Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
20/10 05:15 Otrokovice -:- Slavia Kromeriz
20/10 05:15 Sparta Praha B -:- FC Pisek
20/10 05:15 Slovan Liberec II -:- Pardubice B
20/10 05:15 Bohemians1905 B -:- FK Prepere
20/10 05:15 Slovacko II -:- Blansko
20/10 05:15 Sigma Olomouc B -:- Velke Mezirici
20/10 05:15 Chlumec nad Cidlinou -:- FK Zbuzany 1953
19/10 09:30 Uhersky Brod -:- Unicov
19/10 09:30 Slovan Rosice -:- Dolni Benesov
19/10 09:30 Hlucin -:- Zlin B
19/10 05:15 Frydek-Mistek -:- Vyskov
19/10 05:15 Odra Petrkovice -:- Banik Ostrava B
19/10 05:15 Benesov -:- Viktoria Plzen B
19/10 05:15 Jablonec B -:- Zivanice
19/10 05:15 SK Motorlet Praha -:- Admira Praha
18/10 12:59 SC Znojmo -:- Vrchovina
F 06/10 SC Znojmo - Uhersky Brod
F 11/10 FC Pisek 1-0 Stechovice2
F 07/10 Horsens Reserve1 3-2 Sonderjyske Reserve2
F 06/10 Mlada Boleslav B 8-3 Bohemians1905 B
F 04/10 Slavia Kromeriz1 3-2 Dolni Benesov2
F 27/09 SC Znojmo2 3-1 Otrokovice3
F 20/09 FK Kraluv Dvur2 2-0 Loko Vltavin
F 15/09 Mlada Boleslav B1 2-2 Teplice B
F 15/09 Bohemians1905 B1 2-4 Slovan Liberec II
F 15/09 SC Znojmo12 2-1 Frydek-Mistek13
F 13/09 FC Pisek1 3-0 Karlovy Vary Dvory2
F 07/09 FK Pribram B1 4-0 Stechovice3
F 06/09 FK Kraluv Dvur1 3-1 SK Rakovnik3
F 04/09 Zlin B1 2-0 Uhersky Brod2
F 04/09 Vyskov2 0-2 Vrchovina1
F 04/09 Velke Mezirici 0-1 Slovacko II1
F 04/09 Sigma Olomouc B2 3-0 Odra Petrkovice4
F 04/09 Slovan Rosice2 0-0 Hlucin2
F 04/09 Banik Ostrava B3 2-2 Unicov2
F 04/09 Slavia Kromeriz14 4-2 Frydek-Mistek2
F 04/09 Dolni Benesov2 0-1 SC Znojmo1
F 04/09 Blansko 4-0 Otrokovice12
F 01/09 SK Rakovnik4 1-0 Domazlice2
F 31/08 FK Prepere3 1-3 Chlumec nad Cidlinou3
F 31/08 Adelaide Olympic1 1-2 Metrostars SC3
F 30/08 SC Znojmo2 0-0 Hlucin1
F 30/08 Frydek-Mistek2 1-1 Otrokovice2
F 23/08 FK Kraluv Dvur4 3-2 FC Pisek6
F 16/08 Vrchovina2 3-1 Dolni Benesov3
F 16/08 FC Murom2 0-1 Olimp Khimki3
F 09/08 FK Kraluv Dvur1 3-2 Stechovice1
F 09/08 Benesov12 1-3 FK MAS Taborsko
F 04/08 Uhersky Brod 4-1 Dolni Benesov1
F 04/08 Slovacko II2 4-3 Slavia Kromeriz2
F 18/11/17 Dobrovice1 2-0 Slavoj Vysehrad1
S 18/11/17 Odra Petrkovice 0-0 Mohelnice
S 18/11/17 HFK Olomouc 0-0 Otrokovice
F 18/11/17 Benatky Nad Jizerou 0-0 Jiskra Usti nad Orli1
F 18/11/17 FC Pisek2 5-0 SK Zapy12
F 18/11/17 Stechovice1 1-0 Domazlice2
S 12:00 Slavia Kromeriz 0-0 Unicov
S 07:30 Lisen 0-0 Spartak Hulin
F 07:30 Sokol Brozany3 1-3 Loko Vltavin
F 07:30 SK Prevysov 1-1 Litomerice
S 07:30 SK Prostejov 0-0 Rymarov
F 07:30 Sokol Cizova 0-2 FK Kraluv Dvur2
F 07:30 SK Polaban Nymburk1 0-3 Chrudim1
S 07:30 Velke Mezirici 0-0 Hlucin
S 07:30 Sardice 0-0 Uhersky Brod
S 07:00 Valasske Mezirici 0-0 Vyskov
F 07:00 SK Viktorie Jirny 2-1 Benesov2
F 12/11/17 Sardice1 1-1 Spartak Hulin1
F 12/11/17 SK Zapy1 3-0 Sokol Cizova2
F 12/11/17 Valasske Mezirici2 2-1 Mohelnice3
F 12/11/17 Velke Mezirici12 1-2 Rymarov5
F 11/11/17 Slavia Kromeriz 1-2 Hlucin
F 11/11/17 Odra Petrkovice1 2-0 Uhersky Brod12
F 11/11/17 Domazlice 10-1 Sokol Brozany2
F 11/11/17 Vyskov1 0-0 HFK Olomouc1
F 11/11/17 Lisen3 2-2 Unicov5
F 11/11/17 Jiskra Usti nad Orli3 1-3 SK Prevysov3
F 11/11/17 SK Prostejov3 4-0 Otrokovice11
F 11/11/17 Benesov1 2-0 Dobrovice2
F 11/11/17 Litomerice1 2-1 SK Polaban Nymburk2
F 11/11/17 FK Kraluv Dvur1 2-3 Stechovice2
F 11/11/17 Chrudim1 2-0 FC Pisek1
F 11/11/17 Slavoj Vysehrad3 4-2 Benatky Nad Jizerou2
F 11/11/17 Loko Vltavin1 6-0 SK Viktorie Jirny1
F 08/11/17 Spartak Hulin 6-0 Velke Mezirici
S 08/11/17 Valasske Mezirici 0-0 Spartak Hulin
F 05/11/17 Stechovice 4-2 SK Zapy
F 05/11/17 Benatky Nad Jizerou 1-0 Benesov
F 05/11/17 SK Viktorie Jirny2 2-1 Domazlice2
F 05/11/17 SK Polaban Nymburk3 1-1 SK Prevysov4
F 05/11/17 Sokol Brozany 2-3 FK Kraluv Dvur2
F 05/11/17 Unicov1 2-2 Sardice
F 04/11/17 Hlucin 2-4 Lisen
F 04/11/17 Uhersky Brod 2-1 Valasske Mezirici1
F 04/11/17 Rymarov1 3-6 Slavia Kromeriz
F 04/11/17 HFK Olomouc11 1-4 SK Prostejov4
F 04/11/17 Spartak Hulin 3-1 Odra Petrkovice
F 04/11/17 Mohelnice 2-2 Vyskov
F 04/11/17 Dobrovice5 1-2 Loko Vltavin2
F 04/11/17 Sokol Cizova3 1-4 Chrudim1
F 04/11/17 Otrokovice4 2-0 Velke Mezirici15
F 04/11/17 Slavoj Vysehrad 2-0 Jiskra Usti nad Orli
F 04/11/17 FC Pisek2 0-1 Litomerice1
F 01/11/17 SK Prevysov 2-2 FC Pisek
F 29/10/17 SK Zapy 4-2 Sokol Brozany
F 29/10/17 Velke Mezirici4 1-2 SK Prostejov1
S 29/10/17 Valasske Mezirici 0-0 Spartak Hulin
F 28/10/17 Vyskov 4-0 Uhersky Brod
F 28/10/17 Domazlice 0-3 Dobrovice
F 28/10/17 Jiskra Usti nad Orli 2-1 SK Polaban Nymburk
F 28/10/17 Lisen 2-1 Rymarov
F 28/10/17 Odra Petrkovice 0-2 Unicov
F 28/10/17 Mohelnice 6-1 HFK Olomouc
F 28/10/17 Sardice 1-2 Hlucin
F 28/10/17 Litomerice11 0-3 Sokol Cizova
F 28/10/17 FK Kraluv Dvur1 1-1 SK Viktorie Jirny1
F 28/10/17 Benesov2 0-0 Slavoj Vysehrad4
F 28/10/17 Loko Vltavin1 2-2 Benatky Nad Jizerou14
F 28/10/17 Chrudim1 4-0 Stechovice2
F 27/10/17 Slavia Kromeriz2 3-2 Otrokovice2
F 25/10/17 Unicov 1-2 Valasske Mezirici
F 22/10/17 Benatky Nad Jizerou1 2-3 Domazlice
F 22/10/17 Stechovice2 1-2 Litomerice3
F 22/10/17 Sokol Brozany3 2-4 Chrudim2
F 21/10/17 SK Viktorie Jirny 1-3 SK Zapy
F 21/10/17 Dobrovice 2-3 FK Kraluv Dvur
F 21/10/17 Rymarov 3-2 Sardice
F 21/10/17 HFK Olomouc 1-3 Velke Mezirici
F 21/10/17 Spartak Hulin 2-1 Vyskov
F 21/10/17 Hlucin 2-1 Odra Petrkovice1