Livescore.az

Bitmiş oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [11:59:36]
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 08:30 Juventus 2-3 Tottenham Hotspur1
F 07:00 Beijing Renhe3 1-4 Shanghai Shenhua1
F 08:35 Shandong Luneng 4-0 Shenzhen JiaZhaoye3
F 08:35 Hebei HX Xingfu1 2-2 Tianjin Tianhai2
F 08:35 Henan Jianye1 0-0 Wuhan ZALL2
F 09:00 Chongqing SWM Motors1 2-2 Shanghai East Asia F15
F 09:00 Jiangsu Suning FC 1-0 Beijing Guoan3
F 02:55 FC Rustavi 1-1 Hapoel Bnei Lod1
F 04:00 GKS Gornik Leczna (w1 7-0 Dinamo Riga Women2
F 04:30 Waf Brigittenau 0-1 DSV Fortuna 05
F 04:30 Dynamo Kyiv 1-1 Obolon Kiev1
F 05:00 Al Hilal 2-0 MNK FC Ljubljana
F 05:00 FC Dabas 3-1 BVSC
F 05:00 FK Jedinstvo Surcin 7-2 FK Studentski Grad
F 06:00 Porto B 3-1 Al Duhail
F 06:30 Real Betis 2-1 Portimonense
F 07:00 HSC Hannover 1-0 SV Babelsberg 03
F 07:00 SV Rugenbergen 5-1 Flensburg 08
F 07:00 Gintra Universitetas1 0-0 Czarni Sosnowiec (w)13
F 08:00 VSG Altglienicke 5-1 SC Staaken
F 08:00 Naestved4 3-3 B93 Copenhagen12
F 08:00 Thisted FC 0-1 Vendsyssel
F 09:00 BSG Chemie Leipzig 1-2 International Leipzi1
F 09:00 Gillingham 1-2 Millwall
F 09:00 Sportfreunde Lotte 1-0 Werder Bremen (Youth
F 09:00 SSVg Velbert1 6-0 Wiedenbruck
F 09:00 Concordia Wiemelhaus2 2-4 TuS Ennepetal4
F 09:00 Dynamo Kyiv13 1-3 Kolos Kovalyovka3
F 09:00 SpVg Schonnebeck1 4-5 Holzwickeder SC1
F 09:00 Marine 1-5 Liverpool U23
F 09:00 Sparta Rotterdam Res 2-3 Umm Salal
F 09:00 TSV Meerbusch 0-2 Hurth2
F 09:30 Holstein Kiel 2-3 Sheffield Wednesday2
F 10:00 Darmstadt1 0-1 Vitesse Arnhem2
F 10:00 SC Verl1 1-2 Arminia Bielefeld2
F 10:00 Standard Liege1 2-1 Nice1
F 10:00 VFB Homberg1 3-0 FC Kray1
F 10:00 Shrewsbury Town1 0-1 Aston Villa2
F 10:00 Westerlo 2-1 Racing Genk
F 10:00 Dinamo Batumi 4-0 Merani Tbilisi
F 10:00 Odranci2 4-4 ND Beltinci1
F 11:00 Glasgow Rangers 1-1 Blackburn Rovers1
S 05:00 KS Kuznia Ustron 0-0 GKS Pniowek Pawlowic
S 08:00 Fremad Amager 0-0 HIK Hellerup
S 08:00 SC Sand (w) 0-0 Saarbrucken (w)
S 08:00 Deportivo Tachira 0-0 Univ Los Andes
S 08:00 Slavia Praha (w) 0-0 St. Polten (w)
S 08:00 Dnepr Smolensk 0-0 Kuruvchi Bunyodkor
S 08:30 USV Jena (w) 0-0 KKPK Medyk Konin (w)
S 09:00 SV Lippstadt 0-0 KSV Baunatal
S 09:00 Airtel Kitara FC 0-0 Vipers
S 10:00 Bayer Leverkusen (w) 0-0 Borussia Bocholt (w
S 10:00 Hull City 0-0 Mansfield Town
F 07:35 China (w) U16 6-0 Chile (w) U17
F 10:00 Malmo FF2 1-1 IK Sirius FK
F 10:00 IFK Goteborg 1-0 AFC Eskilstuna13
F 11:00 Botafogo RJ13 0-1 Santos13
F 08:00 Chemnitzer 1-1 SV Waldhof Mannheim2
F 09:00 Uerdingen KFC 054 1-0 Hallescher FC2
F 09:00 Dynamos FC3 1-1 Caps United FC1
F 09:00 Manica Diamond 1-1 Highlanders
F 09:00 Telone FC1 0-2 Mushowani Stars1
F 04:00 Thailand (w) U16 1-2 New Zealand (w)U17
F 01:00 Balcatta (w)11 0-1 Fremantle City FC (w1
F 01:00 Queens Park SC (w) 2-1 Northern Redbacks (w
F 20/07 Sydney United 58 U20 0-2 Sydney FC U20
F 20/07 APIA Leichhardt Tige1 2-0 Sydney Olympic U203
F 00:30 Rockdale City Suns U21 0-0 Blacktown City FC U2
F 01:00 Hakoah Sydney City E 1-1 Manly United U20
F 07:00 Becamex Binh Duong3 1-1 Quang Nam1
F 07:00 XM Hai Phong FC3 3-2 Than Quang Ninh12
F 07:00 SHB Da Nang 2-0 Nam Dinh FC3
F 07:00 Hoang Anh Gia Lai2 3-2 Song Lam Nghe An3
F 08:00 Thanh Hoa 3-3 CLB TPHCM1
F 09:00 The Cong 2-0 Sanna Khanh Hoa2
F 09:00 Sai Gon FC2 1-4 T T Hanoi
F 20/07 Fresno FC3 2-1 Portland Timbers Res1
F 20/07 Memphis 9013 2-2 New York Red Bulls B2
F 20/07 FC Arizona11 1-2 ASC San Diego1
F 01:15 Hobart Zebras23 2-2 Devonport City1
F 05:00 Phanthong FC12 1-3 Royal Thai Fleet2
F 05:00 JL Chiangmai United 2 2-1 Sukhothai FC Reserve
F 05:00 Siam FC4 0-2 Pathum Thani United2
F 05:00 Surin FC14 2-2 Khonkaen Mordindang 2
F 08:00 Buriram United1 1-1 Bangkok United FC13
F 08:00 Trat FC2 2-1 Nakhon Ratchasima4
F 09:00 Muang Thong United3 2-0 Chiangrai United3
F 09:00 Sukhothai1 1-2 Samut Prakan City2
F 05:00 Raj Pracha FC3 2-2 Surat Thani FC2
F 05:25 Royal Thai Army FC11 0-1 Ranong FC6
F 06:00 Maptaphut Rayong FC 1-1 Chiangrai FC
F 07:00 Nakhon Pathom FC1 3-3 Chamchuri United FC1
F 07:30 Chachoengsao1 1-1 Muangkan Utd1
S 07:00 Phrae United FC 0-0 Khonkaen United
F 08:00 Kasetsart FC14 0-1 Sisaket FC3
F 08:00 Lampang FC2 2-0 Ubon UMT United12
F 09:00 Nong Bua Lamphu 1-3 Bangkok Glass2
F 09:00 Customs Department F2 3-2 Navy FC1
F 09:00 Vittsjo GIK (w) 2-4 Kopparbergs Goteborg
F 09:00 Pitea IF (w) 0-3 Orebro (w)1
F 07:00 Huddinge IF U192 0-2 Karlslunds IF HFK U1
F 10:00 Mjallby AIF2 2-0 Halmstads2
F 05:30 FC Artmedia Petrzalk1 5-3 Slavoj Trebisov1
F 11:00 Young Boys1 1-1 Servette2
F 11:00 FC Zurich1 0-4 Lugano2
F 11:00 Kriens2 1-0 Vaduz2
F 11:00 Saint Johnstone1 1-2 Ross County1
F 11:00 Clyde1 2-3 Airdrie United4
F 10:00 Donchanka Azov (w) 1-2 CSKA Moscow (W)
S 06:00 FK Ryazan (w) 0-0 Torpedo Izhevsk (w)
S 06:00 Zvezda 2005 (w) 0-0 Yenisey Krasnoyarsk
F 08:00 Ural Sverdlovsk Obla1 3-0 Terek Grozny1
F 10:30 Lokomotiv Moscow3 2-1 Spartak Tambov4
F 11:00 FK Kolomna12 2-1 Saturn Moscow1
F 03:00 Sunshine Coast Wande1 1-1 Southside Eagles12
F 10:00 Zaglebie Lubin 2-2 Cracovia Krakow2
F 03:30 Ceres FC1 2-0 Green Archers United
F 09:00 Cerro Porteno Asunci 1-0 Deportivo Capiata Re
F 10:00 Rubio nu 1-1 12 de Octubre
F 01:30 Valentine4 1-2 Broadmeadow Magic2
F 01:30 Weston Workers FC11 1-0 Lambton Jarvis22
F 01:30 Adamstown Rosebuds F1 0-1 Lake Macquarie
F 08:00 Stromsgodset B 4-1 Brann 2
F 08:00 Rosenborg B1 4-2 Gjøvik-Lyn3
F 05:00 Chin United U20 2-1 Silver Stars U20
F 05:00 Ispe FC U201 0-1 Myawady FC U202
F 05:00 Mawyawadi FC U201 3-0 Royal ThanLyin FC U21
F 05:00 Shan United1 1-1 Ayeyawady united
F 05:30 Yadanabon FC1 3-0 Southern Myanmar1
F 05:30 Chinland(N)1 0-3 Zwekapin United
F 08:30 EPAC United1 1-1 Chitipa United3
S 08:30 Masters Security 0-0 Mzuzu University
F 00:00 Deren FC3 2-2 Ulaanbaatar City13
F 03:00 Khaan Khuns2 1-5 Erchim3
F 11:00 Toluca U201 0-0 Queretaro U202
F 20/07 Tigres UANL1 4-2 Monarcas Morelia
F 20/07 Necaxa2 0-0 CDSyC Cruz Azul11
F 10:00 MISC-MIFA1 1-0 PKNP FC2
F 10:00 Felda United4 5-1 Kedah12
F 10:00 Perak2 2-1 Kuala Lumpur2
F 04:45 DDM FC 1-2 Protap FC1
F 04:45 Puchong Fuerza1 3-4 Kuching FA3
F 04:45 Ultimate FC3 3-4 Kelantan United
F 09:00 Glory United FC2 1-0 Armed Forces FC4
F 04:45 Melaka United U19 1-1 Kuala Lumpur FA U19
S 04:45 Negeri Sembilan U19 0-0 Terengganu U19
F 10:00 Metta/LU Riga2 1-1 Rigas Futbola skola1
F 10:00 FK Ventspils2 2-2 FK Valmiera3
F 06:00 Master 7 FC1 2-1 Young Elephants FC1
F 05:00 Bears Lao FC2 1-2 Quest United FC4
F 05:00 Trinity FC3 0-0 NUOL FC11
S 05:00 KPS FC 0-0 Vientiane FT
F 07:00 Busan Transportation 1-1 Changwon City
F 07:00 Ansan Greeners FC1 1-0 Jeonnam Dragons2
F 07:00 Ansan Mugunghwa FC 3-2 Seoul E-Land FC4
F 07:00 Daejeon Citizen1 2-4 Suwon City
F 07:00 Suwon Samsung Bluewi12 1-2 Seongnam FC2
F 07:00 Sangju Sangmu Phoeni1 2-0 Daegu FC2
F 07:00 Ulsan Hyundai FC1 2-1 Gangwon FC1
F 09:00 Tobol Kostanai13 3-5 FC Kairat Almaty1
F 10:30 FK Taraz13 2-0 FC Zhetysu Taldykorg1
F 11:00 FK Atyrau3 1-0 Ordabasy2
F 04:30 Police Commisionary 1-3 Nagaworld FC1
F 07:00 Visakha FC3 4-3 Phnom Penh FC
F 02:00 Cerezo Osaka Acadamy 2-1 Kibi International U
F 01:00 Run Mel Aomori1 0-1 Honda Lock SC2
F 03:00 Verspah Oita1 2-2 Miyazaki1
F 03:00 Veertien Kuwana 0-2 Nara Club
F 03:00 Matsue City FC 0-2 Honda FC
F 03:00 Suzuka unlimited 3-3 Mio Biwako Shiga
F 04:00 Maruyasu Industries1 0-2 Sony Sendai
F 05:00 Imabari FC 0-0 Osaka FC
F 03:00 Fukushima United FC1 1-0 Roasso Kumamoto
F 03:00 Azul Claro Numazu1 0-0 AC Nagano Parceiro1
F 05:00 Fujieda MYFC 2-1 SC Sagamihara2
F 06:00 Cerezo Osaka U231 1-4 Gamba Osaka U232
F 06:00 Machida Zelvia2 0-3 Tokushima Vortis2
F 06:00 Mito Hollyhock 3-1 FC Ryukyu1
F 07:00 Fagiano Okayama 1-0 Montedio Yamagata3
F 20/07 F-League selection F 3-1 Nagano Futsal
F 20/07 Voscuore sendai Futs 1-5 Vasagey oita Futsal
F 01:00 Nagoya oceans Futsal 8-2 Shriker osaka Futsal
F 09:00 Longford Town U194 1-1 Dundalk U193
F 04:30 PSISra Sragen1 2-0 Persegal Kota Tegal11
F 05:30 PSIS Semarang14 0-1 Persib Bandung5
F 08:30 Bhayangkara Surabaya14 0-1 Persipura Jayapura2
F 04:30 Persija Jakarta2 1-0 PSM Makassar2
F 10:00 Leiknir KB U193 1-1 Thor Akureyri U191
F 13:00 Afturelding Hviti U11 3-3 Breidablik/Augnablik3
F 08:00 Würzburger FV2 4-0 DJK Don Bosco Bamber4
F 09:00 DJK Ammerthal13 1-6 SC Eltersdorf2
F 10:00 SSV Jahn Regensburg 3 1-0 FC Deisenhofen1
S 10:00 SV Donaustauf 0-0 TSV Schwabmünchen
F 08:00 Kumu STPS2 1-1 PeKa2
S 08:00 GBK (w) 0-0 FC Hertta (W)
F 07:30 KuPs (W)3 2-1 Merane (w)1
F 01:00 Blacktown Spartans(w11 6-1 Bankstown City Lions13
F 01:00 Illawarra Stingrays 1-1 Northern Tigers FC (
F 01:00 Manly Utd (w)1 0-4 University of Sydney
S 01:30 North Shore Mariners 0-0 Maca Searle (w)
F 10:00 Trans Narva4 3-2 Viljandi Tulevik4
F 07:00 Silkeborg2 0-3 AC Horsens
F 09:00 Esbjerg2 1-1 Hobro3
F 09:00 Aalborg3 1-1 Sonderjyske2
F 11:00 Randers FC2 2-2 Brondby IF12
F 20/07 AD San Carlos2 1-1 Deportivo Saprissa4
F 04:00 NTUPES 0-3 Taiwan Power Company2
F 07:00 Ming Chuan Universit2 3-1 Taicheng Lions2
F 03:30 Tianjin Teda (R)4 1-1 Dalian Yifang Reserv2
F 05:00 Sichuan Jiuniu 6-0 Hunan Billows2
F 08:30 Guangdong Southern T2 2-1 Sichuan Longfor
F 08:00 Maniema Union 0-2 Green Eagles
F 04:00 Olympic Gym and Fitn 5-5 Gia Viet Beach
F 04:15 Belarus Beach Soccer 3-3 Lithuania Beach Socc
F 06:45 Germany Beach Soccer 5-3 Estonia Beach Soccer
F 08:15 Switzerland Beach So 4-2 Turkey Beach Soccer
F 09:00 Grembach Lodz Beach 4-5 KP Lodz Beach U21
F 09:30 Spain Beach Soccer 10-5 Azerbaijan Beach Soc
F 10:45 Russia Beach Soccer 5-1 Hungary Beach Socce1
S 02:55 UKS Milenium Gliwice 3-0 Dragon Bojano Beach
S 06:00 KP Lodz Beach U21 4-3 Tonio Team Sosnowiec
S 09:55 BSC Pro-Fart Glowno 0-2 Tonio Team Sosnowiec
F 09:00 Guarulhos SP2 2-3 Sao Jose Dos Campos/16
F 10:00 Palmeiras (Youth)3 3-1 Santos (Youth)2
F 11:00 Corinthians Paulista1 2-2 CR Flamengo (RJ) (Y2
F 10:00 Batatais1 0-2 Ferroviaria SP3
F 10:00 Linense(BRA)2 3-0 CA Votuporanguense S12
F 10:00 Comercial-SP1 1-0 Mirassol1
F 10:00 Noroeste2 1-3 XV de Piracicaba2
F 10:00 Atibaia11 0-1 Rio Claro2
F 09:00 Barra FC3 3-2 Fluminense SC2
F 08:00 Druk United 2-0 High Quality United13
F 01:10 Sunshine Georgies1 1-0 Essendon Royals1
F 00:00 Sunshine Coast (w) 1-0 Weston Pud(w)
F 01:00 Souths United SC (w) 0-1 Queensland Lionsï¼
F 20/07 Oakleigh Cannons U202 1-0 Port Melbourne Shark11
F 01:00 Melbourne Knights U2 2-2 Pascoe Vale SC U202
F 01:00 Melbourne Victory FC 0-1 Whittlesea Ranges
F 02:00 Magpies Crusaders1 4-3 Brisbane Olympic Uni
F 02:00 Sydney United3 0-2 Sydney FC (Youth)2
F 02:30 A.P.I.A. Leichhardt 1 3-1 Sydney Olympic
F 03:30 Rockdale City Suns12 2-4 Blacktown City Demon1
F 04:00 Hake Ya Dong in Sydn2 1-2 Manly United2
F 00:00 Canberra FC (w) 7-0 Monaro Panthers (w)
F 01:00 Gungahlin Unitedï¼1 0-0 Canberra Olympicï¼
S 01:00 Woden Weston FCï¼ 0-0 Belconnen United (w)
F 01:30 Caboolture FC Reserv1 5-2 Centenary Stormers R1
F 01:30 St George Willawong 1 1-0 Moggill Reserves12
F 04:00 St George Willawong 1 3-0 Moggill FC1
F 04:00 Caboolture FC12 2-1 Centenary Stormers13
F 00:45 Brisbane Strikers (U1 1-1 Sunshine Coast U201
F 01:10 Brisbane Roar U20 1-3 Queensland Lions SC
F 01:00 St George City FA1 0-5 Mounties Wanderers1
F 01:00 Western Sydney Wande2 0-3 St George Saints1
F 20/07 Adamstown Rosebud U21 1-5 Lake Macquarie City 3
F 20/07 Valentine Phoenix U2 0-5 Broadmeadow Magic U2
F 20/07 St George City FA U2 5-2 Mounties Wanderers U2
F 11:00 Bohemians1 3-0 St. Patricks Athleti2
F 20/07 Vancouver Whitecaps2 1-3 San Jose Earthquakes3
F 20/07 Real Salt Lake1 1-1 Minnesota United FC1
F 11:00 HIFK3 1-0 RoPS Rovaniemi2
F 11:00 Inter Turku3 3-1 Honka Espoo2
F 11:00 KuPs2 0-0 IFK Mariehamn1