Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
64' Grorud 2-0 Floro11
63' Linfield FC2 0-3 Coleraine2
63' Partick Thistle 0-1 Ross County
62' Larne FC1 1-4 Ballymena United2
62' Forfar Athletic 0-2 Livingston
62' Hibernian 3-2 Greenock Morton
61' Cliftonville 0-1 Crusaders
61' Celtic FC 1-0 Dunfermline Athletic1
60' Sao Bento2 0-1 Parana PR2
60' Asker 1-1 Asane Fotball
60' Institute FC12 0-1 Carrick Rangers1
60' Auchinleck Talbot 5-0 Dundonald
60' Kilmarnock 0-0 Hamilton Academical
58' Desna Chernihiv3 0-0 Kolos Kovalyovka2
57' Dungannon Swifts 1-0 Glentoran FC
57' Glenavon Lurgan 2-0 Warrenpoint Town
17' Wolfsberger AC 1-0 Mattersburg
17' Celta Vigo3 0-1 Real Madrid
17' LASK Linz 0-0 WSG Wattens
17' St.Polten 0-0 Red Bull Salzburg2
16' Oliveirense 0-0 SC Covilha
16' KVSK Lommel 0-0 Excelsior Virton
10' Belarus Beach Soccer(N) 0-0 Germany Beach Soccer
F 15/08 HK Vikingur (w)2 0-2 Fylkir (w)1
F 13/08 Real Betis (W)1 1-2 Tottenham Hotspur (2
F 13/08 Modena U20 2-0 Reggio Audace U19
F 13/08 UD Ourense12 0-4 Atletico de Madrid B12
F 13/08 Club Atletico Algabe 3-2 Camas CF
F 13/08 Conil CF15 2-1 Xerez Deportivo FC2
F 13/08 Lisse 0-1 Katwijk
F 13/08 CD Quintanar2 1-0 Suokuaili Moss1
F 13/08 CD Ebro 3-0 CF Calamocha1
F 13/08 AD Hogar Alcarreno1 0-5 Getafe B
F 13/08 Romania U17 0-4 Slovenia U17
F 13/08 CE Banyoles1 1-3 Barcelona B1
F 13/08 SD Navarro CF1 0-3 Marino luanco
F 13/08 SpVg Porz 1919 0-5 Bergisch Gladbach 09
F 13/08 FC Inzersdorf1 2-2 SC Union Triester
F 13/08 Crevillente3 0-1 Seleccion AFE1
F 13/08 Lucksta IF3 1-1 Solleftea GIF FF2
F 13/08 Syrianska FC U211 8-4 Norrkoping IFK U211
F 13/08 RC Saint Etienne (w) 5-0 Nantes (w)
F 13/08 Aeek Synka 4-1 Ikaros Mournion
F 13/08 Vastese 3-3 Benevento
F 13/08 Olympiakos Agiou Ste 2-4 AE Moschatou
F 13/08 Volos NFC 1-0 Egaleo Athens
F 13/08 KF Vellazerimi 773 1-4 KS Perparimi Kukesi2
F 13/08 AS Ostia Mare 5-1 ASD Santa Marinella
F 13/08 Xylotympou1 2-1 Ermis Aradippou1
F 13/08 Aetos Orfanou 0-2 PAOK Saloniki U20
F 21/10/17 Valerenga B1 0-3 Ham-Kam4
F 21/10/17 Honefoss BK1 0-3 Nest Sotra2
F 21/10/17 Nardo FK2 4-2 Bryne
F 21/10/17 Egersunds IK12 1-2 Hodd
F 21/10/17 Vard Haugesund2 2-1 Fana2
F 21/10/17 KFUM Oslo1 2-0 Finnsnes1
F 21/10/17 Asker2 4-1 Kjelsas1
F 21/10/17 Byasen Toppfot3 0-1 Notodden FK1
F 21/10/17 Vindbjart3 2-5 Vidar14
F 21/10/17 Fram Larvik1 6-1 Odd Grenland 21
F 21/10/17 Baerum SK2 2-2 Follo1
F 21/10/17 Brumunddal1 0-3 Grorud1
F 21/10/17 Nybergsund IL Trysil 2-3 Raufoss
F 21/10/17 Alta 0-1 Skeid Oslo
F 14/10/17 Follo1 3-2 KFUM Oslo3
F 14/10/17 Finnsnes 2-2 Brumunddal
F 14/10/17 Odd Grenland 2 2-0 Vard Haugesund2
F 14/10/17 Grorud2 3-2 Asker
F 14/10/17 Kjelsas2 1-0 Valerenga B2
F 14/10/17 Ham-Kam 4-2 Nybergsund IL Trysil1
F 14/10/17 Nest Sotra 3-0 Byasen Toppfot1
F 14/10/17 Bryne3 2-2 Fram Larvik2
F 14/10/17 Fana3 0-1 Egersunds IK
F 14/10/17 Raufoss 0-0 Alta2
F 14/10/17 Notodden FK 2-0 Vindbjart
F 14/10/17 Skeid Oslo1 5-3 Baerum SK1
F 14/10/17 Vidar 3-1 Nardo FK1
F 14/10/17 Hodd 1-0 Honefoss BK
F 08/10/17 Asker1 2-2 Finnsnes1
F 08/10/17 Vindbjart2 1-1 Nest Sotra3
F 08/10/17 Alta 0-1 Ham-Kam
F 08/10/17 Byasen Toppfot1 1-1 Hodd1
F 07/10/17 Nybergsund IL Trysil 4-2 Kjelsas
F 07/10/17 Egersunds IK 2-2 Odd Grenland 2
F 07/10/17 Brumunddal3 1-0 KFUM Oslo2
F 07/10/17 Valerenga B1 2-0 Grorud2
F 07/10/17 Follo 5-2 Skeid Oslo
F 07/10/17 Baerum SK3 2-1 Raufoss1
F 07/10/17 Honefoss BK 5-0 Fana1
F 07/10/17 Vidar1 1-3 Notodden FK1
F 07/10/17 Fram Larvik 2-1 Nardo FK
F 02/10/17 Odd Grenland 2 1-0 Honefoss BK
F 02/10/17 Finnsnes 2-0 Valerenga B
F 01/10/17 Bryne2 1-6 Egersunds IK1
F 01/10/17 Hodd4 3-2 Vindbjart2
F 01/10/17 Raufoss 8-0 Follo
F 01/10/17 Nest Sotra 4-2 Vidar
F 30/09/17 Kjelsas 3-1 Alta2
F 30/09/17 Grorud1 0-1 Nybergsund IL Trysil
F 30/09/17 Brumunddal 1-2 Asker
F 30/09/17 Ham-Kam 2-0 Baerum SK
F 30/09/17 Nardo FK2 2-1 Notodden FK1
F 30/09/17 KFUM Oslo2 1-2 Skeid Oslo3
F 30/09/17 Fana2 2-0 Byasen Toppfot3
F 30/09/17 Fram Larvik2 1-2 Vard Haugesund1
F 27/09/17 Vard Haugesund 1-2 Bryne
F 26/09/17 Byasen Toppfot 0-3 Odd Grenland 2
F 25/09/17 Valerenga B2 3-1 Brumunddal
F 24/09/17 Honefoss BK 2-1 Bryne
F 24/09/17 Nybergsund IL Trysil 0-1 Finnsnes
F 24/09/17 Notodden FK 2-1 Nest Sotra1
F 24/09/17 Vidar3 0-3 Hodd
F 24/09/17 Alta 2-2 Grorud
F 24/09/17 Vindbjart 1-3 Fana1
F 24/09/17 Skeid Oslo 1-1 Raufoss2
F 24/09/17 Vard Haugesund 0-1 Nardo FK1
F 23/09/17 Follo 0-2 Ham-Kam
F 23/09/17 Baerum SK 1-0 Kjelsas
F 23/09/17 Egersunds IK 3-0 Fram Larvik
F 23/09/17 Asker 2-3 KFUM Oslo
F 18/09/17 Asker1 2-0 Valerenga B1
F 10:59 Bryne 5-0 Byasen Toppfot2
F 09:00 Nardo FK3 1-1 Nest Sotra1
F 08:00 Hodd 2-2 Notodden FK
S 16/09/17 Odd Grenland 2 - Vindbjart
F 16/09/17 Grorud 0-3 Baerum SK
F 16/09/17 KFUM Oslo12 0-1 Raufoss
F 16/09/17 Ham-Kam 2-1 Skeid Oslo
F 16/09/17 Kjelsas 3-1 Follo
F 16/09/17 Brumunddal 1-2 Nybergsund IL Trysil