Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
27/10 12:00 Eskilsminne IF -:- FC Trollhattan
27/10 12:00 Torns IF -:- Tvaakers IF
27/10 12:00 Assyriska Turab IK J -:- Atvidabergs
27/10 12:00 Lindome GIF -:- Oskarshamns AIK
27/10 12:00 Lunds BK -:- Ljungskile
27/10 11:00 Hradec Kralove -:- SK Prostejov
27/10 10:30 SK Rakovnik -:- Stechovice
27/10 10:30 Sokol Brozany -:- Slovan Liberec II
27/10 10:30 SK Slovan Varnsdorf -:- FK Banik Sokolov
27/10 10:30 SK Zapy -:- Jablonec B
F 01/09 FC Pisek 0-0 Benesov
F 31/08 Jablonec B 0-0 Slovan Liberec II
F 31/08 FK Zbuzany 1953 0-0 Teplice B
F 20/10 FK Graffin Vlasim2 0-2 Hradec Kralove4
F 20/10 FK MAS Taborsko2 3-0 SK Rakovnik2
F 20/10 Sokol Hostoun2 2-1 FK Kraluv Dvur3
F 19/10 SK Prostejov3 2-1 Viktoria Zizkov4
F 19/10 Hlucin2 3-0 Zlin B3
F 19/10 Uhersky Brod1 2-2 Unicov1
F 19/10 Slovan Rosice 1-0 Dolni Benesov
F 19/10 Pardubice2 1-0 Trinec2
F 19/10 SK Motorlet Praha3 1-0 Admira Praha3
F 19/10 Odra Petrkovice3 0-1 Banik Ostrava B13
F 19/10 Jablonec B1 3-2 Zivanice2
F 19/10 Frydek-Mistek5 1-0 Vyskov5
F 19/10 Vysehrad2 1-1 Vysocina jihlava14
F 19/10 Benesov2 3-2 Viktoria Plzen B
F 19/10 FK Banik Sokolov3 1-2 Lisen2
F 18/10 Brno 4-1 SK Slovan Varnsdorf1
F 18/10 Usti nad Labem2 2-0 Chrudim3
F 18/10 Vitkovice2 0-3 Dukla Prague3
F 06/10 Stechovice2 0-3 Sparta Praha B3
F 06/10 FK MAS Taborsko1 4-0 FC Pisek3
F 06/10 Slovan Liberec II 1-4 Zivanice
F 06/10 Chlumec nad Cidlinou1 5-1 Sokol Brozany2
F 06/10 Hradec Kralove B1 3-3 FK Zbuzany 19532
F 06/10 Sokol Hostoun3 0-2 Loko Vltavin2
F 06/10 Otrokovice4 3-1 Velke Mezirici4
F 06/10 Sigma Olomouc B3 3-1 Zlin B1
F 06/10 Slovacko II1 2-2 Unicov2
F 05/10 Viktoria Zizkov13 1-0 Vysehrad1
F 05/10 SK Slovan Varnsdorf1 2-1 FK Graffin Vlasim3
F 05/10 Jiskra Usti nad Orli1 1-0 Pardubice B6
F 05/10 Slovan Velvary2 2-0 SK Zapy3
F 05/10 Lisen 1-3 Usti nad Labem
F 05/10 Hradec Kralove3 1-0 Pardubice1
F 05/10 Odra Petrkovice3 1-0 Blansko14
F 05/10 Chrudim1 1-4 Brno4
F 05/10 Trinec3 3-2 Vitkovice3
F 05/10 Dukla Prague1 2-0 SK Prostejov3
F 19/11/17 FK Banik Sokolov3 1-0 Vitkovice2
F 19/11/17 Viktoria Zizkov3 0-1 FK Graffin Vlasim3
F 18/11/17 FK MAS Taborsko3 1-2 SK Slovan Varnsdorf4
F 18/11/17 Trinec2 1-1 Dynamo Ceske Budejov1
F 17/11/17 SC Znojmo4 2-1 Olymp.Hradec Kralove3
F 17/11/17 Usti nad Labem1 0-1 Frydek-Mistek3
F 17/11/17 Opava3 3-2 Hradec Kralove4
F 17/11/17 Pardubice3 1-2 Marila Pribram1
F 10/11/17 Vitkovice4 1-2 Opava2
F 05/11/17 Dynamo Ceske Budejov2 0-0 Pardubice
F 05/11/17 FK Graffin Vlasim1 2-3 Trinec2
F 05/11/17 SK Slovan Varnsdorf2 3-0 SC Znojmo3
F 05/11/17 Viktoria Zizkov1 0-2 FK MAS Taborsko1
F 04/11/17 Marila Pribram1 3-1 Opava1
F 04/11/17 Hradec Kralove2 2-0 Vitkovice3
F 04/11/17 Frydek-Mistek5 0-0 FK Banik Sokolov2
F 04/11/17 Olymp.Hradec Kralove4 1-3 Usti nad Labem3
F 31/10/17 SC Znojmo2 3-2 FK Graffin Vlasim4
F 29/10/17 FK Banik Sokolov 1-0 Marila Pribram4
F 28/10/17 Opava 5-1 Olymp.Hradec Kralove2
F 28/10/17 FK MAS Taborsko 0-0 Dynamo Ceske Budejov2
F 28/10/17 Trinec1 1-0 Viktoria Zizkov
F 28/10/17 Pardubice13 3-2 SK Slovan Varnsdorf
F 27/10/17 Usti nad Labem3 1-1 Hradec Kralove2
F 27/10/17 Vitkovice3 5-0 Frydek-Mistek2
F 22/10/17 FK Graffin Vlasim1 2-2 FK MAS Taborsko13
F 22/10/17 SK Slovan Varnsdorf2 1-0 Frydek-Mistek2
F 22/10/17 Viktoria Zizkov2 2-1 SC Znojmo
F 10:15 Dynamo Ceske Budejov2 2-1 Opava1
F 10:00 Hradec Kralove1 0-1 FK Banik Sokolov2
F 09:30 Marila Pribram2 4-0 Usti nad Labem1
F 04:15 Olymp.Hradec Kralove4 0-2 Vitkovice3
F 04:15 Trinec2 1-0 Pardubice1
F 18/10/17 Olymp.Hradec Kralove7 1-1 Hradec Kralove3
F 15/10/17 FK Banik Sokolov4 1-3 Olymp.Hradec Kralove15
F 15/10/17 SC Znojmo3 1-1 Dynamo Ceske Budejov14
F 14/10/17 Opava2 3-3 SK Slovan Varnsdorf5
F 14/10/17 FK MAS Taborsko 1-0 Trinec1
F 14/10/17 Frydek-Mistek12 0-0 Hradec Kralove13
F 14/10/17 Pardubice3 2-0 FK Graffin Vlasim4
F 13/10/17 Usti nad Labem1 0-3 Viktoria Zizkov3
F 13/10/17 Vitkovice2 1-0 Marila Pribram2
F 09/10/17 Frydek-Mistek4 1-2 Olymp.Hradec Kralove2
S 04/10/17 Olymp.Hradec Kralove 0-0 Hradec Kralove
F 01/10/17 Dynamo Ceske Budejov 6-0 Vitkovice
F 01/10/17 FK Graffin Vlasim2 2-1 Usti nad Labem2
F 01/10/17 SK Slovan Varnsdorf2 0-1 FK Banik Sokolov2
F 30/09/17 Marila Pribram3 2-1 Frydek-Mistek14
F 30/09/17 FK MAS Taborsko1 0-3 Pardubice
F 30/09/17 Trinec1 2-1 SC Znojmo2
F 28/09/17 Viktoria Zizkov2 1-5 Opava2
F 27/09/17 Olymp.Hradec Kralove2 2-2 SK Slovan Varnsdorf14
F 25/09/17 Hradec Kralove2 0-2 Marila Pribram2
F 24/09/17 SC Znojmo1 2-1 FK MAS Taborsko2
F 24/09/17 FK Banik Sokolov1 0-1 Dynamo Ceske Budejov4
F 23/09/17 Opava4 3-1 FK Graffin Vlasim3
F 23/09/17 Vitkovice2 2-3 Trinec1
S 23/09/17 Frydek-Mistek 0-0 Olymp.Hradec Kralove
F 23/09/17 Pardubice1 3-1 Viktoria Zizkov3
F 22/09/17 Usti nad Labem13 1-1 SK Slovan Varnsdorf15
S 17/09/17 SK Zapy - Loko Vltavin
S 17/09/17 SK Polaban Nymburk - Dobrovice
F 17/09/17 Dynamo Ceske Budejov2 1-1 Frydek-Mistek1
F 17/09/17 Viktoria Zizkov11 1-2 FK Banik Sokolov5
F 16/09/17 FK MAS Taborsko3 2-1 Usti nad Labem12
F 16/09/17 Marila Pribram6 1-3 Olymp.Hradec Kralove16
F 16/09/17 SK Slovan Varnsdorf13 1-1 Hradec Kralove13
F 16/09/17 Trinec2 3-3 Opava1
F 16/09/17 Pardubice1 0-1 SC Znojmo
F 15/09/17 FK Graffin Vlasim2 3-1 Vitkovice4
F 11/09/17 Vitkovice2 1-1 FK MAS Taborsko
F 11/09/17 Marila Pribram 1-0 Dynamo Ceske Budejov2
F 10/09/17 FK Banik Sokolov1 2-3 SC Znojmo3
F 09/09/17 Opava4 1-0 Pardubice4
F 09/09/17 Frydek-Mistek2 0-2 Viktoria Zizkov3
F 08/09/17 Hradec Kralove2 2-1 FK Graffin Vlasim3
F 08/09/17 Usti nad Labem11 0-3 Trinec2
S 05/09/17 Olymp.Hradec Kralove 0-0 SK Slovan Varnsdorf
F 28/08/17 FK MAS Taborsko1 3-0 Frydek-Mistek1
F 27/08/17 SC Znojmo4 2-1 Opava