Livescore.az

Təqvim

<< | Oct 16 | Oct 17 | Oct 18 | Oct 19 | Oct 20 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 18/10 Crystal Palace3 2-1 Brighton Hove Albi12
F 18/10 Tottenham Hotspur 3-3 West Ham United5
F 18/10 Leicester City4 0-1 Aston Villa3
F 18/10 FC Koln3 1-1 Eintracht Frankfurt2
F 18/10 Schalke 043 1-1 Union Berlin1
F 18/10 Preston North End1 0-1 Cardiff City
F 18/10 CD Alcoyano 0-0 Hercules
F 18/10 Coruxo FC4 0-1 Zamora CF3
F 18/10 Racing de Ferrol4 2-3 Pontevedra5
F 18/10 Real Sociedad B3 1-0 Leioa2
F 18/10 UE Llagostera12 0-0 Andorra CF3
F 18/10 CD Linares Deportivo1 0-1 Yeclano Deportivo1
F 18/10 Strasbourg2 2-3 Lyon3
F 18/10 Haro Deportivo2 0-1 Calahorra1
F 18/10 UD Mutilve4 1-0 CD Izarra15
F 18/10 Angers4 1-1 Metz2
F 18/10 Monaco2 1-1 Montpellier11
F 18/10 Nantes3 3-1 Stade Brestois2
F 18/10 Saint Etienne2 1-3 Nice5
F 18/10 Lille 4-0 Lens23
F 18/10 Jeonbuk Hyundai Moto1 4-1 Gwangju Football Clu1
F 18/10 Henan Jianye3 1-0 Wuhan ZALL2
F 18/10 Bologna2 3-4 Sassuolo2
F 18/10 Spezia2 2-2 Fiorentina2
F 18/10 Torino12 2-3 Cagliari3
F 18/10 Udinese3 3-2 Parma2
F 18/10 AS Roma3 5-2 Benevento2
F 18/10 Antalyaspor25 1-1 Gaziantep Buyuksehir25
F 18/10 Karagumruk14 1-1 Kasimpasa1
F 18/10 Goztepe3 2-3 Fenerbahce4
S 18/10 Hatayspor 0-0 Erzurum BB
F 18/10 Tanta4 1-2 EL Masry2
F 18/10 Inter Club Escaldes 0-0 FC Santa Coloma
F 18/10 Fram Reykjavik3 3-4 Odd Grenland 2
F 18/10 CS Sanem3 2-0 Bettembourg (W)1
F 18/10 IK Sirius FK 2-3 Ostersunds FK14
F 18/10 Hammarby2 4-2 Mjallby AIF2
F 18/10 Elfsborg1 3-1 Kalmar2
F 18/10 Triestina 2-1 Ravenna5
F 18/10 USD Virtus Verona1 0-0 Vis Pesaro3
F 18/10 AIK Solna2 2-0 IFK Goteborg3
F 18/10 Varbergs BoIS FC2 1-3 IFK Norrkoping FK2
F 18/10 Padova2 1-1 Legnago Salus5
F 18/10 Us Pergolettese3 1-0 Pro Sesto13
F 18/10 Renate AC3 1-0 Pro Patria4
F 18/10 UE Cornella 0-0 UE Olot
F 18/10 CD Ebro 0-0 SD Logrones
F 18/10 SD Tarazona 0-0 Osasuna B
F 18/10 Consadole Sapporo1 1-0 Kashima Antlers
F 18/10 Oita Trinita 1-1 Gamba Osaka
F 18/10 Shimizu S-Pulse2 1-1 Sagan Tosu
F 18/10 Yokohama FC1 1-0 FC Tokyo4
F 18/10 Shonan Bellmare2 3-2 Kashiwa Reysol4
F 18/10 Urawa Red Diamonds1 6-0 Vegalta Sendai1
F 18/10 Hiroshima Sanfrecce1 2-1 Vissel Kobe2
F 18/10 Kawasaki Frontale 3-0 Nagoya Grampus1
F 18/10 RCD Espanyol B2 2-1 AE Prat3
F 18/10 CD Lealtad1 1-0 CD Covadonga3
F 18/10 Numancia12 3-1 Marino luanco2
F 18/10 Real Oviedo B5 0-1 Union Langreo2
F 18/10 CD Tudelano2 2-0 SD Ejea
F 18/10 UD Levante B 0-1 Ibiza Eivissa15
F 18/10 SCR Pena Deportiva1 1-0 Villarreal B4
F 18/10 Dordrecht1 2-2 Almere City FC3
F 18/10 Southampton U2312 0-1 Blackburn Rovers U232
F 18/10 Corinthians Paulista4 1-5 Flamengo5
F 18/10 Internacional RS1 2-0 Vasco da Gama1
F 18/10 Fortaleza2 2-0 Palmeiras14
F 18/10 Bragantino2 2-0 Sport Club Recife PE2
F 18/10 SD Amorebieta1 2-1 SD Laredo3
F 18/10 Atzeneta UE12 2-2 Valencia CF Mestalla13
F 18/10 Sambenedettese 2-0 Mantova1
F 18/10 Belenenses2 1-0 Moreirense2
F 18/10 Pacos de Ferreira2 2-1 Santa Clara2
F 18/10 SC Farense2 3-3 FC Famalicao12
F 18/10 Rio Ave1 0-3 Benfica3
F 18/10 Erzgebirge Aue1 2-1 Heidenheimer2
F 18/10 Fortuna Dusseldorf1 2-2 Jahn Regensburg3
F 18/10 SC Paderborn 072 1-0 Hannover 96
F 18/10 Wurzburger Kickers4 0-2 Holstein Kiel4
F 18/10 Marino2 0-1 Real Balompedica Lin2
F 18/10 UD Tamaraceite3 0-0 C.D. San Fernando Is11
F 18/10 Saarbrucken3 2-1 Unterhaching3
F 18/10 Honka Akatemia 1-2 MiPK Mikkeli
F 18/10 SV Meppen13 0-1 Viktoria koln25
F 18/10 VfV Borussia 06 Hild5 2-4 HSC Hannover3
F 18/10 FC Hansa Luneburg 1-2 ETSV Weiche Flensbur
S 18/10 MSV Duisburg 0-0 Hallescher FC
S 18/10 Altona 93 0-0 Heider SV
F 18/10 An Giang3 0-3 Pho Hien3
F 18/10 Ba Ria Vung Tau FC3 0-4 Binh Dinh1
F 18/10 Binh Phuoc2 0-1 Sanna Khanh Hoa
F 18/10 Yaracuyanos4 0-0 Academia Puerto Cabe2
F 18/10 Atletico Venezuela1 0-3 Deportivo Lara3
F 18/10 FK Andijon12 1-1 Sogdiana Jizak1
F 18/10 Buxoro FK2 0-0 Nasaf Qarshi1
F 18/10 Pakhtakor1 3-1 Qizilqum Zarafshon2
F 18/10 Syracuse DA (w) 0-0 Duke Women
F 18/10 Pittsburgh Panthers 0-0 Miami Women
F 18/10 Virginia Beach City 0-0 Louisville (w)
F 18/10 Portland Thorns FC ( 0-0 Utah Royals (w)
F 18/10 OL Reign Reign (w) 0-0 Washington Spirit (
F 18/10 Greenville Triumph2 1-2 Omaha3
F 18/10 Florida Fusion12 4-2 Miami Beach CF5
F 18/10 The Mix Sports Club5 2-3 Orlando Rovers FC1
F 18/10 SC Paysandu Para3 0-0 Vila Nova2
F 18/10 Deportivo Lake Mary2 2-1 Orlando City SS HC1
S 18/10 Inter Detroit 0-0 Rebels FC
F 18/10 Mar de Fondo 0-1 CSD Huracan Buceo2
F 18/10 Danubio FC3 0-0 Defensor Sporting Mo14
F 18/10 Nacional Montevideo4 1-0 Centro Atletico Feni5
F 18/10 FC Karpaty Lviv1 1-1 Chayka Petropavlovsk12
F 18/10 FC Peremoga Dnieper3 2-0 Real Pharma Ovidiopo6
F 18/10 FK Ladomir (W) 2-1 Bukovinskaya Nadezhd
F 18/10 Ajman Reserve 2-1 Al-Dhafra (R)
F 18/10 Al Nasr Dubai 0-0 Ajman
F 18/10 Bayburt Ozel Idare1 1-0 Etimesgut Belediye S3
F 18/10 Elazigspor2 3-2 Kastamonuspor4
F 18/10 Sivas Dort Eylul Bel 4-1 Kardemir Karabukspor
F 18/10 Bugsasspor13 0-3 Eyupspor1
F 18/10 Kirsehir Koyhizmetle 2-2 Tarsus Idman Yurdu
F 18/10 Serik Belediyespor3 2-0 Turgutluspor3
F 18/10 Bodrumspor3 0-0 Kirklarelispor2
F 18/10 Bursa Niluferspor AS2 0-1 Belediye Vanspor1
F 18/10 Pendikspor1 1-1 Anadolu Selcukluspor
F 18/10 Sakaryaspor2 2-1 Pazarspor1
F 18/10 Osmanlispor FC12 1-1 Giresunspor2
F 18/10 Boluspor2 1-2 Tuzlaspor2
F 18/10 Bursaspor3 3-1 Balikesirspor3
F 18/10 Korfez Bld.3 1-0 Inegolspor1
F 18/10 Buriram United1 1-2 Nakhon Ratchasima2
F 18/10 Bangkok United FC1 4-5 Sukhothai2
F 18/10 Suphanburi FC1 1-0 Chonburi Shark FC3
F 18/10 Rayong FC6 2-7 Port FC1
F 18/10 Banbueng FC3 5-3 Kohkwang1
F 18/10 Pattaya Discovery Un4 3-0 Maptaphut Rayong FC2
F 18/10 Ayutthaya FC1 1-2 Raj Pracha FC2
F 18/10 Thawiwatthana5 2-4 Assumption Thonburi1
F 18/10 Surin Khongcheemool4 2-2 Muang Loei United2
F 18/10 Chiangrai FC 1-3 Uttaradit1
F 18/10 Kasem Bundit Univers5 2-0 Phram Bangkok FC1
F 18/10 Khonkaen Mordindang 2 1-2 Surin FC2
F 18/10 Samut Prakan United 6 2-1 Siam FC3
F 18/10 Nakhon Si Thammarat 2 1-0 Jalor City3
F 18/10 Sa Kaeo City1 1-1 Kabin United3
F 18/10 Shanghai Shenhua3 0-0 Shanghai East Asia F
F 18/10 Sevilla Atletico1 0-1 UCAM Murcia1
F 18/10 Nonthaburi4 1-0 Chamchuri United FC2
F 18/10 Muangnont Bankunmae 2 2-0 Royal Thai Army FC2
F 18/10 SSV Ulm U193 0-1 Kickers Offenbach U11
F 18/10 Ayutthaya United 2-2 Customs Department F4
F 18/10 Navy FC2 2-0 Ranong FC
F 18/10 Chiangmai FC11 0-5 Nong Bua Lamphu
F 18/10 Uthai Thani Forest2 0-1 Khonkaen FC2
F 18/10 Ekdoran SK 0-2 GAIS
F 18/10 Umea IK (w)1 0-4 Kristianstads DFF (w
F 18/10 Pitea IF (w) 1-0 Eskilstuna United (w1
F 18/10 Hudiksvalls ABK 3-1 Gamla Upsala SK
F 18/10 Skiljebo SK2 2-0 IFK Osterakers Fk3
F 18/10 Kvarnsvedens IK 2-0 FC Stockholm Interna
F 18/10 Enkoping 4-1 Fanna BK
F 18/10 Karlbergs BK1 1-2 IFK Lidingo FK3
F 18/10 Enskede IK 1-3 IFK Stocksund
F 18/10 Fagersta Sodra IK 0-6 Kungsangens IF
F 18/10 Dalstorps IF 1-0 Rappe GOIF
F 18/10 IFK Karlshamn 3-0 Husqvarna FF1
F 18/10 Osterlen FF 4-1 IFK Hassleholm
F 18/10 FK Almeboda/Linneryd14 2-5 Asarums IF FK1
F 18/10 Hassleholms IF 3-2 IK Tord
F 18/10 Kristianstads FF 2-1 IFO Bromolla IF
F 18/10 Syrianska FC 0-2 Nosaby IF
F 18/10 1877 Alemdagspor 0-1 Utkoi
F 18/10 Kizilcabolukspor 2-2 Ofspor
F 18/10 IF Limhamn Bunkeflo1 2-1 IS Halmia4
F 18/10 Ullared3 1-3 Vastra Frolunda4
F 18/10 Vinbergs IF4 2-3 KSF Prespa Birlik5
F 18/10 Eslovs BK12 2-1 Angelholms FF1
F 18/10 FC Rosengard5 6-3 Onsala BK2
F 18/10 BK Olympic 4-1 Assyriska BK
F 18/10 IFK Malmo FK3 2-1 Varbergs GIF FK2
F 18/10 Luzern2 2-2 St. Gallen2
F 18/10 FC Sion 0-0 Lausanne Sports14
S 18/10 FC Zurich 0-0 Basel
F 18/10 FC Kosova Zurich 0-0 FC Tuggen
F 18/10 Pontarlier U19 0-0 AuxerreU19
F 18/10 Evreux U194 2-3 Feignies U192
F 18/10 Drancy U193 2-0 St Pryve St Hilaire 2
F 18/10 Lille U19 1-2 Le Havre U19
F 18/10 Paris Saint Germain 8-1 Montfermeil U19
F 18/10 Valenciennes US U192 1-3 Caen U19
F 18/10 Nancy U192 0-1 ASPTT Dijon U192
F 18/10 Clermont U19 1-1 Metz U19
F 18/10 Dijon U191 0-0 Troyes U191
F 18/10 SochauxU191 1-1 Lyon U193
F 18/10 Paris FC U19 4-2 StrasbourgU19
F 18/10 Torcy U.S U1913 1-2 Bourg Pronnas U193
F 18/10 Chateauroux U191 5-2 SPA Merignacais U191
F 18/10 Laval U191 1-0 Concarneau U192
F 18/10 Tours U192 2-1 USSA Vertou (U19)
F 18/10 FC Linth 04 0-0 FC Red Star Zurich
F 18/10 Lausanne SportsU21 4-3 La Chaux-de-Fonds
F 18/10 Pobla De Mafumet CF 0-0 CP San Cristobal
F 18/10 SD Navarro CF 0-0 CD Praviano
F 18/10 Pobla De Mafumet CF 0-0 Saint Chris
F 18/10 Cerdanyola del Valle 0-0 Grama
F 18/10 UD Kia 0-0 Lanzarote
F 18/10 Polvorin 0-0 SD Festra
F 18/10 Club Deportivo Sarin 0-0 Barbastro
F 18/10 Valls UE 0-0 Terrassa
F 18/10 Olimpico de Totana 0-0 SFC Minerva
F 18/10 Teruel 0-0 San Juan de Mozarrif
F 18/10 Manchego Ciudad 0-0 CS Puertollano
F 18/10 Almazan 0-0 Real Burgos
F 18/10 CD Becerril 0-0 CA Bembibre
F 18/10 Torredonjimeno 0-0 Polkuna Athletics
F 18/10 UCAM Cartagena 0-0 Mazarron CF
F 18/10 CD Pozoblanco 0-0 Castilleja CF
F 18/10 CD Bullense 0-0 UCAM Murcia CF B
F 18/10 Jerez Industrial CF 0-0 AD Llerenense
F 18/10 Extremadura B5 0-1 CD Coria4
F 18/10 CD Plus Ultra2 1-3 Aguilas CF2
F 18/10 FC Cartagena B3 2-0 Racing Murcia15
F 18/10 Rayo Vallecano B 3-2 Moratalaz
F 18/10 Santurtzi CD5 1-2 Urduliz FT4
F 18/10 CE Felanitx1 1-2 Constancia3
F 18/10 Llosetense4 2-0 UD Alcudia4
F 18/10 FC La Union Atletico3 3-2 Muleno CF4
F 18/10 CF Intercity1 0-0 Hercules II14
F 18/10 CD El Alamo3 2-4 Alcorcon B1
F 18/10 CD San Fernando de H2 3-1 DAV Santa Ana12
F 18/10 Calahorra B 1-1 CP Calasancio
F 18/10 CD Illescas 3-3 CD Torrijos
F 18/10 RCD Carabanchel 2-0 Villaverde Boettiche
F 18/10 Flat Earth FC 1-0 Villanueva del Pardi
F 18/10 CF Trival Valderas 1-1 Atletico Pinto
F 18/10 Condal CF 1-1 Real Titanico Lavian
F 18/10 Silva SD3 0-0 CD As Pontes3
F 18/10 CD Cabecense3 0-2 Xerez Deportivo3
F 18/10 Cacereno4 2-3 CD Diocesano5
F 18/10 CD Montijo3 3-0 CP Valdivia2
F 18/10 CD Varea3 1-2 Vianes8
F 18/10 CD Villegas7 2-2 CD Agoncillo3
F 18/10 Almagro CF17 3-1 Atletico Ibanes14
F 18/10 CD Guarnizo6 1-1 Club Deportivo Trope5
F 18/10 CF Montanesa 0-2 Igualada
F 18/10 UA Horta2 1-0 CE Banyoles5
F 18/10 UD Paterna3 0-0 Torrent C.F4
F 18/10 Mostoles2 0-0 Real Aranjuez CF15
F 18/10 Malaga B4 1-0 Juventud Torremolino14
F 18/10 Velez CF13 2-0 Alhaurin de la Torre4
F 18/10 AD Union Adarve2 1-1 CD Paracuellos Antam3
F 18/10 CD Gerena 0-0 Cordoba B
F 18/10 Conil CF 1-1 AD Ceuta
F 18/10 La Palma 0-0 Coria CF
F 18/10 Ibiza Islas Pitiusas 1-2 Portmany
F 18/10 EDMF Churra5 1-0 UD Los Garres4
F 18/10 CD Azuaga 0-1 CD Miajadas
F 18/10 CD Calamonte 3-1 AD Lobon
F 18/10 CF Trujillo 1-1 Olivenza FC
F 18/10 UD Logrones B 4-1 Casalarreina
F 18/10 CD Cuarte Industrial 2-1 SD Borja
F 18/10 CD Valdefierro3 3-1 Tamar Ritter2
F 18/10 Valdesoto 1-2 Urraca
F 18/10 CD Llanes 0-2 Club Siero
F 18/10 CE Manresa 0-1 UE Castelldefels
F 18/10 CF Pozuelo Alarcon 2-0 Compston Ekala
F 18/10 CD Estebona3 1-5 Antequera CF2
F 18/10 Almeria B 0-0 Atletico Mancha real
F 18/10 Poli Almeria 0-0 Maracena
F 18/10 Loja CD 2-1 Real Jaen CF
F 18/10 UE Sants 0-1 CF Peralada
F 18/10 CE Esporles 3-6 Formentera2
F 18/10 UD Guia 2-1 Lanzarote2
F 18/10 CD Vera15 0-3 Atletico Tacoronte3
F 18/10 UD Gran Tarajal ST 0-0 La Quadra
F 18/10 CD Mensajero 2-1 Tenisca
F 18/10 Tenerife B 2-1 Atletico Union Guima
F 18/10 CF Calamocha1 0-1 Utebo FC2
F 18/10 RSD Alcala Henares6 1-1 Torrejon CF14
F 18/10 CD Villanueva 5-1 AD Almudevar
F 18/10 CD Benicarlo 1-1 Recambios Colon CD
F 18/10 UE Valls 0-3 Terrassa1
F 18/10 CD River Ega 2-5 MRA Navarra
F 18/10 Murchante 0-2 Pena Sport
F 18/10 CA River Ebro 2-0 Yague CF
F 18/10 Epila CF 2-2 AD Sabinanigo
F 18/10 Bell Bridget12 0-1 CD Carinena7
F 18/10 La Solana 3-0 Manzanares CF
F 18/10 Figueres 0-3 Girona B
F 18/10 Aviles Stadium CF 1-1 Real Aviles
F 18/10 CD Mosconia 3-0 SD Lenense
F 18/10 UD Paiosaco2 1-1 Bergantinos CF3
F 18/10 CD Tuilla2 0-1 EI San Martin3
F 18/10 CD Barquereno2 2-3 Ribamontan Al Mar CF3
F 18/10 Real Avila CF2 1-0 Beroil Bupolsa2
F 18/10 CD Cardassar7 0-0 CD Manacor13
F 18/10 CSD Arzua 0-0 Racing Villalbes
F 18/10 UD Atios 2-0 CD Pontellas
F 18/10 CF Alondras 1-0 UD Ourense
F 18/10 Nursery 2-0 AG Estudiantes
F 18/10 Deportivo Ourense4 1-2 Ribadumia CF1
F 18/10 CD Choco 2-1 Rapido de Bouzas
F 18/10 CD Estradense 0-1 CD Barco
F 18/10 Huercal 0-1 Deportiva Minera
F 18/10 Mar Menor 3-2 Lorca FC
F 18/10 Moralo CP 1-1 Kinatu
F 18/10 CA Cirbonero 1-0 Bidzala
F 18/10 CD Arnedo 1-4 CD Berceo
F 18/10 CDFC La Calzada 2-1 Comillas
F 18/10 Naxara 2-1 CD Tedeon
F 18/10 Tudelano 1-0 CD Anguiano
F 18/10 CF Illueca 1-1 Real Zaragoza B
F 18/10 CD Binefar 1-1 CA Monzon
F 18/10 La Roda CF3 1-0 Quintanar Del Rey1
F 18/10 CD Madridejos 2-4 CD Tarancon
F 18/10 CD Pedroneras 0-3 UB Conquense
F 18/10 Toledo 1-0 CD Azuqueca
F 18/10 CD Cayon 2-0 AD Siete Villas
F 18/10 SD Revilla 0-1 Samanod
F 18/10 CF Vimenor 1-2 SD Torina
F 18/10 SD Gernika 2-1 Real Sociedad C
F 18/10 Leganes B 2-1 Mostoles CF
F 18/10 CD Cebrerena3 0-1 G. Segoviana23
F 18/10 Caudal 3-0 CD Vallobin2
F 18/10 UD Somozas 0-0 Deportivo La Coruna
F 18/10 Puente Genil 3-1 CD San Roque de Lepe
F 18/10 Atletico Pulpileno 1-1 EG El Palmar
F 18/10 RCP Valverdeno 1-2 Ted Contois Feng
F 18/10 EMD Aceuchal12 2-2 UP Plasencia13
F 18/10 UE Vilassar de Mar 0-1 Sant Andreu
F 18/10 Crevillente2 2-2 CD Olimpic Xativa2
F 18/10 Motril3 3-2 CD El Palo15
F 18/10 CA Antoniano 0-0 Arcos CF
F 18/10 Lucena CF 1-0 Sevilla C
F 18/10 UD Los Barrios 2-0 UB Lebrijana
F 18/10 Sestao 0-0 Tolosa
F 18/10 Huetor Tajar 1-0 CD Huetor Vega
F 18/10 Arosa SC 0-1 CD Arenteiro
F 18/10 Eldense3 3-2 Elche CF Ilicitano2
F 18/10 Xerez Deportivo FC 1-0 CD Rota
F 18/10 CD Subiza 3-1 Valle de Egues
F 18/10 Vilamarxant CF3 0-3 UD Alzira3
F 18/10 Fundacion Albacete (1 2-1 Alhama CF (w)3
S 18/10 Real Murcia 0-0 Granada CF B
F 18/10 Athletic Club Bibao 1 2-2 Real Betis (W)
F 18/10 Eibar (w)3 0-1 Madrid CFF (w)
F 18/10 Sporting De Huelva (3 0-6 Barcelona (w)
F 18/10 Santa Teresa CD (w) 0-2 Atletico de Madrid 1
F 18/10 RCD Espanyol (w)3 3-2 Deportivo La Coruna 2
F 18/10 Unionistas de Salama1 2-0 Compostela2
F 18/10 UD Granadilla Teneri1 2-1 Colegio Aleman Valen1
F 18/10 CDEF Logrono (w)1 0-0 Sevilla FC (w)
F 18/10 Real Madrid (w)2 3-1 Rayo Vallecano (w)1
F 18/10 Atletico de Madrid B3 1-0 UD Poblense14
F 18/10 Baleares13 4-0 CF Internacional De 11
F 18/10 Getafe B2 1-2 CF Rayo Majadahonda3
F 18/10 Las Rozas2 1-2 Real Madrid Castilla14
F 18/10 UD San Sebastian Rey12 0-1 CD Artistico Navalca1
F 18/10 UD Melilla4 3-0 CP Villarrobledo2
F 18/10 Merida AD4 0-1 CF Talavera de la Re3
F 18/10 Suokuaili Moss1 1-1 Badajoz5
F 18/10 Villarrubia CF4 0-3 Villanovense1
F 18/10 Pohang Steelers1 4-0 Ulsan Hyundai FC21
S 18/10 Don Benito 0-0 Extremadura
F 18/10 Municipal Limeno (W) 0-0 ADFA Usulutan (W)
F 18/10 CD Fas Asdefuf (W) 8-0 Sonsonate FC (W)1
F 18/10 CD San Pablo Municip4 4-3 AD Santa Rosa Guachi2
F 18/10 CD Titan14 1-1 CD Marte Soyapango4
F 18/10 Atletico Marte3 1-1 Santa Tecla1
F 18/10 ZNK Maribor (w) 0-0 Olimpija Ljubljana (
F 18/10 ZNK Radomlje (w)3 3-2 ZNK Cerklje (w)2
F 18/10 NK Triglav Kranj U193 4-0 ND Ilirija Ljubljana1
F 18/10 NK Podvinci2 1-2 Koroska Dravograd4
F 18/10 Sampion Celje1 2-0 SD Videm1
F 18/10 NK Mura 053 1-2 NK Aluminij2
F 18/10 Mantab United11 0-1 ELCO LTD St Peters12
F 18/10 Fast Cash Saddlers U1 1-2 HE Garden Hotspurs3
F 18/10 Young Lions2 0-4 Albirex Niigata FC1
F 18/10 Lion City Sailors2 4-0 Geylang United FC1
F 18/10 FK Graficar Beograd 0-0 FK Trayal Krusevac U
F 18/10 Radnicki Nis U191 1-2 TSC Backa Topola U192
F 18/10 Partizan Belgrade U11 2-0 OFK Belgrade U191
F 18/10 FK Radnicki 1923 U191 2-0 FK Napredak U19
F 18/10 Vojvodina U192 1-2 FK Brodarac U192
F 18/10 Mladost Lucani U191 3-1 FK Rad Belgrade U196
F 18/10 Spartak Subotica U19 2-1 FK Vozdovac U192
F 18/10 Vojvodina (w) 0-3 ZFK Masinac (w)
F 18/10 ZFK Kolubara (W)5 1-5 ZFK Radnicki 1923 Wo2
F 18/10 ZFK Sloga Zemun (w)2 1-0 Pozarevac (w)1
F 18/10 Hibernian (w) 2-1 Spartans (w)
F 18/10 Forfar Farmington (w 4-2 Motherwell (w)
F 18/10 Glasgow Rangers (w) 5-1 Hearts (w)
F 18/10 Glasgow City (w) 2-0 Celtic (w)1
S 18/10 Glasgow City (w) - Hibernian (w)
S 18/10 Hearts (w) - Motherwell (w)
S 18/10 Glasgow Rangers (w) 0-0 Celtic (w)
F 18/10 Rotor Volgograd3 0-2 Spartak Tambov4
F 18/10 Arsenal Tula3 1-1 Ural Sverdlovsk Obla4
F 18/10 CSKA Moscow1 3-1 Dynamo Moscow14
F 18/10 Rostov FK2 3-0 Terek Grozny12
F 18/10 Artvin Hopaspor3 2-2 Dai Lin Jissbon2
F 18/10 Yesilyurt Belediyesp 3-2 Tekirova Belediyespo1
F 18/10 Avranches U191 1-1 Bordeaux U191
F 18/10 Rentistas4 1-2 Liverpool URU2
F 18/10 Dinamo Bucuresti3 0-1 CS Universitatea Cra3
F 18/10 Carmen Bucuresti (W)1 4-0 Banat Girls Women1
F 18/10 Universitatea Galati1 3-2 Uni Alexandria (w)2
F 18/10 Deportivo La Coruna4 2-1 CF Salmantino1
F 18/10 Al-Ahli Doha1 3-0 Al-Sailiya
F 18/10 Al-Garrafa2 2-0 Al-Khuraitiat1
F 18/10 Chlumec nad Cidlinou 0-0 Sokol Brozany
F 18/10 Hradec Kralove B 0-0 FK Zbuzany 1953
F 18/10 Slovan Liberec II 0-0 Zivanice
F 18/10 Mlada Boleslav B 0-0 Teplice B
F 18/10 Mondinense 0-0 Tirsense
F 18/10 Pedras Rubras 0-0 USC Paredes
F 18/10 Mirandela 0-0 Aguia FC Vimioso
F 18/10 Gondomar1 3-0 Amarante13
F 18/10 Marinhense6 1-0 Benfica C.Branco5
F 18/10 AD Castro Daire2 1-0 Agueda13
F 18/10 Fafe1 2-1 Pevidem SC4
F 18/10 Alverca2 3-0 UD Santarem3
F 18/10 Beira Mar2 2-0 Sanjoanense14
F 18/10 Sporting Braga II3 5-1 Maria da Fonte13
F 18/10 CD Cerveira3 0-1 Montalegre11
F 18/10 Pinhalnovense4 1-1 Amora FC5
F 18/10 Esp. Lagos3 3-0 Aljustrelense2
F 18/10 GD Fontinhas15 2-2 Ideal4
F 18/10 GD Vitoria Sernache3 1-1 Carapinheirense4
F 18/10 Loures3 3-0 Fatima4
F 18/10 Lusitanos6 1-1 Anadia15
F 18/10 Mortagua4 1-1 Oliveira Hospital3
F 18/10 Olhanense SC4 2-1 Louletano4
F 18/10 Oriental Dragon3 0-0 Sporting CP B2
F 18/10 Pero pinheiro14 1-0 Uniao Almeirim3
F 18/10 S. Joao Ver1 7-0 CCDR Vila Cortez1
F 18/10 Coimbroes 0-0 Vila Real
F 18/10 SU 1 Dezembro 1-1 Lourinhanense5
F 18/10 Vidago FC3 0-0 Vilaverdense2
F 18/10 Olimpico Montijo2 1-0 Belenenses B11
F 18/10 CSD Camara Lobos4 0-4 Leca3
F 18/10 Praiense5 0-0 Fabril Barreiro4
F 18/10 Academica Coimbra2 2-1 Penafiel2
F 18/10 Viseu2 0-2 Cova Piedade2
F 18/10 GD Chaves2 0-2 Oliveirense2
F 18/10 SC Covilha11 2-2 Vilafranquense4
F 18/10 Leixoes4 3-1 Varzim3
F 18/10 GKS Katowice U191 3-0 GKS Jastrzebie U191
F 18/10 Passovia Pass 0-4 Ursus Warsaw II
F 18/10 Kamionek Warsaw 3-0 Amigos Warsaw1
F 18/10 Wisla Plock3 1-0 Slask Wroclaw1
F 18/10 Stal Mielec2 0-6 Wisla Krakow1
F 18/10 Legia Warszawa1 2-1 Zaglebie Lubin1
F 18/10 Lechia Gdansk (Youth 3-3 Cracovia Krakow (You
F 18/10 Lechia Tomaszow Mazo4 1-2 Polonia Warszawa2
F 18/10 LKS Wolczanka Wolka 6 2-1 Wisloka Debica3
F 18/10 Pelikan Lowicz 2-0 RKS Radomsko
F 18/10 Cadiz B5 2-0 Universidad Las Palm2
F 18/10 Real Valladol B2 1-0 Burgos CF5
F 18/10 Radunia Stezyca1 4-0 Unia Janikowo1
F 18/10 Gawin Sleza Wroclaw11 1-1 Lechia Zielona Gora2
F 18/10 Sokol Sieniawa3 2-1 Podhale Nowy2
F 18/10 Swit Skolwin1 2-0 Flota Swinoujscie2
F 18/10 Torque4 1-2 Club Atletico Progre3
F 18/10 River Plate (PAR)2 1-2 12 de Octubre3
F 18/10 Cerro Porteno1 2-0 Sportivo Luqueno2
F 18/10 Holstebro BK2 2-2 Jammerbugt3
F 18/10 Sagene U19 2-7 Ullern 2 U19
F 18/10 Holmlia U193 2-7 Baerum B U191
F 18/10 Tromsdalen2 1-2 Fredrikstad2
F 18/10 Alta 4-4 Kvik Halden
F 18/10 KIL/Hemne (w)2 1-1 Amazon Grimstad (w)
F 18/10 Ranheim IL1 1-1 Lillestrom4
F 18/10 Stjordals Blink1 1-2 Ullensaker/Kisa IL2
F 18/10 Grorud 1-2 Ham-Kam2
F 18/10 Kongsvinger3 1-1 Jerv3
F 18/10 Sandnes Ulf3 1-1 Asane Fotball1
F 18/10 Tromso IL1 1-1 KFUM Oslo1
F 18/10 Oygarden FK1 1-4 Strommen2
F 18/10 Raufoss1 2-1 Sogndal
F 18/10 Real Madriz FC U203 1-2 Real Esteli U2022
F 18/10 San Judas2 4-2 FC Naciones Unidas
F 18/10 America JDE3 1-0 Real Xolotlan4
F 18/10 Chinandega FC 0-0 Managua FC
F 18/10 Real Madriz FC3 1-0 Real Esteli1
F 18/10 Kaizer Chiefs2 2-1 Maritzburg United1
F 18/10 Mamelodi Sundowns2 0-1 Bloemfontein Celtic3
F 18/10 Gumushanespor12 1-5 Sancaktepe Belediye 1
F 18/10 S.Urfaspor 0-2 Hekimoglu Trabzon
F 18/10 Corum Belediyespor1 4-0 Nigde Belediyespor2
F 18/10 Hacettepe SK3 3-3 Kahramanmarasspor5
F 18/10 Usakspor2 1-3 Erzincanspor4
F 18/10 Zonguldak1 0-1 Amedspor3
F 18/10 Manisa BB Spor1 1-1 Ergene Velimese5
F 18/10 FK Berane 3-1 Jedinstvo Bijelo Pol3
F 18/10 Bokelj Kotor3 0-1 FK Grbalj Radanovici3
F 18/10 Mornar2 1-2 KOM Podgorica4
F 18/10 FK Drezga5 1-3 Arsenal Tivat2
F 18/10 FK Ibar Rozaje3 1-2 OSK Igalo1
F 18/10 Academy Pandev2 0-1 FK Shkupi3
F 18/10 Borec Veles3 2-1 FK Makedonija Gjorce5
F 18/10 Renova Cepciste1 0-0 Pelister Bitola2
F 18/10 Sileks3 4-3 Rabotnicki Skopje6
F 18/10 FC Struga Trim Lum1 3-0 Belasica Strumica4
F 18/10 Tigres (w)1 3-1 Aguilas de Leon (w)1
F 18/10 Atlas (w) 5-0 Juarez FC (w)
F 18/10 Cruz Azul (w)2 1-3 Toluca (w)3
F 18/10 Saint Louis Athletic1 2-3 Chivas Guadalajara (
F 18/10 Club Canoneros Marin2 1-1 Deportivo Dongu
F 18/10 Azores De Hidalgo3 0-4 Cafetaleros de Tapac3
F 18/10 Pumas U.N.A.M.1 1-0 Toluca3
F 18/10 Santos Laguna1 1-1 Pachuca2
F 18/10 FC Medina 32 4-0 FC Wagadou12
F 18/10 FC Souvara Riadh3 3-1 FC Dar El Barka
F 18/10 Marsa 0-0 Naxxar Lions
F 18/10 Zebbug Rangers(N)13 0-2 Qrendi3
F 18/10 San Gwann(N) 3-0 St Georges
F 18/10 Swieqi United(N)2 5-4 Pieta Hotspurs12
F 18/10 St. Andrews3 2-0 Vittoriosa Stars2
F 18/10 Avangard 1-1 FK Znamya Noginsk1
F 18/10 Hibernians FC(N)2 1-1 Valletta FC4
F 18/10 Senglea Athletic12 0-2 Sliema Wanderers FC12
F 18/10 Cheng Fung1 1-0 PSP Macau12
F 18/10 Benfica de Macau2 6-1 Sporting de Macau3
F 18/10 FK Kauno Zalgiris (w 0-5 Gintra Universitetas12
F 18/10 Shabab El-Bourj2 1-1 Al-Nejmeh3
F 18/10 Al-Ansar (LIB) 3-0 Shabab Al Ghazieh11
F 18/10 Tadamon Sour1 0-0 Al-Ahed
S 18/10 Lokomotiv Daugavpils 0-0 JDFS Alberts
F 18/10 Al-Baten 0-2 Al Ahli Jeddah
F 18/10 Al-Nasr(KSA) 1-2 Al-Fateh
F 18/10 Dhamk1 2-3 Al Raed
F 18/10 Al Ittihad(KSA) 1-2 Al-Ettifaq
F 18/10 KF Trepca 892 0-0 KF Feronikeli3
F 18/10 KF Vitia4 1-0 KF Kika3
F 18/10 KF KEK2 3-2 KF 2 Korriku1
F 18/10 Suwon City1 3-4 Jeonnam Dragons3
F 18/10 Chungnam Asan1 0-1 Ansan Greeners FC2
F 18/10 Busan I Park3 0-0 Suwon Samsung Bluewi3
F 18/10 FC Shakhtyor Karagan1 0-1 Ordabasy1
F 18/10 FC Zhetysu Taldykorg23 2-4 FC Kairat Almaty1
F 18/10 FK Kaluga2 4-1 FK Fakel Voronezh Yo3
F 18/10 FK Khimik Novomoskov26 0-3 Saturn Moscow2
F 18/10 FK Kaspyi Aktau4 0-1 Tobol Kostanai1
F 18/10 National Sports Acad 0-0 Cambodia Tiger FC
F 18/10 Cerezo Osaka Academy 1-1 Kibi International U
F 18/10 Orca Kamogawa FC (w) 3-0 AS Harima ALBION (w)
F 18/10 Nippon Sport Science 0-0 Bunnys Kyoto (w)
F 18/10 JEF United Ichihara 2-1 IGA Kunoichi (w)1
F 18/10 INAC (w) 4-1 NTV Beleza (w)
F 18/10 Miyazaki 1-1 Honda FC
F 18/10 Mio Biwako Shiga1 1-1 Honda Lock SC
F 18/10 Veertien Kuwana1 3-0 Yokogawa Musashino
F 18/10 Run Mel Aomori 5-2 Nara Club
F 18/10 Ban Di Tesi Iwaki 1-2 Sony Sendai
F 18/10 Kamatamare Sanuki2 1-1 SC Sagamihara
F 18/10 AC Nagano Parceiro1 3-1 Vanraure Hachinohe F
F 18/10 Imabari FC1 0-0 Azul Claro Numazu3
F 18/10 Gainare Tottori1 1-1 Gamba Osaka U23
F 18/10 Blaublitz Akita1 0-0 Fujieda MYFC13
F 18/10 FC Gifu1 1-2 Fukushima United FC1
F 18/10 Kagoshima United 1-0 Cerezo Osaka U233
F 18/10 Kataller Toyama1 0-1 Grulla Morioka2
F 18/10 SY Sakhalinsk2 0-2 Metallurg Lipetsk2
F 18/10 Zweigen Kanazawa FC1 0-1 Jubilo Iwata2
F 18/10 Mito Hollyhock2 1-3 Albirex Niigata1
F 18/10 Thespa Kusatsu 0-1 Avispa Fukuoka1
F 18/10 Fagiano Okayama2 3-2 Omiya Ardija1
F 18/10 Kyoto Sanga 0-1 Renofa Yamaguchi2
F 18/10 Montedio Yamagata 4-1 Ehime FC
F 18/10 Fuchu Athletic FC Fu 4-0 Vasagey oita Futsal1
F 18/10 Nagoya oceans Futsal 5-1 Yokohama S CC Futsal
F 18/10 Preuben Munster U191 2-0 Paderborn U192
F 18/10 AC Milan (w) 4-1 Inter Milan (w)1
F 18/10 Bari (w) 0-4 Juventus (w)
F 18/10 Fiorentina (w)11 0-1 AGSM Verona (w)3
F 18/10 ACD Campodarsego11 0-2 Luparense FC2
F 18/10 Cjarlins Muzane14 1-5 AC Mestre11
F 18/10 AC Este1 2-2 Union Feltre Asd3
F 18/10 Messina13 2-1 Acireale4
F 18/10 Gavorrano6 0-1 San Donato Tavarnell5
F 18/10 Montespaccato2 2-1 Montevarchi16
F 18/10 Ponte San Pietro14 1-1 US Breno
F 18/10 Recanatese2 3-0 Atletico Porto Sante2
F 18/10 Scanzorosciate3 2-4 Villa dAlme Valbremb12
F 18/10 Team Altamura 2-3 USD Bitonto
F 18/10 ASD Fanfulla 2-0 Seregno
F 18/10 Cynthia3 1-0 Castelfidardo2
F 18/10 Legnano4 2-2 ACSD Saluzzo12
F 18/10 SCD Progresso Calcio14 1-2 ASD Pro Livorno12
F 18/10 Citta Di S. Agata 1-2 Cittanovese
F 18/10 Virtus Ciserano Berg2 0-1 Desenzano Calvina4
F 18/10 As Casale Calcio2 0-2 A.S.D. Bra12
F 18/10 Nardo2 1-0 Puteolana15
F 18/10 Bari - Trapani
F 18/10 Francavilla - Catania
F 18/10 Cavese - Viterbese
F 18/10 Teramo - US Casertana 1908
F 18/10 CS Dunarea Turris Tu - AC Monopoli
F 18/10 Francavilla4 0-1 Catania4
F 18/10 Cavese13 0-2 Viterbese6
F 18/10 Bisceglie 19134 2-1 Palermo3
F 18/10 Teramo2 2-0 US Casertana 19082
F 18/10 CS Dunarea Turris Tu1 1-1 AC Monopoli3
F 18/10 Catanzaro3 2-1 Foggia15
S 18/10 Ashdod MS 0-0 Maccabi Netanya
S 18/10 Beitar Jerusalem 0-0 Maccabi Petah Tikva
S 18/10 Hapoel Hadera 0-0 Hapoel Bnei Sakhnin
S 18/10 Hapoel Haifa 0-0 Bnei Yehuda Tel Aviv
S 18/10 Hapoel Kfar Saba 0-0 Maccabi Haifa
S 18/10 Hapoel Kiryat Shmona 0-0 Hapoel Tel Aviv
S 18/10 Maccabi Tel Aviv 0-0 Hapoel Beer Sheva
F 18/10 Persib Bandung 0-0 Persik Kediri
F 18/10 PSIS Semarang 0-0 Bhayangkara Surabaya
F 18/10 Pusamania Borneo FC 0-0 Persebaya Surabaya
F 18/10 Persiraja Aceh 0-0 Persita Tangerang
F 18/10 PSM Makassar 0-0 Persipura Jayapura
F 18/10 Bali United 0-0 Persela Lamongan
F 18/10 Barito Putera 0-0 PSS Sleman
F 18/10 Madura United 0-0 Arema Malang
F 18/10 Pstni 0-0 Persija Jakarta
F 18/10 KR Reykjavik 0-0 KA Akureyri
F 18/10 Akranes 0-0 Breidablik
S 18/10 Grotta Seltjarnarnes 0-0 Hafnarfjordur
F 18/10 MTK Hungaria FC (w)1 3-2 Taksony (w)1
F 18/10 RCO Agde 0-0 Tatabanya
F 18/10 Puskas Academy II2 2-2 Gardony1
F 18/10 Budapest Honved II1 6-0 Majosi SE13
F 18/10 Debreceni VSC II3 0-1 Putnok Vse3
F 18/10 ESMTK11 3-1 Kozarmisleny SE11
F 18/10 III.Keruleti TUE1 3-1 Komarom VSE2
F 18/10 Menfocsanak2 0-3 Beech Sigit1
F 18/10 Veszprem1 2-2 Balatonfuredi FC13
F 18/10 THSE Szabadkikoto2 1-1 MOL Fehervar FC II2
F 18/10 SC Sopron1 2-1 Zalaegerszegi TE II3
F 18/10 Papai Perutz23 1-2 UFC Nagykanizsa2
F 18/10 Budaorsi SC2 3-2 Nyiregyhaza4
F 18/10 Szentlorinc SE1 0-1 Kazincbarcika5
F 18/10 Csakvari TK1 3-5 Bekescsaba4
F 18/10 Gyirmot SE1 0-0 Kaposvar1
F 18/10 Bodajk FC Siofok4 2-3 SOROKSAR4
F 18/10 Szegedi AK1 2-1 FC Ajka3
F 18/10 Szolnoki MAV FC2 0-1 Pecsi MFC2
F 18/10 Vasas 4-1 DEAC2
F 18/10 Debrecin VSC1 3-0 Dorogi FC
F 18/10 Violette AC2 1-1 FICA5
F 18/10 Platense13 0-1 Marathon4
F 18/10 Real Sociedad Tocoa11 0-2 CD Olimpia13
F 18/10 C.D. Real de Minas3 0-3 CD Motagua3
F 18/10 Real Espana1 0-3 CD Vida2
F 18/10 Honduras Progreso3 2-3 Lobos UPNFM3
F 18/10 Excelsior Barendrech 0-0 PSV Eindhoven (w)
F 18/10 AFC 0-0 Koninklijke HFC
F 18/10 Feyenoord3 1-1 Sparta Rotterdam1
F 18/10 ADO Den Haag2 0-2 Vitesse Arnhem13
F 18/10 Emmen2 2-2 Fortuna Sittard1
F 18/10 PEC Zwolle2 0-3 PSV Eindhoven2
F 18/10 Groningen5 0-1 FC Utrecht
F 18/10 Chimaltenango FC3 0-0 Siquinala FC5
F 18/10 Coatepecano IB3 0-1 CSD Solola5
F 18/10 CSYD Carcha3 1-2 Deportivo Mixco3
F 18/10 Plataneros La Blanca1 0-0 Deportivo San Pedro1
F 18/10 CD Achuapa4 0-1 Guastatoya3
F 18/10 Xelaju MC5 0-0 Santa Lucia Cotzumal3
F 18/10 Deportivo Sanarate7 0-1 CSD Municipal4
F 18/10 Thermaikos Thermis2 4-1 Anagennisi Plagia4
F 18/10 AO Sellanon 3-0 Ermis Amyntaiou1
F 18/10 Poros5 0-1 Irodotos3
F 18/10 Ethnikos Pireaus5 0-1 Ilioupoli3
F 18/10 Thyella Katsikas2 1-2 Anagennisi Artas2
F 18/10 Akratitos Neon Liosi3 0-5 Panelefsiniakos2
F 18/10 CD Guijuelo2 0-0 Celta vigo b1
F 18/10 AEL Larisa4 1-3 Asteras Tripolis5
F 18/10 AEK Athens4 1-1 PAOK Saloniki1
F 18/10 Aris Thessaloniki2 1-1 Apollon Smirnis3
F 18/10 Lamia15 0-0 Panaitolikos Agrinio3
F 18/10 OFI Crete1 2-2 Panathinaikos2
F 18/10 Olympiakos Piraeus3 4-0 Atromitos Athens1
F 18/10 Volos NFC2 2-1 Pas Giannina3
F 18/10 St Josephs FC 3-1 Boca Juniors(GIB)
F 18/10 Brunos Magpie1 1-3 Europa FC1
F 18/10 FFC 08 Niederkirchen 0-0 FFC Frankfurt II (w)
F 18/10 Andernach (w)1 6-0 Saarbrucken (w)12
F 18/10 Bayern Munchen (w) 3-0 Turbine Potsdam (w)
F 18/10 Hoffenheim (w) 1-0 SV Meppen (w)
F 18/10 SG Essen-Schonebeck 0-0 Bayer Leverkusen (w)
F 18/10 Werder Bremen (w) 1-0 SC Sand (w)
F 18/10 VfL Wolfsburg (w) 5-2 FCR 2001 Duisburg ï
F 18/10 Alemannia Aachen U19 0-0 Fortuna Dusseldorf U
F 18/10 VfL Osnabruck U192 2-2 Dynamo Dresden U192
F 18/10 Bayer Leverkusen U192 3-1 RW Oberhausen U192
F 18/10 Rot-Weiss Essen U19 2-0 Wuppertaler SV Borus1
F 18/10 Schalke 04 U192 2-3 Borussia Dortmund U11
F 18/10 Inter Turkspor Kiel2 0-1 TSV Bordesholm2
F 18/10 FSV Union Furstenwal4 2-0 Lichtenberg 473
F 18/10 Germania Halberstadt 1-3 BFC Viktoria 1889
F 18/10 Hertha BSC Berlin Yo2 0-0 Energie Cottbus2
F 18/10 Carl Zeiss Jena15 2-1 Chemnitzer14
F 18/10 SG 2000 Mulheim-Karl 0-0 Gonsenheim
F 18/10 SG Finnentrop/Bameno 0-0 Hammer SpVg
F 18/10 Sterkrade 0-0 SC Velbert
F 18/10 SV Westfalia Rhynern 0-0 TSV Victoria Clarhol
F 18/10 BC Viktoria Glesch P 0-0 Blau-Weib Friesdorf
F 18/10 Hurth 0-0 SpVg Frechen 20
F 18/10 FC Monchengladbach 1 0-0 Ratingen SV
F 18/10 TuS Komet Arsten 0-0 Union 60 Bremen
F 18/10 TuS Ennepetal 0-0 Erndtebruck
F 18/10 FC Monheim 0-0 FC Kleve
F 18/10 SSVg Velbert 0-0 DJK Teutonia St.Toni
F 18/10 TV Jahn Hiesfeld 0-0 FSV Duisburg
F 18/10 SC Dusseldorf-West 0-0 SF Niederwenigern
F 18/10 Uhlenhorster SC Palo2 3-1 SV Curslack Neuengam3
F 18/10 TSV Schwabmünchen 2-4 FC Deisenhofen
F 18/10 Sporting de Gijon B2 2-4 Cultural Leonesa3
F 18/10 Hertha 06 Charlotten3 2-1 Strausberg3
F 18/10 Wacker Nordhausen14 0-3 Ludwigsfelder FC2
F 18/10 SV Hemelingen2 1-4 SFL Bremerhaven2
F 18/10 SV Neuhof 19101 2-0 Viktoria Griesheim2
F 18/10 Turk Gucu Friedberg1 2-3 FSV Fernwald4
F 18/10 VfB Ginsheim1 0-3 Hessen Dreieich3
F 18/10 Cronenberger SC 0-0 SC Union Nettetal
F 18/10 Schwarz-Weiss Essen1 2-3 TuRU Dusseldorf3
F 18/10 SpVg Schonnebeck5 2-1 VfB Hilden3
F 18/10 TVD Velbert 4-1 SF Baumberg24
F 18/10 FV Lorrach-Brombach 1-3 SSV Reutlingen 05
F 18/10 Rielasingen Arlen 4-1 FC Astoria Walldorf
F 18/10 DJK Don Bosco Bamber 0-0 DJK TEUTONIA SCHALKE
F 18/10 BSC Hastedt1 3-4 Werder Bremen III2
F 18/10 SC Borgfeld 0-7 Brinkumer SV
F 18/10 TSV Sasel 4-2 SV Rugenbergen1
F 18/10 Germania Egestorf 3-0 MTV Gifhorn
F 18/10 Lupo-Martini Wolfsbu 3-1 MTV Wolfenbuttel
F 18/10 SVG Gottingen 07 3-4 HSC BW Schwalbe Tund2
F 18/10 TB Uphusen4 1-4 Heeslinger SC2
F 18/10 VfL Oldenburg 4-1 Eintracht Celle
F 18/10 FC Kaan-Marienborn 5-0 TuS Haltern
F 18/10 FC Eintracht Rheine 0-3 ASC 09 Dortmund
F 18/10 Gutersloh2 1-1 Siegen Sportfreunde4
F 18/10 SC Preussen Munster 2 5-1 Adams Sam Beek2
F 18/10 TSG Sprockhovel1 2-3 RSV Meinerzhagen3
F 18/10 Wattenscheid 092 0-1 SC Paderborn 07 II2
F 18/10 Hennef 05 1-1 Borussia Freialdenho
F 18/10 VfL Alfter1 5-0 FC Viktoria Arnoldsw3
F 18/10 Bocholt FC 2-1 TSV Meerbusch
F 18/10 Karabakh Vienna 0-4 Traiskirchen
F 18/10 Habenhauser1 5-2 BTS Neustadt1
F 18/10 LTS Bremerhaven 2-0 Aumund-Vegesack12
F 18/10 SV Deutz 053 0-1 FC Pesch 19563
F 18/10 SSV Jahn Regensburg 11 1-3 TSV Nördlingen3
S 18/10 FC Ingolstadt 04 Am 0-0 TSV Schwaben Augsbur
F 18/10 Marseille U19 (W) 1-3 Grenoble Foot 38 U1
F 18/10 Toulouse U19 0-0 Avenir Sportif Bezie
F 18/10 Pieve di Lota U19 0-0 Marseille U19
F 18/10 Monaco U19 7-1 Istres U19
F 18/10 Ajaccio U1912 1-3 Cannes AS U192
F 18/10 Colomiers U19 4-0 Saint Etienne U19
F 18/10 Montpellier U19 2-1 Nice U19
F 18/10 Toulon U191 1-2 NimesU1915
F 18/10 Narpes Kraft1 2-0 KPV/Akatemia1
F 18/10 HB Torshavn2 4-0 Vikingur Gotu2
F 18/10 IF Fuglafjordur2 2-3 NSI Runavik2
F 18/10 Skala Itrottarfelag2 2-0 AB Argir3
F 18/10 Chichester City (w) 0-0 Crawley Wasps (w)
F 18/10 Gillingham (w) 2-1 Keynsham Town (w)3
F 18/10 Oxford United (w) 4-1 Cardiff City (w)
F 18/10 Portsmouth (w) 3-0 Queens Park Rangers
F 18/10 Plymouth Argyle (w) 0-8 Milton Keynes Dons (
F 18/10 Watford (w) 1-1 Yeovil Town (w)
F 18/10 Nevsehirspor Genclik2 0-1 Diyarbakirspor13
F 18/10 Everton FC (w) 2-2 Brighton H.A. (w)13
F 18/10 Arsenal (w)1 6-1 Tottenham Hotspur (1
F 18/10 Bristol Academy (w) 0-4 Birmingham (w)1
F 18/10 Reading (w)1 1-1 Manchester City (w)
F 18/10 West Ham United (w)3 2-4 Manchester United (w
F 18/10 Blackburn Rovers (w) 1-0 London City Lionesse
F 18/10 Charlton (w) 2-3 Coventry (w)
F 18/10 CrystalPalace (w)1 1-4 Leicester City (w)1
F 18/10 London Bees Womens1 1-2 Durham Wildcats LFC 1
F 18/10 Sheffield United ( 0-0 Lewes (w)
F 18/10 Derby County (w) 1-4 Fylde LFC (w)
F 18/10 Huddersfield (w) 2-1 Nottingham Forest (w
F 18/10 Hull City (W)1 0-4 West Bromwich WFC (w
F 18/10 Loughborough Foxes ( 1-3 Burnley (w)1
F 18/10 Stoke City (w) 4-3 Middlesbrough (w)
F 18/10 Sunderland (w) 2-1 Sheffield (w)
F 18/10 CDS Santa Rita 3-1 Gualaceo SC1
F 18/10 Club Atletico Porten2 0-0 Faure Za Amarilla3
F 18/10 9 de Octubre 1-0 Sociedad Deportivo Q
F 18/10 CD El Nacional14 2-1 Mushuc Runa3
F 18/10 Atletico Vega Real3 2-2 Atlantico FC1
F 18/10 Delfines Del Este12 1-5 Atletico San Cristob15
F 18/10 ASA Aarhus (w) 0-3 Odense Q (w)
F 18/10 Vejle1 3-2 Lyngby13
F 18/10 Aarhus AGF1 3-0 AC Horsens13
F 18/10 Fortuna Hjorring B ( 4-0 Varde (w)
F 18/10 Aalborg Freja (w) 0-0 IF Lyseng (w)
F 18/10 Sonderjyske1 2-0 Brondby IF
F 18/10 Aarhus 1900 (w) 3-1 Romalt Womans
F 18/10 FC Copenhagen 1-2 Aalborg1
S 18/10 Ringkobing 0-0 Odder IGF
F 18/10 BK Avarta3 0-1 HIK Hellerup1
F 18/10 B 73 Slagelse2 3-1 Roskilde1
F 18/10 Vendsyssel1 1-1 Fredericia
F 18/10 Helsingor1 2-1 Skive IK3
S 18/10 Apollon Limassol LFC 0-0 Lefkothea Latisa Wom
F 18/10 NK Dugopolje U193 1-2 Zagreb locomotive U13
F 18/10 Dinamo Maksimir (W) 3-0 ZNK Donat Zadar (W)1
F 18/10 Slovam lovenson5 1-0 NK Primorac Biograd3
F 18/10 Urania1 1-1 NK Kamen Ivanbegovin5
F 18/10 Bistra2 1-1 NK Ponikve4
F 18/10 NK Bedem Ivankovo3 1-0 NK Gardiska3
F 18/10 NK Cepin3 1-2 Valpovka4
F 18/10 NK Granicar Zupanja2 3-2 Vuteks Sloga3
F 18/10 Amiens U194 3-2 LensU191
F 18/10 Angers SCO U19 3-1 Brest Stade U19
F 18/10 Nantes U19 1-1 Guingamp U193
F 18/10 Rennes U19 3-1 Le Mans U19
F 18/10 Municipal San Ramon3 0-0 AD Cofutpa3
S 18/10 Alajuelense 0-0 Jicaral
S 18/10 Limon FC 0-0 AD Grecia
S 18/10 Sporting San Jose 0-0 Perez Zeledon
F 18/10 Real Cartagena2 2-1 Fortaleza F.C13
F 18/10 Llaneros FC1 2-0 Barranquilla FC13
F 18/10 Real Santander13 2-1 Bogota FC3
F 18/10 La Equidad2 2-1 Atletico Bucaramanga3
F 18/10 Deportivo Pereira2 0-2 Atletico Junior Barr2
F 18/10 Jaguares de Cordoba4 1-1 Deportes Tolima12
F 18/10 Atletico Nacional Me 2-2 America de Cali4
F 18/10 Cerro Montevideo2 1-0 Wanderers FC15
F 18/10 Deportivo Pasto2 2-1 Dep.Independiente Me11
S 18/10 Sariyer 0-0 Ankarademirspor
F 18/10 Raja Casablanca Atlh1 0-1 Zamalek3
F 18/10 FC NSA Sofia (w) 5-0 Pirin Blagoevgrad (W1
F 18/10 Levski Chepintsi (W)1 3-5 Yantra Gabrovo (W)
F 18/10 Slavia Sofia5 1-0 Levski Sofia11
F 18/10 Santacruzense SP 0-0 Vocem SP
F 18/10 Atletico Aracatuba2 1-0 America SP3
F 18/10 Elosport SP13 0-3 AA Itarare3
F 18/10 Independente FC Lime1 2-1 Uniao Barbarense3
F 18/10 Bandeirante5 2-0 Tanabi SP15
F 18/10 Matonense SP1 1-2 GD Saocarlense1
F 18/10 Tupa SP2 1-1 Osvaldo Cruz/SP4
F 18/10 Sao Jose dos Campos 1 0-4 SC Corinthians Pauli
F 18/10 Artsul RJ2 0-0 Campos RJ13
F 18/10 Goncalense2 1-1 Serra Macaense4
F 18/10 CFRJ Marica RJ2 2-1 Audax Rio RJ4
F 18/10 Olaria4 1-2 Sao Paulo RJ5
F 18/10 Serrano BA2 4-1 Nova Cidade4
F 18/10 Ceara Youth2 2-2 Botafogo RJ (Youth)2
F 18/10 America MG Youth4 4-3 Fluminense RJ (Youth1
F 18/10 Atletico Paranaense 2 2-0 Atletico Mineiro (Yo4
F 18/10 Chapecoense (Youth)2 2-1 Vasco da Gama U204
F 18/10 Goias (Youth)1 2-3 CR Flamengo (RJ) (Y2
F 18/10 Gremio (Youth)2 1-1 Bahia (Youth)1
F 18/10 Vitoria Salvador (Yo14 4-0 Sport Club Recife (Y14
F 18/10 Sao Paulo (Youth)4 0-0 Internacional (RS) Y3
F 18/10 Nacional SP4 0-1 Noroeste3
F 18/10 AE Velo Clube SP2 2-0 Capie Warrero2
F 18/10 Bragantino PA 0-0 Rio Branco AC
F 18/10 Caxias RS1 0-1 Gremio Novorizontin1
F 18/10 Central SC 4-0 Coruripe Al1
F 18/10 ABC RN3 1-0 Frei Paulistano13
F 18/10 Atletico Cajazeirens1 1-2 America FC Natal RN15
F 18/10 Cascavel PR2 2-0 Portuguesa RJ2
F 18/10 Itabaiana(SE)1 4-1 Potiguar RN1
F 18/10 Ji-Parana FC14 0-4 Galvez AC2
F 18/10 Atletico Tubarao SC 0-0 EC Pelotas(RS)
F 18/10 EC Jacuipense3 3-1 Imperatriz(MA)1
F 18/10 Sao Luiz(RS)12 1-1 Marcilio Dias SC2
F 18/10 Sao Raimundo/RR 0-0 River PI
F 18/10 Sao Caetano3 2-1 Joinville SC2
F 18/10 EC Aguia Negra 3-1 CEOV Operario
F 18/10 Andraus Brasil 1-0 Rolandia EC
F 18/10 Independiente FSJ5 1-1 Azuriz FC3
F 18/10 Ipojuca AC 0-0 Porto Caruaru PE
F 18/10 Brusque FC1 1-0 Sao Bento2
F 18/10 Boa Esporte Clube1 2-0 Criciuma3
F 18/10 Londrina PR5 3-2 Ypiranga(RS)4
F 18/10 Parana PR4 0-0 Sampaio Correa3
F 18/10 Vila Nova GO U231 0-0 Fortaleza U232
F 18/10 CRB U233 2-2 Gremio RS U2326
F 18/10 Santa Cruz PE U233 1-5 Ceara U232
F 18/10 Bragantino PA U2322 1-2 Paysandu PA U233
F 18/10 Sampaio Correa MA U22 0-1 Juventude RS U234
F 18/10 Orleans US 45 U192 1-1 Chambly FC U191
F 18/10 Oud Heverlee Leuven 3 4-1 White Star Bruxelles2
F 18/10 FK Radnik Hadzici3 2-1 Zvijezda Gradacac2
F 18/10 NK Vis Simm-Bau2 1-2 FK Gorazde4
F 18/10 Posusje3 4-0 Orasje2
F 18/10 Granit Mikashevichi1 1-3 Oshmyany FK1
F 18/10 Lokomotiv Gomel12 2-3 FK Lida3
F 18/10 Smolevichy-STI1 1-4 FC Torpedo Zhodino
F 18/10 FK Isloch Minsk1 2-3 BATE Borisov1
F 18/10 Shakhter Soligorsk2 0-1 Dinamo Minsk2
F 18/10 Dinamo Brest1 5-2 FC Rukh Brest4
F 18/10 Ingolstadt 04 (w)1 2-2 Bayern Munich II (w)1
F 18/10 FFC Turbine Potsdam 1 1-4 FC Gutersloh (w)
F 18/10 Berghofen s (W) 1-2 RB Leipzig (w)12
F 18/10 Wolfsburg II (w)2 1-3 Herforder SV (w)
F 18/10 Oud Heverlee Leuven 0-0 SG-Tertre-Hautrage (
F 18/10 Royal Knokke 0-0 La Louviere Centre
F 18/10 Rupel Boom 0-0 Francs Borains
F 18/10 Sint-Eloois-Winkel 0-0 Dessel Sport
F 18/10 URS Lixhe-Lanaye3 1-2 Tienen4
F 18/10 Lierse2 0-2 Saint Gilloise3
F 18/10 Zulte-Waregem1 1-3 Royal Antwerp1
F 18/10 Mouscron Peruwelz3 0-2 KAS Eupen1
F 18/10 Racing Genk14 2-1 Charleroi2
F 18/10 Anderlecht1 2-2 Oud Heverlee2
F 18/10 Kvant Obninsk4 2-3 FK Ryazan3
F 18/10 FC Neftci Baku13 1-0 Sabah FK Baku3
F 18/10 Standard Sumgayit5 2-1 Zira FK11
F 18/10 Wolfsberger AC3 2-2 SV Ried3
F 18/10 Vysocina Jihlava B 0-0 Sigma Olomouc B
F 18/10 Zlin B 0-0 Uhersky Brod
F 18/10 Ipswich City (w3 0-2 Coomera FC(wï1
F 18/10 Grange Thistle SC2 1-1 Toowong1
F 18/10 Peninsula Power BPL 1 1-1 Annerley FC (w)2
F 18/10 Virginia United SC ( 1-1 University of Queens
F 18/10 Brisbane Olympic Uni 3-0 Capalaba Bulldogs1
F 18/10 ASV Siegendorf 0-0 UFC Markt Allhau
F 18/10 Annabichler SV3 1-2 Ruckersdorf2
F 18/10 Slovan HAC 1-4 SR Donaufeld Wien1
F 18/10 FC Blau Weiss Feldki2 2-1 VfB Bezau2
F 18/10 ASKO Kottmannsdorf 6-0 VST Volkermarkt2
F 18/10 SV Dellach Gail12 2-4 ATSV Wolfsberg5
F 18/10 SK Ebbs1 6-0 Zams1
F 18/10 Kingscliff FC2 2-2 Musgrave Yellow2
F 18/10 Grange Thistle SC Re12 2-2 Toowong Reserves1
F 18/10 Acacia Ridge2 0-3 Brisbane Knights3
F 18/10 Brisbane Olympic Uni2 1-4 Moreton Bay Jets U20
F 18/10 Brisbane Strikers (U 0-6 Brisbane Roar U20
S 18/10 Capalaba Bulldogs U2 0-0 Queensland Lions SC
F 18/10 Musgrave Reserves3 1-1 Kingscliff Reserves2
F 18/10 Slovacko II 0-0 Otrokovice
F 18/10 St. Polten (w) 0-0 USC Landhaus (w)
F 18/10 Wacker Innsbruck (w)2 1-3 Sudburgenland (w)
F 18/10 SKV Altenmarkt (w)12 0-1 Vorderland (w)
F 18/10 Sturm Graz/Stattegg 4-0 Bergheim/Hof (w)
F 18/10 Shelbourne12 1-0 Sligo Rovers2
F 18/10 Eibar2 0-0 Osasuna13
F 18/10 Arenas Club de Getxo8 1-1 Athletic Bilbao B3
F 18/10 Racing Santander3 1-1 Portugalete14
F 18/10 CF Badalona2 1-0 LHospitalet
F 18/10 Barcelona B5 1-0 Gimnastic Tarragona2
F 18/10 Algeciras3 0-0 UD Marbella4
F 18/10 Atletico Sanluqueno2 1-1 Recreativo Huelva
F 18/10 Cordoba2 1-0 Lorca Deportiva FC3
F 18/10 Ejido3 3-0 Real Betis B4
F 18/10 CF La Nucia2 0-0 Orihuela CF4
F 18/10 Athletic Bilbao3 2-0 Levante1
F 18/10 Holstein Kiel II1 3-1 SV Drochtersen/Assel4
F 18/10 FC Teutonia 055 1-2 Eintracht Nordersted3
F 18/10 HJK Helsinki1 3-0 HIFK3
F 18/10 IFK Mariehamn2 2-3 SJK Seinajoen3
F 18/10 Ilves Tampere3 0-2 Inter Turku1
F 18/10 KuPs2 0-2 Honka Espoo
F 18/10 Carpi 4-1 Arezzo11
F 18/10 Alma Juventus Fano12 1-2 Imolese5
F 18/10 Gubbio12 1-2 Cesena4
F 18/10 Novara2 1-2 Pontedera1
F 18/10 Olbia 1-1 Livorno
F 18/10 Pistoiese1 2-1 Piacenza3
F 18/10 Villarreal14 2-1 Valencia1
F 18/10 Mirandes2 0-0 Mallorca15
F 18/10 Real Zaragoza1 1-2 Malaga2
F 18/10 Rayo Vallecano6 1-0 RCD Espanyol4
F 18/10 Castellon2 1-1 CD Lugo3
F 18/10 UD Logrones1 0-1 Leganes3
F 18/10 Albacete1 3-0 Sabadell1
F 18/10 FC Cartagena3 1-1 Fuenlabrada4
F 18/10 Las Palmas3 2-0 Almeria3
F 18/10 TPS Turku 4-1 RoPS Rovaniemi
F 18/10 Perugia1 2-0 Fermana3
F 18/10 Giana1 1-1 Alessandria4
F 18/10 Lucchese2 2-3 Como5
F 18/10 Haugesund2 2-0 Sarpsborg 085
F 18/10 Stabaek1 4-0 Aalesund FK4
F 18/10 Stromsgodset14 1-1 Start Kristiansand1
F 18/10 Kristiansund BK1 0-0 Rosenborg1
F 18/10 Alaves2 0-2 Elche5
F 18/10 SD Huesca1 2-2 Real Valladolid2
F 18/10 Girona2 1-0 Real Oviedo1
F 18/10 Sandefjord2 0-3 Valerenga
F 18/10 Real Betis2 1-3 Real Sociedad1
F 18/10 Columbus Crew1 3-1 New York City Footba3
F 18/10 New York Red Bulls1 1-1 Orlando City3
F 18/10 FC Cincinnati 1-2 DC United3
F 18/10 New England Revoluti1 2-2 Philadelphia Union2
F 18/10 Toronto FC1 1-0 Atlanta United1
F 18/10 Minnesota United FC1 2-2 Houston Dynamo1
F 18/10 Portland Timbers2 1-1 Los Angeles FC4
F 18/10 San Jose Earthquakes1 0-0 Seattle Sounders1
F 18/10 LA Galaxy2 1-1 Vancouver Whitecaps1
S 18/10 Real Union Irun 0-0 Alaves B
S 18/10 AD Alcorcon 0-0 Ponferradina
S 18/10 Odd Grenland 0-0 Viking
S 18/10 Colorado Rapids 0-0 Real Salt Lake