Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 25/10/19 Independiente5 0-2 Lanus6
F 16/10/19 Central Cordoba SDE3 1-0 Estudiantes La Plata1
F 11/10/19 River Plate1 2-0 Almagro13
F 10/10/19 Estudiantes de San L3 2-2 Estudiantes La Plata
F 26/09/19 Defensa Y Justicia15 0-1 Independiente2
F 26/09/19 Almagro1 1-0 Talleres Cordoba3
F 25/09/19 Estudiantes de Caser4 1-1 Real Pilar1
F 19/09/19 Estudiantes La Plata3 2-0 Barracas Central
F 18/09/19 Godoy Cruz Antonio T14 0-1 River Plate
F 10/09/19 Colon de Santa Fe(N)2 1-1 Atletico Tucuman2
F 08/09/19 Villa Mitre25 1-2 Central Cordoba SDE1
F 07/09/19 Lanus3 4-1 Argentinos juniors2
F 04/09/19 Atletico Tucuman1 2-2 Boca Juniors1
F 13/08/19 Boca Juniors3 1-1 Almagro3
F 31/07/19 Talleres Cordoba12 0-0 Banfield11
F 31/07/19 Arsenal de Sarandi 2-3 Estudiantes de Caser
F 16:10 Villa Mitre1 1-0 San Martin San Juan12
F 16:10 Sol de Mayo1 0-4 Colon de Santa Fe
F 16:10 San Martin Tucuman5 0-0 Argentinos juniors2
F 16:10 Patronato Parana3 0-1 Independiente2
F 16:10 All Boys2 0-1 Central Cordoba SDE1
F 27/07/19 Belgrano13 0-1 Real Pilar12
F 21/07/19 Racing Club(N)1 0-0 Boca Unidos4
F 20/07/19 Lanus1 1-0 Independiente Rivada
F 20/07/19 Gimnasia La Plata3 1-1 Defensa Y Justicia11
F 20/07/19 Atletico Mitre de Sa1 0-2 Estudiantes La Plata
F 12/11/17 River Plate2 3-0 Deportivo Moron2
F 10/11/17 Atletico Tucuman2 0-0 Rosario Central2
F 24/10/17 Atletico Tucuman13 1-0 Velez Sarsfield1
F 23/10/17 Olimpo Bahia Blanca3 0-1 Deportivo Moron1
F 23/10/17 Godoy Cruz Antonio T14 2-3 Rosario Central1
F 18/10/17 River Plate 4-1 Atletico Atlanta1
F 09/10/17 Belgrano3 1-2 Atletico Atlanta3
F 07/10/17 River Plate1 3-0 Defensa Y Justicia5
F 06/10/17 CA Huracan1 0-0 Velez Sarsfield5
F 04/10/17 Atletico Tucuman2 4-0 Sarmiento Junin16
F 04/10/17 Union Santa Fe2 0-0 Deportivo Moron
F 04/10/17 Olimpo Bahia Blanca1 3-2 Gimnasia Mendoza3
F 28/09/17 Godoy Cruz Antonio T 2-1 Banfield
F 27/09/17 Rosario Central16 1-0 Boca Juniors2
S 20/09/17 Atletico Atlanta 0-0 Pacifico1
F 19/09/17 Independiente 1-2 Atletico Tucuman3
F 13/09/17 Boca Juniors2 1-0 Guillermo Brown2
F 06/09/17 Sarmiento Junin3 3-1 Sacachispas5
F 04/09/17 Newells Old Boys 1-2 Godoy Cruz Antonio T13
F 04/09/17 Aldosivi Mar del Pla3 0-1 Velez Sarsfield3
F 03/09/17 Rosario Central 2-1 Deportivo Riestra2
F 02/09/17 Defensores Belgrano 2 1-1 Belgrano3
F 01/09/17 CA Huracan2 1-0 Colon de Santa Fe3
F 01/09/17 Atletico Rafaela1 2-4 Banfield1
F 01/09/17 Talleres Cordoba1 1-1 Gimnasia Mendoza5
F 01/09/17 Racing Club12 2-4 Olimpo Bahia Blanca2
F 21/08/17 Temperley3 0-2 Defensa Y Justicia
F 20/08/17 River Plate1 4-1 Instituto13
F 20/08/17 Deportivo Moron3 1-0 San Lorenzo
F 18/08/17 Racing Club3 2-1 Atletico Mitre de Sa3
F 16/08/17 Lanus2 1-2 Union Santa Fe3
F 15/08/17 River Plate1 3-0 CA Atlas2
F 15/08/17 San Lorenzo2 1-1 Club Cipolletti3
F 14/08/17 Boca Juniors1 5-0 Gimnasia yTiro2
F 12/08/17 Rosario Central1 5-2 Atletico San Jorge3
S 09/08/17 Racing Club - Atletico Mitre de Sa
F 19/07/17 Argentinos juniors4 0-1 Instituto2
F 05/07/17 Guillermo Brown3 1-0 Chacarita juniors
S 04/07/17 Racing Club - Atletico Mitre de Sa
F 16:00 Temperley2 2-0 Sportivo Las Parejas2
S 29/06/17 Atletico Tucuman - All Boys
F 29/06/17 Union Santa Fe2 0-0 Nueva Chicago
S 29/06/17 Boca Juniors - Gimnasia yTiro
S 28/06/17 Argentinos juniors - Instituto
S 28/06/17 River Plate - CA Atlas
F 13/06/17 Godoy Cruz Antonio T 3-0 Santa Marina Tandil1
F 12/06/17 San Martin San Juan1 0-3 Atletico Atlanta2
F 12/06/17 Aldosivi Mar del Pla3 2-1 Central Cordoba SDE3
F 11/06/17 Newells Old Boys1 4-1 Central Norte Salta3
F 11/06/17 Estudiantes La Plata3 2-3 Pacifico3
F 09/06/17 Gimnasia La Plata2 0-1 Defensores Belgrano 12
F 08/06/17 Atletico Tucuman1 1-1 All Boys3
F 08/06/17 Lanus1 5-1 Si Bodi Pere Lachai1
F 08/06/17 Olimpo Bahia Blanca5 1-0 Ferro Carril Oeste G2
F 07/06/17 Colon de Santa Fe 1-0 Independiente Rivada2
F 07/06/17 Sarmiento Junin 1-0 CA Brown Adrogue
F 07/06/17 Atletico Rafaela2 1-0 Almagro5
S 05/06/17 Union Santa Fe - Nueva Chicago
F 01/06/17 Patronato Parana3 0-2 Deportivo Moron2
S 14:00 Sarmiento Junin - CA Brown Adrogue
S 14:00 Argentinos juniors - Instituto
S 14:00 San Martin San Juan - Atletico Atlanta
S 14:00 Temperley - Sportivo Las Parejas
S 14:00 Atletico Tucuman - All Boys
S 14:00 San Lorenzo - Club Cipolletti
S 14:00 River Plate - CA Atlas
S 14:00 Racing Club - Atletico Mitre de Sa
S 14:00 Newells Old Boys - Central Norte Salta
S 14:00 Gimnasia La Plata - Defensores Belgrano
S 14:00 Guillermo Brown - Chacarita juniors
S 14:00 Lanus - Si Bodi Pere Lachai
S 14:00 Aldosivi Mar del Pla - Central Cordoba SDE
S 14:00 Boca Juniors - Gimnasia yTiro
S 14:00 Atletico Rafaela - Almagro
S 14:00 Arsenal de Sarandi - Sacachispas
S 14:00 Olimpo Bahia Blanca - Ferro Carril Oeste G
S 14:00 Colon de Santa Fe - Independiente Rivada
S 14:00 Godoy Cruz Antonio T - Santa Marina Tandil
S 29/05/17 Talleres Cordoba - Defensores de Belgra
S 26/05/17 Atletico Tucuman - All Boys