Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
07/08 10:00 Elva -:- Vandra JK Vaprus
07/08 10:00 Kohtla Jarve JK Jarv -:- Flora Tallinn II
07/08 10:00 Tallinna FC Levadia -:- FC Maardu
06/08 14:30 Vaprus Parnu -:- FC Nomme United
F 23/07 Rukh Brest Reserves 0-0 Slavia Mozyr Reserve
F 23/07 FC Vitebsk Reserves 0-0 FC Slutsk Reserves
F 31/08/19 FC Minsk Reserves 0-0 Bate Borisov Reserve
F 31/08/19 Energetik-BGU Minsk 0-0 Shakhter Soligorsk R
F 02/08 Neman Grodno Reserve3 0-3 Dinamo Minsk Reserve3
F 01/08 FC Wacker Innsbruck 2-3 Kufstein
F 01/08 Torpedo Zhodino Rese1 1-2 Bate Borisov Reserve2
F 01/08 FC Minsk Reserves2 3-1 Rukh Brest Reserves1
F 01/08 FK Gorodeya Reserves 1-6 Energetik-BGU Minsk
F 31/07 Smolevichi Reserves13 0-1 Belshina Babruisk Re2
F 31/07 Slavia Mozyr Reserve2 3-3 FC Isloch Reserves3
F 30/07 FC Slutsk Reserves2 0-1 Shakhter Soligorsk R1
F 30/07 Dinamo Brest Reserve2 2-2 FC Vitebsk Reserves4
F 25/07 Shakhter Soligorsk R2 6-2 Smolevichi Reserves13
F 25/07 Energetik-BGU Minsk 4 2-1 Torpedo Zhodino Rese2
F 24/07 FC Isloch Reserves1 1-1 Dinamo Brest Reserve12
F 24/07 Belshina Babruisk Re1 2-2 Neman Grodno Reserve5
F 24/07 Bate Borisov Reserve4 3-2 FC Minsk Reserves2
F 24/07 Dinamo Minsk Reserve2 1-1 FK Gorodeya Reserves5
F 18/07 Torpedo Zhodino Rese 1-2 Dinamo Minsk Reserve3
F 18/07 Neman Grodno Reserve3 1-5 Shakhter Soligorsk R1
F 18/07 FC Minsk Reserves2 4-1 Energetik-BGU Minsk 1
F 17/07 Rukh Brest Reserves4 3-3 Bate Borisov Reserve1
F 17/07 FC Vitebsk Reserves2 2-0 Smolevichi Reserves1
F 16/07 FC Slutsk Reserves4 1-1 FC Isloch Reserves1
F 16/07 FK Gorodeya Reserves1 2-4 Belshina Babruisk Re
F 13/07 Dinamo Minsk Reserve14 0-0 FC Minsk Reserves3
F 25/10/19 FC Isloch Reserves4 1-2 FC Dnepr Mogilev Res2
F 25/10/19 FC Slutsk Reserves1 2-1 Slavia Mozyr Reserve1
F 25/10/19 Energetik-BGU Minsk 13 0-0 Dinamo Minsk Reserve
F 25/10/19 FK Gomel Reserves1 2-2 Dinamo Brest Reserve1
F 18/10/19 Bate Borisov Reserve1 4-1 FK Gomel Reserves1
F 18/10/19 Dinamo Minsk Reserve2 0-1 FC Vitebsk Reserves1
F 12/10/19 Torpedo Zhodino Rese5 3-2 FK Gomel Reserves1
F 28/09/19 Dinamo Minsk Reserve2 3-0 Shakhter Soligorsk R2
F 26/09/19 FC Minsk Reserves12 4-1 Energetik-BGU Minsk
F 26/09/19 FC Dnepr Mogilev Res1 1-2 FC Slutsk Reserves4
F 24/09/19 Slavia Mozyr Reserve2 2-0 FC Vitebsk Reserves1
F 24/09/19 Dinamo Brest Reserve4 1-2 Bate Borisov Reserve3
F 24/09/19 FK Gorodeya Reserves5 2-2 Shakhter Soligorsk R2
F 21/09/19 FC Gomel Reserves1 0-3 Dinamo Minsk Reserve2
F 20/09/19 FC Slutsk Reserves1 1-0 Torpedo Zhodino Rese1
F 20/09/19 Shakhter Soligorsk R2 3-0 FC Vitebsk Reserves1
F 20/09/19 Neman Grodno Reserve2 1-1 FC Dnepr Mogilev Res1
F 19/09/19 FK Gorodeya Reserves3 5-1 Dinamo Brest Reserve4
F 19/09/19 FC Minsk Reserves 3-0 Slavia Mozyr Reserve1
F 08:00 FC Krumkachi Reserve1 3-2 FK Gomel Reserves1
F 02/11/17 FC Dnepr Mogilev Res1 0-2 Slavia Mozyr Reserve1
F 27/10/17 FC Isloch Reserves3 0-3 Dinamo Minsk Reserve3
F 27/10/17 Bate Borisov Reserve1 6-0 Naftan Novopolotsk R1
F 19/10/17 FC Krumkachi Reserve13 3-2 FK Gorodeya Reserves11
F 17/10/17 FC Dnepr Mogilev Res 0-0 FC Isloch Reserves
F 15/10/17 FK Gomel Reserves 1-2 FK Gomel Reserves1
S 14/10/17 Slavia Mozyr Reserve 0-0 FC Slutsk Reserves
F 13/10/17 FC Isloch Reserves 1-0 FC Krumkachi Reserve3
F 13/10/17 Bate Borisov Reserve1 6-2 FC Vitebsk Reserves1
F 12/10/17 Neman Grodno Reserve4 1-0 FK Gorodeya Reserves1
F 23/09/17 Neman Grodno Reserve 4-0 Torpedo Zhodino Rese
F 23/09/17 Slavia Mozyr Reserve 5-2 FC Krumkachi Reserve
S 15/09/17 FC Krumkachi Reserve 0-0 Torpedo Zhodino Rese
F 11/08/17 FC Krumkachi Reserve1 0-5 FC Dnepr Mogilev Res
F 29/09/16 Neman Reserve 3-0 Slavia Mozyr Reserve