Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 07/09/19 USD Castellanzese1 0-1 US Folgore Caratese3
10:00 Legnano -:- Gozzano
09:30 APDC Chions -:- Montebelluna
09:30 Caravaggio -:- A.C. Crema 1908
09:30 ASD Paterno -:- SSD Dattilo
09:30 Sangiovannese -:- US Pianese
F 11/10 Atletico Porto Sante 0-0 Cynthiabalonga
F 04/10 Chieri 0-0 Legnano
F 04/10 Arconatese 0-0 Sanremese
F 04/10 Rende 0-0 Cittanovese
F 04/10 ASD Seravezza Calcio 0-0 SSD Marignanese
F 04/10 Scandicci 0-0 Robur Siena S.S.D.
F 03/10 A.S.D. Bra 0-0 SC Caronnese
F 20/10/19 Savona 0-0 A.S.D. Bra
F 07/09/19 Cattolica SM Calcio 0-0 Atletico Porto Sante
F 24/08/19 Castrovillari 0-0 FC Francavilla
F 18/08/19 Gladiator 1924 0-0 ACD San Tommaso
F 25/10 SSD Dattilo4 0-1 ASD San Luca3
F 25/10 USD Casatese2 1-2 Virtus Ciserano Berg3
F 25/10 USD Bitonto3 1-1 USD Lavello2
F 25/10 ASD Paterno2 0-2 Santa Maria1
F 25/10 FB Brindisi 191214 1-0 A.S Andria Bat3
F 25/10 ASD Caldiero Terme2 1-1 APDC Chions4
F 25/10 UC Sinalunghese 0-3 ASD Cannara
F 25/10 AC Mestre22 0-2 AC Este2
F 25/10 Franciacorta4 2-0 Scanzorosciate2
F 25/10 Mezzolara2 1-1 Lentigione11
F 25/10 Cittanovese2 1-0 ASD Licata6
F 25/10 Messina7 1-0 ACR Messina4
F 25/10 Forli12 1-5 Sammaurese1
F 21/10 Anagennisi Thalassia1 0-3 Pandramaikos2
F 21/10 As Casale Calcio4 0-1 Gozzano6
F 21/10 Mezzolara13 3-3 Ghivizzano3
F 21/10 Castrovillari 1-1 Santa Maria3
F 21/10 Nocerina2 2-0 Sassari Torres2
F 21/10 Chieri 0-0 Legnano
F 21/10 Belluno3 0-0 GSD Ambrosiana2
F 19/10 A.C. Crema 1908 2-0 Tritium
F 18/10 Ponte San Pietro14 1-1 US Breno
F 18/10 Citta Di S. Agata 1-2 Cittanovese
F 18/10 Legnano4 2-2 ACSD Saluzzo12
F 18/10 SCD Progresso Calcio14 1-2 ASD Pro Livorno12
F 18/10 Recanatese2 3-0 Atletico Porto Sante2
F 18/10 ASD Fanfulla 2-0 Seregno
F 18/10 Team Altamura 2-3 USD Bitonto
F 18/10 Scanzorosciate3 2-4 Villa dAlme Valbremb12
F 18/10 Cynthia3 1-0 Castelfidardo2
F 18/10 Messina13 2-1 Acireale4
F 18/10 AC Este1 2-2 Union Feltre Asd3
F 18/10 Gavorrano6 0-1 San Donato Tavarnell5
F 19/11/17 Potenza13 3-3 FBC Gravina5
F 19/11/17 Team Altamura13 1-0 AZ Picerno ASD14
F 19/11/17 ACD Campodarsego4 4-2 Mantova4
F 19/11/17 Pro Sesto2 2-0 Pomigliano13
F 19/11/17 AS Ostia Mare1 0-0 Nuova Monterosi3
F 19/11/17 ASD Sasso Marconi1 4-0 Colligiana3
F 19/11/17 Cavese 1-0 Taranto Sport2
F 19/11/17 Tortoli4 3-0 Anzio Calcio 192412
F 19/11/17 Macedonian Neapolis5 0-1 Nardo1
F 19/11/17 USD Virtus Verona1 1-0 Montebelluna3
F 19/11/17 Scanzorosciate3 1-0 Dro Calcio3
F 19/11/17 Lumezzane2 3-1 Virtus Bergamo2
F 13/11/17 US Inveruno1 0-1 Como3
F 12/11/17 Lentigione12 0-0 US Pianese2
F 12/11/17 Trastevere Calcio 1-0 Budoni3
F 12/11/17 Imolese5 5-2 Rimini3
F 12/11/17 As Casale Calcio3 0-0 Pro Sesto3
F 12/11/17 Virtus Francavilla15 1-2 Societa Sportiva Mat
F 12/11/17 Nerostellati Frattes2 0-2 Audace Cerignola2
F 12/11/17 Virtus Bergamo3 0-1 Caravaggio2
F 12/11/17 Savona3 0-1 Esperia Viareggio1
F 12/11/17 Pomigliano13 0-1 Team Altamura3
F 12/11/17 US Palmese14 2-4 ASD Troina13
F 12/11/17 Ercolanese 192412 1-1 Messina13
F 12/11/17 FBC Gravina23 2-3 Cavese14
F 12/11/17 Isola Capo Rizzuto12 0-1 Cittanovese1
F 12/11/17 Sarnese1 0-1 Aversa Normanna3
F 12/11/17 Pro Patria2 2-0 Bustese3
F 05/11/17 Aversa Normanna2 2-2 Pomigliano3
F 05/11/17 Gelbison4 1-1 ASD Sancataldese24
F 05/11/17 Cavese 3-0 Nardo4
F 05/11/17 Correggese Calcio1 0-0 ASD Romagna2
F 05/11/17 Taranto Sport3 3-0 SSDC Frattese2
F 05/11/17 ASD Sasso Marconi2 0-0 Vigor Carpaneto1
F 05/11/17 Macedonian Neapolis3 0-5 AZ Picerno ASD1
F 05/11/17 Gragnano2 2-0 Sporting Fulgor2
F 05/11/17 Acireale13 1-0 Isola Capo Rizzuto2
F 05/11/17 Rimini1 4-1 Mezzolara12
S 09:00 Colligiana 0-0 Montevarchi
F 25/10/17 Vibonese 5-0 Polisportiva Paceco1
S 22/10/17 FBC Gravina 0-0 Nardo
S 22/10/17 Ebolitana 0-0 Portici 1906
S 22/10/17 ASD Anziolavinio 0-0 Nuova Monterosi
S 22/10/17 Pro Patria 0-0 Caravaggio
F 22/10/17 As Casale Calcio14 0-0 Olginatese12
S 22/10/17 Chieri 0-0 Varesina Calcio
S 22/10/17 Aprilia 0-0 Nuorese
S 22/10/17 ASD Sancataldese 0-0 Nocerina
S 22/10/17 Massese 0-0 Unione Sanremo
S 22/10/17 AC Voghera 0-0 Pomigliano
S 22/10/17 Villabiagio 0-0 US Pianese
S 22/10/17 Legnago Salus 0-0 Este
S 22/10/17 Calvi Noale 0-0 Mantova
F 22/10/17 US Palmese4 3-3 Gela3
S 22/10/17 Mezzolara 0-0 ASD Romagna
S 22/10/17 Lecco 0-0 Bustese
F 22/10/17 Ercolanese 19241 2-1 Acireale13
S 22/10/17 A.S. Varese 0-0 SC Caronnese
S 22/10/17 Vis Pesaro 0-0 Montevarchi
S 22/10/17 FC Francavilla 0-0 Taranto Sport
S 22/10/17 Castelfidardo 0-0 Nuovo Campobasso
F 22/10/17 Sangiovannese1 0-1 US Fiorenzuola2
S 22/10/17 Rovigo Calcio 0-0 ACD Campodarsego
F 22/10/17 Seregno1 1-3 Pro Sesto2
S 22/10/17 FBC Finale 0-0 TSV Klausdorf
S 22/10/17 Tuttocuoio 0-0 ASD Sasso Marconi
S 22/10/17 Ciliverghe Mazzano 0-0 Trento
F 22/10/17 Messina2 2-2 ASD Troina12
S 22/10/17 Olympia Agnonese 0-0 Recanatese
S 22/10/17 Lentigione 0-0 Sansepolcro ASD
S 22/10/17 US Inveruno 0-0 A.S.D. Bra
S 22/10/17 Lupa Roma 0-0 Tortoli
S 22/10/17 Darfo Boario 0-0 Us Pergolettese
F 22/10/17 USD Virtus Verona2 5-1 GSD Ambrosiana13
F 22/10/17 Montebelluna1 2-2 Clodiense3
S 22/10/17 Real Forte Querceta 0-0 Esperia Viareggio
S 22/10/17 Ponsacco 0-0 ASD Seravezza Calcio
S 22/10/17 USD Grumellese 0-0 Lumezzane
S 22/10/17 A.C. Crema 1908 0-0 Virtus Bergamo
S 22/10/17 Albalonga 0-0 AS Ostia Mare