Livescore.az

Başlamamış oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [07:56:55]
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
14:45 Tottenham Hotspur -:- Chelsea
14:45 Monza -:- Triestina
15:45 Chesham United -:- Hartley Wintney
15:45 Dorchester Town -:- Wimborne Town
15:45 Hayes Yeading Unite -:- Swindon Supermarine
15:45 Metropolitan Police -:- Harrow Borough
15:45 Salisbury FC -:- Merthyr Town
15:45 Truro City -:- Taunton Town
15:45 Walton Casuals -:- Hendon
09:00 El Mokawloon El Arab -:- FC Masr
11:30 Enppi -:- Misr Elmaqasah
14:00 Pyramids FC -:- Al-Ittihad Alexandri
F 22/08 SV Stripfing Weiden 0-0 Team Wiener Linien
F 12:00 St. Johann 0-0 SV Seekirchen
F 08/09 Worgl Obi SV 0-0 FC Kitzbuhel
F 19/09 FC Pinzgau Saalfelde 0-0 SV Wals-Grunau
08:00 FC Terek Groznyi You -:- PFC Sochi Youth
08:00 Dinamo Moscow Youth -:- Arsenal Tula Youth
08:00 FK Krasnodar Youth -:- Spartak Moscow Youth
08:00 Fleetwood Town -:- Halifax Town
08:00 FC Altyn Asyr -:- Ahal FK
11:59 Aviles Stadium CF -:- CD Lealtad
13:00 Algeciras -:- Sevilla Atletico
14:00 Glentoran FC -:- Queens University
14:30 Airdrie United -:- Albion Rovers
14:30 Forfar Athletic -:- Brechin City
14:30 Padiham FC -:- Chester FC
14:30 Dundela -:- East Belfast
13:45 FC Eindhoven -:- Roda JC
14:45 Gainsborough Trinity -:- Whitby Town
14:45 Stalybridge Celtic -:- Scarborough
15:45 Ashton United -:- South Shields
15:45 Grantham Town -:- Stafford Rangers
15:45 Hyde F.C. -:- FC United of Manches
15:45 Lancaster City -:- Morpeth Town
15:45 Matlock Town -:- Basford Utd
15:45 Mickleover Sports -:- Witton Albion
15:45 Nantwich Town -:- Buxton FC
15:45 Radcliffe Borough -:- Bamber Bridge
15:45 Warrington Town AFC -:- Atherton Collieries
08:00 Bristol City U23 -:- Swansea City U23
08:00 Queens Park Rangers -:- Millwall U23
14:00 Sheffield Utd U23 -:- Barnsley U23
15:45 Bishops Stortford -:- Enfield Town
15:45 Bowers Pitsea -:- Brightlingsea Regent
15:45 East Thurrock United -:- Carshalton Athletic
15:45 Folkestone -:- Cray Wanderers
15:45 Horsham -:- Bognor Regis Town
15:45 Margate -:- Hornchurch
15:45 Merstham -:- Corinthian Casuals
15:45 Potters Bar Town -:- Cheshunt
14:00 Colchester United -:- West Ham U21
14:45 Rochdale -:- Manchester United U2
14:45 Charlton Athletic -:- Brighton U21
15:00 Crewe Alexandra -:- Newcastle U21
15:00 Tranmere Rovers -:- Liverpool U21
15:00 Scunthorpe United -:- Manchester City U21
15:45 Salford City -:- Morecambe
15:45 Walsall -:- Chelsea U21
F 28/08 Bourg Peronnas 0-0 Annecy
F 04/09 Concarneau 0-0 Cholet So
F 07/09 Orleans US 45 0-0 Avranches
F 14/09 Quevilly 0-0 Sete FC
10:00 Stirling Lions -:- Subiaco AFC
15:45 Newtown AFC -:- Newi Cefn Druids
14:00 Boston River Reserve -:- Plaza Colonia Reseve
11:15 Villa Espanola -:- CS Cerrito
13:30 Albion FC -:- IA Sud America
15:45 CA Atenas -:- Racing Club Montevid
16:00 Dynamo Kyiv -:- KAA Gent
16:00 Ferencvarosi TC -:- Molde
16:00 Omonia Nicosia FC -:- Olympiakos Piraeus
09:30 Vasalunds IF -:- IK Brage
09:00 NK Rudar Mursko Sred -:- Slaven Koprivnica
10:00 Spartak Trnava U19 -:- FK Senica U19
09:30 Tatran Presov -:- MFK Ruzomberok
09:30 TJD Pribelce -:- Nitra
09:30 MFK Vranov nad Topou -:- Michalovce
15:15 Faetano -:- Fiorentino
15:15 SP Cosmos -:- Cailungo
15:15 Murata -:- San Giovanni
07:00 FK Ryazan (w) -:- Chertanovo Moscow (w
07:00 Zenit St Petersburg -:- CSKA Moscow (W)
08:00 Moscow State Youth -:- CSKA Moscow (R)
10:00 Gaz Metan Medias II -:- CS Gilortul Targu Ca
10:00 Pascani -:- Ceahlaul Piatra Neam
10:00 CSSJ Vasruy -:- Bucovina Radauti
F 26/09 Universitatea Craiov 0-0 CSS Islla Te Nagh
12:15 Al Markhiya Reserve -:- Al Shamal
12:15 Al Mesaimeer SC -:- Muaidar SC
16:00 Academica Coimbra -:- Feirense
14:00 Coco Jambo Warsaw -:- KS Madziar Nieporet
14:00 Znicz Pruszkow -:- Hutnik Krakow
15:30 Olimpia Elblag -:- Sokol Ostroda
12:10 Widzew lodz -:- Zaglebie Sosnowiec
15:40 Arka Gdynia -:- GKS Tychy
11:59 Academia Deportiva C -:- FC Carlos Stein
14:15 Cienciano -:- Sport Huancayo
16:30 Dep.San Martin -:- Univ.Cesar Vallejo
14:00 Hommelvik U19 -:- Hitra U19
14:00 Sverresborg U19 -:- Tiller IL U19
14:00 Ullensaker/Kisa IL -:- Tromso IL
16:00 Martal Method (W) -:- Kirkop United (w)
16:00 Mgarr (w) -:- Mosta FC (w)
16:00 Swieqi United (w) -:- Birkirkara (w)
21:00 Arvis (W) -:- Kharaatsai (W)
21:00 Correcaminos UAT -:- Cimarrones de Sonora
21:00 Venados FC -:- Tlaxcala FC
13:00 FC Medina 3 -:- AS Armee
15:55 FC Brakna -:- FC Dar El Barka
14:00 CAYB Club Athletic Y -:- FAR Forces Armee Roy
14:00 DHJ Difaa Hassani Ja -:- Hassania Agadir
09:00 KF Arberia -:- KF Feronikeli
10:00 Maan -:- AL-Sareeh
12:30 Al Hussein Irbid -:- Shabab AlOrdon
14:00 Fjolnir U19 -:- IA Kari U19
14:00 Fylkir/Ellidi U19 -:- Haukar U19
14:00 Selfordshack U19 -:- Keflavik U19
14:00 Valur KH Hlidarendi -:- KR KV U19
14:30 Fram ReykjavikU19 -:- Breidablik Augnablik
F 26/09 Diosgyori VTK ( 0-0 Gyori Dozsa (w)
F 06/09 PSV Eindhoven (w) 0-0 VV Alkmaar (w)
14:00 SV Elversberg -:- Hessen Kassel
14:00 FC 08 Hombrug -:- FK Pirmasens
14:00 TSG Hoffenheim (Yout -:- TSG Balingen
14:00 Kickers Offenbach -:- TSV Steinbach
14:00 Astoria Walldorf -:- VfB Stuttgart II
14:30 FSV Frankfurt -:- TSV Schott Mainz
13:30 Blumenthaler SV -:- ESC Geestemunde
13:30 Brinkumer SV -:- Union 60 Bremen
13:30 BSC Hastedt -:- Bremer SV
13:30 KSV Vatan Sport Brem -:- Habenhauser
13:30 SV Hemelingen -:- SC Borgfeld
13:30 TuS Osdorf -:- Niendorfer TSV
09:00 MP U20 -:- TPS Turku U20
15:00 HBTorshavn II -:- NSI Runavik II
15:45 Gillingham (w) -:- Crawley Wasps (w)
10:00 JK Nomme Kalju U19 -:- Raplamaa U19
10:00 FC Flora Tallinn U19 -:- JK Tabasalu U19
12:59 Kompanii Marjamaa -:- Rumori Calcio B
12:59 FC Maardu -:- Keila JK
12:59 JK Welco Elekter -:- FC Kuressaare
12:59 SK Imavere Forss -:- JK Tallinna Kalev
15:45 Needham Market -:- Royston Town
15:45 Rushden Diamonds -:- Hitchin Town
15:45 Alvechurch -:- Stratford Town
15:45 Banbury United -:- Hednesford Town
15:45 Biggleswade Town -:- Leiston FC
15:45 Coalville -:- Redditch United
15:45 Kings Langley -:- St Ives Town
15:45 Lowestoft Town -:- Peterborough Sports
15:45 Rushall Olympic -:- Bromsgrove Sporting
15:45 Tamworth -:- Barwell
14:30 Sheffield FC -:- Stocksbridge Park St
14:45 Cirencester -:- Thatcham Town
14:45 Frickley Athletic -:- Belper Town
14:45 Glossop North End -:- Newcastle Town FC
14:45 Kidsgrove Athletic -:- Leek Town
14:45 Loughborough Dynamo -:- Spalding United
14:45 Lincoln United -:- Cleethorpes Town
14:45 Sutton Coldfield Tow -:- Carlton Town
14:45 Marine -:- Colney Heath
14:45 Ramsbottom United -:- Pickering Town
14:45 Tadcaster Albion -:- Pontefract Collierie
14:45 Bedworth United -:- Barton Rovers
14:45 Moneyfields -:- Melksham Town
14:45 Winchester City -:- Mangotsfield United
14:45 Bury Town -:- Witham Town
14:45 Dereham -:- Cambridge City
14:45 Felixstowe Walton -:- Sudbury
14:45 Histon -:- Soham Town Rangers
14:45 Marlow -:- Staines Town
13:00 BK Fremad Valby -:- Avedore IF
F 11:59 Roskilde 0-0 Naestved
11:59 Hobro -:- Skive IK
14:00 Fremad Amager -:- Esbjerg
F 26/09 Povltava FA 0-0 SK Motorlet Praha
10:00 NK Cres -:- NK Vinodol
18:15 CA Penarol -:- Colo Colo
18:15 Gremio (RS) -:- Univ Catolica
20:30 Atletico Paranaense -:- Jorge Wilstermann
20:30 Liga Dep. Universita -:- EM Deportivo Binacio
20:30 America de Cali -:- Internacional RS
20:30 Boca Juniors -:- Libertad
21:40 Aguilas Doradas -:- Deportivo Pasto
11:00 Deportes Recoleta -:- Lautaro de Buin
15:00 Iberia Los Angeles -:- Independiente de Cau
15:00 Sao Bernardo -:- Sao Bento
18:15 Avai FC SC -:- Figueirense
18:15 Juventude -:- Operario Ferroviario
18:15 Vitoria BA -:- Centro Sportivo Alag
19:30 Oeste -:- Botafogo SP
20:30 Parana PR -:- Chapecoense SC
20:30 Guarani SP -:- Sampaio Correa
21:30 Cuiaba -:- Nautico (PE)
F 06/09 Al-Hadd 0-0 Al-Hala
F 28/09 Racing Genk U21 0-0 KV Mechelen U21
13:30 Austria Wien (Youth) -:- SV Horn
13:30 FC Blau Weiss Linz -:- SKU Amstetten
13:30 FC Superfund Paschin -:- FC Liefering
13:30 Lafnitz -:- Grazer AK
15:25 FC Wacker Innsbruck -:- Austria Lustenau
13:00 SC Bruck An Der Mur -:- SV Frauental
13:00 Union Mondsee -:- SV Friedburg Pondorf
13:00 SV Gossendorf Jaz -:- Gratkorn
13:15 OTSU Hallein -:- Puch
13:15 SV Feldbach -:- FSC Eggendorf Hartbe
13:30 SC Pinkafeld -:- SC Bad Sauerbrunn
13:30 SV Innsbruck -:- Union Innsbruck
13:00 Union Gurten -:- Deutschlandsberger S
11:30 Sc Rothis -:- Lustenau
14:45 Sligo Rovers -:- Derry City