Livescore.az

Təqvim

<< | Oct 14 | Oct 15 | Oct 16 | Oct 17 | Oct 18 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 16/10 Derby County1 0-1 Watford1
F 16/10 Dijon4 1-1 Rennes2
F 16/10 Nimes11 0-4 Paris Saint Germain 2
F 16/10 Tianjin Teda2 2-0 Shenzhen JiaZhaoye3
F 16/10 Misr Elmaqasah 0-0 Smouha SC1
F 16/10 Erinnyes 0-0 Toronto FC
F 16/10 Port Authority FC1 1-1 PACA2
F 16/10 Lokomotiv Sofia2 1-0 Lokomotiv Gorna Orya2
F 16/10 Kafr Saad (W)1 1-3 Wadi Degla (W)1
F 16/10 Kjelsas2 4-0 Moss
F 16/10 SV Spittal 2-0 SC Weiz
F 16/10 FC Wels2 1-4 Wolfsberger AC Amate4
F 16/10 Salzburger AK 19144 0-6 SV Grodig1
S 16/10 RTSOR-BGU U19 0-0 Neman Grodno U19
F 16/10 FC Utrecht (Youth)13 1-4 NEC Nijmegen3
F 16/10 Jong Ajax (Youth)14 3-2 AZ Alkmaar (Youth)4
F 16/10 Helmond Sport3 1-2 De Graafschap1
F 16/10 Volendam 5-1 Jong PSV Eindhoven (1
F 16/10 Excelsior SBV 2-0 MVV Maastricht1
F 16/10 NAC Breda5 0-4 SC Cambuur2
F 16/10 Coventry City U233 0-1 Millwall U232
F 16/10 Birmingham City U231 4-5 Ipswich U232
F 16/10 Nottingham Forest U2 4-0 Watford U23
F 16/10 Sheffield Utd U233 4-0 Bristol City U231
F 16/10 Hull City U232 4-0 Swansea City U232
F 16/10 Barnsley U23 2-2 Colchester United U2
F 16/10 Sheffield Wed U233 1-0 Cardiff City U233
F 16/10 Wigan U23 3-0 Charlton U231
F 16/10 Reading U232 3-2 Leeds United U233
F 16/10 Norwich City U233 2-1 Stoke City U232
F 16/10 Magdeburg3 2-0 Te Cu Kukuh Atta Sei2
F 16/10 Signor Prestito CMB 6-3 CDM Genova Futsal
F 16/10 Phil diae Bolley1 2-2 Pessah Lo Fano
F 16/10 Aberystwyth Town1 2-2 The New Saints13
F 16/10 Song Lam Nghe An1 1-0 XM Hai Phong FC1
F 16/10 New England Revoluti 1-1 North Texas SC1
F 16/10 Colon CF 2-2 Parque de Plata2
F 16/10 FK Arys 2-1 Baikonur1
F 16/10 FC Mynai U21 4-0 FC Mariupol U21
F 16/10 Rukh Vynnyky U21 3-1 Dinamo KyivU21
F 16/10 FC Shakhtar Donetsk 2-1 Lviv U21
F 16/10 Zorya U21 2-3 Kolos Kovalivka U21
S 16/10 Lviv U19 0-0 Dinamo KyivU19
F 16/10 Chernomorets Odessa 2-1 Kremin Kremenchuk
F 16/10 Hirnyk-Sport3 0-0 Ahrobiznes TSK Romny2
F 16/10 FK Avanhard Kramator4 2-1 Krystal12
F 16/10 Obolon Kiev4 1-1 MFK Mikolaiv1
F 16/10 Prykarpattya Ivano F1 0-1 Vpk Agro Magdalinovk2
F 16/10 Veres 3-1 Nyva Ternopil
F 16/10 Volyn4 0-0 Metalist 1925 Kharki6
S 16/10 Alians Lypova Dolyna 0-0 Polissya Zhytomyr
F 16/10 Kazakhstan U21 0-0 Faroe Islands U21
F 16/10 Spain U21 0-0 Israel U21
F 16/10 North Macedonia U21 0-0 Montenegro U21
F 16/10 Masafi 0-2 Al Oruba (UAE)
F 16/10 Al-Thaid 0-0 Masfut
F 16/10 Riverside Olympics B 0-0 Ulverstone FC
F 16/10 New Town Eagles Rese 0-0 Clarence Zebras C
F 16/10 Olympia FC Warriors 0-0 Glenorchy Knights C
F 16/10 New Town Eagles3 0-8 University of Tasman
F 16/10 Olympia FC Warriors 2 3-1 Hobart United1
F 16/10 South Hobart Reserve1 5-3 Clarence Zebras Rese2
F 16/10 Launceston United Re2 4-0 Burnie United Reserv
F 16/10 Riverside Olympic Re2 4-2 Ulverstone FC1
F 16/10 Launceston United 6-1 Burnie United1
F 16/10 South East United FC12 1-4 Glenorchy Knights Re1
S 16/10 South Hobart C 0-0 University of Tasman
F 16/10 Dodoma Jiji FC2 0-0 Mbeya City2
F 16/10 Umea FC3 0-1 Trelleborgs FF3
F 16/10 Akropolis IF2 3-2 AFC Eskilstuna2
F 16/10 GAIS4 3-3 Norrby IF2
F 16/10 Nevezis Kedainiai4 1-0 Dziugas Telsiai2
F 16/10 Alytis Alytus Dainav2 4-2 Vilniaus Vytis3
F 16/10 Ask-bsc Bruck/leitha1 6-1 Neusiedl
F 16/10 Neusiedl3 2-1 Wiener Viktoria3
F 16/10 Stade Ouchy 1-1 Aarau4
F 16/10 Chiasso14 0-2 Thun3
F 16/10 FC Wil 19003 0-1 Kriens5
F 16/10 Winterthur1 2-2 Schaffhausen3
F 16/10 Neuchatel Xamax2 1-0 Grasshopper3
F 16/10 Al Merrikh 3-0 Amal Atbara1
F 16/10 UD San Fernando3 2-1 Villa Santa Brigida3
F 16/10 Union Viera1 4-2 Las Palmas C12
F 16/10 Andelsbuch3 1-4 Ask-bsc Bruck/leitha2
F 16/10 FC Isabel United1 2-1 Real Kakamora2
F 16/10 Krka2 1-1 NK Brezice4
F 16/10 Red Star Belgrade U1 4-1 FK Internacional U193
F 16/10 Cukaricki Stankom12 1-2 Proleter2
F 16/10 Radnik Surdulica2 1-0 FK Backa Backa Palan2
F 16/10 Backa Topola 7-0 Novi Pazar
F 16/10 Vojvodina Novi Sad1 4-1 FK Rad Beograd2
F 16/10 Heart of Midlothian2 6-2 Dundee3
F 16/10 SP Domagnano4 3-1 San Giovanni3
F 16/10 Norilsky Nickel Futs 0-0 Dynamo Samarra Futsa
F 16/10 Zenit-2 St.Petersbur2 1-0 Znamya Truda1
F 16/10 Luki Energiya 1-3 FK Leningradets
F 16/10 Dinamo Bucuresti 2 4-2 Rapid Bucuresti II
F 16/10 ACS Poli Timisoara 2-0 Progresul Ezeris
F 16/10 ACS Sepsi II3 0-0 ACS Olimpic Cetate R3
F 16/10 Astra Giurgiu II1 1-2 ACS Kids Tampa Braso3
F 16/10 ASC Corona Brasov3 1-0 Odorheiu Secuiesc
F 16/10 CS Soimii Lipova13 1-1 Ghiroda SI Giarmata 4
F 16/10 CS Universitatea Cra4 0-1 ACSO Filiasi3
F 16/10 Unirea Ungheni2 2-1 CS Ocna Mures3
F 16/10 Clinceni College B13 0-1 FC Pucioasa2
F 16/10 Unirea Bascov11 2-1 ACS Vedita Colonesti3
F 16/10 Steaua Bucuresti 22 4-2 AFC Metalul Buzau2
S 16/10 Magura Cisnadie 0-0 Minerul Costesti
F 16/10 Universitaea Cluj 1-1 Concordia Chiajna3
F 16/10 FC Clinceni3 0-2 Steaua Bucuresti2
F 16/10 SCM Argesul Pitesti2 1-0 FC Astra Giurgiu2
S 16/10 Olimpia Cluj (w) 0-0 Independenta Baia Ma
F 16/10 FC Felgueiras2 1-2 Brito SC2
F 16/10 Grom Warsaw 4-6 GLKS Nadarzyn2
F 16/10 Andelsbuch - Wiener SC
F 16/10 Chojniczanka Chojnic1 3-0 KP Calisia Kalisz4
F 16/10 Miedz Legnica2 1-1 Puszcza Niepolomice2
F 16/10 LKS Nieciecza1 2-0 GKS Jastrzebie3
F 16/10 Odra Opole5 1-1 Radomiak Radom13
F 16/10 GKS Tychy1 4-0 Chrobry Glogow
F 16/10 Dep.San Martin4 2-1 Academia Deportiva C4
F 16/10 General Diaz1 0-1 Sportivo San Lorenzo1
F 16/10 Olimpia Asuncion13 1-1 FC Nacional Asuncion16
F 16/10 FC Tver1 1-2 Torpedo Vladimir1
F 16/10 LSK Kvinner (w)1 1-3 Avaldsnes (w)1
F 16/10 Stromsgodset U191 5-1 Stoppen U191
F 16/10 Gneist U1914 1-6 Os Turnforening U192
F 16/10 FC Sheriff B 3-1 Olimp Comrat
F 16/10 FC Sucleia 5-0 Glodeni
F 16/10 Iskra Stal Ribnita 2-2 Drochia
F 16/10 Flacara Falesti 1-4 CSF Sparta
F 16/10 SC Gleisdorf1 1-0 WSC Hertha Wels15
F 16/10 Cimarrones de Sonora2 1-3 U.A. Zacatecas1
S 16/10 Club Canoneros Marin 0-0 Deportivo Dongu
F 16/10 Ekibastuzets2 0-1 Tarlan2
F 16/10 Necaxa2 2-0 Club Tijuana3
F 16/10 Mazatlan FC2 3-2 FC Juarez3
F 16/10 Gzira United 6-1 Mosta FC
F 16/10 Santa Lucia3 2-1 Floriana F.C.3
F 16/10 Windsor Arch Ka I 3-1 Lun Lok
F 16/10 Atomsfera Mazeikiai5 2-2 FK Zalgiris Vilnius 5
F 16/10 Al-Nasar 2-1 Al-Shabab(KUW)
F 16/10 Al-Qadsia SC2 3-2 Al-Ttadamon(KUW)1
F 16/10 Al Kuwait SC2 4-0 Khaitan3
F 16/10 KF Arberia 2-4 KF Ballkani
F 16/10 Gangwon FC2 3-1 Incheon United13
F 16/10 FK Kyzylzhar Reserve 9-0 SD Family
F 16/10 Bulat Temirtau 1-2 Akademiya Ontustik4
F 16/10 FK Atyrau1 2-1 Zhetysu II1
F 16/10 Sdyushor 811 2-4 Kairat Academy3
F 16/10 Zvezda Irkutsk1 2-1 FC Murom13
F 16/10 Al Hussein Irbid 0-0 Al Aqaba SC
F 16/10 Maan 0-0 Al Faisaly
F 16/10 Fugador sumida Futsa 5-5 Shriker osaka Futsal
F 16/10 Bray Wanderers 0-0 Salthill Devon Galwa
S 16/10 Drogheda United 0-0 Wexford (Youth)
F 16/10 Varda SE4 0-2 Ferencvarosi TC2
F 16/10 ADO Den Haag (w) 0-0 VV Alkmaar (w)
F 16/10 FC Twente Enschede ( 0-0 SC Heerenveen (w)
F 16/10 Zwolle (w) 0-0 Ajax Amsterdam (w)
F 16/10 Antigua GFC2 0-1 Malacateco1
F 16/10 Grazies Union 0-1 Mons Calpe SC
F 16/10 TSV Buchbach1 5-0 Greuther Furth (Yout12
F 16/10 FC Augsburg II 4-0 TSV Aubstadt
F 16/10 FFC Frankfurt (w)1 0-1 SC Freiburg (w)3
F 16/10 VfB Stuttgart U19 2-2 Bayern Munchen U19
F 16/10 FC Astoria Walldorf 2 1-5 Eintracht Frankfurt 2
F 16/10 Havelse2 2-0 Hannover 96 Am2
F 16/10 SV Babelsberg 033 3-1 ZFC Meuselwitz14
F 16/10 FC Lokomotive Leipzi1 4-0 Tennis Borussia Berl14
F 16/10 SSV Ulm 184612 1-0 Kickers Offenbach14
F 16/10 SC Eltersdorf 3-2 Bayern Hof
F 16/10 Hertha Wiesbach3 4-0 FSV Jagersburg1
F 16/10 SC Concordia Hamburg2 4-3 VFL Lohbrugge5
F 16/10 Hertha Zehlendorf4 3-2 SV Tasmania Berlin3
F 16/10 SV Victoria Seelow4 1-2 RSV Eintracht4
F 16/10 Hamm United4 0-2 HSV Barmbek Uhlenhor
F 16/10 TuS Osdorf 4-1 FC Union Tornesch
F 16/10 SC Victoria Hamburg 2-0 HEBC Hamburg
F 16/10 Bad Vilbel11 0-1 SV Zeilsheim1
F 16/10 SC Spelle-Venhaus1 1-1 TuS Blau-Weiss Lohne3
F 16/10 SSVg Velbert3 3-2 DJK Teutonia St.Toni
F 16/10 Hamburger SV III3 6-3 Meiendorfer SV
F 16/10 FC Saburtalo Tbilisi 0-0 Chikhura Sachkhere
S 16/10 FC indoor football i 0-0 Sahako Futsal
F 16/10 Lyon (w)2 4-0 Guingamp (w)3
F 16/10 Honka Espoo (w)1 2-0 HJK Helsinki (w)
F 16/10 Vaprus Parnu1 6-2 Vandra JK Vaprus2
F 16/10 MP MIKELI1 4-0 Mypa
F 16/10 Adelaide Comets Rese11 4-3 Adelaide Olympic Res3
F 16/10 Campbelltown City Re13 1-2 Adelaide Raiders SC 3
F 16/10 Adelaide United Rese 3-3 Croydon Kings Reserv
F 16/10 FK Aktobe Lento 2-0 Maktaaral4
F 16/10 West Torrens Birkall1 4-0 Sturt Lions Reserves4
F 16/10 Adelaide City Reserv 5-2 Adelaide Blue Eagles
F 16/10 North Eastern MetroS1 0-1 Cumberland United Re
F 16/10 Para Hills Reserves1 0-2 Modbury Jets Reserve
F 16/10 Fulham United FC Res 1-0 Adelaide Vipers Rese
F 16/10 South Adelaide Panth 5-2 Seaford Rangers Rese1
S 16/10 Modbury Vista 0-0 Pontian Eagles
F 16/10 Adelaide Panthers 4-0 Seaford Rangers2
F 16/10 West Bay2 1-2 Sturt Lions2
F 16/10 Fulham United FC3 1-2 Adelaide Vipers
F 16/10 Adelaide Hills14 1-0 Playford City Patrio
F 16/10 Western Strikers SC13 1-0 West Adelaide SC15
F 16/10 White City Woodville1 5-1 Adelaide Victory3
F 16/10 Tammeka Tartu (W) 5-0 Kali Lu (w)
F 16/10 JK Nomme United U19 4-4 Tallinna JK Legion U1
F 16/10 Paide Linnameeskond 1 3-1 Nomme JK Kalju II2
F 16/10 JK Tallinna Kalev (W1 4-4 FC Flora Tallinn (W)2
F 16/10 FK Panevezys-21 0-4 Siauliai1
F 16/10 Gualaceo SC5 1-1 Club Atletico Porten6
F 16/10 Sociedad Deportivo Q2 2-1 CDS Santa Rita6
F 16/10 Guayaquil City4 1-0 Club Sport Emelec2
F 16/10 Orense SC3 1-1 Universidad Catolica1
F 16/10 Macara3 2-0 Olmedo Riobamba13
F 16/10 Deportivo Cuenca2 2-1 Pottu Via Ho11
F 16/10 Manaus (AM)5 3-2 Botafogo PB2
F 16/10 Cibao FC14 3-1 Jarabacoa FC3
F 16/10 Viborg3 3-1 Fremad Amager2
F 16/10 Hvidovre IF1 1-5 Silkeborg4
S 16/10 Usti nad Labem 0-0 Viktoria Zizkov
S 16/10 Baumit Jablonec 0-0 Brno
S 16/10 Hlucin 0-0 Unicov
F 16/10 NK Dubrava Zagreb5 2-1 Radnik Sesvete14
F 16/10 Hrvatski dragovoljac4 1-1 Bijelo Brdo25
F 16/10 Medjimurje13 3-2 Inter Zapresic3
F 16/10 Slaven Koprivnica1 5-1 Istra 1961 Pula
F 16/10 CS Uruguay De Corona1 1-1 Puerto Golfito4
F 16/10 Union Magdalena3 1-1 Atletico FC1
F 16/10 Deportes Quindio1 1-2 Cortulua2
S 16/10 Vitalo 0-0 Kayanza Utd
F 16/10 Pirin Blagoevgrad3 3-2 Minyor Pernik3
F 16/10 Botafogo SP2 1-2 America MG2
F 16/10 Cruzeiro (MG)4 0-0 Juventude3
F 16/10 Cabofriense U2012 0-1 Flamengo RJ U202
F 16/10 Anapolis U20 1-1 Villa Nova U201
F 16/10 Coritiba U234 1-2 Corinthians U234
F 16/10 KAA Gent Ladies (w) 4-0 Charleroi (W)2
F 16/10 FC Vitebsk Reserves1 1-2 Energetik-BGU Minsk 1
F 16/10 Hebei HX Xingfu3 1-3 Guangzhou Evergrande1
F 16/10 Neman Grodno Reserve3 2-0 FK Gorodeya Reserves1
F 16/10 Slavia Mozyr Reserve 4-3 Belshina Babruisk Re
F 16/10 Slutsksakhar Slutsk3 2-1 FC Minsk1
S 16/10 Al-Muharraq 0-0 Busaiteen
F 16/10 Francs Borains 0-0 KSK Heist
F 16/10 RFC de Liege 0-0 Sint-Eloois-Winkel
F 16/10 Dessel Sport 0-0 Olympic Charleroi
F 16/10 Spartak Moscow Youth 2-0 Chertanovo Moscow Yo
F 16/10 Club Brugge(U23)2 1-1 KMSK Deinze3
F 16/10 Sabah II 2-1 FK Kapaz Ganca
F 16/10 Qarabag II 1-2 Qaradag Lokbatan
F 16/10 Keshla FK II 4-2 Standard Sumgayit II
F 16/10 Zaqatala FK 4-1 PFC Neftchi II
F 16/10 Dolgiye Prudy 2-1 Rodina Moskva12
F 16/10 Zvezda Sint Petersbu 2-3 FK Kolomna4
F 16/10 Dinamo Moscow B12 4-1 Dnepr Smolensk2
F 16/10 Trenkwalder Admira W2 1-1 Kapfenberg3
F 16/10 FK Pirmasens3 1-4 TSV Steinbach2
F 16/10 WSG Wattens1 0-1 FAC Team Fur Wien1
F 16/10 Lafnitz1 2-4 SG Austria Klagenfur1
F 16/10 Wiener SC2 1-3 Austria Wien1
F 16/10 SV Horn2 0-3 ASK Elektra1
S 16/10 Allerheiligen 0-0 SKU Amstetten
F 16/10 Olympia FC Warriors 2-0 Ulverstone (wï
F 16/10 Adelaide City FC12 1-0 Adelaide Blue Eagles4
F 16/10 Metrostars SC2 3-1 Cumberland United FC1
F 16/10 Adelaide Comets FC4 2-0 Adelaide Olympic4
F 16/10 Campbelltown City SC3 2-1 Adelaide Raiders SC3
F 16/10 Adelaide United FC (2 2-0 Croydon Kings2
F 16/10 Sunshine Coast Wande1 1-1 Brisbane Strikers3
F 16/10 Kahibah FC2 3-4 Cooks Hill United
F 16/10 SK Treibach1 4-1 St Michael Bleiburg13
F 16/10 Wallern1 4-0 Donau Linz2
F 16/10 Union Edelweiss13 4-4 SV Bad Ischl3
F 16/10 FC Deutschkreutz2 5-4 SV Gussing2
F 16/10 Kottingbrunn3 1-3 Ardagger5
F 16/10 Parndorf1 6-2 SV Leithaprodersdorf
F 16/10 Union Weisskirchen3 2-0 SV Friedburg Pondorf3
S 16/10 ASV Siegendorf 0-0 UFC Markt Allhau
S 16/10 SC Mannsworth 0-0 SV Schwechat
S 16/10 Usv Mettersdorf 0-0 ASK Voitsberg
S 16/10 SV Pischelsdorf 0-0 FSC Eggendorf Hartbe
S 16/10 KAC 1909 0-0 SAK Klagenfurt
F 16/10 SC Schwaz1 3-3 SV Telfs
F 16/10 Centenary Stormers R 1-1 Albany Creek Reserve1
F 16/10 Centenary Stormers4 1-2 Albany Creek2
F 16/10 Southside Eagles U202 1-1 Souths United U202
F 16/10 Belmont Swansea Unit1 2-2 South Cardiff FC Res2
F 16/10 Robina City Reserves2 5-3 Coomera Reserves3
F 16/10 Dundalk2 0-0 Bohemians1
S 16/10 Shamrock Rovers 0-0 Derry City
F 16/10 Brescia3 3-1 Lecce1