Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 02/11/19 Shijiazhuang YongCha - Xinjiang Tianshan Le
F 02/11/19 Meizhou Hakka - Shanghai Shenxin
F 02/11/19 Heilongjiang Lava Sp - Changchun Yatai
F 02/11/19 Inner Mongolia Zhong - Liaoning FC
F 02/11/19 Shanxi Chang An Athl - Sichuan Longfor
F 02/11/19 Beijing BeiKong - Guizhou Hengfeng Zhi
F 02/11/19 Zhejiang Greentown - Guangdong Southern T
F 02/11/19 Qingdao Huanghai F.C - Nantong Zhiyun
F 02/11/19 Kawasaki Frontale - Hiroshima Sanfrecce
F 02/11/19 Oita Trinita - FC Tokyo
F 02/11/19 Cerezo Osaka - Matsumoto Yamaga FC
F 02/11/19 Consadole Sapporo - Nagoya Grampus
F 02/11/19 Shimizu S-Pulse - Jubilo Iwata
F 02/11/19 Sagan Tosu - Yokohama Marinos
F 02/11/19 Vissel Kobe - Vegalta Sendai
F 01/11/19 Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
F 07/09/19 KSK Heist - Rupel Boom
F 07/09/19 Lierse Kempenzonen - Jeunesse Molenbeek
F 07/09/19 FCV Dender EH - Patro Eisden
F 07/09/19 KMSK Deinze - RFC de Liege
F 19/10/19 Jubilo Iwata3 2-2 Sagan Tosu1
F 19/10/19 Suwon Samsung Bluewi 2-2 Gyeongnam FC2
F 19/10/19 Shimizu S-Pulse 1-2 Hiroshima Sanfrecce
F 19/10/19 Gamba Osaka1 2-2 Kawasaki Frontale2
F 19/10/19 Nagoya Grampus2 0-2 Vegalta Sendai
F 19/10/19 Yokohama Marinos1 3-1 Shonan Bellmare
F 19/10/19 Vissel Kobe1 1-3 FC Tokyo
F 18/10/19 Urawa Red Diamonds1 0-1 Oita Trinita2
F 18/10/19 Matsumoto Yamaga FC 1-1 Kashima Antlers2
F 18/10/19 Consadole Sapporo1 0-1 Cerezo Osaka
F 06/10/19 FK Pribram B 4-0 SK Rakovnik2
F 06/10/19 Osasuna B12 0-1 UD Logrones1
F 06/10/19 CF Rayo Majadahonda 2-0 Getafe B4
F 06/10/19 Racing de Ferrol1 0-3 Baleares1
F 06/10/19 Shonan Bellmare2 0-5 Kawasaki Frontale
F 06/10/19 Sporting de Gijon B12 0-2 UD Ibiza2
F 06/10/19 UD San Sebastian Rey5 1-1 Real Madrid Castilla3
F 06/10/19 SD Ejea2 1-0 Lleida4
F 06/10/19 CF Internacional De 2 1-0 Marino luanco
F 06/10/19 Union Langreo2 0-1 UD Melilla13
F 06/10/19 SCR Pena Deportiva5 2-1 Las Rozas22
F 06/10/19 Las Palmas Atletico13 0-0 Celta vigo b1
F 06/10/19 Gimnastic Tarragona3 1-1 Castellon1
F 06/10/19 Villarreal B2 1-1 CD Ebro11
F 06/10/19 AE Prat4 1-2 UE Cornella2
F 06/10/19 Urawa Red Diamonds 2-1 Shimizu S-Pulse
F 06/10/19 Cerezo Osaka1 0-1 Kashima Antlers1
F 05/10/19 Hiroshima Sanfrecce 6-2 Vissel Kobe11
F 05/10/19 Jubilo Iwata2 0-2 Yokohama Marinos3
F 05/10/19 Nagoya Grampus 1-1 Oita Trinita
F 18/11/17 Shimizu S-Pulse2 0-2 Consadole Sapporo3
F 18/11/17 Yokohama Marinos3 1-4 Cerezo Osaka
F 18/11/17 Albirex Niigata 1-0 Ventforet Kofu
F 18/11/17 Kawasaki Frontale 1-0 Gamba Osaka2
F 18/11/17 Kashiwa Reysol2 1-0 Jubilo Iwata2
F 18/11/17 Sagan Tosu1 2-1 FC Tokyo
F 18/11/17 Vissel Kobe2 1-2 Hiroshima Sanfrecce
F 18/11/17 Vegalta Sendai 3-0 Omiya Ardija13
F 05/11/17 Kashima Antlers4 1-0 Urawa Red Diamonds2
F 04:00 FC Tokyo 0-0 Shimizu S-Pulse1
F 03:30 Kashiwa Reysol 2-2 Kawasaki Frontale2
F 03:00 Hiroshima Sanfrecce 0-1 Urawa Red Diamonds1
F 03:00 Cerezo Osaka 2-1 Omiya Ardija1
F 03:00 Gamba Osaka1 1-1 Vegalta Sendai
F 03:00 Ventforet Kofu1 2-3 Vissel Kobe
F 03:00 Consadole Sapporo1 1-2 Kashima Antlers
F 02:00 Jubilo Iwata2 2-1 Yokohama Marinos
F 01:00 Albirex Niigata1 1-0 Sagan Tosu
F 22/10/17 Urawa Red Diamonds 3-3 Gamba Osaka2
F 21/10/17 Yokohama Marinos 3-2 Kashima Antlers3
F 21/10/17 FC Tokyo 1-2 Consadole Sapporo2
F 21/10/17 Jubilo Iwata2 2-2 Albirex Niigata1
F 21/10/17 Vissel Kobe2 1-2 Sagan Tosu2
F 21/10/17 Omiya Ardija3 1-1 Kashiwa Reysol1
F 21/10/17 Cerezo Osaka2 2-0 Ventforet Kofu1
F 21/10/17 Hiroshima Sanfrecce1 0-3 Kawasaki Frontale2
F 21/10/17 Vegalta Sendai 0-0 Shimizu S-Pulse3
F 15/10/17 Sagan Tosu 1-2 Cerezo Osaka2
F 15/10/17 Ventforet Kofu2 1-1 FC Tokyo1
F 14/10/17 Urawa Red Diamonds 1-1 Vissel Kobe2
F 14/10/17 Kashima Antlers3 2-0 Hiroshima Sanfrecce1
F 14/10/17 Kawasaki Frontale14 3-2 Vegalta Sendai2
F 14/10/17 Yokohama Marinos1 1-1 Omiya Ardija14
F 14/10/17 Gamba Osaka 0-1 Albirex Niigata1
F 14/10/17 Shimizu S-Pulse11 0-3 Jubilo Iwata1
F 14/10/17 Consadole Sapporo 3-0 Kashiwa Reysol1
F 01/10/17 Vegalta Sendai 2-3 Urawa Red Diamonds4
F 30/09/17 Omiya Ardija1 0-0 Shimizu S-Pulse3
F 30/09/17 Gamba Osaka3 1-2 Yokohama Marinos2
F 30/09/17 Kawasaki Frontale 5-1 Cerezo Osaka
F 30/09/17 Kashiwa Reysol2 0-1 Ventforet Kofu1
F 30/09/17 Hiroshima Sanfrecce2 1-1 Consadole Sapporo2
F 30/09/17 FC Tokyo 0-0 Jubilo Iwata1
F 30/09/17 Albirex Niigata1 0-2 Vissel Kobe1
F 30/09/17 Sagan Tosu 1-0 Kashima Antlers2
F 23/09/17 Cerezo Osaka3 1-4 Vegalta Sendai1
F 23/09/17 Vissel Kobe5 0-0 Kawasaki Frontale2
F 23/09/17 Kashima Antlers1 2-1 Gamba Osaka3
F 23/09/17 Ventforet Kofu1 3-2 Yokohama Marinos1
F 23/09/17 Kashiwa Reysol2 4-1 FC Tokyo2
F 23/09/17 Jubilo Iwata2 2-1 Omiya Ardija2
F 23/09/17 Urawa Red Diamonds 2-2 Sagan Tosu1
F 23/09/17 Shimizu S-Pulse1 1-3 Hiroshima Sanfrecce1
F 23/09/17 Consadole Sapporo 2-2 Albirex Niigata4
F 17/09/17 Jubilo Iwata 1-1 Urawa Red Diamonds2
F 16/09/17 Vissel Kobe 2-0 Consadole Sapporo1
F 16/09/17 Sagan Tosu4 2-1 Ventforet Kofu13
F 16/09/17 FC Tokyo1 1-0 Vegalta Sendai2
F 16/09/17 Yokohama Marinos2 1-1 Kashiwa Reysol
F 16/09/17 Hiroshima Sanfrecce 1-0 Cerezo Osaka1
F 16/09/17 Shimizu S-Pulse1 0-3 Kawasaki Frontale
F 16/09/17 Omiya Ardija 2-2 Gamba Osaka
F 16/09/17 Albirex Niigata3 2-4 Kashima Antlers1
F 10/09/17 Vegalta Sendai 4-1 Sagan Tosu1
F 09/09/17 Gamba Osaka1 1-2 Vissel Kobe
F 09/09/17 FC Tokyo2 1-4 Cerezo Osaka1
F 09/09/17 Kawasaki Frontale 3-0 Yokohama Marinos
F 09/09/17 Albirex Niigata1 0-0 Hiroshima Sanfrecce1
F 09/09/17 Urawa Red Diamonds 1-2 Kashiwa Reysol2
F 09/09/17 Kashima Antlers1 1-0 Omiya Ardija1
F 09/09/17 Ventforet Kofu1 0-1 Shimizu S-Pulse3
F 08/09/17 Consadole Sapporo 2-1 Jubilo Iwata
F 27/08/17 Ventforet Kofu1 2-2 Kawasaki Frontale1
F 27/08/17 Shimizu S-Pulse4 1-2 Urawa Red Diamonds1
F 26/08/17 Cerezo Osaka2 0-1 Kashima Antlers2
F 26/08/17 Sagan Tosu 1-3 Gamba Osaka
F 26/08/17 Kashiwa Reysol13 1-1 Albirex Niigata3
F 26/08/17 Omiya Ardija2 1-1 Hiroshima Sanfrecce1
F 26/08/17 Jubilo Iwata2 2-1 Vissel Kobe11
F 26/08/17 Yokohama Marinos1 1-0 FC Tokyo1