Livescore.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 18/10 Mirandela 0-0 Aguia FC Vimioso
F 18/10 Mondinense 0-0 Tirsense
F 18/10 Pedras Rubras 0-0 USC Paredes
F 24/10 Rabo Peixe 0-0 Praiense
F 24/10 Camacha 0-0 Vitoria Guimaraes B
F 24/10 Uniao Almeirim 0-0 FC Caldas
F 24/10 Pevidem SC 0-0 Berco SC
F 24/10 Olimpico Montijo 0-0 GD Fontinhas
F 24/10 USC Paredes 0-0 CF Uniao Madeira
F 24/10 Vilaverdense 0-0 Sal gadacz
F 24/10 Marr Tino 0-0 Rio Ave B
F 24/10 GD Braganca 0-0 Mirandela
F 17/10 SCU Torreense (W) 0-0 Benfica (w)
F 17/10 Valadares Gaia FC (w 0-0 Clube Albergaria (w)
F 04/10 Olimpico Montijo 0-0 Oriental Dragon
F 03/10 Loures 0-0 Alverca
F 13/10/19 SU 1 Dezembro 0-0 Fabril Barreiro
F 05/10/19 Oliveira Hospital 0-0 Ideal
F 31/08/19 Clube Desportivo Tro 0-0 USC Paredes
F 18/08/19 Marinhense 0-0 GD Vitoria Sernache
F 28/10 Loures1 0-2 Alverca1
F 25/10 Brito SC4 1-0 Mondinense5
F 25/10 Sporting CP B1 4-1 Belenenses B4
F 25/10 ARC Oleiros3 2-2 Marinhense1
F 25/10 Sacavenense4 0-2 SCU Torreense3
F 25/10 Estrela3 2-0 Oriental Lisboa4
F 25/10 Sanjoanense5 0-0 AD Castro Daire4
F 25/10 Anadia4 1-0 S. Joao Ver14
F 25/10 Amora FC1 1-0 Lusitano Evora6
F 25/10 Ideal 2-1 Real Sport Clube Que
F 25/10 Aljustrelense12 0-2 Olhanense SC2
F 25/10 Carapinheirense2 2-2 Sertanense FC1
F 25/10 GRAP3 0-5 Mortagua3
F 25/10 CF Canelas 20103 2-0 Lusitania1
F 25/10 Vianense12 0-4 Sporting Braga II
F 25/10 Clube Desportivo Tro4 2-1 Gondomar23
F 25/10 Amarante4 3-0 Coimbroes3
F 25/10 Tirsense4 1-3 Fafe1
F 25/10 Vila Real4 1-5 Maritimo B3
F 25/10 Salgueiros2 2-0 CSD Camara Lobos2
F 23/10 Agueda3 1-0 Sp. Espinho1
F 23/10 Louletano1 5-0 Pinhalnovense2
F 18/10 Praiense5 0-0 Fabril Barreiro4
F 18/10 CSD Camara Lobos4 0-4 Leca3
F 18/10 Loures3 3-0 Fatima4
F 18/10 GD Vitoria Sernache3 1-1 Carapinheirense4
F 18/10 Olhanense SC4 2-1 Louletano4
F 18/10 Pero pinheiro14 1-0 Uniao Almeirim3
F 18/10 Oriental Dragon3 0-0 Sporting CP B2
F 18/10 Mortagua4 1-1 Oliveira Hospital3
F 12/11/17 CD Operario13 1-2 Estrela de Vendas No4
F 12/11/17 Lusitania15 0-3 Praiense
F 12/11/17 CSD Camara Lobos14 0-1 Merelinense2
F 12/11/17 Camacha4 2-2 FC Felgueiras12
F 12/11/17 Maritimo B2 3-1 Uniao Leiria2
F 12/11/17 Amarante2 1-1 AFC Gandra5
F 12/11/17 Gondomar1 1-1 Pedras Rubras14
F 12/11/17 Marinhense4 1-0 ARC Oleiros2
F 12/11/17 Clube Desportivo Tro2 1-2 Sp. Espinho2
F 12/11/17 Sourense1 2-1 Ferreira de Aves
F 12/11/17 FC Cesarense3 1-0 CD Cinfaes1
F 12/11/17 Mortagua4 0-1 Gafanha
F 12/11/17 Mirandela13 1-1 Sal gadacz2
F 12/11/17 Sintrense4 1-0 Loures
F 12/11/17 Sacavenense1 0-1 Coruchense3
F 12/11/17 Anadia1 2-2 AD Nogueirense13
F 12/11/17 SC Freamunde1 2-1 CF Canelas 201013
F 12/11/17 Torquay CГЎdiz 2-1 Marr Tino1
F 12/11/17 Benfica C.Branco4 2-0 Algodres2
F 12/11/17 Almancilense1 2-0 Lusitano VRSA
F 12/11/17 Sousense4 2-1 Coimbroes2
F 12/11/17 Agueda2 1-0 Aguias do Moradal1
F 12/11/17 SCU Torreense1 0-1 Vilafranquense1
F 12/11/17 Sertanense FC16 1-1 Lusitanos14
F 12/11/17 Fafe4 0-1 Vizela3
F 12/11/17 Louletano14 1-2 Ideal2
F 05/11/17 ARC Oleiros4 1-1 Benfica C.Branco3
F 05/11/17 AD Nogueirense1 1-1 Sourense15
F 05/11/17 Pedras Rubras13 0-0 Salgueiros2
F 05/11/17 Marr Tino3 1-1 Fafe2
F 05/11/17 Praiense 0-0 CD Mafra
F 05/11/17 Vizela3 3-0 Mondinense2
F 05/11/17 Gafanha4 3-1 Sertanense FC4
F 05/11/17 Olhanense SC1 2-1 Mokala Pancheners1
F 05/11/17 Sanjoanense1 1-1 Amarante2
S 05/11/17 Coimbroes 0-0 Gondomar
F 05/11/17 Sp. Espinho2 3-0 Sousense3
F 05/11/17 Alcanenense1 0-1 Electrico FC5
F 01/11/17 Sacavenense1 1-0 Guadalupe3
F 29/10/17 Benfica C.Branco3 4-0 Ferreira de Aves3
F 29/10/17 SC Freamunde3 0-1 FC Felgueiras3
F 29/10/17 Gondomar3 0-2 Sp. Espinho12
F 29/10/17 Coruchense1 1-0 Loures
F 29/10/17 Marinhense5 2-1 AD Nogueirense1
F 29/10/17 Electrico FC6 0-0 Praiense3
F 29/10/17 Agueda3 2-1 Gafanha11
F 29/10/17 CSD Camara Lobos2 3-1 GD Braganca4
F 29/10/17 Mirandela 1-2 Vizela
F 29/10/17 Louletano12 0-1 Casa Pia AC13
F 29/10/17 FC Cesarense3 3-0 Camacha2
F 29/10/17 Olimpico Montijo6 4-2 Ideal3
F 29/10/17 CD Mafra2 2-1 Vilafranquense5
F 29/10/17 Salgueiros2 1-1 Coimbroes
F 29/10/17 Sanjoanense3 3-1 AFC Gandra1
S 29/10/17 Sacavenense 0-0 Pero pinheiro
S 29/10/17 SC Farense 0-0 Oriental Lisboa
S 29/10/17 Clube Desportivo Tro 0-0 CD Cinfaes
S 29/10/17 Mondinense 0-0 Marr Tino
F 28/10/17 Maritimo B3 4-0 ARC Oleiros1
F 22/10/17 Camacha1 1-1 SC Freamunde5
F 22/10/17 Sp. Espinho 1-1 Salgueiros2
F 22/10/17 Uniao Leiria2 2-2 Sertanense FC5
F 22/10/17 Coimbroes1 2-1 Amarante1
F 22/10/17 Vizela2 1-0 Aroes SC2
F 22/10/17 Loures2 0-0 SCU Torreense12
F 22/10/17 Vilafranquense4 2-1 Electrico FC1
F 22/10/17 Gafanha3 0-0 Anadia2
F 22/10/17 Pedras Rubras 0-0 Sanjoanense1
F 22/10/17 Casa Pia AC2 2-0 Almancilense3
F 22/10/17 CF Canelas 20102 0-2 Gondomar2
F 22/10/17 FC Felgueiras2 3-0 Clube Desportivo Tro3
F 22/10/17 Aguias do Moradal2 0-1 Marinhense1
F 08/10/17 Maritimo B2 1-1 AD Nogueirense12
F 08/10/17 CSD Camara Lobos1 1-4 Minas de Argozelo2
F 08/10/17 Pedras Rubras2 3-2 AFC Gandra1
F 08/10/17 Anadia 3-0 Mortagua2
F 08/10/17 Mirandela1 3-2 Vilaverdense2
F 08/10/17 Benfica C.Branco4 2-1 Aguias do Moradal3
F 08/10/17 Sacavenense3 4-0 Praiense4
F 08/10/17 SC Freamunde1 1-0 FC Cesarense1