Livescore.az

Not Started Games

Order by:
Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 06:33:47 Change ]
UEFA Europa League
23:00 Slavia Praha - Arsenal
23:00 Manchester United - Granada CF
23:00 Villarreal - Dinamo Zagreb
23:00 AS Roma - AFC Ajax
England Championship
22:00 Rotherham United - Coventry City
AFC Champions League
23:00 Al Hilal - OTMK Olmaliq
23:00 FC Istiklol Dushanbe - Al Ahli(UAE)
21:45 Al Duhail - Al Shorta
International Club Friendly
22:00 Al-Ahli Doha - Al Mesaimeer Club
19:00 OKC Energy FC - Austin Bold
17:30 Persija Jakarta - PSM Makassar
International Friendly
13:00 North Macedonia U19 - Montenegro U19
Russia Division 2
19:00 Chernomorets Novorossiysk - Anzhi Makhachkala
17:00 Legion Dynamo - FC Tuapse
17:00 Druzhba Maykop - FK Forte Taganrog
17:00 FK Biolog - Stavropolye-2009
16:00 Krasnodar III - Inter Cherkessk
16:00 FK Kuban Kholding - Urozhay Krasnodar
15:00 FC Yessentuki - FK Makhachkala
Denmark Cup
21:00 Randers FC - Aarhus AGF
18:30 Sonderjyske - Midtjylland
Persian Gulf Pro League
19:59 Shahr Khodrou - Zob Ahan
England Youth FA Cup
15:30 Chelsea U18 - Everton U18
Turkey 2 Ligi A
19:59 Bursaspor - Bandirmaspor
17:00 Osmanlispor FC - Altay Spor Kulubu
14:30 Boluspor - Umraniyespor
Saudi Arabia Division 2
23:00 Bisha FC - Al Kholood
Andorra Super league
22:30 UE Santa Coloma - Penya Encarnada
Czech Republic 2.Liga
16:30 SK Prostejov - Vysocina jihlava
Bulgaria Premier League
20:30 PFK Montana - Lokomotiv Plovdiv
Scottish Division One
22:00 Partick Thistle - Montrose
22:00 Clyde - Dumbarton
Egyptian Scores Cup
23:30 Wadi Degla SC - Al-Ittihad Alexandria
23:30 EL Masry - Talaea EI-Gaish
Spanish Bizkaia-Tercera Division
22:00 Atletico Union Guimar - CD Vera
BRA CGD
22:30 AE Jataiense - Anapolis FC
Kuwaiti Premier League
23:00 Al-Salmiyah - Kazma
23:00 Al-Sahel - Khaitan
Italy C1
17:00 AC Monopoli - US Casertana 1908
Peru Primera Division
19:59 Alianza Atletico Sullana - Inti Gas Deportes
Scottish Division Two
22:00 Stranraer - Stenhousemuir
Uzbek League
17:20 Nasaf Qarshi - Termez Surkhon
17:20 Sogdiana Jizak - Mashal Muborak
15:15 Kuruvchi Kokand Qoqon - Metallurg Bekobod
Saudi Professional League
22:50 Abha - Al-Ameade
Uzbekistan Cup
15:00 FK Chigatoy - FK G ijduvon
Kuwait first Division Leagus
23:00 Al Gela - Al-Yarmouk
23:00 Al-Ttadamon(KUW) - Al-Salibikhaet
Georgia Primera Division
16:00 Samtredia - FC Saburtalo Tbilisi
Syrian Youth League
15:00 Al Horiyah U21 - Al Nawaeir U21
15:00 Al-Mohafza U21 - Al Karamah U21
15:00 Al Taliya SC U21 - Al Ittihad (Youth)(SYR)
15:00 Hutteen U21 - Al-Shorta Damascus U21
15:00 Al-Wathbah U21 - Al-Majd U21
15:00 Al Wahda Damascus U21 - Tishreen (Youth)
15:00 Jableh SC U21 - Al Jaish Damascus U21
Primera Division de Paraguay
01:00 Guairena - Olimpia Asuncion
01:00 Cerro Porteno - Libertad
01:00 River Plate (PAR) - Sol de America
Romania Super Cup
19:59 CFR Cluj - FC Steaua Bucuresti
Hungary - Cup
20:30 MTK Hungaria - Fehervar Videoton
Ukraine U21 Liga
13:00 Lviv U21 - PFC Oleksandria U21
South Africa Premier Soccer League
17:00 Baroka FC - Kaizer Chiefs
Armenia Premier League
18:00 Ararat Yerevan - FC Noah
15:00 FC Avan Academy - Shirak
Brazil Paraibano
23:00 Sousa PB - Botafogo PB
South Africa League Cup
19:59 Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates
Moldova Divizia Nationala
17:00 Codru Lozova - FC Sfintul Gheorghe
14:00 FC Floresti - Dinamo-Auto
Uzbekistan Second League
14:00 Buxoro FK - Istiklol Fergana
Turkiye Lig3
16:00 Ankarademirspor - Sancaktepe Belediye Spor
16:00 Corum Belediyespor - Usakspor
16:00 Ergene Velimese - Amedspor
16:00 Inegolspor - Erzincanspor
16:00 Kocaelispor - S.Urfaspor
16:00 Manisa BB Spor - Hacettepe SK
16:00 Nigde Belediyespor - Kahramanmarasspor
16:00 Sariyer - Zonguldak
16:00 Kastamonuspor - Tarsus Idman Yurdu
16:00 Pendikspor - Kirsehir Koyhizmetleri
16:00 Serik Belediyespor - Sakaryaspor
16:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor - Mamak FK
16:00 Turgutluspor - Belediye Vanspor
16:00 Etimesgut Belediye Spor - Kirklarelispor
16:00 Elazigspor - Bodrumspor
16:00 Kardemir Karabukspor - Pazarspor
15:00 Anadolu Selcukluspor - Eyupspor
15:00 Bayburt Ozel Idare - Bursa Niluferspor AS
14:00 Afjet Afyonspor - Hekimoglu Trabzon
Brazil Brasiliense DF Division 1
22:30 Brasiliense - Ceilandia DF
22:00 Capital CF - SE Santa Maria
Armenia Division 2
15:00 Pyunik B - Lernayin Artsakh
Bulgaria B PFG
18:00 Litex Lovech - Septemvri Sofia
18:00 Ludogorets Razgrad II - Yantra Gabrovo
18:00 FC Sozopol - Septemvri Simitli
Romania - Liga 2 Seria
17:30 FC Timisoara - Rapid Bucuresti
Tanzania Ligue 1
17:00 Ihefu SC - Mbeya City
17:00 Polisi Tanzania FC - Namungo FC
Mali Premiere Division
21:00 Lafia Club de Bamako - Stade Malien de Bamako
India Bangalore A Division
13:30 Rebels FC - Mohammedan SC
12:00 DYES - Tilak Memorial
Andorra CUP
22:30 FC Santa Coloma - Atletic Club D Escaldes
Brazil Campeonato Sul-Matogrossense
23:00 Operario MS - Novoperario MS
Uganda Division 2
17:00 Nyamityobora FC - Proline FC
17:00 Gaddafi FC - Blacks Power FC
17:00 Mbale Heroes - Arua Hill SC
Kyrgyzstan Top Liga
14:30 FC Abdish-Ata Kant - Neftchi Kochkor
Australia FFA Cup
13:50 St George Saints - Western NSW Mariners FC
Cameroon Elite two
19:00 Racing de Bafoussam - Renaissance Ngoumou
18:00 Lion Blesse - AS Fap
17:00 Foncha Street Bamenda - Aigle Royal Menoua
17:00 Unisport Bafang - OFTA of Kribi
India Mumbai Elite League
12:45 KLASA - Neroca
10:45 Sagolband United - KIYC
Romania U19 League
13:00 Concordia Chiajna U19 - Steaua Bucuresti U19
Ukraine Division 3
16:00 Dinaz Vyshgorod - Podillya Khmelnytskyi
Ecuador Campeonato Serie B
23:30 Guayaquil SC - CD El Nacional
Vietnam Championship U19
14:00 PVF Vietnam U19 - college JMG U19
Ivory Coast Premier Division
22:00 ASEC MIMOSAS - Racing Club Abidjan
17:30 SOL FC Abobo - Societe Omnisports De L Armee
17:30 Bouake FC - Tanda