Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
27/10 09:00 Fakel -:- FK Chayka K-SR
27/10 08:00 FK Nizhny Novgorod -:- Neftekhimik Nizhneka
27/10 08:00 Yenisey Krasnoyarsk -:- Chertanovo Moscow
27/10 08:00 Tekstilshchik Ivanov -:- Rotor Volgograd
27/10 08:00 Luch Energiya -:- FK Krasnodar II
27/10 08:00 Avangard -:- Khimki
27/10 08:00 SKA Khabarovsk -:- Spartak Moscow II
27/10 08:00 Mordovya Saransk -:- Shinnik Yaroslavl
27/10 08:00 Torpedo Armavir -:- Tom Tomsk
27/10 08:00 Baltika Kaliningrad -:- Torpedo moskva
23/10 09:00 Khimki -:- Torpedo Armavir
23/10 09:00 Neftekhimik Nizhneka -:- SKA Khabarovsk
23/10 09:00 FK Krasnodar II -:- FK Nizhny Novgorod
23/10 09:00 Spartak Moscow II -:- Fakel
23/10 09:00 Yenisey Krasnoyarsk -:- Avangard
23/10 09:00 Tom Tomsk -:- Mordovya Saransk
23/10 09:00 Rotor Volgograd -:- Luch Energiya
23/10 09:00 Torpedo moskva -:- FK Chayka K-SR
23/10 09:00 Tekstilshchik Ivanov -:- Chertanovo Moscow
23/10 09:00 Shinnik Yaroslavl -:- Baltika Kaliningrad
F 14/09 FK Krasnodar II - Torpedo moskva
F 31/08 Zivanice 0-0 Sokol Brozany
F 31/08 Jeonju Citizen FC 0-0 Yeoju Sejong
F 18/08 Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moscow II
F 18/08 Tekstilshchik Ivanov - Torpedo moskva
F 12/10 Spartak Moscow II3 2-3 Torpedo moskva3
F 12/10 Khimki1 4-0 Mordovya Saransk4
F 12/10 Rotor Volgograd3 2-1 FK Nizhny Novgorod6
F 12/10 Yenisey Krasnoyarsk2 1-2 Torpedo Armavir13
F 12/10 FK Krasnodar II3 2-2 SKA Khabarovsk4
F 12/10 Neftekhimik Nizhneka2 1-0 Fakel4
F 12/10 Tom Tomsk4 0-1 Baltika Kaliningrad6
F 12/10 Avangard11 0-1 Chertanovo Moscow13
F 12/10 Tekstilshchik Ivanov15 4-3 Luch Energiya5
F 12/10 Shinnik Yaroslavl2 2-3 FK Chayka K-SR2
F 05/10 Torpedo Armavir2 2-0 Tekstilshchik Ivanov1
F 05/10 Luch Energiya3 2-2 Avangard2
F 05/10 SKA Khabarovsk2 1-1 Khimki3
F 05/10 Torpedo moskva 2-0 Shinnik Yaroslavl1
F 05/10 FK Chayka K-SR1 0-2 Neftekhimik Nizhneka
F 05/10 Chertanovo Moscow5 2-2 Spartak Moscow II14
F 05/10 Fakel2 0-0 Tom Tomsk2
F 05/10 FK Nizhny Novgorod14 1-3 Yenisey Krasnoyarsk4
F 05/10 Mordovya Saransk2 0-1 Rotor Volgograd
F 05/10 Baltika Kaliningrad2 4-1 FK Krasnodar II3
F 30/09 FK Krasnodar II4 0-0 Fakel3
F 29/09 Avangard1 2-1 Torpedo Armavir4
F 29/09 Tom Tomsk2 3-1 FK Chayka K-SR13
F 29/09 Yenisey Krasnoyarsk2 2-1 Mordovya Saransk5
F 29/09 Tekstilshchik Ivanov3 0-2 FK Nizhny Novgorod3
F 19/11/17 Spartak Tambov3 3-1 Zenit-2 St.Petersbur3
F 18/11/17 Kuban Krasnodar2 3-1 Tyumen
F 18/11/17 Khimki5 3-1 Tom Tomsk3
F 18/11/17 Dinamo St Petersburg1 3-2 Luch Energiya2
F 18/11/17 Baltika Kaliningrad2 1-0 Avangard3
F 18/11/17 Volgar-Gazprom Astra2 0-1 Kryliya Sovetov1
F 18/11/17 Gazovik Orenburg 5-0 Fakel
F 18/11/17 Yenisey Krasnoyarsk 2-1 Spartak Moscow II1
F 18/11/17 Sibir Novosibirsk3 1-0 Rotor Volgograd3
F 18/11/17 Shinnik Yaroslavl1 1-2 Volga Olimpiets1
F 12/11/17 Fakel1 0-1 Sibir Novosibirsk3
F 12/11/17 Zenit-2 St.Petersbur2 1-2 Gazovik Orenburg
F 12/11/17 Baltika Kaliningrad 6-0 Spartak Moscow II
F 12/11/17 Kuban Krasnodar3 0-1 Dinamo St Petersburg2
F 12/11/17 Avangard1 3-3 Tom Tomsk6
F 12/11/17 Rotor Volgograd3 1-2 Tyumen1
F 12/11/17 Kryliya Sovetov2 2-0 Khimki1
F 12/11/17 Yenisey Krasnoyarsk1 2-0 Spartak Tambov24
F 12/11/17 Volga Olimpiets3 2-1 Volgar-Gazprom Astra1
F 12/11/17 Luch Energiya 3-1 Shinnik Yaroslavl1
F 08/11/17 Khimki2 0-2 Volga Olimpiets1
F 08/11/17 Gazovik Orenburg2 1-0 Yenisey Krasnoyarsk1
F 08/11/17 Tyumen 0-0 Fakel3
F 08/11/17 Sibir Novosibirsk 3-1 Zenit-2 St.Petersbur
F 08/11/17 Tom Tomsk3 1-0 Kryliya Sovetov14
F 08/11/17 Spartak Moscow II4 0-1 Avangard1
F 08/11/17 Shinnik Yaroslavl2 0-0 Kuban Krasnodar1
F 08/11/17 Rotor Volgograd2 0-0 Dinamo St Petersburg2
F 08/11/17 Spartak Tambov3 2-1 Baltika Kaliningrad3
F 08/11/17 Luch Energiya2 0-0 Volgar-Gazprom Astra2
F 04/11/17 Kuban Krasnodar1 1-1 Volgar-Gazprom Astra3
F 04/11/17 Fakel3 0-0 Dinamo St Petersburg1
F 04/11/17 Baltika Kaliningrad2 0-1 Gazovik Orenburg2
F 04/11/17 Spartak Moscow II2 0-3 Spartak Tambov1
F 04/11/17 Volga Olimpiets1 0-0 Tom Tomsk3
F 04/11/17 Rotor Volgograd3 1-1 Shinnik Yaroslavl1
F 04/11/17 Avangard1 2-4 Kryliya Sovetov1
F 04/11/17 Yenisey Krasnoyarsk 0-0 Sibir Novosibirsk2
F 04/11/17 Zenit-2 St.Petersbur1 1-2 Tyumen1
F 04/11/17 Luch Energiya4 1-1 Khimki2
F 29/10/17 Dinamo St Petersburg13 3-3 Zenit-2 St.Petersbur2
F 29/10/17 Volgar-Gazprom Astra3 1-0 Rotor Volgograd2
F 29/10/17 Shinnik Yaroslavl 0-1 Fakel1
F 29/10/17 Gazovik Orenburg3 2-1 Spartak Moscow II2
F 29/10/17 Tyumen2 1-1 Yenisey Krasnoyarsk5
F 29/10/17 Kryliya Sovetov2 1-0 Volga Olimpiets1
F 29/10/17 Spartak Tambov3 0-1 Avangard1
F 29/10/17 Sibir Novosibirsk2 3-0 Baltika Kaliningrad3
F 29/10/17 Tom Tomsk 0-0 Luch Energiya
F 28/10/17 Khimki 2-1 Kuban Krasnodar1
S 26/10/17 Rotor Volgograd 0-0 Dinamo St Petersburg
F 22/10/17 Spartak Moscow II 3-1 Tyumen1
F 11:59 Zenit-2 St.Petersbur1 1-2 Volgar-Gazprom Astra1
F 10:00 Fakel 0-1 Khimki2
F 10:00 Kuban Krasnodar2 2-1 Kryliya Sovetov1
F 09:00 Baltika Kaliningrad 3-2 Dinamo St Petersburg1
F 07:00 Rotor Volgograd1 2-0 Tom Tomsk14
F 07:00 Gazovik Orenburg1 1-1 Avangard
F 06:30 Spartak Tambov2 4-1 Sibir Novosibirsk2
F 06:00 Yenisey Krasnoyarsk 4-1 Shinnik Yaroslavl2
F 01:00 Luch Energiya2 1-2 Volga Olimpiets2
F 14/10/17 Khimki3 1-1 Zenit-2 St.Petersbur1
F 14/10/17 Volgar-Gazprom Astra2 1-2 Yenisey Krasnoyarsk2
F 14/10/17 Avangard2 1-2 Luch Energiya4
F 14/10/17 Shinnik Yaroslavl2 1-0 Baltika Kaliningrad14
F 14/10/17 Tyumen3 3-1 Spartak Tambov1
F 14/10/17 Kryliya Sovetov 1-1 Rotor Volgograd2
F 14/10/17 Volga Olimpiets2 0-3 Kuban Krasnodar4
F 14/10/17 Dinamo St Petersburg3 2-2 Spartak Moscow II
F 14/10/17 Tom Tomsk1 1-0 Fakel1
F 14/10/17 Sibir Novosibirsk1 0-1 Gazovik Orenburg2
F 07/10/17 Fakel3 1-0 Kryliya Sovetov2
F 07/10/17 Baltika Kaliningrad13 2-1 Volgar-Gazprom Astra6
F 07/10/17 Kuban Krasnodar1 0-0 Luch Energiya1
F 07/10/17 Zenit-2 St.Petersbur2 2-0 Tom Tomsk2
F 07/10/17 Spartak Moscow II3 1-2 Shinnik Yaroslavl3
F 07/10/17 Gazovik Orenburg 3-0 Tyumen3
F 07/10/17 Spartak Tambov3 1-1 Dinamo St Petersburg1
F 07/10/17 Rotor Volgograd1 1-2 Volga Olimpiets3
F 07/10/17 Yenisey Krasnoyarsk3 4-1 Khimki4