Livescore.az

Bugünün oyunları

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [10:41:42]
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 08:30 Juventus 2-3 Tottenham Hotspur1
F 07:00 Beijing Renhe3 1-4 Shanghai Shenhua1
F 08:35 Shandong Luneng 4-0 Shenzhen JiaZhaoye3
F 08:35 Hebei HX Xingfu1 2-2 Tianjin Tianhai2
F 08:35 Henan Jianye1 0-0 Wuhan ZALL2
F 09:00 Chongqing SWM Motors1 2-2 Shanghai East Asia F15
F 09:00 Jiangsu Suning FC 1-0 Beijing Guoan3
14:00 El Gounah -:- Zamalek
88' SpVg Schonnebeck1 3-5 Holzwickeder SC1
88' VFB Homberg1 3-0 FC Kray1
85' SSVg Velbert 6-0 Wiedenbruck
84' Shrewsbury Town 0-1 Aston Villa2
83' Standard Liege1 2-1 Nice1
82' Marine 1-3 Liverpool U23
81' SC Verl 1-1 Arminia Bielefeld2
77' TSV Meerbusch 0-1 Hurth2
74' Sparta Rotterdam Reserves 2-2 Umm Salal
68' Concordia Wiemelhausen2 1-3 TuS Ennepetal2
44' SV Wehen Wiesbaden 0-0 Boavista FC
41' Hull City 0-0 Mansfield Town
40' Dinamo Batumi 2-0 Merani Tbilisi
38' Westerlo 0-1 Racing Genk
38' Odranci 1-0 ND Beltinci
36' Glasgow Rangers 1-0 Blackburn Rovers
22' FSV Mainz 05 0-0 Jahn Regensburg
16' Andernach (w) 0-0 Koln (w)
16' Bonner 0-0 Borussia Freialdenhoven
F 08:00 Fremad Amager 0-0 HIK Hellerup
11:00 Atalanta -:- Renate AC
11:00 Hertha Wiesbach -:- VfL Primstal
11:00 Spal -:- Pordenone Calcio SSD
11:00 FC Vorskla Poltava -:- Dnipro-1
11:00 USV St Josef -:- ASV Gosting
11:00 ACD Virtus Entella -:- Gemonese
11:00 FK Sloga Plandiste -:- FK Kozara
11:30 Darfo Boario -:- Brescia
11:30 Besiktas JK -:- Korfez Bld.
11:30 FK Labunishta -:- FK Trajal
11:30 Krka -:- Universitaea Cluj
11:30 Brescia -:- Darfo Boario
11:30 Frosinone -:- Rieti
11:30 FK Rinija -:- Vardar Forino
11:59 SV Dobl -:- Feldkirchen
11:59 Velika Polana -:- SNK Bakovci
11:59 FC Schaffhausen 2 -:- FC Diessenhofen
11:59 Eibar -:- Kayserispor
11:59 NK Nafta -:- NK Polet Sv Martin
11:59 Oostende -:- Panahaiki-2005
12:00 Lazio -:- Triestina
12:30 Cagliari -:- Feralpisalo
12:59 Oostende -:- OFI Crete
13:00 Mattersburg -:- Sturm Graz (Youth)
13:00 Villarreal B -:- Wolves U23
13:00 Coban Imperial -:- A.D. Isidro Metapan
14:00 Mallorca -:- CE Felanitx
14:00 Tenerife -:- Aguilas CF
14:00 Palamos -:- Al-Sadd
14:30 EMD Aceuchal -:- Don Benito
15:15 Andes Talleres -:- Central Cordoba SDE
15:15 Talleres Cordoba -:- Central Cordoba De R
15:30 FC Porto -:- Getafe
17:00 SC Farense -:- Belenenses
18:00 Montpellier -:- Bordeaux
19:00 Liverpool -:- Sevilla
21:00 Marseille -:- Saint Etienne
F 02:55 FC Rustavi 1-1 Hapoel Bnei Lod1
F 04:00 GKS Gornik Leczna (w1 7-0 Dinamo Riga Women2
F 04:30 Waf Brigittenau 0-1 DSV Fortuna 05
F 04:30 Dynamo Kyiv 1-1 Obolon Kiev1
F 05:00 Al Hilal 2-0 MNK FC Ljubljana
F 05:00 FC Dabas 3-1 BVSC
F 05:00 FK Jedinstvo Surcin 7-2 FK Studentski Grad
F 06:00 Porto B 3-1 Al Duhail
F 06:30 Real Betis 2-1 Portimonense
F 07:00 HSC Hannover 1-0 SV Babelsberg 03
F 07:00 SV Rugenbergen 5-1 Flensburg 08
F 07:00 Gintra Universitetas1 0-0 Czarni Sosnowiec (w)13
F 08:00 VSG Altglienicke 5-1 SC Staaken
F 08:00 Naestved4 3-3 B93 Copenhagen12
F 08:00 Thisted FC 0-1 Vendsyssel
F 09:00 BSG Chemie Leipzig 1-2 International Leipzi1
F 09:00 Gillingham 1-2 Millwall
F 09:00 Sportfreunde Lotte 1-0 Werder Bremen (Youth
F 09:00 Dynamo Kyiv3 1-1 Kolos Kovalyovka2
F 09:30 Holstein Kiel 2-3 Sheffield Wednesday2
F 10:00 Darmstadt1 0-1 Vitesse Arnhem2
S 05:00 KS Kuznia Ustron 0-0 GKS Pniowek Pawlowic
S 08:00 SC Sand (w) 0-0 Saarbrucken (w)
S 08:00 Deportivo Tachira 0-0 Univ Los Andes
S 08:00 Dnepr Smolensk 0-0 Kuruvchi Bunyodkor
S 08:00 Slavia Praha (w) 0-0 St. Polten (w)
S 08:30 USV Jena (w) 0-0 KKPK Medyk Konin (w)
S 09:00 SV Lippstadt 0-0 KSV Baunatal
S 09:00 Airtel Kitara FC 0-0 Vipers
S 10:00 Bayer Leverkusen (w) 0-0 Borussia Bocholt (w
F 07:35 China (w) U16 6-0 Chile (w) U17
84' IFK Goteborg 1-0 AFC Eskilstuna12
82' Malmo FF1 1-1 IK Sirius FK
12:30 IFK Norrkoping FK -:- Ostersunds FK
39' Botafogo RJ1 0-0 Santos2
16:00 Corinthians Paulista -:- Flamengo
16:00 Atletico Mineiro -:- Fortaleza
19:00 Avai FC SC -:- Goias
14:00 Republic of Ireland -:- Czech Republic U19
14:00 France U19 -:- Norway U19
F 08:00 Chemnitzer 1-1 SV Waldhof Mannheim2
F 09:00 Uerdingen KFC 054 1-0 Hallescher FC2
88' Telone FC1 0-2 Mushowani Stars1
86' Manica Diamond 0-1 Highlanders
67' Dynamos FC3 1-1 Caps United FC
F 04:00 Thailand (w) U16 1-2 New Zealand (w)U17
F 01:00 Balcatta (w)11 0-1 Fremantle City FC (w1
F 01:00 Queens Park SC (w) 2-1 Northern Redbacks (w
F 00:30 Rockdale City Suns U21 0-0 Blacktown City FC U2
F 01:00 Hakoah Sydney City E 1-1 Manly United U20
F 07:00 Becamex Binh Duong3 1-1 Quang Nam1
F 07:00 XM Hai Phong FC3 3-2 Than Quang Ninh12
F 07:00 SHB Da Nang 2-0 Nam Dinh FC3
F 07:00 Hoang Anh Gia Lai2 3-2 Song Lam Nghe An3
F 08:00 Thanh Hoa 3-3 CLB TPHCM1
F 09:00 The Cong 2-0 Sanna Khanh Hoa2
F 09:00 Sai Gon FC2 1-4 T T Hanoi
13:00 Pensacola (w) -:- Utah Royals Reserves
19:00 Chicago Red Stars (w -:- North Carolina (w)
18:00 New York universe B -:- Baltimore (USA)
14:00 CA Atenas -:- Villa Espanola
14:00 IA Sud America -:- CS Cerrito
F 01:15 Hobart Zebras23 2-2 Devonport City1
F 05:00 Phanthong FC12 1-3 Royal Thai Fleet2
F 05:00 JL Chiangmai United 2 2-1 Sukhothai FC Reserve
F 05:00 Siam FC4 0-2 Pathum Thani United2
F 05:00 Surin FC14 2-2 Khonkaen Mordindang 2
F 08:00 Buriram United1 1-1 Bangkok United FC13
F 08:00 Trat FC2 2-1 Nakhon Ratchasima4
F 09:00 Muang Thong United3 2-0 Chiangrai United3
F 09:00 Sukhothai1 1-2 Samut Prakan City2
F 05:00 Raj Pracha FC3 2-2 Surat Thani FC2
F 05:25 Royal Thai Army FC11 0-1 Ranong FC6
F 06:00 Maptaphut Rayong FC 1-1 Chiangrai FC
F 07:00 Nakhon Pathom FC1 3-3 Chamchuri United FC1
F 07:30 Chachoengsao1 1-1 Muangkan Utd1
S 07:00 Phrae United FC 0-0 Khonkaen United
F 08:00 Kasetsart FC14 0-1 Sisaket FC3
F 08:00 Lampang FC2 2-0 Ubon UMT United12
F 09:00 Nong Bua Lamphu 1-3 Bangkok Glass2
F 09:00 Customs Department F2 3-2 Navy FC1
12:30 FC Rosengard (w) -:- Vaxjo FF (w)
F 09:00 Vittsjo GIK (w) 2-4 Kopparbergs Goteborg
F 09:00 Pitea IF (w) 0-3 Orebro (w)1
F 07:00 Huddinge IF U192 0-2 Karlslunds IF HFK U1
84' Mjallby AIF1 2-0 Halmstads2
12:30 Osters IF -:- Trelleborgs FF
14:00 MFK Ruzomberok -:- Nitra
14:00 Spartak Trnava -:- SKF Sered
14:00 Zlate Moravce -:- Dunajska Streda
F 05:30 FC Artmedia Petrzalk1 5-3 Slavoj Trebisov1
11:00 FK Siroke -:- OFK Sarisske Michala
11:00 Slavoj Spiska Bela -:- Lipany
11:00 TJ Druzstevnik Cecej -:- MFK Tahanovce
11:00 Tj Hornad Zdana -:- Cana
11:00 Start Hrabusice -:- Velka Lomnica
11:00 TJ Tatran Lubica -:- MFK Stara Lubovna
11:30 FC Pivovar Saris VS -:- Gerlachov
39' Young Boys 1-1 Servette1
37' FC Zurich 0-1 Lugano1
42' Kriens1 0-0 Vaduz1
12:59 NK Mura 05 -:- ASK Bravo Publikum
15:10 NK Olimpija Ljubljan -:- Domzale
12:59 Indjija -:- Partizan Belgrade
15:00 Radnicki Nis -:- Proleter
41' Clyde1 0-2 Airdrie United1
39' Saint Johnstone 1-1 Ross County
41' Donchanka Azov (w) 0-2 CSKA Moscow (W)
S 06:00 FK Ryazan (w) 0-0 Torpedo Izhevsk (w)
S 06:00 Zvezda 2005 (w) 0-0 Yenisey Krasnoyarsk
51' Lokomotiv Moscow1 2-1 Spartak Tambov1
12:59 Dynamo Moscow -:- Rubin Kazan
15:30 FK Sochi -:- Zenit St. Petersburg
F 08:00 Ural Sverdlovsk Obla1 3-0 Terek Grozny1
38' FK Kolomna 2-1 Saturn Moscow
12:00 CSM Studentesc Iasi -:- FC Astra Giurgiu
12:00 Rampla Juniors FC -:- Cerro Montevideo
15:00 Dinamo Bucuresti -:- CS Universitatea Cra
F 03:00 Sunshine Coast Wande1 1-1 Southside Eagles12
11:30 Union Comercio Reser -:- Sport Boys Reserves
11:59 Molinos El Pirata Re -:- Universitario de Dep
14:00 Alianza Universidad -:- Deportivo Municipal
83' Zaglebie Lubin 2-2 Cracovia Krakow2
12:30 Legia Warszawa -:- Pogon Szczecin
F 03:30 Ceres FC1 2-0 Green Archers United
14:00 Atletico Grau -:- Los Caimanes
14:00 Santos FC Lima -:- Comerciantes Unidos
16:00 Cienciano -:- Victoria Sports
16:30 Club Deportivo Sport -:- Union Huaral
17:00 Luverdense -:- Tombense
13:15 Dep.San Martin -:- Real Atletico Garcil
15:30 Deportivo Union Come -:- Sport Boys
16:30 Alianza Universidad -:- Deportivo Municipal
17:00 Nautico (PE) -:- Treze Campina Grande
17:00 Molinos El Pirata -:- Universitario De Dep
83' Cerro Porteno Asuncion Re 1-0 Deportivo Capiata Reserve
39' Rubio nu 0-0 12 de Octubre
14:30 Guay Leena -:- Independiente Luque
14:45 Fulgencio Yegros -:- Resistencia SC
14:45 Atyra FC -:- 3 De Febrero
14:45 RI 3 Corrales CF -:- General Caballero
15:00 2 de Mayo PJC -:- Deportivo Caaguazu
16:00 Deportivo Santani -:- General Diaz
18:30 River Plate (PAR) -:- Sol de America
F 01:30 Valentine4 1-2 Broadmeadow Magic2
F 01:30 Weston Workers FC11 1-0 Lambton Jarvis22
F 01:30 Adamstown Rosebuds F1 0-1 Lake Macquarie
11:00 Finnsnes -:- Tromso B
11:00 Lillestrom B -:- IF Floya
11:59 Skjetten Fotball -:- Junkeren
11:59 Os Turn Fotball -:- Djerv 1919
F 08:00 Stromsgodset B 4-1 Brann 2
F 08:00 Rosenborg B1 4-2 Gjøvik-Lyn3
11:59 Asker -:- Mjolner
11:59 Fram Larvik -:- Baerum SK
12:59 Start Kristiansand -:- Ham-Kam
12:59 Raufoss -:- Jerv
12:59 Sogndal -:- Tromsdalen
12:59 Nest Sotra -:- Notodden FK
12:59 Sandnes Ulf -:- Ullensaker/Kisa IL
12:59 KFUM Oslo -:- Aalesund FK
12:59 Strommen -:- Skeid Oslo
15:00 Sandefjord -:- Kongsvinger
14:00 Costa Rica U23 -:- Guatemala U23
15:00 Saint LuciaU23 -:- Antigua BarbudaU23
17:30 Puerto Rico U23 -:- Dominican Republic U
18:15 El SalvadorU23 -:- Panama U23
18:30 Barbados U23 -:- US Virgin Islands U2
20:30 St. Kitts and Nevis -:- Jamaica U23
21:00 Honduras U23 -:- Nicaragua U23
F 05:00 Chin United U20 2-1 Silver Stars U20
F 05:00 Ispe FC U201 0-1 Myawady FC U202
F 05:00 Mawyawadi FC U201 3-0 Royal ThanLyin FC U21
F 05:00 Shan United1 1-1 Ayeyawady united
F 05:30 Yadanabon FC1 3-0 Southern Myanmar1
F 05:30 Chinland(N)1 0-3 Zwekapin United
F 08:30 TN Stars 0-0 Kamuzu Barracks
F 08:30 EPAC United1 1-1 Chitipa United3
S 08:30 Masters Security 0-0 Mzuzu University
F 03:00 Khaan Khuns2 1-5 Erchim3
37' Toluca U20 0-0 Queretaro U20
12:59 Santos Laguna U20 -:- Chivas Guadalajara U
14:00 Toluca -:- Queretaro FC
20:45 Santos Laguna -:- Chivas Guadalajara
83' Felda United2 2-1 Kedah12
82' MISC-MIFA1 1-0 PKNP FC1
82' Perak1 2-1 Kuala Lumpur
80' Glory United FC2 1-0 Armed Forces FC3
F 04:45 DDM FC 1-2 Protap FC1
F 04:45 Puchong Fuerza1 3-4 Kuching FA3
F 04:45 Ultimate FC3 3-4 Kelantan United
F 04:45 Melaka United U19 1-1 Kuala Lumpur FA U19
S 04:45 Negeri Sembilan U19 0-0 Terengganu U19
83' Metta/LU Riga2 1-1 Rigas Futbola skola1
39' FK Ventspils 0-1 FK Valmiera1
12:30 Jelgava -:- FK Liepaja
F 06:00 Master 7 FC1 2-1 Young Elephants FC1
F 05:00 Bears Lao FC2 1-2 Quest United FC4
F 05:00 Trinity FC3 0-0 NUOL FC11
S 05:00 KPS FC 0-0 Vientiane FT
F 07:00 Busan Transportation 1-1 Changwon City
F 07:00 Ansan Greeners FC1 1-0 Jeonnam Dragons2
F 07:00 Ansan Mugunghwa FC 3-2 Seoul E-Land FC4
F 07:00 Daejeon Citizen1 2-4 Suwon City
F 07:00 Suwon Samsung Bluewi12 1-2 Seongnam FC2
F 07:00 Sangju Sangmu Phoeni1 2-0 Daegu FC2
F 07:00 Ulsan Hyundai FC1 2-1 Gangwon FC1
49' FK Taraz1 0-0 FC Zhetysu Taldykorgan
38' FK Atyrau1 0-0 Ordabasy1
F 09:00 Tobol Kostanai13 3-5 FC Kairat Almaty1
F 04:30 Police Commisionary 1-3 Nagaworld FC1
F 07:00 Visakha FC3 4-3 Phnom Penh FC
F 02:00 Cerezo Osaka Acadamy 2-1 Kibi International U
F 01:00 Run Mel Aomori1 0-1 Honda Lock SC2
F 03:00 Verspah Oita1 2-2 Miyazaki1
F 03:00 Veertien Kuwana 0-2 Nara Club
F 03:00 Matsue City FC 0-2 Honda FC
F 03:00 Suzuka unlimited 3-3 Mio Biwako Shiga
F 04:00 Maruyasu Industries1 0-2 Sony Sendai
F 05:00 Imabari FC 0-0 Osaka FC
F 03:00 Fukushima United FC1 1-0 Roasso Kumamoto
F 03:00 Azul Claro Numazu1 0-0 AC Nagano Parceiro1
F 05:00 Fujieda MYFC 2-1 SC Sagamihara2
F 06:00 Cerezo Osaka U231 1-4 Gamba Osaka U232
F 06:00 Machida Zelvia2 0-3 Tokushima Vortis2
F 06:00 Mito Hollyhock 3-1 FC Ryukyu1
F 07:00 Fagiano Okayama 1-0 Montedio Yamagata3
F 01:00 Nagoya oceans Futsal 8-2 Shriker osaka Futsal
14:30 Maccabi Haifa -:- Hapoel Beer Sheva
83' Longford Town U193 1-1 Dundalk U192
F 04:30 PSISra Sragen1 2-0 Persegal Kota Tegal11
F 05:30 PSIS Semarang14 0-1 Persib Bandung5
F 08:30 Bhayangkara Surabaya14 0-1 Persipura Jayapura2
F 04:30 Persija Jakarta2 1-0 PSM Makassar2
39' Leiknir KB U19 1-1 Thor Akureyri U191
36' Afturelding Hviti U19 1-0 Breidablik/Augnablik II U
13:00 Fylkir -:- IBV Vestmannaeyjar
14:00 KA Akureyri -:- Akranes
16:15 KR Reykjavik -:- Stjarnan Gardabaer
16:15 Vikingur Reykjavik -:- Valur Reykjavik
16:15 Fram Reykjavik -:- Keflavik
85' DJK Ammerthal13 0-6 SC Eltersdorf2
41' SV Donaustauf 0-0 TSV Schwabmünchen
36' SSV Jahn Regensburg II 0-0 FC Deisenhofen
F 08:00 Würzburger FV2 4-0 DJK Don Bosco Bamber4
F 08:00 Kumu STPS2 1-1 PeKa2
S 08:00 GBK (w) 0-0 FC Hertta (W)
F 07:30 KuPs (W)3 2-1 Merane (w)1
12:30 Tampere United -:- GrIFK Kauniainen
F 01:00 Blacktown Spartans(w11 6-1 Bankstown City Lions13
F 01:00 Illawarra Stingrays 1-1 Northern Tigers FC (
F 01:00 Manly Utd (w)1 0-4 University of Sydney
S 01:30 North Shore Mariners 0-0 Maca Searle (w)
11:59 JK Tallinna Kalev II -:- Tartu JK Maag Tammek
84' Trans Narva2 3-2 Viljandi Tulevik4
12:59 FC Kuressaare -:- Levadia Tallinn
12:59 FC Flora Tallinn -:- FC Maardu
13:30 CDS Santa Rita -:- CD Puerto Quito
16:00 Mushuc Runa -:- Barcelona SC(ECU)
18:15 Independiente Jose T -:- Guayaquil City
41' Independiente del Valle R 0-0 Guayaquil City Reserves
39' Randers FC 1-1 Brondby IF
12:59 Midtjylland -:- Nordsjaelland
F 07:00 Silkeborg2 0-3 AC Horsens
F 09:00 Esbjerg2 1-1 Hobro3
F 09:00 Aalborg3 1-1 Sonderjyske2
10' Bohemians 1905 1-0 Mlada Boleslav
14:00 Teplice -:- Slavia Praha
15:00 Hajduk Split -:- Istra 1961 Pula
14:00 Cartagines Deportiva -:- Santos De Guapiles
16:30 AD Grecia -:- ADR Jicaral
17:00 Guadalupe FC -:- Alajuelense
19:00 Perez Zeledon -:- Limon FC
14:30 Atletico Nacional Me -:- Paradise (w)
15:00 Millonarios (w) -:- Fortaleza FC (w)
16:00 Cucuta Deportivo (w) -:- Junior Women
14:30 Libertad U20 -:- Llaneros U20
15:00 Atletico Bucaramanga -:- Tolima Real U20
16:00 Confianca SE -:- Imperatriz(MA)
15:00 Tigres Zipaquira -:- Cortulua
16:00 Atletico FC -:- Bogota FC
16:30 Real Santander -:- Universitario de Pop
17:45 Alianza Petrolera -:- Aguilas Doradas
19:00 Millonarios -:- Deportiva Once Calda
19:45 Patriotas FC -:- Atletico Junior Barr
21:45 Atletico Nacional Me -:- Atletico Bucaramanga
17:00 Guyana (w) U20 -:- Suriname (w) (U20)
17:30 Grenada U20(w) -:- Anguilla (w) U20
19:30 Antigua Barbuda (w -:- Bermuda (w) U20
20:00 St. Kitts and Nevis -:- St. Vincent Grenadin
20:00 C.S.D. Comunicacione -:- CD Arabe Unido
F 04:00 Tatung FC 0-0 Taichung Futuro
F 07:00 Tainan City 0-0 Fu Jen University
F 04:00 NTUPES 0-3 Taiwan Power Company2
F 07:00 Ming Chuan Universit2 3-1 Taicheng Lions2
F 03:30 Tianjin Teda (R)4 1-1 Dalian Yifang Reserv2
12:59 Barnechea -:- Colo Colo
16:00 Nublense -:- Union La Calera
19:30 Univ Catolica -:- Santiago Morning
14:00 D. Concepcion -:- Deportes Union Compa
15:30 Osorno -:- Linares Unido
15:30 General VelAsquez -:- Fernandez Vial
15:30 Lautaro de Buin -:- Deportes Recoleta
15:45 Independiente de Cau -:- AC Colina
F 05:00 Sichuan Jiuniu 6-0 Hunan Billows2
F 08:30 Guangdong Southern T2 2-1 Sichuan Longfor
11:00 Azam -:- KCCA FC
F 08:00 Maniema Union 0-2 Green Eagles
15:30 Cavalry FC -:- York 9 FC
18:30 Kingsman -:- SC Waterloo
19:30 Kingsman -:- SC Scarborough Ontar
20:00 SC Scarborough Ontar -:- Real Mississauga
12:30 Ludogorets Razgrad I -:- Botev Galabovo
12:45 Botev Plovdiv -:- FC Dunav Ruse
15:00 Etar -:- Levski Sofia
15:00 Boston River -:- CA River Plate
15:00 Danubio FC -:- Nacional Montevideo
15:00 Liverpool URU -:- Centro Atletico Feni
45+' Russia Beach Soccer 5-1 Hungary Beach Soccer
12' BSC Pro-Fart Glowno Beach 0-0 Tonio Team Sosnowiec Beac
F 05:30 Khanh Hoa Beach 0-0 Da Nang Beach
F 04:00 Olympic Gym and Fitn 5-5 Gia Viet Beach
F 04:15 Belarus Beach Soccer 3-3 Lithuania Beach Socc
F 06:45 Germany Beach Soccer 5-3 Estonia Beach Soccer
F 08:15 Switzerland Beach So 4-2 Turkey Beach Soccer
F 09:00 Grembach Lodz Beach 4-5 KP Lodz Beach U21
F 09:30 Spain Beach Soccer 10-5 Azerbaijan Beach Soc
S 02:55 UKS Milenium Gliwice 3-0 Dragon Bojano Beach
S 06:00 KP Lodz Beach U21 4-3 Tonio Team Sosnowiec
80' Guarulhos SP2 2-2 Sao Jose Dos Campos/SP16
13:00 SC Corinthians Pauli -:- Flamengo/RJ (w)
14:00 Foz Cataratas (w) -:- Internacional(w
14:00 Minas ICESP DF (w) -:- Kindermann (w)
14:00 Ponte Preta (w) -:- Iranduba AM (w)
14:00 Perolas Negras -:- CFRJ Marica RJ
40' Palmeiras (Youth)1 1-0 Santos (Youth)
40' Corinthians Paulista (You 1-1 CR Flamengo (RJ) (Youth)1
14:00 Coritiba PR (Youth) -:- Ponte Preta (Youth)
14:00 Internacional (RS) Y -:- Chapecoense (Youth)
14:00 Fluminense RJ (Youth -:- Vitoria Salvador (Yo
14:00 Bahia (Youth) -:- America MG Youth
14:00 Atletico Mineiro (Yo -:- Gremio (Youth)
15:00 Botafogo RJ (Youth) -:- Sport Club Recife (Y
15:00 Vasco da Gama U20 -:- Sao Paulo (Youth)
14:00 Palmeiras SP (W -:- Chapecoense (w)
85' Atibaia11 0-1 Rio Claro2
84' Batatais1 0-1 Ferroviaria SP3
83' Linense(BRA)2 2-0 CA Votuporanguense SP2
82' Comercial-SP 1-0 Mirassol
82' Noroeste2 1-3 XV de Piracicaba2
15:00 Santo Andre -:- Ah so Santa SP
14:00 EC Jacuipense -:- Floresta CE
37' Parana STC PR 1-1 CE Uniao
16:00 Brusque FC -:- Juazeirense
10:00 Ceara Youth -:- Maranguape U20
14:00 Boavista (RJ) Youth -:- Bangu U20
14:00 Goytacaz FC U20 -:- Americano RJ U20
85' Barra FC2 3-2 Fluminense SC1
14:00 EC Prospera -:- EC Internacional SC
14:00 Juventus SC -:- Almte Barosso SC
14:00 Sarajevo -:- HSK Zrinjski Mostar
15:00 NK Siroki Brijeg -:- NK Celik
15:30 Sloboda -:- Radnik Bijeljina
16:00 Nacional Potosi -:- Blooming
16:00 Jorge Wilstermann -:- Bolivar
18:15 The Strongest -:- San Jose
20:30 Oriente Petrolero -:- Real Potosi
12:00 Torpedo-MAZ Minsk -:- Shakhter Soligorsk
12:00 Slavia Mozyr -:- Dinamo Minsk
14:45 FK Vitebsk -:- FC Torpedo Minsk
F 08:00 Druk United 2-0 High Quality United13
F 01:10 Sunshine Georgies1 1-0 Essendon Royals1
12:15 Allerheiligen -:- Rapid Wien
12:59 SC Schwaz -:- Kapfenberg
F 01:00 Souths United SC (w) 0-1 Queensland Lionsï¼
F 01:00 Melbourne Knights U2 2-2 Pascoe Vale SC U202
F 01:00 Melbourne Victory FC 0-1 Whittlesea Ranges
F 02:00 Magpies Crusaders1 4-3 Brisbane Olympic Uni
F 02:00 Sydney United3 0-2 Sydney FC (Youth)2
F 02:30 A.P.I.A. Leichhardt 1 3-1 Sydney Olympic
F 03:30 Rockdale City Suns12 2-4 Blacktown City Demon1
F 04:00 Hake Ya Dong in Sydn2 1-2 Manly United2
F 01:00 Gungahlin Unitedï¼1 0-0 Canberra Olympicï¼
S 01:00 Woden Weston FCï¼ 0-0 Belconnen United (w)
F 01:30 Caboolture FC Reserv1 5-2 Centenary Stormers R1
F 01:30 St George Willawong 1 1-0 Moggill Reserves12
F 04:00 St George Willawong 1 3-0 Moggill FC1
F 04:00 Caboolture FC12 2-1 Centenary Stormers13
11:00 ASKO Schiefling/ASKO -:- St Jakob/Rosental
11:00 SC Globasnitz -:- Ruckersdorf
14:00 Ben Hur Rafaela -:- Central Cordoba
16:10 Racing Club(N) -:- Boca Unidos
F 00:45 Brisbane Strikers (U1 1-1 Sunshine Coast U201
F 01:10 Brisbane Roar U20 1-3 Queensland Lions SC
F 01:00 St George City FA1 0-5 Mounties Wanderers1
F 01:00 Western Sydney Wande2 0-3 St George Saints1
38' Bohemians 0-0 St. Patricks Athletic1
12:00 Shamrock Rovers -:- UC Dublin
41' HIFK1 1-0 RoPS Rovaniemi1
39' Inter Turku 1-0 Honka Espoo1
39' KuPs 0-0 IFK Mariehamn
12:59 Brann -:- Stabaek
15:00 Molde -:- Sarpsborg 08
17:00 Atlanta United -:- DC United
19:00 FC Cincinnati -:- New England Revoluti
20:30 Orlando City -:- New York Red Bulls
22:30 Seattle Sounders -:- Portland Timbers