Livescore.az

Sabahkı oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [20:42:13]
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
19:00 Queretaro FC -:- CDSyC Cruz Azul
20:00 New York Red Bulls B -:- Loudoun United
20:00 Charlotte Independen -:- Birmingham Legion
21:00 FC Juarez -:- Chivas Guadalajara
21:00 San Diego loyalty -:- Orange County Blues
21:00 Louisville City FC -:- Sporting Kansas City
21:00 Tulsa Roughneck -:- San Antonio
23:00 Pumas U.N.A.M. -:- Monterrey
23:00 Club Tijuana -:- Atletico San Luis
23:00 Los Angeles Galaxy I -:- Phoenix Rising FC
07:00 Shanghai East Asia F -:- Wuhan ZALL
09:00 Beijing Guoan -:- Hebei HX Xingfu
06:00 Saint Gilloise -:- Patro Eisden
09:00 MFK Karvina -:- GKS Jastrzebie
09:00 Slavia Prague B -:- Nurnberg (Youth)
11:00 Estonia (w) -:- Latvia (w)
11:00 Borussia Monchenglad -:- SC Verl
12:00 Trenkwalder Admira W -:- Banik Ostrava
12:00 Rapid Wien -:- Opava
12:00 Rheindorf Altach -:- Borussia Dortmund
12:00 Avranches -:- Le Havre
12:00 North Macedonia U19 -:- FK Tikves Kavadarci
12:30 Tatran Brno Bohunice -:- Lisen
12:59 IFK Berga -:- Sollentuna United
12:59 LKS Lodz -:- KP Calisia Kalisz
12:59 Nea Salamis -:- Alki Oroklini
12:59 Wolfsberger AC -:- Sparta Praha
13:30 VfB Eichstatt -:- Augsburg
13:45 Jong Ajax (Youth) -:- FC Utrecht (Youth)
14:00 Djurgardens -:- Mjallby AIF
14:00 Malmo FF -:- Orebro
08:00 Alania Vladikavkaz -:- Gazovik Orenburg
08:00 Dinamo Briansk -:- FK Nizhny Novgorod
08:00 Krylya Sovetov -:- SKA Khabarovsk
08:00 Fakel -:- Baltika Kaliningrad
08:00 Neftekhimik Nizhneka -:- Yenisey Krasnoyarsk
08:00 Irtysh 1946 Omsk -:- Chertanovo Moscow
08:00 Shinnik Yaroslavl -:- FK Krasnodar II
08:00 Tekstilshchik Ivanov -:- FK Chayka K-SR
08:00 Torpedo moskva -:- Akron Togliatti
08:00 Tom Tomsk -:- Spartak Moscow II
08:00 Volgar Astrakhan -:- Veles
08:30 Cockburn City -:- Willip
08:30 Perth SC -:- Armadale SC
08:30 Floreat Athena -:- Perth Glory (Youth)
08:30 Bayswater City -:- ECU Joondalup
08:30 Sorrento F.C. -:- Balcatta FC
08:30 Inglewood United -:- Rocking ham City
16:00 Atalanta -:- Paris Saint Germain
12:00 C.A.Bizertin -:- ES du Sahel
12:00 J.S. Kairouanaise -:- Club Africain
12:00 Esperance Sportive d -:- Sifakesi
12:00 Etoile Metlaoui -:- Chebba
12:00 US Tataouine -:- Stade tunisien
14:00 Lidkopings FK (w) -:- Mallbackens IF (w)
14:00 Umea IK (w) -:- Eskilstuna United (w
14:00 FC Rosengard (w) -:- Linkopings (w)
14:00 Pitea IF (w) -:- Djurgardens (w)
14:00 Orebro (w) -:- IK Uppsala (w)
14:00 Vittsjo GIK (w) -:- Kopparbergs Goteborg
14:00 Kristianstads DFF (w -:- Vaxjo (W)
14:00 Karlskrona AIF -:- Lunds BK
14:00 Assyriska Turab IK J -:- Utsiktens BK
14:00 Landskrona BoIS -:- Tvaakers IF
14:00 Lindome GIF -:- FC Linkoping City
14:00 Oskarshamns AIK -:- Motala AIF FK
14:00 Torns IF -:- Eskilsminne IF
14:00 Skovde AIK -:- IFK Varnamo
14:30 Qviding FIF -:- FC Trollhattan
14:00 Sokol Dolna Zdana -:- Dunajska Streda
14:00 SKF Sered -:- FK Senica
14:00 Trencin -:- Zlate Moravce
12:00 Oravan -:- SK Bela
11:00 NK Publikum Celje -:- NK Mura 05
11:00 Domzale -:- ASK Bravo Publikum
11:00 Tabor Sezana -:- FC Koper
11:00 Maribor -:- NK Aluminij
14:00 NK Olimpija Ljubljan -:- ND Gorica
14:00 Saint Mirren -:- Celtic FC
15:45 Motherwell -:- Livingston
15:45 Aberdeen -:- Hamilton Academical
15:45 Ross County -:- Kilmarnock
15:45 Glasgow Rangers -:- Saint Johnstone
06:00 Western Pride -:- Souths United
06:30 Ipswich knights SC -:- Southside Eagles
13:15 Al-Khuraitiat -:- Al Markhiya
13:15 Al Shamal -:- Muaidar SC
13:30 Nykopings BIS -:- IFK Lulea
12:00 Bytovia Bytow -:- LKS Nieciecza
12:00 Chojniczanka Chojnic -:- Olimpia Elblag
12:00 Garbarnia Krakow -:- GKS Katowice
12:00 GKS Tychy -:- Wisla Plock
12:00 Gornik Polkowice -:- Arka Gdynia
12:00 KSZO Ostrowiec -:- Wisla Krakow
12:00 Orleta Radzyn Podlas -:- Pogon Siedlce
12:00 Podhale Nowy -:- Pogon Szczecin
F 12:00 U.S.Monastir1 3-1 CS.Hammam-Lif2
F 12:00 AS Slimane4 0-2 US Ben Guerdane2
20:00 Walter Ferretti -:- Jalapa
20:30 Atlanta United FC II -:- Tampa Bay Rowdies
23:00 Real Esteli -:- Real Madriz FC
23:00 Managua FC -:- Chinandega FC
23:30 Las Vegas Lights -:- Tacoma Defiance
23:30 Reno 1868 FC -:- Sacramento Republic
13:00 Suduva -:- FK Zalgiris Vilnius
12:00 FK Spartaks Jurmala -:- FK Valmiera
12:00 Jelgava -:- Rigas Futbola skola
14:00 FK Liepaja -:- FK Ventspils
07:00 Vegalta Sendai -:- Cerezo Osaka
06:30 Kyoto Sanga -:- Mito Hollyhock
07:00 Avispa Fukuoka -:- Tokyo Verdy
07:00 Ehime FC -:- Montedio Yamagata
07:00 FC Ryukyu -:- Ventforet Kofu
07:00 Albirex Niigata -:- Renofa Yamaguchi
07:00 Machida Zelvia -:- Tokushima Vortis
07:00 Giravanz Kitakyushu -:- Zweigen Kanazawa FC
07:00 Omiya Ardija -:- Jubilo Iwata
07:00 V-Varen Nagasaki -:- Thespa Kusatsu
07:00 JEF United Ichihara -:- Matsumoto Yamaga FC
07:30 Tochigi SC -:- Fagiano Okayama
14:00 Hapoel Natzrat Illit -:- Maccabi Ahi Nazareth
14:00 Hapoel Akko -:- Hapoel Iksal
14:00 Hapoel Umm Al Fahm -:- Hapoel Petah Tikva
14:00 Hapoel Kfar Shalem -:- Ironi Nir Ramat HaSh
14:00 Hapoel Ramat Gan -:- Hapoel Raanana
14:00 Sectzya Nes Ziona -:- Beitar Tel Aviv Raml
14:00 Hapoel Katamon Jerus -:- Hapoel Rishon Lezion
14:00 Hapoel Bnei Sakhnin -:- Maccabi Haifa
14:00 Hapoel Haifa -:- Hapoel Kiryat Shmona
08:30 Persiraja Aceh -:- Persija Jakarta
15:00 UMF Selfoss (w) -:- Valur (w)
15:00 Thor KA Akureyri (w) -:- Haukar (w)
16:15 Fjolnir (w) -:- Vikingur Reykjavik (
16:15 Volsungur Husavik ( -:- Tindastoll Neisti (
17:00 Guastatoya -:- CD Puerto de Iztapa
17:00 CSD Municipal -:- Santa Lucia Cotzumal
17:00 Antigua GFC -:- Deportivo Sanarate
17:00 Xelaju MC -:- Coban Imperial
10:30 FC Gagra -:- Samgurali Tskh
10:30 Merani Martvili -:- WIT Georgia Tbilisi
11:00 Sandvikens IF -:- Tegs SK
11:00 Kiisto Vaasa -:- VIFK
11:00 FC Vaajakoski -:- JIPPO
11:00 JS Hercules -:- RoPS 2
11:00 PS Kemi Kings -:- OLS Oulu
11:00 Jyvaskyla JK -:- SC KuFu-98
12:30 Jakobstads Bollklubb -:- GBK Kokkola
11:00 Skala Itrottarfelag -:- B36 Torshavn
11:00 HB Torshavn -:- AB Argir
11:00 NSI Runavik -:- Vikingur Gotu
12:59 Jogeva SK Noorus 96 -:- FC Hell Hunt
12:59 Vastseliina FC Tanne -:- Trans Narva
12:59 JK Poseidon -:- FC Kose
12:59 Vandra JK Vaprus -:- Flora Tallinn II
13:30 JK Welco Elekter -:- Flora Tallinn III
13:30 JK Welco Elekter -:- Tallinna FC Levadia
14:45 Romoli -:- Parnu Sadam
14:00 FC Telavi -:- Dinamo Tbilisi
14:00 Rennes -:- Saint Etienne
14:00 Rodez Aveyron -:- Pau FC
14:00 Reims (w) -:- Standard Liege (w)
14:30 Lierse Kempenzonen -:- Westerlo
12:30 Sarajevo -:- FK Tuzla City
12:30 HSK Zrinjski Mostar -:- Radnik Bijeljina
12:30 Sloboda -:- Mladost Doboj Kakanj
12:30 FK Krupa -:- Olimpik Sarajevo
F 12:30 NK Siroki Brijeg3 2-2 FK Velez Mostar2
F 12:30 FK Zeljeznicar2 2-1 Borac Banja Luka2
13:30 Dinamo Brest -:- Slutsksakhar Slutsk
14:00 Trelleborgs FF -:- Vasteras SK FK
14:00 IK Brage -:- Norrby IF
14:00 Jonkopings Sodra IF -:- Dalkurd FF
14:00 Ljungskile -:- AFC Eskilstuna
14:00 GAIS -:- Degerfors IF
12:59 Dornbirner SV -:- VfB Hohenems
13:30 RW Rankweil -:- Rotenberg
13:30 SC Bregenz -:- SC Austria Lustenau
07:10 Western Sydney -:- Melbourne Victory
14:00 Orebro Syrianska IF -:- IF Sylvia
14:00 Brommapojkarna -:- Karlstad BK
14:00 Gefle IF -:- Taby
14:30 Haninge -:- IK Frej Taby
14:30 Karlslunds IF HFK -:- Vasalunds IF
16:00 Pordenone Calcio SSD -:- Frosinone
18:00 Chattanooga Red Wolv -:- Omaha