Livescore.az

Təqvim

<< | Sep 27 | Sep 28 | Sep 29 | Sep 30 | Oct 1 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 14:45 Tottenham Hotspur2 1-1 Chelsea2
F 14:45 Monza4 3-0 Triestina2
F 15:45 Chesham United1 0-0 Hartley Wintney2
F 15:45 Dorchester Town 0-0 Wimborne Town
F 15:45 Hayes Yeading Unite 3-1 Swindon Supermarine
F 15:45 Metropolitan Police1 5-2 Harrow Borough1
F 15:45 Truro City3 1-1 Taunton Town4
F 15:45 Walton Casuals 1-3 Hendon
S 15:45 Salisbury FC 0-0 Merthyr Town
F 09:00 El Mokawloon El Arab 6-0 FC Masr
F 11:30 Enppi2 1-0 Misr Elmaqasah1
F 14:00 Pyramids FC2 2-0 Al-Ittihad Alexandri11
F 15:30 Boston United - Notts County
F 08:00 FC Altyn Asyr4 1-1 Ahal FK3
F 11:59 Aviles Stadium CF1 0-2 CD Lealtad1
F 13:00 Algeciras2 0-1 Sevilla Atletico1
F 13:30 Gonsenheim 2-6 Bayern Alzenau
F 14:30 Airdrie United 1-1 Albion Rovers
F 14:30 Forfar Athletic 2-3 Brechin City
F 14:30 Padiham FC 0-6 Chester FC
F 14:30 Dundela 0-2 East Belfast
S 01:00 FK Igilik 0-0 Kyran Reserves
S 04:30 Dolgiye Prudy 0-0 Tulsu Tula
S 08:00 Fleetwood Town 0-0 Halifax Town
S 09:00 Zagorets 0-0 FC Hebar Pazardzhik
S 09:00 Rodopa Smolyan 0-0 Pirin Blagoevgrad
S 09:00 Spartak Varna 0-0 Lokomotiv Sofia
S 14:00 Glentoran FC 0-0 Queens University
F 13:45 FC Eindhoven4 3-3 Roda JC2
F 15:45 Scarborough - Stalybridge Celtic
F 15:45 Whitby Town - Gainsborough Trinity
F 14:45 Gainsborough Trinity2 5-1 Whitby Town14
F 14:45 Stalybridge Celtic 0-3 Scarborough
F 15:45 Ashton United4 3-3 South Shields1
F 15:45 Grantham Town2 1-1 Stafford Rangers
F 15:45 Hyde F.C. 2-2 FC United of Manches3
F 15:45 Lancaster City14 2-2 Morpeth Town11
F 15:45 Matlock Town2 2-2 Basford Utd3
F 15:45 Mickleover Sports 2-1 Witton Albion
F 15:45 Nantwich Town1 2-1 Buxton FC1
F 15:45 Warrington Town AFC5 2-0 Atherton Collieries3
S 15:45 Radcliffe Borough 0-0 Bamber Bridge
F 08:00 Bristol City U23 3-0 Swansea City U231
F 08:00 Queens Park Rangers 4 1-2 Millwall U232
F 14:00 Sheffield Utd U231 1-1 Barnsley U232
F 15:45 Bishops Stortford1 4-1 Enfield Town3
F 15:45 Bowers Pitsea2 2-1 Brightlingsea Regent2
F 15:45 East Thurrock United2 1-2 Carshalton Athletic 1
F 15:45 Folkestone1 1-3 Cray Wanderers1
F 15:45 Horsham2 0-1 Bognor Regis Town3
F 15:45 Margate 1-1 Hornchurch1
F 15:45 Merstham3 3-0 Corinthian Casuals1
F 15:45 Potters Bar Town4 3-0 Cheshunt4
F 14:00 Colchester United1 0-1 West Ham U211
F 14:45 Rochdale4 0-0 Manchester United U2
F 15:00 Crewe Alexandra1 1-0 Newcastle U21
F 15:00 Tranmere Rovers2 3-2 Liverpool U21
F 15:00 Scunthorpe United 0-4 Manchester City U21
F 15:45 Salford City2 2-0 Morecambe2
F 15:45 Walsall1 1-1 Chelsea U211
S 14:45 Charlton Athletic 0-0 Brighton U21
F 05:00 Phong Phu Ha Nam (w) 0-0 Ha Noi II(w)
F 05:00 CLB TPHCM (W) B 2-2 Son La (w)
F 05:00 Ha Noi II(w) 0-1 Phong Phu Ha Nam (w)1
F 07:20 CLB TPHCM (W) 3-1 Than KSVN (w)2
F 07:30 Ha Noi (w) 4-0 TNG Thai Nguyen (w)
F 08:00 FK Krasnodar Youth 1-1 Spartak Moscow Youth
S 10:00 Stirling Lions 0-0 Subiaco AFC
F 15:45 Newtown AFC2 4-1 Newi Cefn Druids1
F 06:30 FK Rubin (UZB)1 5-1 Lokomotiv BFK
F 07:00 Paktako 79 2-1 Yashnobod
F 07:00 Yangiyer 6-0 Zirabuloq
F 07:00 FK Gijduvon 3-1 Jizak
F 07:00 Pakhtakor II 2-1 Verbajo B
F 08:00 FC Tambov Youth 2-2 Rotor Volgograd Yout
S 07:00 Aral Nukus 4-3 FC Bunyodkor II Chri
S 08:00 FC Terek Groznyi You 0-0 PFC Sochi Youth
S 08:00 Dinamo Moscow Youth 1-1 Arsenal Tula Youth
21:00 Saint Louis FC -:- Memphis 901
23:00 OL Reign Reign (w) -:- Houston Dash (w)
F 14:00 Boston River Reserve1 2-3 Plaza Colonia Reseve1
F 11:15 Villa Espanola5 1-2 CS Cerrito12
F 13:30 Albion FC1 4-0 IA Sud America12
F 15:45 CA Atenas1 2-0 Racing Club Montevid2
F 16:00 Dynamo Kyiv 3-0 KAA Gent3
F 16:00 Ferencvarosi TC1 0-0 Molde3
F 16:00 Omonia Nicosia FC3 0-0 Olympiakos Piraeus4
F 10:00 FC Altyn Asyr - HTTU Asgabat
F 10:00 FC MERW - Nebitci
F 10:00 Sagadam FK - Kopetdag Asgabat
F 04:30 Saimit Kabin United 0-0 Banbueng FC
F 15:00 Enskede IK (w) - Alvsjo AIK FF (w)
F 09:30 Vasalunds IF11 0-5 IK Brage
F 14:00 CAYB Club Athletic Y5 2-4 FAR Forces Armee Roy3
F 14:00 DHJ Difaa Hassani Ja11 1-2 Hassania Agadir11
S 10:00 Spartak Trnava U19 0-0 FK Senica U19
F 09:30 Tatran Presov2 1-4 MFK Ruzomberok
F 09:30 TJD Pribelce 2-1 Nitra2
F 09:30 MFK Vranov nad Topou2 1-3 Michalovce2
F 15:15 Faetano3 1-1 Fiorentino
F 15:15 SP Cosmos2 3-0 Cailungo4
S 15:15 Murata 0-0 San Giovanni
F 07:00 Krasnodar FK (w)2 1-3 Lokomotiv Moscow (w)4
F 07:00 FK Ryazan (w) 2-0 Chertanovo Moscow (w
F 07:00 Zenit St Petersburg 4 0-1 CSKA Moscow (W)5
S 07:00 Yenisey Krasnoyarsk 0-0 Zvezda 2005 (w)
F 08:00 Rubin Kazan (R)3 1-2 Zenit St.Petersburg 1
F 08:00 Ufa Youth1 1-3 Lokomotiv Moscow You2
F 08:00 Moscow State Youth4 1-2 CSKA Moscow (R)2
F 08:00 FK Ural Youth5 2-1 Strogino Youth1
S 08:00 Konopliev Youth 0-0 Khimki Youth
F 06:00 Dinamo Barnaul1 0-3 Sibir-M Novosibirsk1
F 08:00 Chertanovo Moscow Yo3 1-1 FK Rostov Youth12
F 11:59 CS Universitatea Cra 0-0 Olt
F 10:00 Gaz Metan Medias II5 6-0 CS Gilortul Targu Ca
F 10:00 Pascani 0-1 Ceahlaul Piatra Neam
F 10:00 CSSJ Vasruy 2-1 Bucovina Radauti
F 12:15 Al Mesaimeer SC1 2-1 Muaidar SC
S 12:15 Al Markhiya Reserve 0-0 Al Shamal
F 16:00 Academica Coimbra5 0-1 Feirense3
F 14:00 Coco Jambo Warsaw 0-0 KS Madziar Nieporet
F 14:00 Znicz Pruszkow3 1-0 Hutnik Krakow3
F 15:30 Olimpia Elblag2 3-3 Sokol Ostroda3
F 12:10 Widzew lodz13 1-1 Zaglebie Sosnowiec2
F 15:40 Arka Gdynia3 0-2 GKS Tychy2
F 11:59 Academia Deportiva C2 2-2 FC Carlos Stein1
F 14:15 Cienciano1 0-0 Sport Huancayo1
F 16:30 Dep.San Martin2 0-1 Univ.Cesar Vallejo4
F 14:00 Ullensaker/Kisa IL1 0-7 Tromso IL1
S 16:00 Martal Method (W) 0-0 Kirkop United (w)
S 16:00 Mgarr (w) 0-0 Mosta FC (w)
S 16:00 Swieqi United (w) 0-0 Birkirkara (w)
21:00 Arvis (W) -:- Kharaatsai (W)
F 14:00 Hommelvik U191 2-5 Hitra U191
F 14:00 Sverresborg U191 1-4 Tiller IL U19
21:00 Correcaminos UAT -:- Cimarrones de Sonora
21:00 CF Atlante -:- Club Chivas Tapatio
21:00 Venados FC -:- Tlaxcala FC
21:00 Celaya FC -:- Tampico Madero
21:00 Alebrijes de Oaxaca -:- Monarcas Morelia
21:00 Leones Univ Guadalaj -:- Cocodrilos de Tabasc
S 18:00 Tlaxcala FC 0-0 Correcaminos UAT
F 13:00 FC Medina 37 1-1 AS Armee3
F 15:55 FC Brakna1 0-0 FC Dar El Barka3
F 09:00 KF Arberia2 0-0 KF Feronikeli1
S 07:00 Kaisar Kyzylorda - FC Kairat Almaty
S 07:00 FC Zhetysu Taldykorg - Ordabasy
S 07:00 Okzhetpes - Lokomotiv Astana
S 07:00 Irtysh Pavlodar - Kyzylzhar Petropavlo
F 01:00 FC Astana Reserves2 1-0 Tobol Kostanay Reser2
F 05:05 Zhetysu Taldykorgan 2 0-2 Shakhter Karagandy R1
S 07:00 Tobol Kostanai - FK Kaspyi Aktau
S 07:00 FC Shakhtyor Karagan - FK Taraz
17:00 Al Wihdat Amman -:- Sahab SC
18:30 Al Aqaba SC -:- Al-Ahly
F 10:00 Maan2 2-0 AL-Sareeh1
F 12:30 Al Hussein Irbid 0-1 Shabab AlOrdon
F 14:00 Valur Reykjavik U19 0-0 KR KV U19
F 14:00 Fjolnir U191 2-1 IA Kari U192
F 14:00 Fylkir/Ellidi U192 2-1 Haukar U1923
F 14:00 Selfordshack U192 1-3 Keflavik U192
F 14:00 Valur KH Hlidarendi 1 2-2 KR KV U19
S 14:30 Fram ReykjavikU19 5-2 Breidablik Augnablik
F 12:30 Magni - Thor Akureyri
F 12:30 Fram Reykjavik - Throttur Reykjavik
F 12:30 IBV Vestmannaeyjar - Vestri
F 12:30 Vikingur Olafsvik - Leiknir Reykjavik
F 12:30 Keflavik - Leiknir F
F 12:30 Afturelding - Grindavik
F 07:00 Almere City Reserves 3-4 FC Groningen Reserve3
F 14:00 Bahlinger - Bayern Alzenau
F 14:00 SG Sonnenhof Grossas - SC Freiburg (Youth)
F 14:00 FSV Mainz 05 (Youth) - SSV Ulm 1846
F 14:00 SV Elversberg1 1-1 Hessen Kassel3
F 14:00 FC 08 Hombrug3 2-3 FK Pirmasens2
F 14:00 TSG Hoffenheim (Yout11 2-2 TSG Balingen4
F 14:00 Kickers Offenbach1 1-1 TSV Steinbach
F 14:00 Astoria Walldorf2 0-1 VfB Stuttgart II5
F 14:30 FSV Frankfurt2 3-0 TSV Schott Mainz13
S 14:00 Rot-Weiss Koblenz 0-0 Eintracht Stadtallen
F 13:30 Blumenthaler SV1 6-1 ESC Geestemunde14
F 13:30 Brinkumer SV 4-1 Union 60 Bremen1
F 13:30 BSC Hastedt 1-2 Bremer SV1
F 13:30 KSV Vatan Sport Brem2 3-1 Habenhauser4
F 13:30 SV Hemelingen1 5-3 SC Borgfeld11
F 13:30 TuS Osdorf 0-2 Niendorfer TSV1
F 07:00 Merani Martvili 2-3 Baia Zugdidi
F 07:00 FC Sioni Bolnisi3 0-0 FC Metalurgi Rustavi3
F 07:00 WIT Georgia Tbilisi2 1-3 FC Shevardeni2
F 09:00 MP U20 3-3 TPS Turku U201
F 15:00 HBTorshavn II 1-9 NSI Runavik II
F 15:45 Gillingham (w) 2-2 Crawley Wasps (w)
F 10:00 JK Nomme Kalju U191 5-0 Raplamaa U1911
F 10:00 FC Flora Tallinn U1913 0-3 JK Tabasalu U191
F 12:59 Pohja Sakala - FC Flora Tallinn
F 12:59 Kompanii Marjamaa2 2-1 Rumori Calcio B3
F 12:59 FC Maardu3 5-3 Keila JK3
F 12:59 JK Welco Elekter3 1-6 FC Kuressaare3
F 12:59 SK Imavere Forss 0-3 JK Tallinna Kalev
F 15:45 Rushden Diamonds1 7-1 Hitchin Town2
F 15:45 Alvechurch5 1-3 Stratford Town2
F 15:45 Banbury United1 2-0 Hednesford Town12
F 15:45 Biggleswade Town2 7-4 Leiston FC2
F 15:45 Coalville2 1-1 Redditch United
F 15:45 Kings Langley1 2-2 St Ives Town3
F 15:45 Lowestoft Town 1-0 Peterborough Sports
F 15:45 Needham Market1 3-1 Royston Town2
F 15:45 Rushall Olympic2 4-3 Bromsgrove Sporting 3
F 15:45 Tamworth4 2-1 Barwell2
F 14:45 Cirencester 2-0 Thatcham Town1
F 14:45 Frickley Athletic2 1-4 Belper Town2
F 14:45 Glossop North End3 0-0 Newcastle Town FC
F 14:45 Kidsgrove Athletic5 1-0 Leek Town12
F 14:45 Loughborough Dynamo2 1-0 Spalding United3
F 14:45 Lincoln United1 1-1 Cleethorpes Town2
F 14:45 Sutton Coldfield Tow2 0-0 Carlton Town2
F 14:45 Marine1 1-2 Colney Heath13
F 14:45 Ramsbottom United1 3-0 Pickering Town3
F 14:45 Tadcaster Albion11 3-0 Pontefract Collierie2
S 14:30 Sheffield FC 0-0 Stocksbridge Park St
F 14:45 Bedworth United 4-3 Barton Rovers2
F 14:45 Winchester City3 5-1 Mangotsfield United1
S 14:45 Moneyfields 0-0 Melksham Town
F 14:45 Bury Town1 5-0 Witham Town1
F 14:45 Dereham 1-0 Cambridge City12
F 14:45 Felixstowe Walton 4 3-2 Sudbury5
F 14:45 Histon 1-2 Soham Town Rangers3
F 14:45 Marlow2 3-0 Staines Town2
F 13:00 BK Fremad Valby1 0-2 Avedore IF2
F 11:59 Hobro2 2-1 Skive IK2
F 14:00 Fremad Amager11 2-3 Esbjerg2
F 10:00 NK Cres1 2-0 NK Vinodol5
F 09:00 NK Rudar Mursko Sred2 0-9 Slaven Koprivnica
33' CA Penarol 1-0 Colo Colo1
33' Gremio (RS)1 0-0 Univ Catolica2
20:30 Atletico Paranaense -:- Jorge Wilstermann
20:30 Liga Dep. Universita -:- EM Deportivo Binacio
20:30 America de Cali -:- Internacional RS
20:30 Boca Juniors -:- Libertad
F 19:00 Deportes Quindio4 2-2 Bogota FC2
21:40 Aguilas Doradas -:- Deportivo Pasto
F 11:00 Deportes Recoleta13 0-3 Lautaro de Buin2
F 15:00 Iberia Los Angeles4 0-1 Independiente de Cau3
S 15:00 Sao Bernardo3 1-0 Sao Bento2
35' Avai FC SC 0-0 Figueirense
33' Juventude 0-0 Operario Ferroviario PR1
33' Vitoria BA 0-1 Centro Sportivo Alagoano
19:30 Oeste -:- Botafogo SP
20:30 Parana PR -:- Chapecoense SC
20:30 Guarani SP -:- Sampaio Correa
21:30 Cuiaba -:- Nautico (PE)
F 07:00 Transport United FC 2-3 High Quality United2
F 13:30 FAC Team Fur Wien - Kapfenberg
F 13:30 Austria Wien (Youth)11 1-2 SV Horn4
F 13:30 FC Blau Weiss Linz1 2-1 SKU Amstetten4
F 13:30 FC Superfund Paschin2 1-1 FC Liefering3
F 13:30 Lafnitz3 0-1 Grazer AK2
F 15:25 FC Wacker Innsbruck2 0-0 Austria Lustenau16
F 12:00 Dornbirner SV - Allerheiligen
F 13:15 OTSU Hallein2 2-1 Puch1
F 13:00 SC Bruck An Der Mur1 0-2 SV Frauental5
F 13:00 Union Mondsee2 1-0 SV Friedburg Pondorf
F 13:00 SV Gossendorf Jaz3 0-1 Gratkorn3
F 13:15 SV Feldbach2 3-7 FSC Eggendorf Hartbe
F 13:30 SC Pinkafeld6 4-3 SC Bad Sauerbrunn5
F 13:30 SV Innsbruck5 4-2 Union Innsbruck14
F 13:00 Union Gurten1 1-1 Deutschlandsberger S1
F 11:30 Sc Rothis 0-3 Lustenau
F 10:00 Alashkert 0-0 Gandzasar Kapan
F 10:00 Ararat Yerevan 0-0 Urartu
F 10:00 Shirak - Lori Vanadzor
F 14:45 Sligo Rovers2 1-0 Derry City2