Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
24/08 12:00 Metalac Gornji Milan -:- FK Backa Backa Palan
24/08 12:00 FK Sindelic Nis -:- Dinamo Vranje
24/08 12:00 Zlatibor Cajetina -:- Kabel Novi Sad
24/08 12:00 FK Zarkovo -:- Radnicki Pirot
24/08 12:00 FK Trajal -:- Zemun
23/08 15:00 Manchester City U23 -:- Chelsea U23
23/08 15:00 Radnicki 1923 Kraguj -:- Semendrija 1924
23/08 15:00 FK Buducnost Dobanov -:- Graficar
23/08 15:00 SC Schwaz -:- FC Kitzbuhel
23/08 15:00 Arsenal U23 -:- Everton U23
23/08 15:00 Blackburn Rovers U23 -:- Wolves U23
23/08 15:00 Leicester City U23 -:- Brighton U23
23/08 15:00 FK Bezanija -:- Borac Cacak
15:00 Dinamo Vranje -:- Metalac Gornji Milan
15:00 Semendrija 1924 -:- FK Buducnost Dobanov
15:00 Graficar -:- FK Bezanija
15:00 Borac Cacak -:- FK Trajal
15:00 Zemun -:- FK Zarkovo
15:00 Radnicki Pirot -:- Zlatibor Cajetina
15:00 Kabel Novi Sad -:- FK Sindelic Nis
15:00 FK Backa Backa Palan -:- Radnicki 1923 Kraguj
F 13/08 FK Zarkovo 0-0 Borac Cacak
F 13/08 FK Bezanija4 0-0 FK Buducnost Dobanov4
F 13/08 FK Trajal2 1-0 Graficar2
F 13/08 Zlatibor Cajetina1 1-0 Zemun5
F 13/08 FK Sindelic Nis4 1-1 Radnicki Pirot1
F 13/08 Metalac Gornji Milan3 1-3 Kabel Novi Sad1
F 13/08 Radnicki 1923 Kraguj25 0-4 Dinamo Vranje2
F 13/08 FK Backa Backa Palan5 3-0 Semendrija 19244
F 10/08 Vevey Sports 3-0 Azzurri 90
F 09/08 Graficar3 1-0 FK Zarkovo3
F 09/08 Semendrija 19241 0-3 FK Bezanija
F 09/08 FK Buducnost Dobanov3 0-1 FK Trajal3
F 09/08 Borac Cacak 2-0 Zlatibor Cajetina1
F 09/08 Zemun2 3-0 FK Sindelic Nis3
F 09/08 Radnicki Pirot3 2-1 Metalac Gornji Milan3
F 09/08 Kabel Novi Sad 3-2 Radnicki 1923 Kraguj
F 09/08 Dinamo Vranje 2-1 FK Backa Backa Palan
F 09/08 SV Stripfing Weiden 1-1 Karabakh Vienna
F 03/08 FK Zarkovo3 4-0 FK Buducnost Dobanov1
F 03/08 Metalac Gornji Milan4 1-0 Zemun4
F 03/08 Radnicki 1923 Kraguj2 3-0 Radnicki Pirot2
F 02/08 Dinamo Vranje3 3-1 Semendrija 19245
F 02/08 SC Schwaz 3-1 SV Hall
F 02/08 FK Trajal4 2-1 FK Bezanija2
F 02/08 Zlatibor Cajetina 0-0 Graficar
F 02/08 FK Sindelic Nis3 1-1 Borac Cacak5
F 02/08 FK Backa Backa Palan2 2-1 Kabel Novi Sad3
F 20/11/17 Jagodina 0-2 Metalac Gornji Milan
F 19/11/17 FK Sindelic Nis 1-0 FK Buducnost Dobanov
F 18/11/17 Teleoptik 4-0 Proleter
F 18/11/17 Radnicki 1923 Kraguj 1-1 FK Bezanija
F 18/11/17 Sevojno Uzice 2-0 FK Temnic
F 18/11/17 Novi Pazar 2-1 Dinamo Vranje
F 18/11/17 Karadjordje Topola1 0-0 CSK Pivara Celarevo5
F 07:00 Indjija4 1-0 Radnicki Pirot
F 13/11/17 Sevojno Uzice5 2-3 Karadjordje Topola2
F 13/11/17 Dinamo Vranje 4-1 FK Sindelic Nis
F 12/11/17 FK Bezanija4 2-0 Novi Pazar3
F 12/11/17 Radnicki Pirot5 1-0 Teleoptik1
F 12/11/17 FK Buducnost Dobanov 4-0 Jagodina1
F 11/11/17 Metalac Gornji Milan2 3-0 CSK Pivara Celarevo
F 11/11/17 Proleter3 2-0 Radnicki 1923 Kraguj15
F 10/11/17 FK Temnic 0-2 Indjija
F 06/11/17 FK Sindelic Nis3 2-2 FK Bezanija3
F 05/11/17 CSK Pivara Celarevo 2-2 FK Buducnost Dobanov
F 05/11/17 Novi Pazar 1-1 Proleter
F 05/11/17 Karadjordje Topola 0-2 Metalac Gornji Milan
F 04/11/17 Jagodina 0-0 Dinamo Vranje
F 04/11/17 Radnicki 1923 Kraguj 0-0 Radnicki Pirot
F 04/11/17 Indjija 2-0 Sevojno Uzice
F 03/11/17 Teleoptik 0-0 FK Temnic
F 30/10/17 Proleter2 1-0 FK Sindelic Nis4
F 30/10/17 Dinamo Vranje4 1-0 CSK Pivara Celarevo1
F 29/10/17 Radnicki Pirot3 1-0 Novi Pazar2
F 29/10/17 FK Buducnost Dobanov2 0-0 Metalac Gornji Milan2
F 29/10/17 Indjija12 1-1 Karadjordje Topola2
F 29/10/17 FK Bezanija 2-0 Jagodina
S 28/10/17 Sevojno Uzice 0-0 Teleoptik
F 27/10/17 FK Temnic1 2-2 Radnicki 1923 Kraguj
F 23/10/17 CSK Pivara Celarevo15 0-0 FK Bezanija13
F 22/10/17 Novi Pazar 1-1 FK Temnic
F 22/10/17 Radnicki 1923 Kraguj1 0-2 Sevojno Uzice4
F 21/10/17 Metalac Gornji Milan 0-2 Dinamo Vranje
F 21/10/17 Karadjordje Topola 1-0 FK Buducnost Dobanov
F 21/10/17 FK Sindelic Nis3 2-0 Radnicki Pirot14
F 21/10/17 Jagodina 2-2 Proleter
F 20/10/17 Teleoptik1 2-1 Indjija2
F 16/10/17 Dinamo Vranje12 1-0 FK Buducnost Dobanov13
F 15/10/17 FK Bezanija1 0-1 Metalac Gornji Milan3
F 15/10/17 Radnicki Pirot 3-1 Jagodina1
F 15/10/17 Sevojno Uzice3 0-0 Novi Pazar
F 15/10/17 FK Temnic 0-2 FK Sindelic Nis
F 14/10/17 Proleter 3-0 CSK Pivara Celarevo
F 14/10/17 Teleoptik2 2-0 Karadjordje Topola12
F 13/10/17 Indjija3 0-2 Radnicki 1923 Kraguj3
F 09/10/17 Jagodina 1-0 FK Temnic
F 08/10/17 Metalac Gornji Milan3 1-2 Proleter4
F 08/10/17 CSK Pivara Celarevo2 2-1 Radnicki Pirot4
F 08/10/17 FK Buducnost Dobanov1 1-1 FK Bezanija6
F 07/10/17 Novi Pazar1 4-3 Indjija4
F 07/10/17 Karadjordje Topola4 0-0 Dinamo Vranje3
F 07/10/17 Radnicki 1923 Kraguj3 1-0 Teleoptik1
F 07/10/17 FK Sindelic Nis 1-1 Sevojno Uzice
F 02/10/17 FK Temnic 2-2 CSK Pivara Celarevo
F 02/10/17 Proleter2 3-1 FK Buducnost Dobanov1
F 01/10/17 Radnicki Pirot 0-3 Metalac Gornji Milan
F 01/10/17 Teleoptik 0-0 Novi Pazar
S 30/09/17 Indjija 0-0 FK Sindelic Nis
S 30/09/17 Radnicki 1923 Kraguj 0-0 Karadjordje Topola
S 30/09/17 Sevojno Uzice 0-0 Jagodina
F 29/09/17 FK Bezanija2 1-2 Dinamo Vranje4
F 25/09/17 Dinamo Vranje4 1-0 Proleter2
F 24/09/17 Metalac Gornji Milan11 2-0 FK Temnic2
F 24/09/17 FK Sindelic Nis 0-0 Teleoptik1
F 24/09/17 Jagodina1 0-0 Indjija3
F 24/09/17 CSK Pivara Celarevo2 3-1 Sevojno Uzice1
F 24/09/17 FK Buducnost Dobanov2 3-1 Radnicki Pirot2
S 23/09/17 Karadjordje Topola - FK Bezanija
S 23/09/17 Novi Pazar - Radnicki 1923 Kraguj
F 16/09/17 Sevojno Uzice1 0-2 Metalac Gornji Milan2
F 16/09/17 Novi Pazar 2-0 Karadjordje Topola
F 16/09/17 FK Temnic2 2-0 FK Buducnost Dobanov1
F 16/09/17 Radnicki 1923 Kraguj3 0-1 FK Sindelic Nis2
F 16/09/17 Indjija3 1-0 CSK Pivara Celarevo1
F 16/09/17 Radnicki Pirot5 3-5 Dinamo Vranje1
F 15/09/17 Proleter3 3-2 FK Bezanija3
F 15/09/17 Teleoptik3 0-2 Jagodina2