F 23:30 LA Galaxy1 2-1 Montreal Impact
F 23:30 Los Angeles FC1 1-1 Toronto FC1