Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 27/10/19 FAC Team Fur Wien - SG Austria Klagenfur
F 25/10/19 SV Horn 0-0 FC Dornbirn 1913
F 31/07 Grazer AK(N)2 2-2 Lafnitz12
F 31/07 Austria Lustenau2 1-3 SKU Amstetten1
F 31/07 SV Ried3 9-0 FAC Team Fur Wien12
F 31/07 SG Austria Klagenfur5 6-1 FC Wacker Innsbruck3
F 31/07 SK Vorwarts Steyr1 0-3 FC Liefering2
F 31/07 Kapfenberg3 0-3 Austria Wien (Youth)1
F 31/07 FC Superfund Paschin4 3-1 SV Horn1
F 31/07 FC Blau Weiss Linz3 4-0 FC Dornbirn 19133
F 25/07 Grazer AK2 1-4 SK Vorwarts Steyr1
F 25/07 FAC Team Fur Wien2 3-0 Kapfenberg12
F 24/07 FC Superfund Paschin2 0-5 FC Liefering1
F 24/07 SKU Amstetten14 2-1 SG Austria Klagenfur18
F 24/07 Lafnitz3 1-1 FC Blau Weiss Linz2
F 24/07 SV Horn3 2-3 SV Ried11
F 24/07 FC Dornbirn 19132 1-1 Austria Wien (Youth)3
F 24/07 FC Wacker Innsbruck2 1-1 Austria Lustenau1
F 22/07 Grazer AK(N)5 2-0 Kapfenberg4
F 19/07 FC Liefering2 5-2 Grazer AK3
F 18/07 FC Dornbirn 19135 5-2 SV Horn5
F 18/07 SG Austria Klagenfur2 2-0 FAC Team Fur Wien2
F 17/07 SV Ried1 4-3 FC Wacker Innsbruck2
F 17/07 SK Vorwarts Steyr 1-2 Lafnitz1
F 17/07 Austria Wien (Youth) 8-2 FC Superfund Paschin2
F 17/07 FC Blau Weiss Linz13 1-2 SKU Amstetten1
F 17/07 Kapfenberg1 0-6 Austria Lustenau1
F 14/07 SV Horn5 1-3 SG Austria Klagenfur1
F 14/07 Kapfenberg1 2-3 FC Wacker Innsbruck3
F 04:30 SV Ried2 2-2 FC Liefering1
F 25/10/19 Lafnitz2 1-1 SK Vorwarts Steyr2
F 25/10/19 FC Wacker Innsbruck6 2-3 SV Ried4
F 25/10/19 Austria Lustenau2 3-2 Kapfenberg7
F 25/10/19 SKU Amstetten2 2-2 FC Blau Weiss Linz3
F 25/10/19 Grazer AK4 1-1 FC Liefering2
F 25/10/19 FC Superfund Paschin2 2-4 Austria Wien (Youth)
F 20/10/19 Karlovy Vary Dvory4 2-3 Domazlice2
F 20/10/19 Teplice B 1-3 SK Zapy
F 20/10/19 Kapfenberg12 2-0 Grazer AK2
F 19/10/19 FC Dornbirn 19135 2-2 FC Superfund Paschin
F 19/10/19 FC Liefering16 0-1 SV Ried3
F 18/10/19 Austria Wien (Youth)1 1-2 FC Wacker Innsbruck1
F 18/10/19 SKU Amstetten2 1-1 Lafnitz4
F 18/10/19 FC Blau Weiss Linz2 2-3 FAC Team Fur Wien3
F 18/10/19 SK Vorwarts Steyr2 3-1 Austria Lustenau3
F 18/10/19 SG Austria Klagenfur4 2-0 SV Horn2
F 06/10/19 Teplice B 1-5 Dukla Praha B1
F 06/10/19 Karlovy Vary Dvory2 4-3 Admira Praha
F 05/10/19 Lafnitz2 1-1 FC Dornbirn 19135
F 05/10/19 Grazer AK3 2-3 Austria Wien (Youth)2
F 17/11/17 FC Liefering3 0-0 FC Magna Wiener Neus2
F 17/11/17 SV Ried 2-0 Kapfenberg3
F 17/11/17 FC Wacker Innsbruck1 3-0 FAC Team Fur Wien14
F 17/11/17 FC Blau Weiss Linz6 0-2 WSG Wattens4
F 17/11/17 TSV Hartberg2 0-0 Austria Lustenau14
F 03/11/17 WSG Wattens3 1-2 SV Ried
F 03/11/17 FAC Team Fur Wien4 0-0 FC Blau Weiss Linz4
F 03/11/17 Austria Lustenau2 2-4 FC Liefering2
F 03/11/17 FC Magna Wiener Neus3 0-1 FC Wacker Innsbruck3
F 03/11/17 Kapfenberg11 0-2 TSV Hartberg1
F 31/10/17 Kapfenberg1 4-1 FAC Team Fur Wien1
F 31/10/17 FC Blau Weiss Linz2 1-2 Austria Lustenau2
F 31/10/17 WSG Wattens2 0-1 FC Magna Wiener Neus3
F 31/10/17 SV Ried1 2-3 TSV Hartberg3
F 30/10/17 FC Liefering 1-0 FC Wacker Innsbruck2
F 20/10/17 FC Wacker Innsbruck4 1-1 SV Ried12
F 20/10/17 Austria Lustenau 2-0 WSG Wattens5
F 20/10/17 FAC Team Fur Wien3 2-2 FC Liefering2
F 20/10/17 TSV Hartberg 2-0 FC Blau Weiss Linz2
F 20/10/17 FC Magna Wiener Neus3 4-2 Kapfenberg2
F 13/10/17 FC Wacker Innsbruck4 1-0 WSG Wattens1
F 13/10/17 Kapfenberg15 0-1 Austria Lustenau1
F 13/10/17 SV Ried1 2-1 FC Blau Weiss Linz16
F 13/10/17 FC Liefering3 3-1 TSV Hartberg1
F 13/10/17 FC Magna Wiener Neus1 1-2 FAC Team Fur Wien2
F 29/09/17 Austria Lustenau2 0-4 FC Wacker Innsbruck2
F 29/09/17 SV Ried 6-1 FC Liefering11
F 29/09/17 WSG Wattens2 5-1 FAC Team Fur Wien2
F 29/09/17 TSV Hartberg1 0-1 FC Magna Wiener Neus1
F 29/09/17 FC Blau Weiss Linz4 0-2 Kapfenberg3
F 22/09/17 FAC Team Fur Wien3 1-4 SV Ried3
F 22/09/17 Kapfenberg14 1-1 WSG Wattens3
F 22/09/17 FC Magna Wiener Neus3 1-1 Austria Lustenau11
F 22/09/17 FC Liefering1 3-0 FC Blau Weiss Linz2
F 22/09/17 FC Wacker Innsbruck1 0-0 TSV Hartberg4
F 15/09/17 FC Blau Weiss Linz 1-1 FC Magna Wiener Neus2
F 15/09/17 SV Ried1 3-1 Austria Lustenau13
F 15/09/17 FAC Team Fur Wien4 2-0 TSV Hartberg1
F 15/09/17 WSG Wattens1 3-2 FC Liefering1
F 15/09/17 Kapfenberg2 2-1 FC Wacker Innsbruck2
F 11:30 TSV Hartberg1 2-1 WSG Wattens4
F 11:30 FC Liefering1 2-1 Kapfenberg13
F 11:30 FC Wacker Innsbruck1 3-0 FC Blau Weiss Linz
F 11:30 Austria Lustenau 5-0 FAC Team Fur Wien1
F 11/09/17 FC Magna Wiener Neus2 0-3 SV Ried3
F 08/09/17 Kapfenberg1 2-1 SV Ried4
F 08/09/17 WSG Wattens3 2-2 FC Blau Weiss Linz1
F 08/09/17 FAC Team Fur Wien1 1-1 FC Wacker Innsbruck12
F 08/09/17 FC Magna Wiener Neus2 2-0 FC Liefering3
F 08/09/17 Austria Lustenau1 1-2 TSV Hartberg2
F 25/08/17 TSV Hartberg 4-0 Kapfenberg
F 25/08/17 SV Ried2 4-0 WSG Wattens
F 25/08/17 FC Blau Weiss Linz 4-0 FAC Team Fur Wien2
F 25/08/17 FC Wacker Innsbruck1 3-0 FC Magna Wiener Neus2
F 25/08/17 FC Liefering13 0-0 Austria Lustenau1
F 21/08/17 TSV Hartberg 3-1 FC Wacker Innsbruck4
F 18/08/17 FC Wacker Innsbruck1 1-0 FC Liefering1
F 18/08/17 TSV Hartberg4 2-2 SV Ried3
F 18/08/17 FC Magna Wiener Neus3 2-1 WSG Wattens3
F 18/08/17 FAC Team Fur Wien3 0-3 Kapfenberg3
F 18/08/17 Austria Lustenau 1-1 FC Blau Weiss Linz2
F 15/08/17 WSG Wattens13 1-2 Austria Lustenau2
F 15/08/17 FC Blau Weiss Linz 1-1 TSV Hartberg1
F 15/08/17 FC Liefering2 3-1 FAC Team Fur Wien1
F 15/08/17 Kapfenberg2 0-0 FC Magna Wiener Neus2
S 15/08/17 SKU Amstetten - SV Horn
F 14/08/17 SV Ried 4-1 FC Wacker Innsbruck4
F 11/08/17 WSG Wattens2 1-3 FC Wacker Innsbruck5
F 11/08/17 TSV Hartberg3 2-2 FC Liefering14
F 11/08/17 FC Blau Weiss Linz13 1-1 SV Ried2
F 11/08/17 FAC Team Fur Wien2 0-3 FC Magna Wiener Neus2
F 11/08/17 Austria Lustenau1 1-2 Kapfenberg4
F 08/08/17 FC Wacker Innsbruck4 3-2 Austria Lustenau12
F 08/08/17 FAC Team Fur Wien3 1-0 WSG Wattens2
F 08/08/17 Kapfenberg3 0-1 FC Blau Weiss Linz2
F 08/08/17 FC Magna Wiener Neus 1-0 TSV Hartberg1
F 07/08/17 FC Liefering2 4-0 SV Ried2
S 04/08/17 TSV Hartberg 2-0 FC Wacker Innsbruck1
F 04/08/17 FC Blau Weiss Linz2 2-3 FC Liefering
F 04/08/17 Austria Lustenau1 2-3 FC Magna Wiener Neus5