Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
03/11 20:00 Academia Puerto Cabe -:- Mineros de Guayana
03/11 17:00 Estudiantes Merida F -:- Deportivo Lara
31/10 12:00 Real Succes -:- Drochia
31/10 12:00 FC Cahul-2005 -:- FC Sheriff B
31/10 12:00 Flacara Falesti -:- FC Sireti
31/10 12:00 CSF Baliti -:- Victoria Bardar
31/10 12:00 FC Sucleia -:- Olimp Comrat
31/10 12:00 CSF Sparta -:- FC Tighina
31/10 12:00 Iskra Stal Ribnita -:- Glodeni
F 24/10 FC Tighina 0-0 Flacara Falesti
F 24/10 FC Sireti 0-0 Real Succes
F 24/10 Glodeni 0-0 FC Cahul-2005
F 23/10 Drochia 0-0 CSF Baliti
F 10/10 CSF Sparta 0-0 Real Succes
F 03/10 CSF Baliti 0-0 CSF Sparta
F 03/10 Real Succes 0-0 Flacara Falesti
F 03/10 FC Cahul-2005 0-0 FC Sireti
F 08/08 Drochia 0-0 FC Tighina
F 08/08 FC Sireti 0-0 Olimp Comrat
F 08/08 FC Cahul-2005 0-0 Iskra Stal Ribnita
F 08/08 Pershiy Regien 0-0 FK Chayka Zelva
F 02/11/19 Drochia - Real Succes
F 02/11/19 Spatakihine U - FC Cahul-2005
F 02/11/19 CSF Sparta - Dacia-Buiucani
F 02/11/19 FC Singerei - Glodeni
F 02/11/19 Iskra Stal Ribnita - FC Olimpia Balti
F 02/11/19 Victoria Bardar - FC Sireti
F 02/11/19 FC Floresti - FC Tighina
F 10:00 FC Tighina - CSF Sparta
F 10:00 FC Sireti - Iskra Stal Ribnita
F 10:00 FC ABUS Ungheni - FC Floresti
F 26/10/19 Dacia-Buiucani - Drochia
F 26/10/19 Real Succes - Spatakihine U
F 26/10/19 FC Cahul-2005 - Victoria Bardar
F 26/10/19 FC Olimpia Balti - FC Singerei
F 19/10/19 Iskra Stal Ribnita 0-0 FC Cahul-2005
F 19/10/19 Victoria Bardar 0-0 Real Succes
F 19/10/19 Glodeni 0-0 FC Olimpia Balti
F 19/10/19 Spatakihine U 0-0 Dacia-Buiucani
F 05/10/19 FC ABUS Ungheni - Drochia
F 05/10/19 FC Cahul-2005 - FC Singerei
F 14/09/19 FC Singerei - FC Tighina
F 14/09/19 Spatakihine U - CSF Sparta
F 14/09/19 Glodeni - Dacia-Buiucani
F 14/09/19 Victoria Bardar - FC Floresti
F 31/08/19 Spatakihine U 0-0 Victoria Bardar
F 31/08/19 Drochia 0-0 Iskra Stal Ribnita
F 31/08/19 CSF Sparta 0-0 FC Singerei
F 17/08/19 Spatakihine U 0-0 FC Singerei
F 17/08/19 Victoria Bardar 0-0 Iskra Stal Ribnita
F 18/11/17 Gagauziya 0-0 Iskra Stal Ribnita
F 17/11/17 FC Cahul-2005 1-3 Victoria Bardar
F 17/11/17 FC ABUS Ungheni 2-0 Zimbru Chisinau B
F 17/11/17 Real Succes 4-1 Edinet1
F 17/11/17 CF Sparta Selemet3 5-3 FC Singerei2
F 17/11/17 Glodeni3 1-2 FC Sheriff B2
F 13/11/17 Zimbru Chisinau B 1-0 Real Succes
F 10/11/17 Victoria Bardar 0-2 Glodeni
F 10/11/17 FC Singerei 3-2 FC Cahul-2005
F 10/11/17 Zimbru Chisinau B 1-0 Gagauziya
F 10/11/17 Codru Lozova1 1-2 Real Succes
F 10/11/17 Edinet 0-1 FC ABUS Ungheni
F 10/11/17 FC Sheriff B 6-1 CF Sparta Selemet
F 06/11/17 Iskra Stal Ribnita 1-2 Zimbru Chisinau B
F 04/11/17 CF Sparta Selemet 0-1 Victoria Bardar
F 04/11/17 Gagauziya 3-0 Edinet
F 04/11/17 FC Sheriff B 3-1 FC Singerei
F 03/11/17 Glodeni2 5-3 FC Cahul-2005
F 03/11/17 FC ABUS Ungheni 1-1 Codru Lozova
F 30/10/17 Victoria Bardar2 1-1 FC Sheriff B3
S 28/10/17 FC Singerei 0-0 Glodeni
F 08:00 Edinet 1-1 Iskra Stal Ribnita
F 08:00 Codru Lozova1 3-1 Gagauziya
F 08:00 Real Succes1 4-0 FC ABUS Ungheni5
F 08:00 FC Cahul-2005 3-3 CF Sparta Selemet
F 23/10/17 Zimbru Chisinau B1 1-2 Edinet
F 21/10/17 Gagauziya 0-1 Real Succes
F 20/10/17 CF Sparta Selemet 0-2 Glodeni
F 20/10/17 FC Sheriff B 4-1 FC Cahul-2005
F 20/10/17 Iskra Stal Ribnita 0-1 Codru Lozova
F 20/10/17 Victoria Bardar2 1-0 FC Singerei2
F 16/10/17 FC Sheriff B4 6-0 FC Singerei13
F 13/10/17 Zimbru Chisinau B3 0-0 CF Sparta Selemet12
F 13/10/17 Codru Lozova 1-2 Victoria Bardar1
F 13/10/17 Gagauziya1 3-3 FC Cahul-20052
F 13/10/17 Iskra Stal Ribnita 1-3 Glodeni1
F 13/10/17 Real Succes3 3-0 Edinet1
F 09:00 CF Sparta Selemet1 3-0 Iskra Stal Ribnita3
F 09:00 FC Singerei1 5-0 Codru Lozova2
F 09:00 FC Cahul-20052 7-2 Real Succes1
F 09:00 Victoria Bardar 4-1 Gagauziya
F 09:00 Glodeni1 2-2 FC Sheriff B
S 23/09/17 Iskra Stal Ribnita - FC ABUS Ungheni
S 23/09/17 Edinet - FC Cahul-2005
S 23/09/17 Gagauziya - FC Singerei
F 22/09/17 Real Succes 0-5 Victoria Bardar
F 22/09/17 Codru Lozova 2-2 Glodeni
F 22/09/17 FC Sheriff B2 7-1 CF Sparta Selemet13
F 19/09/17 FC ABUS Ungheni3 2-1 Zimbru Chisinau B1
F 10/09/17 Victoria Bardar1 4-1 Edinet1
F 10/09/17 Zimbru Chisinau B 4-1 Iskra Stal Ribnita
S 10/09/17 Glodeni - Gagauziya
F 10/09/17 CF Sparta Selemet3 2-2 Codru Lozova1
F 10/09/17 FC Singerei1 3-1 Real Succes3
F 09/09/17 FC ABUS Ungheni2 3-3 FC Sheriff B1
F 06/09/17 FC Cahul-20054 4-4 Victoria Bardar4
F 06/09/17 Gagauziya3 1-4 CF Sparta Selemet14
F 06/09/17 Real Succes3 0-3 Glodeni1
F 06/09/17 Edinet3 1-2 FC Singerei3
F 05/09/17 FC Sheriff B2 2-2 Zimbru Chisinau B5
F 05/09/17 Codru Lozova2 2-2 FC ABUS Ungheni
F 01/09/17 CF Sparta Selemet 3-1 Real Succes
F 01/09/17 FC ABUS Ungheni 1-2 Gagauziya
F 01/09/17 FC Singerei 0-2 FC Cahul-2005
F 01/09/17 Iskra Stal Ribnita 1-2 FC Sheriff B
F 01/09/17 Glodeni 2-0 Edinet
F 01/09/17 Zimbru Chisinau B 6-0 Codru Lozova
F 22/08/17 Glodeni 0-1 Victoria Bardar
F 22/08/17 FC Sheriff B 5-1 Codru Lozova
F 22/08/17 FC ABUS Ungheni 2-0 Edinet
F 22/08/17 CF Sparta Selemet 4-1 FC Cahul-2005
F 22/08/17 Iskra Stal Ribnita 1-0 Gagauziya
F 22/08/17 Zimbru Chisinau B 4-1 Real Succes
F 08/08/17 Real Succes 1-2 Iskra Stal Ribnita
F 02/08/17 Codru Lozova 2-0 Gagauziya
F 02/08/17 Iskra Stal Ribnita 2-0 Edinet
F 02/08/17 FC ABUS Ungheni 2-3 Victoria Bardar
F 02/08/17 Zimbru Chisinau B 1-3 FC Cahul-2005
F 02/08/17 FC Sheriff B 6-0 Real Succes1
F 02/08/17 CF Sparta Selemet 1-1 FC Singerei