Livescore.az

Təqvim

<< | Oct 18 | Oct 19 | Oct 20 | Oct 21 | Oct 22 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 20/10 Bristol City 0-1 Middlesbrough2
F 20/10 Millwall2 2-0 Luton Town1
F 20/10 Coventry City 1-1 Swansea City1
F 20/10 Norwich City1 1-0 Birmingham City15
F 20/10 Nottingham Forest 1-1 Rotherham United2
F 20/10 Reading2 1-0 Wycombe Wanderers
F 20/10 Shrewsbury Town1 0-1 Bristol Rovers2
F 20/10 Gillingham1 0-2 Portsmouth2
F 20/10 Accrington Stanley1 1-0 Fleetwood Town1
F 20/10 Oxford United2 3-2 Milton Keynes Dons3
F 20/10 Lincoln City2 2-0 Plymouth Argyle1
F 20/10 Sunderland A.F.C 1-0 Crewe Alexandra3
F 20/10 Doncaster Rovers 4-1 Ipswich Town3
F 20/10 Northampton Town4 2-1 Swindon Town2
F 20/10 Wigan Athletic1 0-1 Peterborough United1
F 20/10 Blackpool1 0-1 Charlton Athletic13
F 20/10 Hull City2 1-0 AFC Wimbledon2
F 20/10 Burton Albion1 0-1 Rochdale1
F 20/10 Apollon Larisas 0-0 Giorgos Karaiskakis
F 20/10 Indonesia U19 4-0 Hajduk Split U19
F 20/10 Mes krman 0-1 Arman Gohar
F 20/10 El Masry W 1-2 Kafr Saad (W)2
F 20/10 Atletico Amazonense2 1-1 Taruma/AM
S 20/10 Karachi United 1-0 Police FC
F 20/10 North Macedonia U17 0-0 Srbija C.Gora U171
F 20/10 T T Hanoi2 1-0 Hong Linh Ha Tinh2
F 20/10 Jong PSV Eindhoven (3 1-1 NEC Nijmegen3
F 20/10 FC Oss2 2-0 Den Bosch1
F 20/10 Scarborough 2-1 Whitby Town
F 20/10 Atherton Collieries2 5-0 Bamber Bridge13
F 20/10 Basford Utd 1-0 Stafford Rangers
F 20/10 Buxton FC3 2-2 Mickleover Sports1
F 20/10 FC United of Manches2 1-1 Lancaster City5
F 20/10 Gainsborough Trinity4 3-2 Stalybridge Celtic1
F 20/10 Grantham Town2 0-1 Matlock Town1
F 20/10 South Shields 0-0 Morpeth Town
F 20/10 Warrington Town AFC3 2-2 Nantwich Town3
S 20/10 Ashton United 0-0 Radcliffe Borough
S 20/10 Hyde F.C. 0-0 Witton Albion
F 20/10 Brightlingsea Regent1 3-0 Leatherhead
F 20/10 Cheshunt1 0-3 Hornchurch
F 20/10 East Thurrock United2 3-2 Horsham
F 20/10 Enfield Town3 1-0 Margate1
F 20/10 Wingate Finchley2 4-1 Corinthian Casuals4
F 20/10 Lewes1 1-0 Merstham11
S 20/10 Folkestone 0-0 Bowers Pitsea
S 20/10 Worthing 0-0 Bishops Stortford
F 20/10 Cheltenham Town2 1-0 Scunthorpe United1
F 20/10 Morecambe3 1-1 Mansfield Town1
F 20/10 Stevenage Borough2 0-1 Newport County
F 20/10 Exeter City 2-1 Crawley Town1
F 20/10 Cambridge United1 3-1 Port Vale
F 20/10 Oldham Athletic1 1-1 Carlisle United
F 20/10 Grimsby Town5 1-2 Harrogate Town2
F 20/10 Colchester United4 1-0 Forest Green Rovers2
F 20/10 Barrow4 3-3 Bolton Wanderers2
F 20/10 Salford City2 3-0 Southend United5
F 20/10 Tranmere Rovers 0-1 Leyton Orient
F 20/10 Bradford City1 1-1 Walsall1
F 20/10 SV Waldhof Mannheim 1-2 Hansa Rostock4
F 20/10 Te Cu Kukuh Atta Sei1 4-3 VFB Lubeck3
F 20/10 Dynamo Dresden2 1-2 Zwickau4
F 20/10 Uerdingen KFC 052 0-4 SV Wehen Wiesbaden1
F 20/10 SC Verl2 3-1 Magdeburg2
F 20/10 Quang Nam12 2-1 Nam Dinh FC14
F 20/10 SHB Da Nang1 2-0 Song Lam Nghe An
F 20/10 XM Hai Phong FC2 2-0 Thanh Hoa
F 20/10 Deportivo La Guaira13 1-2 Trujillanos2
F 20/10 AGMK (w)1 4-1 Bukhoro (w)1
F 20/10 Bunyodkor Tashkentï1 4-0 Sevinch (w)
F 20/10 Navbahor (w)1 4-1 Lokomotiv Tashkent (
F 20/10 FK Andijan-2 3-0 Lokomotiv BFK
F 20/10 FC Bunyodkor II Chri 4-0 Zirabuloq
F 20/10 Pakhtakor II 6-1 FK Rubin (UZB)2
F 20/10 FK Chigatoy 2-0 Jizak1
F 20/10 Aral Nukus 4-3 FK Gijduvon
F 20/10 Dinamo Samarqand 2-0 Oktepa
F 20/10 Neftchi Fargona 2-0 Istiklol Fergana
F 20/10 Turon Nukus 3-2 Zaamin
S 20/10 Liverpool Montevideo 0-0 Danubio Reserves
F 20/10 Tacuarembo2 0-2 Rampla Juniors FC3
F 20/10 Zenit St. Petersburg1 1-2 Club Brugge4
F 20/10 Dynamo Kyiv 0-2 Juventus3
F 20/10 Chelsea3 0-0 Sevilla2
F 20/10 Rennes3 1-1 FC Krasnodar2
F 20/10 Lazio2 3-1 Borussia Dortmund2
F 20/10 FC Barcelona1 5-1 Ferencvarosi TC4
F 20/10 Paris Saint Germain 3 1-2 Manchester United2
F 20/10 RB Leipzig4 2-0 Istanbul Buyuksehir 3
F 20/10 Keciorengucu2 1-0 Bandirmaspor1
F 20/10 Than Quang Ninh1 3-1 Hoang Anh Gia Lai1
F 20/10 Eskisehirspor2 0-1 Samsunspor4
F 20/10 Kutahyaspor14 1-2 Darica Genclerbirlig3
F 20/10 Celspor2 6-0 Payasspor1
F 20/10 Karsiyaka2 3-0 Bergama Belediyespor3
F 20/10 Ihefu SC1 0-2 Azam2
F 20/10 Ruvu Shooting1 1-1 KMC FC2
F 20/10 Kagera Sugar1 0-0 Dodoma Jiji FC
F 20/10 Mwadui FC1 2-1 Mbeya City
S 20/10 FK Kosice 0-0 Sokol Dolna Zdana
S 20/10 MFK Dubnica nad Vaho 0-0 MFK Ruzomberok
F 20/10 Stade Ouchy 4-1 Chiasso1
F 20/10 Thun4 0-1 Winterthur3
F 20/10 Neuchatel Xamax4 2-1 FC Wil 19005
F 20/10 Kriens 5-2 Grasshopper1
F 20/10 Al Merrikh 2-0 Hay Al Wadi1
S 20/10 Al Ahly Shendi 0-0 Al-Hilal Omdurman
S 20/10 Al Fallah SC 0-0 Alpha Hill
S 20/10 Ahli Al Khartoum 0-0 Al Shorta Al Qadarif
S 20/10 Merreikh El-Fasher 0-0 Al-Hilal Kadougli
F 20/10 Allerheiligen3 4-4 Deutschlandsberger S2
F 20/10 FK Napredak Krusevac 2-1 FK Zarkovo1
F 20/10 San Giovanni12 0-1 Murata14
F 20/10 Entai Ravi Tucci3 0-2 Folgore/Falciano7
F 20/10 NK Rudar Velenje1 0-3 Maribor
F 20/10 Aberdeen1 4-2 Hamilton Academical1
F 20/10 Filiasi 0-4 Universitatea Craiov1
F 20/10 Plo Grey Sur Spartak1 2-2 Rapid Bucuresti4
F 20/10 CS Soimii Lipova2 0-1 Ripensia Timisoara1
F 20/10 CSS Islla Te Nagh 0-0 Voin Tate Numa Glenn
S 20/10 ACS Viitorul Selimba 0-0 Universitaea Cluj
F 20/10 Al Mesaimeer Club 2-0 Al Bidda SC
F 20/10 Al Nasa(QAT) 4-0 Al Markhiya
F 20/10 Al Shamal 2-0 Muaidar SC
F 20/10 Al Shahaniya 2-0 Russell City3
F 20/10 Gornik 09 Myslowice1 1-3 Borgen1
S 20/10 KS Gornik 09 Myslowi 0-0 LKS Pogon Imielin
F 20/10 Dordoi-Dynamo Naryn 0-0 FC Altyn Asyr
F 20/10 Estoril14 3-3 Feirense14
S 20/10 Milan Milanowek II 1-1 SRS Zamienie
F 20/10 Rosenborg 2 U191 3-1 Ranheim 3 U19
F 20/10 IK Start 2 U1913 1-4 FK Jerv U192
F 20/10 Vindbjart U193 2-7 Randesund U192
F 20/10 Arna-Bjornar U191 1-4 Brann u191
F 20/10 Ekholt U192 2-4 Borgen U192
F 20/10 Gneist U1911 1-5 Bergen Nord U191
F 20/10 Fyllingsdalen U192 9-1 Nordhordland U192
S 20/10 Vigor U19 0-0 Start Kristiansand U
F 20/10 Birkirkara (w) 12-0 Sliema Raiders (w)
F 20/10 Swieqi United (w) 7-0 Mosta FC (w)
F 20/10 Tepatitlan de Morelo2 2-1 CF Atlante13
F 20/10 Venados FC1 2-2 Correcaminos UAT
F 20/10 Monarcas Morelia4 2-1 Mineros de Zacatecas2
F 20/10 Tampico Madero1 1-2 Cocodrilos de Tabasc13
F 20/10 Mqabba FC 0-2 Pembroke Athleta
S 20/10 Marsaxlokk FC 0-0 Fgura United
F 20/10 Lija Athletic2 0-3 Gzira United1
F 20/10 Tarxien Rainbows F.C3 0-2 Santa Lucia1
F 20/10 Hamrun Spartans1 0-2 Birkirkara FC1
F 20/10 Zejtun Corinthians12 0-0 Balzan FC12
F 20/10 Banga Gargzdai3 0-4 FK Zalgiris Vilnius
F 20/10 Suduva1 1-1 Kauno Zalgiris1
F 20/10 Baltija Panevezys2 4-0 FK Riteriai3
F 20/10 Al Kuwait SC12 1-1 Al-Shabab(KUW)2
F 20/10 Al-Salmiyah1 2-2 Khaitan
F 20/10 Al-Yarmouk 1-3 Al-Ttadamon(KUW)
F 20/10 Burgan SC2 0-3 Al-Qadsia SC1
F 20/10 Hajer 1-1 Al-adalh
F 20/10 Al-Thuqbah1 1-2 Al-Kawkab
F 20/10 Al-Draih 1-1 Al-Nahdha
F 20/10 Al-Hazm 2-0 Arar FC
F 20/10 Uhud 0-0 AL-jeel
F 20/10 KF Besa Pec 2-2 KF Llapi
F 20/10 KF Drenica Skenderaj 0-1 KF Arberia
F 20/10 Ramtha Club 0-0 Al Aqaba SC
F 20/10 MuSa 0-2 Vaasa VPS1
F 20/10 Kerulet UFC 2 U191 4-1 Issimo SE U19
S 20/10 BVSC Zuglo U19 0-0 Csep-Gol FC U19
F 20/10 Mineros de Guayana1 3-1 Yaracuyanos11
F 20/10 Vfr Aalen 1-1 Hessen Kassel
F 20/10 Bahlinger2 4-3 TSV Schott Mainz24
F 20/10 FSV Frankfurt 1-5 SV Elversberg
F 20/10 TSG Hoffenheim (Yout5 2-1 SSV Ulm 18462
F 20/10 Kickers Offenbach 1-0 FC Giessen
F 20/10 Astoria Walldorf1 2-3 FC 08 Hombrug
F 20/10 SV Oberachern 2-1 Pforzheim
F 20/10 Hünfelder SV2 0-1 KSV Baunatal7
F 20/10 HSV Barmbek Uhlenhor4 1-0 SC Concordia Hamburg14
F 20/10 SF Kladow4 4-3 Polar Pinguin1
F 20/10 Operario Ferroviario5 0-1 Cruzeiro (MG)2
F 20/10 Ponte Preta2 0-5 Chapecoense SC3
F 20/10 B36 Torshavn II 1-2 07 Vestur Sorvagur
F 20/10 FC Hell Hunt 0-4 JK Tallinna Kalev
F 20/10 Newcastle Town FC2 4-1 Ilkeston Town6
F 20/10 Marske United1 1-1 Ossett United
F 20/10 Runcorn Linnets 4-2 Tadcaster Albion1
F 20/10 Stamford2 0-0 Worksop Town1
F 20/10 Sutton Coldfield Tow2 5-3 Kidsgrove Athletic11
S 20/10 Glossop North End 0-0 Frickley Athletic
S 20/10 Pontefract Collierie 0-0 Mossley
S 20/10 Ramsbottom United 0-0 Kendal Town
S 20/10 Sheffield FC 0-0 Lincoln United
F 20/10 North Leigh2 2-2 St Neots Town2
F 20/10 Winchester City2 3-2 Bristol Manor Farm1
F 20/10 Hastings United12 3-0 Three Bridges23
F 20/10 Ashford Utd2 2-0 Whyteleafe3
F 20/10 Chertsey Town1 0-3 Marlow1
S 20/10 Chichester City 0-0 Cray Valley Paper Mi
F 20/10 Oxford Utd (R)2 3-1 Southend Utd Am.2
F 20/10 Taastrup FC 0-1 Ledoje-Smorum Fodbol2
F 20/10 Kolding FC14 2-1 Hobro2
F 20/10 Esbjerg3 0-2 Hvidovre IF3
F 20/10 Santos4 2-1 Defensa Y Justicia2
F 20/10 Olimpia Asuncion3 1-1 Delfin SC3
F 20/10 Colo Colo3 0-1 Jorge Wilstermann2
F 20/10 CA Penarol1 3-2 Atletico Paranaense1
F 20/10 Sao Paulo1 5-1 EM Deportivo Binacio1
F 20/10 River Plate2 3-0 Liga Dep. Universita3
F 20/10 Deportivo Cali (w)1 0-1 Junior Women3
F 20/10 CD FAS3 1-1 Managua FC6
S 20/10 Arcahaie FC 0-0 Hankook Verdes
F 20/10 Municipal Iquique3 2-0 Deportes La Serena
F 20/10 Union La Calera 3-0 Huachipato3
F 20/10 O.Higgins3 2-2 Curico Unido2
F 20/10 Kariana Erden3 0-1 Tsarsko Selo
F 20/10 Anpaao3 1-1 Brasilis FC1
F 20/10 Flamengo (AA)14 2-1 Itapirense/SP7
F 20/10 Maua FC4 2-1 Barcelona Esportivo 14
F 20/10 Uniao Mogi3 2-0 Atletico Mogi SP3
F 20/10 Jabaquara SP2 2-0 SKA Brasil3
F 20/10 Esporte Clube Sao Jo2 4-1 Uniao Suzano AC SP3
F 20/10 America MG1 3-1 Brasil de Pelotas
F 20/10 Oeste1 0-1 Nautico (PE)1
F 20/10 Centro Sportivo Alag3 1-0 Botafogo SP4
F 20/10 Juventude2 3-0 Avai FC SC1
F 20/10 Volta Redonda U202 4-1 Vasco (Youth)
F 20/10 Anapolis U202 1-1 Aparecida EC U204
F 20/10 Souths United SC (w)2 3-4 Gold Coast city (w)1
F 20/10 Sunshine Coast Wande 3-5 Eastern Suburbs Bris3
F 20/10 SV Gerasdorf Stammer6 1-2 SV Schwechat5
F 20/10 SV Donau1 0-2 ASK Elektra3
F 20/10 TUS Heiligenkreuz1 4-0 Weinland Gamlitz14
F 20/10 Usv Mettersdorf4 3-3 ASK Voitsberg11
F 20/10 SV Pischelsdorf5 1-3 FSC Eggendorf Hartbe1
S 20/10 SV Kirchbichl 0-0 SV Innsbruck
F 20/10 Kitchee 0-0 Chao Pak Kei
F 20/10 Las Palmas2 2-1 Castellon1
F 20/10 Fuenlabrada2 0-0 UD Logrones6
F 20/10 Ascoli2 2-2 Reggio Audace FC7
F 20/10 Cittadella3 2-0 Pordenone Calcio SSD2
F 20/10 Chievo1 1-0 Brescia2
F 20/10 Empoli1 2-1 Spal
F 20/10 Frosinone3 0-0 ACD Virtus Entella4
F 20/10 Vicenza3 1-1 Salernitana2
F 20/10 Pisa3 1-1 Monza2
F 20/10 Reggina4 1-0 Cosenza Calcio 191415
F 20/10 Venezia2 4-0 Pescara14
F 20/10 Almeria3 1-1 FC Cartagena1
F 20/10 Nashville1 3-0 FC Dallas2