Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 06:30 Grembach Lodz Beach 2-2 Pavia Beach Women
F 05:00 Kobenhavn Beach Socc 8-5 Atletico Licata Beac
F 03:45 Rostocker Robben Bea 7-3 New Team BS Brussels
F 24/09 Al-Taqdom2 1-1 Al-Nahdha12
F 24/09 Al-Baten1 4-1 Al-Nojoom3
F 24/09 Al-Shoalah 1-2 AL-Rbeea Jeddah
F 24/09 Al-Qadasiya3 3-1 Al mojzel1
F 24/09 AL-jeel1 1-1 Al-Ameade2
F 03/09 Al-Jabalain2 1-3 Al Khaleej Club2
F 03/09 Al Bukayriyah 3-3 Al-Qadasiya3
F 03/09 Al mojzel 1-2 Al-Baten2
F 03/09 Al-Thuqbah5 0-0 Najran SC1
F 03/09 Al-Nojoom 1-3 Al-Shoalah1
F 01/09 Real Madrid Castilla 3-1 Marino luanco2
F 01/09 Racing de Ferrol4 4-1 Pontevedra3
F 31/08 UE Cornella3 1-1 UE Olot6
F 05/08 Hasselby SK (w1 1-3 Alvsjo AIK Women12
F 31/07 Becamex Binh Duong 0-1 T T Hanoi1
S 28/09 Deportivo Anzoategui 0-0 Estudiantes Merida F
S 27/09 Al-Arabi SC 0-0 Al-Sadd
S 09:50 HC Yugra 0-0 Draw
29/10 08:00 Anzhi Makhachkala -:- Legion Dynamo
27/10 10:00 Inter Cherkessk -:- FK Makhachkala
27/10 10:00 Druzhba Maykop -:- Volgar Astrakhan
27/10 10:00 Spartak Vladikavkaz -:- Mashuk-KMV
27/10 10:00 Urozhay Krasnodar -:- Krasnodar III
27/10 10:00 FK Biolog -:- Chernomorets Novoros
27/10 10:00 Anzhi Makhachkala -:- Stavropolye-2009
26/10 11:00 Ufa B -:- Zvezda Perm
26/10 11:00 Volga Ulyanovsk -:- Chelyabinsk
26/10 11:00 Tyumen -:- FK Ural-2
26/10 11:00 FC Lada Togliatti -:- Lada SOK Dimitrovgra
26/10 11:00 KAMAZ Naberezhnye Ch -:- Akron Togliatti
26/10 11:00 FK Zenit Izhevsk -:- Nosta Novotroitsk
25/10 08:00 Zirabuloq -:- Yangiyer
F 19/10 Chaves U17 0-0 Moreirense U17
F 13/10 FK Zenit Izhevsk 0-0 KAMAZ Naberezhnye Ch
F 06/10 Husqvarna FF 0-0 Rappe GOIF
F 05/10 Orebro Syrianska IF - Vanersborgs IF
F 05/10 Savedalens IF - Nordvarmland FF
F 05/10 Kvarnsvedens IK - Valbo FF
F 05/10 Hudiksvalls ABK - Enkoping
F 05/10 Asarums IF FK - Osterlen FF
F 05/10 Sandviks IK 0-0 Gottne IF
F 05/10 Friska Viljor FC 0-0 Pitea IF
F 05/10 IFK Timra 0-0 IFK Umea
F 05/10 Taftea IK 0-0 Anundsjo IF
F 05/10 Raslatt SK 0-0 IFK Berga
F 05/10 Skelleftea FF 0-0 Umea FC Academy
F 05/10 Karlskrona AIF - Dalstorps IF
F 19/11/17 Torpedo Armavir 3-1 Anzhi-II2
F 19/11/17 Kuban Krasnodar B 3-0 Druzhba Maykop5
F 18/11/17 Alania Vladikavkaz1 1-1 Chernomorets Novoros2
F 18/11/17 FK Biolog 1-1 Spartak Nalchik1
S 18/11/17 FK Chayka K-SR 0-0 SKA Rostov
S 18/11/17 Legion Dynamo 0-0 FK Angusht Nazran
S 18/11/17 FC Akademia 0-0 Mashuk-KMV
S 18/11/17 Stavropolye-2009 0-0 FK Krasnodar II
S 13/11/17 FK Krasnodar II 0-0 Kuban Krasnodar B
F 12/11/17 Chernomorets Novoros 1-3 FK Afips
F 12/11/17 Spartak Nalchik12 0-0 FK Chayka K-SR1
F 12/11/17 Druzhba Maykop3 1-0 FC Akademia
F 12/11/17 Torpedo moskva1 2-1 Rotor Volgograd B1
F 12/11/17 SKA Rostov1 4-1 Stavropolye-2009
F 12/11/17 FK Angusht Nazran 1-1 FK Biolog
F 12/11/17 Alania Vladikavkaz2 0-1 Legion Dynamo
F 12/11/17 Mashuk-KMV2 0-1 Torpedo Armavir5
F 11/11/17 Dolgiye Prudy2 4-0 FC Pskov 747
F 11/11/17 FC Ararat Moscow2 1-0 FC Energomash Belgor13
F 11/11/17 Zorkyi Krasnogorsk1 5-1 Sokol1
S 11/11/17 Lokomotiv Moscow B 0-0 Chertanovo Moscow
F 11/11/17 Spartak Kostroma 0-0 Luki Energiya
F 11/11/17 Zenit Penza1 2-5 FK Khimik Novomoskov2
F 11/11/17 Dinamo Briansk4 0-2 Strogino Moscow
F 11/11/17 Veles2 4-0 FK Kolomna4
F 11/11/17 FK Ryazan1 3-0 FK Kaluga2
F 11/11/17 Dinamo St Petersburg4 2-1 FC Murom
S 11/11/17 Saturn Moscow 0-0 Metallurg Lipetsk
S 10/11/17 Dnepr Smolensk 0-0 Tekstilshchik Ivanov
F 10/11/17 Znamya Truda2 0-6 Torpedo Vladimir1
F 08/11/17 Torpedo Armavir3 3-0 Druzhba Maykop3
F 08/11/17 FK Chayka K-SR1 3-1 FK Angusht Nazran3
F 08/11/17 FK Afips 6-1 Anzhi-II1
F 08/11/17 SKA Rostov3 4-1 Kuban Krasnodar B2
F 08/11/17 Stavropolye-2009 0-3 Spartak Nalchik13
F 08/11/17 FK Biolog6 1-2 Alania Vladikavkaz1
F 08/11/17 Legion Dynamo3 1-1 Chernomorets Novoros1
F 07/11/17 FC Akademia3 1-4 FK Krasnodar II1
F 05/11/17 Metallurg Lipetsk3 0-4 Zorkyi Krasnogorsk1
F 04/11/17 Volga Ulyanovsk 1-0 FK Ural-2
S 04/11/17 Chertanovo Moscow 0-0 Dolgiye Prudy
F 04/11/17 Strogino Moscow 2-2 Torpedo moskva4
F 04/11/17 Syzran 2-0 Zenit-Izhevsk
F 04/11/17 Chernomorets Novoros2 5-0 FK Biolog3
F 04/11/17 Luki Energiya 2-0 Znamya Truda
F 04/11/17 Druzhba Maykop3 0-2 FK Afips2
F 04/11/17 Mashuk-KMV 2-0 Anzhi-II2
F 04/11/17 Tekstilshchik Ivanov2 2-0 Spartak Kostroma1
F 04/11/17 Torpedo Vladimir 1-0 Veles
F 04/11/17 FC Energomash Belgor4 2-1 Saturn Moscow1
F 04/11/17 Alania Vladikavkaz 3-0 Stavropolye-2009
F 04/11/17 Spartak Nalchik2 3-0 FC Akademia1
F 04/11/17 Legion Dynamo 1-0 FK Chayka K-SR
F 04/11/17 FC Pskov 747 3-0 Dinamo St Petersburg1
F 04/11/17 FK Kolomna3 1-3 Lokomotiv Moscow B5
F 04/11/17 Neftekhimik Nizhneka2 2-3 KAMAZ Naberezhnye Ch3
F 04/11/17 Nosta Novotroitsk2 5-0 Krylia Sovetov II1
F 04/11/17 Sokol2 1-0 Dinamo Briansk2
F 04/11/17 FK Khimik Novomoskov3 0-0 FC Ararat Moscow1
F 04/11/17 FK Kaluga1 0-0 Zenit Penza
S 04/11/17 Chelyabinsk 0-0 Dynamo Kirov
F 04/11/17 Rotor Volgograd B 0-1 FK Ryazan
F 04/11/17 FC Murom 0-1 Dnepr Smolensk
F 04/11/17 Anzhi Zelenodolsk Ju13 0-0 FK Orenburg-23
S 04/11/17 FK Angusht Nazran 0-0 Kuban Krasnodar B
F 03/11/17 FC Lada Togliatti12 0-4 Mordovya Saransk
F 03/11/17 SKA Rostov1 1-1 Torpedo Armavir1
F 29/10/17 Torpedo Armavir1 2-0 Spartak Nalchik12
S 28/10/17 FK Afips 0-0 FK Krasnodar II
F 28/10/17 Tekstilshchik Ivanov2 0-0 FC Murom1
S 28/10/17 Syzran 0-0 Anzhi Zelenodolsk Ju
F 28/10/17 FK Ryazan1 0-1 Strogino Moscow2
S 28/10/17 Chernomorets Novoros 0-0 Mashuk-KMV
S 28/10/17 KAMAZ Naberezhnye Ch 0-0 Nosta Novotroitsk
F 28/10/17 Mordovya Saransk3 3-0 Chelyabinsk2
F 28/10/17 Dolgiye Prudy 4-1 FK Kolomna
F 28/10/17 Veles1 2-1 Luki Energiya13
F 28/10/17 FC Ararat Moscow 2-0 Saturn Moscow1
S 28/10/17 Dinamo Briansk 0-0 Metallurg Lipetsk
F 28/10/17 Kuban Krasnodar B1 3-0 Alania Vladikavkaz2