Livescore.az

Təqvim

<< | Oct 6 | Oct 7 | Oct 8 | Oct 9 | Oct 10 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 08/10/19 Wealdstone FC 4-0 Bristol Manor Farm
F 08/10/19 Hereford United 0-0 Tamworth
F 08/10/19 Slough Town 2-3 Chippenham Town
F 08/10/19 Weston Super Mare 1-4 Kingstonian
F 08/10/19 Bowers Pitsea4 1-1 Canvey Island2
F 08/10/19 Swindon Supermarine 3-0 Blackfield Langley
F 08/10/19 Yate Town12 2-1 Hartley Wintney2
F 08/10/19 Almere City FC 3-2 FC Utrecht (Youth)
F 08/10/19 RKC Waalwijk Reserve 1-2 De Graafschap (R)
F 08/10/19 Rash Milk 0-0 Turon Nukus
F 08/10/19 Hannover 96 U19 0-2 Bulgaria U19
F 08/10/19 FC 08 Hombrug 1-0 Darmstadt
F 08/10/19 Gonsenheim 0-5 VfB Ginsheim
F 08/10/19 SC Heerenveen Reserv1 3-2 Harkemase Boys
S 08/10/19 VfL Osnabruck 0-0 BSV Rehden
S 08/10/19 USV Gnas II 0-0 Usv Kainbach-Honigta
S 08/10/19 UD Guargacho 0-0 AD Anaza (w)
F 08/10/19 Ukraine U193 2-1 Greece U193
F 08/10/19 Slovenia U19 3-1 Switzerland U191
F 08/10/19 Saudi Arabia U191 2-2 Jordan U192
F 08/10/19 Gambia1 0-1 Cape Verde5
F 08/10/19 Ghana1 3-1 Cote D Ivoire2
F 08/10/19 Luxembourg U19 0-2 Montenegro U192
F 08/10/19 Portugal (w)2 0-1 England (w)
F 08/10/19 Venezuela (w)1 1-0 Paraguay (w)1
F 08/10/19 Basford Utd - Gainsborough Trinity
F 08/10/19 Matlock Town13 1-2 Scarborough4
F 08/10/19 Mickleover Sports3 1-1 Morpeth Town11
F 08/10/19 Bamber Bridge4 2-2 Nantwich Town3
F 08/10/19 Buxton FC1 7-0 Grantham Town1
F 08/10/19 South Shields1 2-1 Stalybridge Celtic2
F 08/10/19 Stafford Rangers 1-1 Witton Albion
F 08/10/19 Warrington Town AFC1 2-2 Lancaster City13
S 08/10/19 Bowers Pitsea 0-0 Worthing
F 08/10/19 Rotherham United 3-2 Doncaster Rovers
F 08/10/19 Forest Green Rovers 0-0 Coventry City3
F 08/10/19 Shrewsbury Town1 3-0 Newcastle U212
F 08/10/19 Colchester United1 1-1 Tottenham U211
F 08/10/19 AFC Wimbledon1 3-0 Leyton Orient2
F 08/10/19 Cambridge United1 0-1 Northampton Town1
F 08/10/19 Swindon Town1 0-3 Plymouth Argyle1
F 08/10/19 Sunderland A.F.C1 3-2 Grimsby Town
F 08/10/19 Oldham Athletic12 0-3 Accrington Stanley2
F 08/10/19 Tranmere Rovers 2-1 Aston Villa U21
F 08/10/19 Mansfield Town1 1-1 Crewe Alexandra2
F 08/10/19 Ipswich Town1 4-0 Gillingham2
F 08/10/19 Oxford United1 2-2 Portsmouth2
F 08/10/19 Cheltenham Town1 4-3 West Ham U211
F 08/10/19 Newport County 0-2 Exeter City1
F 08/10/19 Wycombe Wanderers1 0-1 Stevenage Borough4
S 08/10/19 Salford City - Bury
F 08/10/19 AFC Fylde2 1-3 Chesterfield2
F 08/10/19 Aldershot Town 4-0 Dover Athletic1
F 08/10/19 Barnet2 1-2 Bromley
F 08/10/19 Barrow2 3-1 Boreham Wood2
F 08/10/19 Eastleigh2 2-1 Maidenhead United3
F 08/10/19 Ebbsfleet United 2-5 Torquay United
F 08/10/19 Halifax Town1 0-0 Chorley FC4
F 08/10/19 Notts County 2-0 Dagenham Redbridge
F 08/10/19 Solihull Moors 2-0 Sutton United
F 08/10/19 Wrexham2 1-1 Harrogate Town5
F 08/10/19 Yeovil Town1 3-1 Woking1
F 08/10/19 Spain U191 2-0 Lithuania U192
F 08/10/19 Netherlands U191 5-0 Moldova U192
F 08/10/19 Latvia U19 0-0 Israel U19
F 08/10/19 Serbia U192 1-1 Romania U191
F 08/10/19 Bala Town 1-1 Bangor City FC4
F 08/10/19 Guinea1 1-0 Liberia2
F 08/10/19 Senegal3 2-0 Mali13
F 08/10/19 The Cong1 5-3 SHB Da Nang4
F 08/10/19 Becamex Binh Duong2 1-1 Thanh Hoa1
F 08/10/19 XM Hai Phong FC2 1-2 CLB TPHCM
F 08/10/19 Quang Nam 2-2 Song Lam Nghe An1
F 08/10/19 Sai Gon FC 4-1 Nam Dinh FC1
F 08/10/19 Hoang Anh Gia Lai1 4-1 Sanna Khanh Hoa11
F 08/10/19 Than Quang Ninh1 4-2 T T Hanoi1
F 08/10/19 Yangiyer1 1-1 FK Gijduvon1
S 08/10/19 Aral Nukus 0-0 Zarangari
F 08/10/19 Loudoun United2 4-3 Saint Louis FC1
F 08/10/19 Nashville5 2-1 Louisville City FC3
F 08/10/19 Swope Park Rangers14 1-2 Ottawa Fury2
F 08/10/19 Detroit City 2-0 Michigan Stars
F 08/10/19 Los Halcones2 1-2 Colon CF2
F 08/10/19 CSD Huracan Buceo4 3-2 Salus1
F 08/10/19 La Luz3 1-1 Potencia4
F 08/10/19 Mar de Fondo 3-1 Alto Peru1
F 08/10/19 Proline FC 0-1 Busoga United3
F 08/10/19 Onduparaka FC1 1-2 Uganda Police FC3
F 08/10/19 BUL FC2 3-0 Kampala City Council
F 08/10/19 Bright Stars 0-0 Tooro United1
F 08/10/19 Koyetum1 0-1 Express FC1
F 08/10/19 Greece (w) 0-5 Germany (w)1
F 08/10/19 Kazakhstan (w)1 0-3 France (w)
F 08/10/19 Italy (w) 2-0 Bosnia and Herzegovi12
F 08/10/19 Romania (w)3 0-1 Belgium (w)
F 08/10/19 Georgia (w) 0-2 Denmark (w)
F 08/10/19 Faroe Islands (w)1 0-13 Norway (w)
F 08/10/19 Finland (w) 8-1 Albania (w)1
F 08/10/19 Serbia (w)2 0-1 Austria (w)2
F 08/10/19 Turkey (w)1 1-6 Slovenia (w)1
F 08/10/19 Belarus (w)2 0-1 Wales (w)1
F 08/10/19 Estonia (w)1 1-2 Kosovo (w)2
F 08/10/19 Sweden (w) 7-0 Slovakia (w)2
F 08/10/19 Czech (w)3 1-5 Spain (w)1
F 08/10/19 Latvia (w)3 0-6 Iceland (w)1
F 08/10/19 Switzerland (w) 2-0 Croatia (w)2
F 08/10/19 Netherland (w)2 2-0 Russia (w)1
F 08/10/19 Ireland (w)1 3-2 Ukraine (w)2
F 08/10/19 Kosovo U19(w) 0-0 Turkey (w) U19
F 08/10/19 Czech (w) U191 0-5 Finland (w) U19
F 08/10/19 Lithuania (w) U193 0-1 Faroe Islands (w) U1
F 08/10/19 Portugal (w) U19 1-4 Germany (w) U191
F 08/10/19 Albania U19(w)3 0-1 Azerbaijan (w) U1914
F 08/10/19 Belarus (w) U19 6-0 Cyprus (w) U19
F 08/10/19 Serbia (w) U194 0-6 England (w) U191
F 08/10/19 FK Rubin (UZB) 1-1 Lokomotiv BFK
F 08/10/19 FK Chigatoy 3-3 FK Andijan-2
F 08/10/19 Yashnobod 1-3 FC Bunyodkor II Chri
F 08/10/19 Italy (w) U191 0-1 Russia (w) U191
F 08/10/19 Turkey (w) U192 2-2 Kosovo U19(w)3
F 08/10/19 Poland (w) U193 0-1 Scotland (w) U191
F 08/10/19 Bulgaria (w) U192 0-0 Croatia (w) U192
F 08/10/19 Northern Ireland (w) 0-7 Norway (w) U191
F 08/10/19 Moldova (w) U19 0-3 Wales (w) U19
F 08/10/19 Estonia (w) U191 0-5 Slovenia (w) U19
F 08/10/19 Belgium (w) U191 1-0 Sweden (w) U192
F 08/10/19 Armenia (w) U19 1-3 Bosnia (w) U19
F 08/10/19 Hungary (w) U19 0-0 Denmark (w) U191
F 08/10/19 Iceland (w) U191 0-3 Spain (w) U191
F 08/10/19 Kazakhstan (w) U19 0-8 Greece (w) U191
F 08/10/19 Ireland (w) U19 0-6 Netherlands (w) U192
F 08/10/19 Montenegro (W) U191 2-3 Ukraine (w) U19
S 08/10/19 Russia (w) U19 0-0 Italy (w) U19
F 08/10/19 Dhurakij Pundit Univ1 5-3 Silpakorn University
F 08/10/19 King Mongkut Univers3 2-4 Rajapruek University2
F 08/10/19 Bangkok University D 5-0 Kasetsart University
F 08/10/19 Rajamangala Universi1 0-2 Bangkok Thonburi Uni
F 08/10/19 Rajamangala Universi 1-3 Thonburi University1
F 08/10/19 Chulalongkorn Univer 4-0 Mahidol University1
F 08/10/19 Kasembundit Universi5 1-2 North Bangkok Colleg3
F 08/10/19 Thammasat University3 2-1 Rattana Bundit Unive1
F 08/10/19 Trelleborg U213 3-3 IFK Varnamo U21
F 08/10/19 Falkenbergs FF U211 2-2 Kalmar U212
F 08/10/19 HackenU212 2-2 Elfsborg U211
F 08/10/19 Jonkopings Sodra U212 3-1 Helsingborg U211
F 08/10/19 Union Viera3 1-1 UD Tamaraceite14
F 08/10/19 Biggleswade Town1 3-1 Bedford Town2
F 08/10/19 Nuneaton Borough2 3-2 Rushall Olympic1
F 08/10/19 Welwyn Garden City3 5-3 Royston Town11
F 08/10/19 FK Bezanija4 2-1 FK Sindelic Nis2
F 08/10/19 Graficar 0-2 Radnicki 1923 Kraguj2
F 08/10/19 Ross County (R)1 0-3 Dunfermline Athletic2
F 08/10/19 Dundee United U201 1-1 Hearts U20
F 08/10/19 Livingston Reserves 3-0 Airdrieonians Reser1
F 08/10/19 Ayr United Reserve1 3-0 East Kilbride Reserv2
F 08/10/19 Bugesera11 0-1 APR FC2
F 08/10/19 Gasogi Utd2 1-0 Marines FC2
F 08/10/19 Rayon Sports FC1 2-0 AS Kigali2
F 08/10/19 Voin Tate Numa Glenn4 2-1 Gloria Buzau5
F 08/10/19 Skawinka Skawina4 2-1 Orzel Piaski Wielkie1
F 08/10/19 Gwarek Tarnowskie Go12 2-0 Ruch Chorzow
F 08/10/19 Coritiba PR3 1-0 Guarani SP1
F 08/10/19 Botafogo SP12 0-0 Figueirense6
F 08/10/19 Operario Ferroviario15 0-1 Parana PR4
F 08/10/19 Criciuma3 2-2 Brasil de Pelotas16
F 08/10/19 Atletico Clube Goian4 1-1 Cuiaba2
F 08/10/19 Vitoria BA3 3-1 Oeste3
F 08/10/19 Kenya (w)2 0-0 Ghana (w)1
F 08/10/19 Botswana (w) 0-2 Zambia (w)
F 08/10/19 Ballymena United 6-0 Dollingstown
F 08/10/19 Cliftonville 3-2 Bangor FC
F 08/10/19 Coleraine 2-1 Glentoran FC1
F 08/10/19 Dungannon Swifts 0-4 Linfield FC
F 08/10/19 Institute FC 3-0 HW Welders
F 08/10/19 Larne FC1 1-3 Dundela
F 08/10/19 Limavady United 1-4 Crusaders
F 08/10/19 St. Kitts and Nevis 10-0 Antigua Barbuda (W)
F 08/10/19 Cuba (w)1 6-1 Saint Lucia (w)1
F 08/10/19 Trinidad Tobago (w)1 0-0 Dominican Republic (1
F 08/10/19 Jamaica (w) 7-0 US Virgin Islands (w
F 08/10/19 Costa Rica (w)1 5-0 El Salvador (w)4
F 08/10/19 Panama (w)4 3-1 Guatemala (w)2
S 08/10/19 El Salvador (w) 0-0 Costa Rica (w)
S 08/10/19 Guatemala (w) 0-0 Panama (w)
F 08/10/19 Mgarr (w) 4-0 Kirkop United (w)
F 08/10/19 Swieqi United (w) 1-1 Sliema Raiders (w)
F 08/10/19 Droylsden1 1-0 Ashton United
F 08/10/19 Radcliffe Borough1 2-2 FC United of Manches2
F 08/10/19 Hyde1 4-1 Glossop North End1
F 08/10/19 Al-Nojoom1 1-1 AL-jeel2
F 08/10/19 Al-Nahdha2 3-1 Al-Kawkab
F 08/10/19 Al Bukayriyah12 2-3 Al mojzel3
F 08/10/19 KF Drenica Skenderaj 1-1 De Rita Goni Lane
F 08/10/19 KF Gunilla Hei5 1-0 KF Dukagjini3
F 08/10/19 Caspian Qazvin2 2-1 Esteghlal Molasani
F 08/10/19 Shahrdari Astara1 4-3 Atrak Bojnourd FC2
F 08/10/19 Shahrdari Hamedan12 2-1 Foolad Natanz FC1
F 08/10/19 Milad Mehr2 0-1 Persepolis Ganaveh2
F 08/10/19 Mes Novin Kerman1 0-0 Avalan Kamyaran1
S 08/10/19 Karoun Ahvaz 0-0 Shahrdari Fuman
F 08/10/19 St Jamess Gate3 1-2 Dundrum FC1
F 08/10/19 Harbi Putra 1-0 Bontang City1
F 08/10/19 Patriot Candrabhaga 4-1 Depok United1
F 08/10/19 Persikab Bandung1 2-1 Persebam Kabupaten B1
F 08/10/19 Persipo Purwakarta2 1-1 Kabomania FC2
F 08/10/19 PSM Makassar (w)2 1-0 Persebaya Surabaya (11
S 08/10/19 CRPF 0-0 Sikh Regiment Centre
F 08/10/19 Chawnpui1 1-1 Venghnuai FC1
F 08/10/19 Aizawl FC 0-0 Chanmari FC3
F 08/10/19 Sporting Clube de Go 2-0 Dempo
F 08/10/19 Persatu Tuban2 3-0 Mitra Kukar1
F 08/10/19 Martapura FC2 1-0 PSIM Yogyakarta5
F 08/10/19 Persik Kediri2 1-2 Sulut United2
F 08/10/19 Persis Solo FC4 3-0 PSBS Biak2
F 08/10/19 Persiba Balikpapan 1-2 Madura FC5
F 08/10/19 CD Achuapa3 2-1 Capitalinos FC4
F 08/10/19 Deportivo Mictlan4 1-2 CSyD Sacachispas2
F 08/10/19 TuS Haltern 1-1 SV Rodinghausen1
F 08/10/19 Dreketi FC 0-0 Northland Tailevu
F 08/10/19 Lautoka13 1-1 Labasa FC4
F 08/10/19 Nadi FC2 2-1 Suva FC11
F 08/10/19 Nadroga FC13 2-0 Tailevu Naitasiri13
F 08/10/19 Savusavu1 0-0 Lami FC2
F 08/10/19 Navua FC1 3-1 Seaqaqa FC2
F 08/10/19 Labasa FC1 2-1 Tavua FC4
F 08/10/19 Oxford United (w) 11-0 Queens Park Rangers
F 08/10/19 Hungary (w) U17 1-0 Poland (w) U17
F 08/10/19 Kazakhstan (w) U17 0-5 Bulgaria (w) U17
F 08/10/19 Rakvere JK Tarvas U14 0-1 FCI Levadia U191
F 08/10/19 Milton Keynes Dons ( 0-4 Peterborough United
F 08/10/19 Port Vale Reserve 3-1 Scunthorpe (R)
F 08/10/19 Frickley Athletic2 1-1 Sheffield FC1
F 08/10/19 Tadcaster Albion 6-1 City of Liverpool FC
F 08/10/19 Vanlose U21 9-0 Hillerod U211
F 08/10/19 NK Cepin2 4-3 NK Belisce12
S 08/10/19 Rukinzo FC 0-0 Lydia Ludic Burundi
F 08/10/19 Zaamin - Ittifoq Buxoro
F 08/10/19 America MG3 2-0 Bragantino4
F 08/10/19 Ponte Preta5 3-1 Londrina PR4
F 08/10/19 SV Bad Ischl2 1-1 ASK St.Valentin1
F 08/10/19 Villa San Carlos (w)1 0-5 San Lorenzo (w)
F 08/10/19 Gimnasia LP (W)4 1-0 CA Independiente (w)2
F 08/10/19 Ferro Carril Oeste R11 0-0 Temperley Reserves11
F 08/10/19 Ferrocarril Midland 4 1-0 Berazategui Reserves
F 08/10/19 UAI Urquiza Reserves2 0-0 Deportivo Armenio Re2
F 08/10/19 Club Comunicaciones 4 1-0 CA Colegiales Reserv3
F 08/10/19 Cyprus (w) U19 - Belarus (w) U19