Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 27/07 ZFK Sloga (w)1 1-1 ZFK Breznica Pljevlj1
25/08 12:00 Orebro (w) -:- IF Limhamn Bunkeflo
25/08 10:00 Kristianstads DFF (w -:- Djurgardens (w)
25/08 09:00 Vittsjo GIK (w) -:- Vaxjo FF (w)
25/08 09:00 Pitea IF (w) -:- FC Rosengard (w)
24/08 09:00 Aarhus Fremad -:- FC Sydvest
24/08 09:00 Brabrand -:- Thisted FC
24/08 09:00 Dalum -:- VSK Arhus
24/08 09:00 Jammerbugt -:- Naesby
24/08 09:00 Middelfart G og -:- AB Copenhagen
24/08 08:00 Ringkobing -:- Vegar
14:00 Ringkobing -:- Thisted FC
F 17/08 Holbaek 0-0 B93 Copenhagen
F 17/08 Naesby2 3-3 Vegar2
F 17/08 Brabrand1 1-0 Aarhus Fremad
F 17/08 Dalum1 5-1 FC Sydvest1
F 17/08 Jammerbugt3 1-1 AB Copenhagen
F 17/08 Middelfart G og 2-1 VSK Arhus2
F 16/08 Helsingor1 3-0 BK Avarta2
F 16/08 Bronshoj5 2-2 HIK Hellerup1
F 14/08 Progresul Pecica 2-3 Crisul Chisineu Cris
F 14/08 CS Floresti3 0-4 Unirea Dej
F 14/08 Olimpia Satu Mare4 0-5 Sanmartin1
F 14/08 Magura Cisnadie3 2-0 Municipal Brasov13
F 14/08 ACS Ghiroda1 3-1 ACS Dumbravita3
F 14/08 Lupa Roma 1-0 Corvinul Hunedoara
F 14/08 Inter Petrila 3-2 Metalurgistul Cugir
F 14/08 Minerul Costesti 2-3 ACS Flacara Horezu
F 14/08 FC Ariesu Turda1 2-3 CS Sanatatea Cluj1
F 14/08 CSA Steaua Bucureti 2-1 Mostistea Ulmu2
F 14/08 Unirea Ungheni 2-1 Odorheiu Secuiesc
F 14/08 Viitorul Curita 0-1 ACS KSE Targu Secuie
F 14/08 Dunarea Galati 1-2 CSM Focsani
F 14/08 Viitorul Liteni6 2-2 Ceahlaul Piatra Neam2
F 14/08 CS Sanatatea Daraban 0-3 ACS Foresta Suceava
F 14/08 Victoria Cumpana 3-0 Pescarusul Sarichioi
F 14/08 CS Carcea1 3-4 Filiasi
F 14/08 Real Bradu 0-3 Vedita Colonesti
F 14/08 Ajax Botoroaga 1-3 Alexandria
F 14/08 FC Sacele 1-6 ACS Olimpic Cetate R
F 14/08 National Sebis2 0-2 Gloria Lunca Teuz Ce1
F 14/08 Unirea Alba Iulia2 1-2 Industria Galda12
F 14/08 CSM Flacara Moreni15 1-1 FC Pucioasa2
F 14/08 Domnesti13 0-9 Tunari1
F 14/08 Unirea Mircesti 3-2 Stiinta Miroslava
F 14/08 Viitorul Ianca 2-3 CS Faurei
F 14/08 Baraganul Ciulnita 2-5 FC Unirea 2004 Slobo
F 14/08 Inainte Modelu 0-5 Gloria Popesti-Leord
F 11/08 AB Copenhagen 3-2 Thisted FC
F 10/08 FC Sydvest2 3-2 Naesby3
F 04/11/17 FC Sydvest2 3-1 Aarhus Fremad12
F 04/11/17 AB Copenhagen11 3-3 Skovshoved1
F 04/11/17 BK Frem3 3-3 Bronshoj3
F 04/11/17 HIK Hellerup 0-0 Middelfart G og
F 04/11/17 B93 Copenhagen2 4-1 Hvidovre IF11
F 04/11/17 Greve Fodbold 1-1 BK Avarta2
F 04/11/17 Kjellerup3 2-3 VSK Arhus1
F 04/11/17 Naesby1 1-4 Dalum2
F 04/11/17 Hillerod Fodbold2 2-2 Naestved1
F 04/11/17 Ringkobing 2-0 Odder IGF
F 04/11/17 Jammerbugt1 1-1 IF Lyseng3
F 04/11/17 Kolding FC1 2-0 Marienlyst1
F 28/10/17 IF Lyseng1 1-1 Kjellerup1
F 28/10/17 Dalum2 0-2 HIK Hellerup1
F 28/10/17 Naestved2 1-1 AB Copenhagen3
F 28/10/17 Marienlyst1 0-0 Greve Fodbold3
F 28/10/17 Bronshoj5 2-1 Hillerod Fodbold2
F 28/10/17 Middelfart G og2 4-0 Naesby
F 28/10/17 Skovshoved3 0-1 B93 Copenhagen2
F 28/10/17 VSK Arhus1 2-2 Ringkobing1
F 28/10/17 BK Avarta1 1-1 Kolding FC2
F 28/10/17 Hvidovre IF2 5-0 BK Frem3
F 28/10/17 Aarhus Fremad1 0-2 Jammerbugt2
S 28/10/17 Odder IGF 0-0 FC Sydvest
F 22/10/17 Ringkobing2 2-2 Kjellerup1
F 21/10/17 Skovshoved15 2-3 Naestved2
F 21/10/17 Naesby2 2-3 HIK Hellerup3
F 21/10/17 FC Sydvest2 1-1 IF Lyseng15
F 21/10/17 Aarhus Fremad 2-0 VSK Arhus1
F 21/10/17 Kolding FC3 1-2 Dalum2
F 21/10/17 Jammerbugt2 3-2 Odder IGF4
F 21/10/17 Greve Fodbold3 3-0 Middelfart G og3
F 21/10/17 Marienlyst1 3-4 BK Avarta4
F 21/10/17 B93 Copenhagen13 2-5 BK Frem3
F 20/10/17 AB Copenhagen 3-0 Bronshoj2
F 20/10/17 Hvidovre IF3 3-3 Hillerod Fodbold2
F 15/10/17 Naestved4 2-0 B93 Copenhagen12
F 14/10/17 Odder IGF1 1-0 Aarhus Fremad2
F 14/10/17 BK Frem1 5-1 Skovshoved
F 14/10/17 Hillerod Fodbold 2-1 AB Copenhagen1
F 14/10/17 Naesby2 0-0 Kolding FC1
F 14/10/17 Bronshoj3 1-5 Hvidovre IF13
F 14/10/17 Dalum3 1-1 Marienlyst4
F 14/10/17 Middelfart G og2 2-0 BK Avarta7
F 14/10/17 Kjellerup 4-0 FC Sydvest1
F 14/10/17 VSK Arhus3 0-1 Jammerbugt2
F 14/10/17 IF Lyseng14 3-0 Ringkobing2
F 14/10/17 HIK Hellerup2 4-4 Greve Fodbold
F 08/10/17 BK Avarta2 3-0 Naesby3
F 08/10/17 Naestved3 1-0 BK Frem3
F 07/10/17 Kolding FC2 2-1 Middelfart G og1
F 07/10/17 Aarhus Fremad2 5-0 IF Lyseng1
F 07/10/17 Jammerbugt2 3-0 Kjellerup4
F 07/10/17 Skovshoved 3-0 Hillerod Fodbold
F 07/10/17 Odder IGF1 4-2 VSK Arhus2
F 07/10/17 FC Sydvest2 3-1 Ringkobing1
F 07/10/17 Greve Fodbold3 2-2 Dalum4
F 07/10/17 Marienlyst 5-0 HIK Hellerup2
F 07/10/17 B93 Copenhagen13 1-0 Bronshoj2
F 06/10/17 Hvidovre IF2 2-0 AB Copenhagen1
F 01/10/17 Ringkobing1 3-1 Jammerbugt3
F 30/09/17 Hillerod Fodbold1 2-2 BK Frem3
F 30/09/17 Bronshoj2 2-1 Naestved1
F 30/09/17 AB Copenhagen13 1-1 B93 Copenhagen4
F 30/09/17 Naesby1 0-1 Greve Fodbold13
F 30/09/17 Dalum2 1-2 BK Avarta11
F 30/09/17 Middelfart G og3 2-3 Marienlyst3
F 30/09/17 Kjellerup 2-0 Aarhus Fremad1
F 30/09/17 VSK Arhus2 3-4 FC Sydvest3
F 30/09/17 IF Lyseng3 2-3 Odder IGF
F 30/09/17 HIK Hellerup1 4-1 Kolding FC4
F 29/09/17 Hvidovre IF1 3-2 Skovshoved3
F 24/09/17 BK Avarta3 0-2 HIK Hellerup1
F 24/09/17 Naestved13 1-2 Hvidovre IF5
F 23/09/17 BK Frem2 4-3 AB Copenhagen5
F 23/09/17 FC Sydvest2 2-1 Jammerbugt
F 23/09/17 Skovshoved1 3-0 Bronshoj2
F 23/09/17 B93 Copenhagen3 1-3 Hillerod Fodbold23
F 23/09/17 Aarhus Fremad3 0-2 Ringkobing
F 23/09/17 Dalum3 0-2 Middelfart G og2