Livescore.az

Təqvim

<< | Oct 10 | Oct 11 | Oct 12 | Oct 13 | Oct 14 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 12/10/19 Pro Vercelli 0-0 JuventusU23
F 12/10/19 Georgia1 0-0 Ireland1
F 12/10/19 Denmark2 1-0 Switzerland3
F 12/10/19 Faroe Islands4 0-3 Romania3
F 12/10/19 Bosnia-Herzegovina2 4-1 Finland3
F 12/10/19 Norway1 1-1 Spain5
F 12/10/19 Malta3 0-4 Sweden1
F 12/10/19 Liechtenstein2 1-1 Armenia3
F 12/10/19 Italy 2-0 Greece3
F 12/10/19 Padova4 1-2 Ravenna4
F 12/10/19 Poole Town 0-0 Beaconsfield SYCOB
F 12/10/19 Gosport Borough 2-1 Chesham United
F 12/10/19 Harrow Borough 1-2 Truro City
F 12/10/19 Hartley Wintney 1-0 Walton Casuals
F 12/10/19 Hendon 0-3 Salisbury FC
F 12/10/19 Merthyr Town2 2-0 Blackfield Langley1
F 12/10/19 Swindon Supermarine1 3-2 Farnborough Town3
F 12/10/19 Taunton Town 2-1 Hayes Yeading Unite
F 12/10/19 Weston Super Mare 6-0 Dorchester Town
F 12/10/19 Wimborne Town2 0-3 Tiverton Town2
F 12/10/19 Yate Town 1-0 Metropolitan Police
F 12/10/19 Bristol Rovers1 1-0 Milton Keynes Dons2
F 12/10/19 Portsmouth1 0-0 Gillingham5
F 12/10/19 Blackpool4 1-2 Rotherham United6
F 12/10/19 Southend United3 1-5 AFC Wimbledon3
F 12/10/19 Peterborough United13 2-0 Lincoln City3
F 12/10/19 Rochdale 2-1 Accrington Stanley2
F 12/10/19 Oxford United1 3-0 Doncaster Rovers2
S 12/10/19 Burton Albion 0-0 Bolton Wanderers
S 12/10/19 Ipswich Town 0-0 Wycombe Wanderers
S 12/10/19 Shrewsbury Town 0-0 Bury
S 12/10/19 Sunderland A.F.C 0-0 Fleetwood Town
F 12/10/19 AFC Telford United1 1-1 York City2
F 12/10/19 Bradford Park Avenue4 3-2 Hereford United2
F 12/10/19 Curzon Ashton FC2 0-1 Blyth Spartans
F 12/10/19 Darlington 2-1 Boston United3
F 12/10/19 Gateshead5 1-0 Gloucester City2
F 12/10/19 Guiseley2 1-1 Altrincham1
F 12/10/19 Kettering Town1 0-2 Spennymoor Town1
F 12/10/19 Kidderminster Harrie 2-0 Farsley Celtic2
F 12/10/19 Kings Lynn12 2-2 Chester FC2
F 12/10/19 Leamington3 0-1 Alfreton Town5
F 12/10/19 Southport FC1 1-0 Brackley Town
F 12/10/19 Brescia 0-0 Vojvodina Novi Sad
F 12/10/19 Ferroviario Maputo 0-0 UD Songo
F 12/10/19 Steaua Bucuresti 1-2 CS Voluntari
F 12/10/19 Varda SE 0-1 Nyiregyhaza
F 12/10/19 Vasas1 1-2 Fehervar Videoton2
F 12/10/19 Gyirmot SE 2-0 SKF Sered
F 12/10/19 Bologna 2-2 NK Olimpija Ljubljan
F 12/10/19 Rakow Czestochowa2 2-0 Zaglebie Sosnowiec1
F 12/10/19 Radnik Surdulica(N)1 1-1 FK Napredak Krusevac
F 12/10/19 Mladost Lucani 3-2 Radnicki Nis
F 12/10/19 Dinamo Minsk Reserve1 1-2 FK Gorodeya
F 12/10/19 Istra 1961 Pula 3-1 NK Orijent Rijeka
F 12/10/19 Wisla Plock1 2-0 LKS Lodz
F 12/10/19 Botev Galabovo2 0-2 Arda
F 12/10/19 FK Vitebsk 2-2 Naftan Novopolock
F 12/10/19 Marialvas U17 1-3 Sp Espinho U17
F 12/10/19 Botev Plovdiv 3-1 Tsarsko Selo
F 12/10/19 Gaziantepspor 3-2 Adanaspor2
F 12/10/19 Vitosha Bistritsa2 2-1 CSKA Sofia12
F 12/10/19 FC Aragats1 2-1 Impuls Dilijan
F 12/10/19 Zorya 3-1 FC Mariupol
F 12/10/19 FC Aragats1 2-1 FK Dilijan
F 12/10/19 Pirin 2002 Razlog 1-2 Levski Sofia
F 12/10/19 Lokomotiv Sofia2 4-0 Botev Vratsa2
F 12/10/19 TSV Hartberg1 2-2 SG Austria Klagenfur
F 12/10/19 Istanbul Buyuksehir 1-0 Yeni Malatyaspor
F 12/10/19 Udinese 1-1 Venezia
F 12/10/19 Denizlispor1 3-1 Altinordu
F 12/10/19 Goztepe 3-2 Menemen Belediye Spo
F 12/10/19 Lokomotiv Plovdiv1 1-0 FC Hebar Pazardzhik3
F 12/10/19 NK Aluminij 1-2 HNK Gorica
F 12/10/19 Omonia Nicosia FC 2-0 Xylotympou
F 12/10/19 Konyaspor 1-0 Eskisehirspor
F 12/10/19 FC Karpaty Lviv1 1-1 Kauno Zalgiris2
F 12/10/19 Pirin Blagoevgrad1 1-3 CSKA Sofia4
F 12/10/19 HNK Sibenik 1-2 NK Lokomotiva Zagreb
F 12/10/19 Kaizer Chiefs 4-2 Mamelodi Sundowns
F 12/10/19 Antalyaspor 2-1 Desna Chernihiv
F 12/10/19 France U2011 1-0 Sweden U202
F 12/10/19 ACD Virtus Entella1 5-0 Chiasso21
F 12/10/19 Martigues5 1-2 Marseille1
F 12/10/19 CHAMALIERES 0-2 Le Puy Foot 43 Auver
F 12/10/19 Rijeka 1-1 HSK Zrinjski Mostar
F 12/10/19 Destroyers U23 0-1 Blooming U232
F 12/10/19 New York universe B 4 1-2 Detroit City2
F 12/10/19 Stumptown Athletic F1 2-2 Chattanooga1
F 12/10/19 Milwaukee Torrent3 2-1 Michigan Stars4
F 12/10/19 Chivas Guadalajara 1-0 Club Leon
F 12/10/19 Thailand U193 0-1 Uzbekistan U1912
F 12/10/19 Blansko2 1-0 Frydek-Mistek13
F 12/10/19 Pardubice B3 3-1 Slovan Velvary1
F 12/10/19 FK Zbuzany 19531 3-3 Bohemians1905 B
F 12/10/19 Loko Vltavin 3-0 Karlovy Vary Dvory
F 12/10/19 Korea Republic U192 2-1 Vietnam U19
F 12/10/19 North Macedonia U191 2-1 Cyprus U192
F 12/10/19 SC Daburiyya Osama3 2-4 Maccabi Tzur Shalom2
F 12/10/19 Estonia U191 0-3 Russia U192
F 12/10/19 Belgium U19 2-4 England U19
F 12/10/19 Colombia1 0-0 Chile4
F 12/10/19 Tunisia1 0-0 Cameroon1
F 12/10/19 CA Brown Adrogue2 1-1 Sarmiento Junin2
F 12/10/19 Mexico U223 2-2 Argentina U2312
F 12/10/19 Khimki1 4-0 Mordovya Saransk4
F 12/10/19 FK Krasnodar II3 2-2 SKA Khabarovsk4
F 12/10/19 Avangard11 0-1 Chertanovo Moscow13
F 12/10/19 Neftekhimik Nizhneka2 1-0 Fakel4
F 12/10/19 Rotor Volgograd3 2-1 FK Nizhny Novgorod6
F 12/10/19 Shinnik Yaroslavl2 2-3 FK Chayka K-SR2
F 12/10/19 Spartak Moscow II3 2-3 Torpedo moskva3
F 12/10/19 Tekstilshchik Ivanov15 4-3 Luch Energiya5
F 12/10/19 Tom Tomsk4 0-1 Baltika Kaliningrad6
F 12/10/19 Yenisey Krasnoyarsk2 1-2 Torpedo Armavir13
F 12/10/19 FC Oss3 2-2 SC Telstar1
F 12/10/19 Roda JC1 4-0 Helmond Sport3
F 12/10/19 Gainsborough Trinity 0-2 Atherton Collieries2
F 12/10/19 Grantham Town 2-2 Hyde F.C.
F 12/10/19 Lancaster City 3-0 Ashton United
F 12/10/19 Matlock Town1 3-1 Mickleover Sports4
F 12/10/19 Morpeth Town11 1-1 Basford Utd1
F 12/10/19 Nantwich Town2 0-1 Radcliffe Borough1
F 12/10/19 Scarborough1 1-1 Stafford Rangers5
F 12/10/19 Stalybridge Celtic2 3-2 Bamber Bridge3
F 12/10/19 FC United of Manches1 7-0 Buxton FC2
F 12/10/19 Whitby Town 0-1 Warrington Town AFC
F 12/10/19 Witton Albion4 3-1 South Shields3
F 12/10/19 Bishops Stortford 2-0 Horsham
F 12/10/19 Bognor Regis Town3 0-4 Potters Bar Town
F 12/10/19 Brightlingsea Regent1 1-1 Wingate Finchley1
F 12/10/19 Carshalton Athletic 2-2 Kingstonian
F 12/10/19 Cheshunt 1-2 Worthing
F 12/10/19 Corinthian Casuals 0-1 Folkestone
F 12/10/19 Cray Wanderers 3-5 Enfield Town
F 12/10/19 East Thurrock United 1-0 Lewes
F 12/10/19 Haringey Borough 1-0 Margate
F 12/10/19 Hornchurch 2-1 Bowers Pitsea
F 12/10/19 Merstham 1-4 Leatherhead
F 12/10/19 Morecambe 1-2 Bradford City
F 12/10/19 Carlisle United 2-4 Crewe Alexandra1
F 12/10/19 Stevenage Borough1 2-1 Grimsby Town
F 12/10/19 Leyton Orient12 3-1 Walsall2
F 12/10/19 Mansfield Town2 6-1 Oldham Athletic22
F 12/10/19 Macclesfield Town2 2-1 Port Vale
F 12/10/19 Swindon Town4 1-1 Plymouth Argyle3
F 12/10/19 Salford City1 1-0 Cambridge United
F 12/10/19 Scunthorpe United2 3-0 Northampton Town1
F 12/10/19 Exeter City3 1-0 Forest Green Rovers3
F 12/10/19 Crawley Town2 2-1 Colchester United1
S 12/10/19 Cheltenham Town 0-0 Newport County
S 12/10/19 Bury - Aston Villa U21
F 12/10/19 Bath City1 1-1 Maidstone United3
F 12/10/19 Chelmsford City1 1-3 Wealdstone FC6
F 12/10/19 Concord Rangers2 0-1 Chippenham Town
F 12/10/19 Dorking2 1-0 Hungerford Town
F 12/10/19 Dulwich Hamlet 2-2 Weymouth
F 12/10/19 Havant Waterloovil2 1-2 Hemel Hempstead Town
F 12/10/19 Oxford City3 0-1 Dartford
F 12/10/19 Slough Town2 3-1 Billericay Town1
F 12/10/19 St Albans City2 1-3 Eastbourne Borough
F 12/10/19 Tonbridge Angels3 5-1 Braintree Town1
F 12/10/19 Welling United1 0-1 Hampton Richmond Bor3
F 12/10/19 Goias2 1-0 Centro Sportivo Alag3
F 12/10/19 Fluminense RJ 2-0 Bahia BA1
F 12/10/19 Palmeiras2 2-0 Botafogo RJ2
F 12/10/19 Aldershot Town 0-3 Hartlepool United1
F 12/10/19 Barnet1 2-2 Woking4
F 12/10/19 Eastleigh1 1-0 Chorley FC1
F 12/10/19 Ebbsfleet United 1-2 Maidenhead United2
F 12/10/19 Halifax Town3 0-2 Boreham Wood3
F 12/10/19 Notts County2 2-0 Torquay United2
F 12/10/19 Solihull Moors1 2-1 Bromley2
F 12/10/19 Yeovil Town2 1-2 Harrogate Town
S 12/10/19 AFC Fylde 0-0 Sutton United
S 12/10/19 Barrow 0-0 Dover Athletic
S 12/10/19 Stockport County 0-0 Dagenham Redbridge
F 12/10/19 Scotland U193 2-0 Andorra U1914
F 12/10/19 Germany U19 9-2 Belarus U19
F 12/10/19 Georgia U192 3-1 Kazakhstan U194
F 12/10/19 Torns IF2 0-0 FC Trollhattan3
F 12/10/19 Norway U19 8-1 San Marino Calcio U11
F 12/10/19 Assyriska Turab IK J2 2-2 Landskrona BoIS2
F 12/10/19 Eskilsminne IF3 2-0 Skovde AIK1
F 12/10/19 Czech Republic U191 4-0 Azerbaijan U192
F 12/10/19 Hungary U194 0-2 Croatia U191
F 12/10/19 Black Rhinos FC1 0-0 Chicken Inn1
F 12/10/19 FC Platinum 3-1 Yadah FC
F 12/10/19 Harare City1 3-2 Mushowani Stars
F 12/10/19 Highlanders 2-0 Telone FC
F 12/10/19 Manica Diamond 1-0 ZPC Kariba
F 12/10/19 Ngezi Platinum 0-0 Dynamos FC1
F 12/10/19 Lumwana Radiants 0-1 Green Eagles2
F 12/10/19 Forest Rangers2 2-1 Nakambala Leopards11
F 12/10/19 The New Saints1 6-2 Airbus UK Broughton5
F 12/10/19 Bala Town1 2-1 Carmarthen2
F 12/10/19 Aberystwyth Town2 2-2 UWIC Inter Cardiff2
S 12/10/19 Barry Town AFC 0-0 Pen-y-Bont FC
F 12/10/19 Briton Ferry Athleti 0-0 Undy Athletic
F 12/10/19 Pontypridd - Cwmamman United
F 12/10/19 Corwen 0-2 Colwyn Bay
F 12/10/19 Gresford 1-3 Rhyl FC
F 12/10/19 Guilsfield 4-2 Conwy Utd
F 12/10/19 Llanfair United 1-3 Porthmadog
F 12/10/19 Llanrhaeadr 2-3 Flint Town
F 12/10/19 Penrhyncoch 2-1 Buckley Town
F 12/10/19 Prestatyn Town FC 2-0 Llangefni town
F 12/10/19 Ruthin Town FC 1-1 Bangor City FC
F 12/10/19 Cambrian Clydach 0-2 STM Sports
F 12/10/19 Caerau Ely 2-2 Llantwit Major
F 12/10/19 Haverfordwest County 7-1 Taffs Well
F 12/10/19 Afan Lido 1-1 Cwmbran Celtic
F 12/10/19 Guinea2 0-0 Cape Verde4
F 12/10/19 T T Hanoi U212 3-2 TP Ho Chi Minh U211
F 12/10/19 Pho Hien U213 4-2 Sanna Khanh Hoa U211
F 12/10/19 CD Lara Reserves2 0-1 Zamora Reserves17
F 12/10/19 Deportivo La Guaira 1 2-2 Estudiantes de Carac1
F 12/10/19 Deportivo Tachira Re 4-0 Llaneros De Guanare 3
F 12/10/19 Metropolitanos FC Re2 3-2 Monagas Reserves4
F 12/10/19 Deportivo Zulia1 2-4 Univ Los Andes
F 12/10/19 Atletico El Vigia 3-1 Titanes FC1
F 12/10/19 CD Hermanos Colmenar 2-0 Urena SC
F 12/10/19 Carabobo FC2 0-2 Caracas FC2
F 12/10/19 Portuguesa FC2 0-0 Zulia FC14
F 12/10/19 LALA FC3 1-1 Trujillanos2
F 12/10/19 Estudiantes Caracas 14 0-6 Estudiantes Merida F1
S 12/10/19 Deportivo Anzoategui 0-0 Mineros de Guayana
S 12/10/19 Pakhtakor Tashkent ( 0-0 Sevinch (w)
F 12/10/19 Zarangari 0-0 Zirabuloq
F 12/10/19 Ottawa Fury1 1-1 Bethlehem Steel2
F 12/10/19 Louisville City FC2 8-3 Swope Park Rangers3
F 12/10/19 Tampa Bay Rowdies2 1-1 Indy Eleven2
F 12/10/19 Memphis 90125 1-2 Charlotte Independen3
F 12/10/19 Nashville1 2-0 North Carolina1
F 12/10/19 Tulsa Roughneck14 2-1 New Mexico United2
F 12/10/19 Saint Louis FC3 0-1 Pittsburgh Riverhoun1
F 12/10/19 Tacoma Defiance2 2-0 Colorado Springs Swi2
F 12/10/19 Fresno FC2 2-2 Los Angeles Galaxy I1
F 12/10/19 Las Vegas Lights1 0-2 Reno 1868 FC
F 12/10/19 Phoenix Rising FC13 1-2 Real Monarchs11
F 12/10/19 Sacramento Republic 3 2-3 Orange County Blues 5
F 12/10/19 North Carolina (w) 3-2 Sky Blue FC (w)
F 12/10/19 Orlando Pride (w)2 2-2 Seattle Reign (w)3
F 12/10/19 San Francisco FC5 1-1 Costa Del Este3
F 12/10/19 Utah Royals (w)1 2-1 Houston Dash (w)3
F 12/10/19 Portland Thorns FC ( 0-0 Washington Spirit (
F 12/10/19 Lansing Ignite FC3 0-1 Greenville Triumph4
F 12/10/19 Almeyda FC 3-0 Greenspoint Gunners 2
F 12/10/19 North Texas3 2-0 Forward Madison FC2
F 12/10/19 FF Premier4 5-0 Tyler FC1
F 12/10/19 Lionside FC 0-5 LA10 FC1
S 12/10/19 Oakland Stompers 0-0 San Leandro Utd
S 12/10/19 CF Cachorros USA 0-0 Ontario Fury FC
F 12/10/19 Villa Espanola 0-0 Deportivo Maldonado
F 12/10/19 Parque del Plata 0-0 Potencia
F 12/10/19 Torque1 1-1 Central Espanol
F 12/10/19 Racing Club Montevid12 3-3 CA Penarol3
F 12/10/19 Boston River2 1-1 Club Atletico Progre4
F 12/10/19 Danubio FC3 1-1 Centro Atletico Feni14
F 12/10/19 Plaza Colonia3 0-2 Nacional Montevideo1
S 12/10/19 Estudiantes de Caser 0-0 Atletico Atlanta
F 12/10/19 Vipers2 3-0 Express FC2
F 12/10/19 URA Kampala1 0-0 Mbarara City1
F 12/10/19 Busoga United23 2-1 Uganda Police FC3
F 12/10/19 Bright Stars1 0-1 Koyetum2
F 12/10/19 Ma Lu 0-0 SC Villa1
F 12/10/19 Wakiso Giants FC1 2-1 Proline FC3
F 12/10/19 FC Mynai2 1-1 Rukh Vynnyky1
F 12/10/19 FK Avanhard Kramator1 1-1 Hirnyk-Sport2
F 12/10/19 Volyn2 3-0 Cherkashchyna-Akadem1
F 12/10/19 Prykarpattya Ivano F1 2-1 Metalurh Zaporizhya14
F 12/10/19 MFK Mikolaiv2 0-2 Ahrobiznes TSK Romny2
F 12/10/19 Chernomorets Odessa3 0-0 Metalist 1925 Kharki4
F 12/10/19 Kremin Kremenchuk23 0-3 FC Inhulets Petrove
F 12/10/19 Belgium U17 3-1 Macedonia U17
F 12/10/19 JIPPO2 8-1 JaPS11
F 12/10/19 Kaarinan Pojat1 3-1 FC Espoo
F 12/10/19 Slovenia U17 2-0 Kosovo U171
F 12/10/19 Moss11 1-1 FK Arendal2
F 12/10/19 Poland U17 11-0 Liechtenstein U17
F 12/10/19 Zivanice3 1-1 Teplice B3
F 12/10/19 Domazlice16 3-2 Sokol Hostoun3
F 12/10/19 Netherlands U17 2-1 Wales U17
F 12/10/19 Lunds BK3 3-1 Oskarshamns AIK3
F 12/10/19 Utsiktens BK2 0-0 Ljungskile3
F 12/10/19 Werder Bremen (Youth 2-1 Hannover 96 Am3
F 12/10/19 Sweden U212 5-0 Iceland U213
F 12/10/19 Al-Hamriyah2 3-0 Emirates Club12
F 12/10/19 Al Bataeh2 2-1 Al Arabi(UAE)1
F 12/10/19 Al Ahli(UAE)4 0-2 Al-Dhafra3
F 12/10/19 Ahli Al-Fujirah3 1-0 Hatta
F 12/10/19 Al-Sharjah1 4-0 Al-Wasl12
F 12/10/19 UD Logrones3 4-0 Arenas Club de Getxo13
F 12/10/19 Police FC II1 3-2 RSSR FC1
F 12/10/19 Bankhai United12 1-3 Watbot FC7
F 12/10/19 Huai Thalaeng United3 1-2 Uttaradit2
S 12/10/19 Muang Loei United 0-0 Kohkwang
F 12/10/19 Grasshopper (w)1 2-3 St Gallen (w)1
F 12/10/19 Asarums IF FK (w) 1-4 Kvarnsvedens IK (w)
F 12/10/19 Borgeby FK (w) 2-6 Mallbackens IF (w)
F 12/10/19 IK Uppsala (w)1 0-2 Umea IK (w)
F 12/10/19 Hammarby (w) 2-1 AIK Solna (w)
F 12/10/19 Sundsvalls DFF (w) 1-5 Brommapojkarna (w)
F 12/10/19 Pitea IF (w)1 1-2 Kopparbergs Goteborg
F 12/10/19 Djurgardens (w)1 3-0 Kungsbacka DFF (w)2
F 12/10/19 Angelholms FF 2-1 Hittarps IK
F 12/10/19 IFK Malmo FK1 4-2 Ullared13
F 12/10/19 BK Olympic1 5-3 IS Halmia1
F 12/10/19 Onsala BK 1-1 Assyriska BK
F 12/10/19 KSF Prespa Birlik2 3-2 FC Rosengard13
F 12/10/19 Qviding FIF1 6-0 Eslovs BK11
F 12/10/19 Vinbergs IF 2-1 Stafsinge IF
F 12/10/19 FC Stockholm Interna 13-0 Sodertalje1
F 12/10/19 Assyriska 5-1 Enskede IK
F 12/10/19 Motala AIF FK 3-0 IFK Aspudden-Tellus
F 12/10/19 Newroz FC1 2-5 AFK Linkoping
F 12/10/19 Varmbols FC 3-1 Assyriska IF i Norrk3
F 12/10/19 Tyreso FF 3-0 Syrianska Botkyrka I
F 12/10/19 Haninge 3-3 Huddinge IF
F 12/10/19 Kvik Halden1 3-1 Byasen Toppfot2
F 12/10/19 SJK Akatemia1 1-1 SC KuFu-98
F 12/10/19 Nykopings BIS13 3-0 IF Sylvia1
F 12/10/19 Rynninge IK2 1-3 Sollentuna United11
F 12/10/19 RoPS 2 5-0 Jakobstads Bollklubb4
F 12/10/19 Karlstad BK1 2-0 Sandvikens IF2
F 12/10/19 Spartak Trnava U191 4-0 MFK Zemplin Michalov2
F 12/10/19 Trencin U194 0-3 FC Nitra U193
F 12/10/19 MSK Zilina U191 4-1 FK Zeleziarne Podbre1
F 12/10/19 SKM Puchov - Slovan Bratislava B
F 12/10/19 Slovan Bratislava B 2-0 SKM Puchov1
F 12/10/19 Partizan Bardejov1 1-3 Tatran LM2
F 12/10/19 MFK Dubnica nad Vaho2 0-1 FK Kosice1
F 12/10/19 MSK Zilina B1 4-2 MFK Skalica1
F 12/10/19 FC Sion U2111 2-0 SC Cham2
F 12/10/19 Bellinzona1 1-3 Basel U212
F 12/10/19 Koniz2 2-1 FC Munsingen5
F 12/10/19 FC Zurich U2112 1-2 FC Rapperswil-Jona3
F 12/10/19 YF Juventus Zurich2 1-1 Breitenrain3
F 12/10/19 Stade Nyonnais2 5-1 Bruhl SG2
F 12/10/19 Yverdon2 2-2 Bavois4
F 12/10/19 FC St.Gallen U21 0-0 USV Eschen Mauren
F 12/10/19 Biel Bienne 3-0 Wohlen
F 12/10/19 FC Balzers 0-1 FC Wettswil Bonstett
F 12/10/19 FC Tuggen 5-1 SV Hongg
F 12/10/19 FC Red Star Zurich 6-2 FC Kosova Zurich
F 12/10/19 FC Dietikon 2-0 FC Linth 04
F 12/10/19 FC Winterthur U21 3-0 FC Gossau
F 12/10/19 Thalwil 0-2 FC Paradiso
F 12/10/19 CD Ariznabarra 0-0 JD Somorrostro
F 12/10/19 Tudelano2 2-2 CA River Ebro2
F 12/10/19 CD Estradense2 0-1 CF Alondras1
F 12/10/19 CD Plus Ultra3 0-0 Aguilas CF13
F 12/10/19 Silva SD13 0-1 Deportivo Ourense14
F 12/10/19 CD Villegas5 0-3 Comillas2
F 12/10/19 UD Ibarra2 2-2 Lanzarote2
F 12/10/19 CD Vera15 3-2 CD Mensajero
F 12/10/19 UD Tamaraceite4 3-1 Marino3
F 12/10/19 Santa Catalina Atlet3 0-0 CD Binissalem2
F 12/10/19 Llosetense4 1-1 Ibiza Islas Pitiusas4
F 12/10/19 Tolosa3 0-3 Portugalete2
F 12/10/19 Cultural de Durango5 0-0 Santutxu FC4
F 12/10/19 CD Bezana6 4-1 Solares2
F 12/10/19 Acero2 3-0 UF Beniganim3
F 12/10/19 Novelda CF 0-2 CD Alcoyano3
F 12/10/19 UD Collerense4 3-2 San Rafael4
F 12/10/19 UD Alcudia 1-0 CF Soller
F 12/10/19 UD Poblense 2-0 CE Felanitx
F 12/10/19 Atletico Astorga13 2-0 Beroil Bupolsa13
F 12/10/19 SD Laredo3 2-0 UC Cartes2
F 12/10/19 SD Balmaseda FC3 2-0 Real Sociedad C1
F 12/10/19 Villarreal C3 0-0 Elche CF Ilicitano1
F 12/10/19 Polvorin3 2-4 CD Barco6
F 12/10/19 CD Ardoi Draw2 2-0 CD Cortes1
F 12/10/19 Team Wiener Linien 0-0 Wiener Viktoria2
F 12/10/19 FC Zirl11 0-6 FC Kitzbuhel1
F 12/10/19 Torrelodones (W)1 4-1 DNS De Belen (w)
F 12/10/19 Deportivo La Coruna 1 3-0 Rayo Vallecano (w)1
F 12/10/19 Levante UD (w) 0-1 Atletico de Madrid 2
F 12/10/19 Stadium Casablanca U2 2-1 Atletico Villacarlos1
F 12/10/19 CD Alaves U191 0-0 CD Pamplona U192
F 12/10/19 Pena Barcelonista U11 0-3 Sevilla U192
F 12/10/19 Acodetti CF U191 2-2 SD San Jose U195
F 12/10/19 CD Maspalomas U192 1-2 Tenerife U1912
F 12/10/19 Torre Levante U192 1-5 Villarreal U19
F 12/10/19 CD Marino U19 3-1 RC Victoria U1926
F 12/10/19 CF Damm U191 3-0 Lleida Esportiu U192
F 12/10/19 Real Murcia U191 1-0 UD Alzira U194
F 12/10/19 UD San Fernando U1911 0-1 CF Laguna U196
S 12/10/19 CF Rayo Majadahonda 0-0 Real Madrid U19
S 12/10/19 Getafe U19 0-0 Leganes U19
F 12/10/19 CD Burela FS Pescado 1-4 Vaidepenas Futsal
F 12/10/19 Peinsa F.S. Cartagen1 2-2 Paruro five foot
F 12/10/19 Catgas Energia Futsa 3-6 Inter Movistar Futsa
F 12/10/19 Jaen Paraiso Interio 2-0 DKV Seguros Zaragoza
F 12/10/19 Xota Navarra Futsal 4-1 Levante Futsal
F 12/10/19 Palma Futsal 2-1 Peniscola Futsal
F 12/10/19 Granada CF B4 1-0 Atletico Sanluqueno13
F 12/10/19 Sevilla Atletico13 1-1 CF Talavera de la Re4
F 12/10/19 Prevalje1 4-0 NK Farmtech Verzej1
F 12/10/19 ND Gorica3 2-1 Radomlje1
F 12/10/19 Dalstorps IF 3-0 Hassleholms IF
F 12/10/19 Osterlen FF 2-4 Karlskrona AIF
F 12/10/19 FK Almeboda/Linneryd2 2-2 Asarums IF FK2
F 12/10/19 Rappe GOIF1 1-0 Nassjo FF1
F 12/10/19 IFK Hassleholm 3-0 Raslatt SK1
F 12/10/19 Nosaby IF 1-1 IFO Bromolla IF
F 12/10/19 Roltek Dob 1-2 NK Bilje
F 12/10/19 Koroska Dravograd4 0-2 NK Fuzinar12
F 12/10/19 FC Koper 3-0 NK Rogaska
F 12/10/19 NK Nafta5 2-2 Brda11
F 12/10/19 Krka 0-0 NK Brezice
F 12/10/19 SV Stripfing Weiden2 2-1 Traiskirchen13
F 12/10/19 SVG Reichenau 3-1 SV Telfs1
F 12/10/19 Fort William 0-0 Lossiemouth
F 12/10/19 Brora Rangers 0-1 Fraserburgh
F 12/10/19 Buckie Thistle FC 2-1 Nairn County
F 12/10/19 Clachnacuddin 0-0 Huntly2
F 12/10/19 Deveronvale 3-2 Strathspey Thistle
F 12/10/19 Inverurie Loco Works 4-0 Keith
F 12/10/19 Rothes 3-1 Wick Academy
F 12/10/19 Turriff United 1-4 Forres Mechanics
F 12/10/19 GSP Polet3 3-2 IMT Novi Belgrade
F 12/10/19 Pozarevac (w) 1-10 Vojvodina (w)
F 12/10/19 ZFK Masinac (w)1 1-0 ZFK Sloga (w)1
F 12/10/19 Semendrija 19242 2-1 Kabel Novi Sad
F 12/10/19 Dinamo Vranje2 2-1 Radnicki Pirot3
F 12/10/19 FK Backa Backa Palan5 1-0 Zemun3
F 12/10/19 Radnicki 1923 Kraguj3 0-1 Novi Pazar2
F 12/10/19 Metalac Gornji Milan2 0-0 Graficar2
F 12/10/19 FK Sindelic Nis2 3-2 FK Buducnost Dobanov2
F 12/10/19 Zlatibor Cajetina3 1-0 FK Bezanija15
F 12/10/19 FK Zarkovo3 1-1 FK Trajal Krusevac1
F 12/10/19 Airdrie United2 0-2 Elgin City
F 12/10/19 Inverness 3-0 Alloa Athletic
F 12/10/19 Raith Rovers2 3-1 Glenavon Lurgan5
F 12/10/19 Wrexham 4-1 Saint Mirren U21
F 12/10/19 Arbroath1 0-2 Clyde1
F 12/10/19 Partick Thistle 2-0 Connahs Quay Nomads
F 12/10/19 Santos FC (SA) (W) 0-0 Spurs WFC (W)
F 12/10/19 Bidvest Wits Reserve2 2-0 Baroka FC Reserves3
F 12/10/19 Polokwane City Reser2 2-1 Maritzburg United Re1
F 12/10/19 Highlands Park Reser 1-0 Black Leopards Reser
S 12/10/19 Chippa United Reserv 0-0 Golden Arrows Reserv
F 12/10/19 APR FC1 3-0 Etincelles1
F 12/10/19 Espoir FC2 1-2 Rayon Sports FC2
F 12/10/19 Marines FC4 1-1 Garhwal Heroes FC3
F 12/10/19 Muhanga3 0-0 Gasogi Utd2
F 12/10/19 Zvezda 2005 (w) 0-0 CSKA Moscow (W)
F 12/10/19 Lokomotiv Moscow (w) 0-1 FK Ryazan (w)
F 12/10/19 MFK Sinara Ekaterinb 3-3 TTG-Ugra Yugorsk Fut
F 12/10/19 Novali Futsal 5-3 Dynamo Samarra Futsa1
F 12/10/19 SV Ried B2 4-0 Vocklamarkt11
F 12/10/19 ATSV Stadl Paura1 1-0 FC Wels
F 12/10/19 SV Hall 2-1 Worgl Obi SV1
F 12/10/19 FK Kaluga2 1-1 Sokol3
F 12/10/19 FK Kolomna4 3-2 FK Leningradets2
F 12/10/19 Veles1 3-1 Dolgiye Prudy23
F 12/10/19 Zenit-2 St.Petersbur11 3-0 Znamya Truda2
F 12/10/19 Zvezda Sint Petersbu11 1-4 FC Murom1
F 12/10/19 Stavropolye-20092 0-0 Mashuk-KMV3
F 12/10/19 Spartak Vladikavkaz2 1-2 Krasnodar III4
F 12/10/19 Druzhba Maykop 4-2 Chernomorets Novoros
F 12/10/19 Urozhay Krasnodar6 1-4 Alania Vladikavkaz2
F 12/10/19 FK Biolog4 2-0 Spartak Nalchik13
F 12/10/19 SKA Rostov4 1-1 Legion Dynamo3
F 12/10/19 Dinamo Briansk1 2-1 Zorkyi Krasnogorsk3
F 12/10/19 Metallurg Lipetsk 2-1 Rotor Volgograd B2
F 12/10/19 FK Ryazan2 2-2 Kvant Obninsk1
F 12/10/19 FC Pskov 747 2-3 Torpedo Vladimir
F 12/10/19 Rodina Moskva3 2-2 Olimp Khimki2
F 12/10/19 Salyut-Energia Belgo1 3-0 FC Ararat Moscow2
F 12/10/19 Luki Energiya 1-2 Kazanka Moscow
F 12/10/19 Inter Cherkessk3 0-3 Volgar Astrakhan2
F 12/10/19 Saturn Moscow1 2-2 FK Khimik Novomoskov2
F 12/10/19 ACS Tractorul Cetate5 3-0 ACS Olimpic Cetate R22
F 12/10/19 Becicherecu Mic2 3-0 CS Gilortul Targu Ca2
F 12/10/19 SCM Argesul Pitesti 0-0 Scolar Resita
F 12/10/19 Dunarea Calarasi 0-0 Rapid Bucuresti
F 12/10/19 Gloria Buzau 0-0 FC Timisoara
F 12/10/19 FC UT Arad 0-0 Concordia Chiajna
F 12/10/19 Luceafarul Oradea4 2-1 Farul Constanta3
F 12/10/19 Metaloglobus3 1-0 Voin Tate Numa Glenn2
F 12/10/19 FK Csikszereda Mierc2 2-2 Pandurii Targu-Jiu15
F 12/10/19 Petrolul Ploiesti1 3-0 Juventus Bucuresti4
F 12/10/19 Ripensia Timisoara12 0-5 CS Mioveni2
F 12/10/19 Sportul Snagov2 1-1 Universitaea Cluj2
F 12/10/19 Becicherecu Mic (w) 10-0 Luceafarul Filiasi W
F 12/10/19 Heniu Prundu Bargaul 8-1 Fairplay Bucuresti (
S 12/10/19 CN Nicu Gane (W) 0-0 Vasas Odorhei 2 (w)
F 12/10/19 Al Khor SC1 1-1 Al-Arabi SC2
F 12/10/19 Feirense U17 0-2 Tondela U17
F 12/10/19 Al-Sailiya(N)1 0-4 Qatar SC2
F 12/10/19 Al Duhail(N)1 2-2 Al-Garrafa
F 12/10/19 Union Comercio Reser2 4-2 Alianza Universidad 3
F 12/10/19 Universidad San Mart4 0-1 Alianza Lima Reserve13
F 12/10/19 Ayacucho FC Reserves2 3-0 Deportivo Municipal 2
F 12/10/19 Carlos Manucci Reser3 0-2 Sport Huancayo Reser2
F 12/10/19 Universitario de Dep2 0-1 Sporting Cristal Res1
F 12/10/19 Belgrano4 2-2 Ferrol Carril Oeste4
F 12/10/19 Plaza Amador Reserve2 3-2 Alianza FC Panama Re2
F 12/10/19 Tauro Reserves3 0-0 Sporting San Migueli
S 12/10/19 Glenavon Lurgan 0-0 Institute FC
F 12/10/19 Academica Coimbra U1 2-0 Sintrense U17
F 12/10/19 Peniche U17 0-3 Sporting Lisbon Sad
F 12/10/19 Agueda3 1-1 Sertanense FC14
F 12/10/19 GD Chaves3 2-0 Estoril5
F 12/10/19 Leixoes3 1-0 Casa Pia AC4
F 12/10/19 GKS Katowice (w) 2-1 AZS Wroclaw (w)1
F 12/10/19 Czarni Sosnowiec (w) 0-2 KKPK Medyk Konin (w)5
F 12/10/19 Nowy Hutnik Youth 0-4 Zaglebie Lubin (Yout
F 12/10/19 Jagiellonia Bialysto 1-1 Pogon Szczecin(Youth
F 12/10/19 Arka Gdynia (Youth) 2-1 SMS Lodz Youth
F 12/10/19 Zha Buse U19 2-0 Cracovia Krakow (You
F 12/10/19 Lech Poznan (Youth) 1-1 Legia Warszawa (Yout
F 12/10/19 Lechia Gdansk (Youth 0-2 Korona Kielce (Youth
F 12/10/19 Slask Wroclaw U21 5-1 Escola Varsovia Wars
F 12/10/19 Wisla Krakow (Youth) 1-2 Gornik Zabrze (Youth
F 12/10/19 Y Ilves (W)1 5-1 ONS (w)
F 12/10/19 Stal Stalowa Wola - Gornik Polkowice
F 12/10/19 Jutrzenka Giebultow12 0-0 Podhale Nowy2
F 12/10/19 Zaglebie Lubin B2 4-0 Gwarek Tarnowskie Go2
F 12/10/19 Hutnik Krakow12 2-0 Hetman Zamosc3
F 12/10/19 Dolni Benesov3 3-4 Sigma Olomouc B1
F 12/10/19 Vrchovina1 2-0 Slovacko II4
F 12/10/19 Vyskov3 2-2 Odra Petrkovice2
F 12/10/19 Gornik Polkowice 3-0 Stal Stalowa Wola4
F 12/10/19 Polonia Warszawa2 0-1 Swit Nowy Dwor Mazow
F 12/10/19 Bytovia Bytow6 3-2 Stal Rzeszow1
F 12/10/19 GKS Katowice1 2-0 Elana Torun2
F 12/10/19 Gryf Wejherowo1 1-2 KS Legionovia Legion3
F 12/10/19 Resovia Rzeszow 3-2 Lech II Poznan
F 12/10/19 Widzew lodz1 7-3 Pogon Siedlce3
S 12/10/19 Unia Janikowo 0-0 KP Starogard Gdanski
S 12/10/19 Huragan Morag 0-0 MLKS Znicz Biala Pis
S 12/10/19 Znicz Pruszkow 0-0 Garbarnia Krakow
F 12/10/19 Radomiak Radom3 1-3 Podbeskidzie Bielsko1
F 12/10/19 WSC Hertha Wels3 5-2 Sturm Graz (Youth)3
F 12/10/19 GKS Jastrzebie4 1-0 Wigry Suwalki3
F 12/10/19 Chrobry Glogow 3-0 Zaglebie Sosnowiec11
F 12/10/19 GKS Belchatow2 1-0 Olimpia Grudziadz3
F 12/10/19 GKS Tychy1 4-1 Miedz Legnica1
F 12/10/19 Kaya FC3 3-1 Stallion Laguna FC1
F 12/10/19 Ceres FC2 3-1 Green Archers United13
F 12/10/19 Union Huaral4 1-0 Club Deportivo Sport3
F 12/10/19 Deportivo Union Come3 1-0 Alianza Universidad11
F 12/10/19 Carlos Manucci12 3-3 Sport Huancayo1
F 12/10/19 Universitario De Dep4 0-0 Sporting Cristal5
F 12/10/19 Guay Leena 2-0 12 de Octubre
F 12/10/19 Sportivo Trinidense1 0-2 Resistencia SC
F 12/10/19 Atyra FC 2-1 Sportivo Iteno
F 12/10/19 Sol de America1 1-0 River Plate (PAR)3
F 12/10/19 General Diaz3 0-1 Deportivo Santani2
S 12/10/19 Canterbury United U2 0-0 Tasman United U20
F 12/10/19 Auckland FF (w) 0-1 Canterbury United (w
F 12/10/19 SK Rakovnik4 0-4 SK Motorlet Praha2
F 12/10/19 HIK Hellerup2 2-0 FA 20002
F 12/10/19 Trondheims Orn (w)1 4-0 Kolbotn (w)1
F 12/10/19 BK Frem5 1-0 Hillerod Fodbold3
F 12/10/19 Klepp (w)1 5-0 Stabaek (w)
F 12/10/19 LSK Kvinner (w) 2-1 Avaldsnes (w)1
F 12/10/19 B93 Copenhagen1 2-1 B 73 Slagelse3
F 12/10/19 Bronshoj 0-0 Holbaek12
F 12/10/19 Sandviken (w) 2-0 Fart (w)
F 12/10/19 Valerenga (w) 1-1 Roa (w)
F 12/10/19 Lokomotiv Oslo12 2-1 Drobak-Frogn IL
F 12/10/19 Brodd2 4-0 Pors Grenland4
F 12/10/19 Storms BK2 2-2 Vardeneset
F 12/10/19 Stord IL 1-1 Os Turn Fotball
F 12/10/19 Lorenskog 3-1 Sunndal
F 12/10/19 Halsen 2-0 Frigg
F 12/10/19 Ready1 0-2 Ullern FC
F 12/10/19 Brumunddal1 9-0 Steinkjer FK13
F 12/10/19 Ray Heim B team4 1-3 Tiller1
F 12/10/19 Fjora2 3-1 Fana2
F 12/10/19 Fyllingsdalen 1-1 Djerv 1919
F 12/10/19 Start Kristiansand B 2-2 Madla IL1
F 12/10/19 Viking B 5-0 Donn
F 12/10/19 Orn-Horten2 2-2 Grei2
F 12/10/19 Staal Jorpeland 1-3 Flekkeroy
F 12/10/19 Bergen Nord 8-0 Valdres FK
F 12/10/19 Nybergsund IL Trysil 0-1 Strindheim IL
F 12/10/19 Orkla3 3-0 Verdal13
F 12/10/19 Follo1 0-0 Valerenga B
F 12/10/19 Melhus1 2-2 Raufoss IL B2
F 12/10/19 Skjervoy 2-0 Lillestrom B
F 12/10/19 Floro 1-0 Asane Fotball
F 12/10/19 Grorud5 1-2 Asker12
F 12/10/19 Kjelsas 3-0 Oppsal
F 12/10/19 Boldklubben AF 1893 5-2 HB Koge Womans
F 12/10/19 Aasane (w)11 1-2 Honefoss (w)1
F 12/10/19 Ballymena United 1-1 Crusaders
F 12/10/19 Cliftonville1 1-0 Larne FC
F 12/10/19 Coleraine2 3-0 Warrenpoint Town1
F 12/10/19 Dungannon Swifts 1-4 Linfield FC
F 12/10/19 Glentoran FC 3-1 Carrick Rangers4
F 12/10/19 Ballyclare Comrades 2-0 Ballinamallard Unite
F 12/10/19 Dergview FC 1-2 Loughgall FC
F 12/10/19 HW Welders 2-1 Portadown
F 12/10/19 Knockbreda 1-1 PSNI
F 12/10/19 Newry City 5-1 Ards FC
F 12/10/19 Queens University 5-2 Dundela
F 12/10/19 Masters Security 0-0 Mlatho Mponela FC
F 12/10/19 Blue Eagles3 2-1 EPAC United11
F 12/10/19 Chitipa United2 3-3 Karonga United3
F 12/10/19 Mafco 3-1 Mzuzu University2
F 12/10/19 Baltyk Koszalin 0-0 KS Mieszko Gniezno
F 12/10/19 Foto-Higiena Olawa 0-0 Gornik II Zabrze
F 12/10/19 GKS Pniowek Pawlowic 0-0 Miedz Legnica II
F 12/10/19 KS Polonia Sroda Wlk 0-0 Grom Nowy Staw
F 12/10/19 KS Wasilkow 0-0 Olimpia Zambrow
F 12/10/19 Wisla Pulawy 0-0 Orleta Radzyn Podlas
F 12/10/19 LZS Starowice Dolne 0-0 Stal Brzeg
F 12/10/19 Swit Skolwin 0-0 Gwardia Koszalin
F 12/10/19 Rekord Bielsko-Biala 0-0 Piast Zmigrod
F 12/10/19 RKS Radomsko 0-0 Concordia Elblag
F 12/10/19 Ruch Chorzow 0-0 Ruch Zdzieszowice
F 12/10/19 Siarka Tarnobrzeg 0-0 Motor Lublin
F 12/10/19 Gawin Sleza Wroclaw 0-0 MKS Kluczbork
F 12/10/19 Sokol Kleczew 0-0 Jarota Jarocin
F 12/10/19 Unia Skierniewice 0-0 Sokol Ostroda
F 12/10/19 Ursus Warszawa 0-0 Sokol Aleksandrow Lo
F 12/10/19 Chemik Police 0-0 KP Calisia Kalisz
F 12/10/19 Baltyk Gdynia 0-0 Gornik Konin
F 12/10/19 Res Roma (w) 4-0 Empoli (w)
F 12/10/19 Fiorentina (w)1 2-1 Tavagnacco (w)1
F 12/10/19 Orobica (w) 0-1 Sassuolo (w)
F 12/10/19 Bari (w) 0-0 AGSM Verona (w)
F 12/10/19 Bokelj Kotor1 5-1 FK Drezga
F 12/10/19 Lovcen Cetinje 1-1 Decic Tuzi
F 12/10/19 Otrant 0-0 Mornar
F 12/10/19 FK Ibar Rozaje 2-0 Arsenal Tivat
F 12/10/19 Jedinstvo Bijelo Pol 3-0 Jezero Plav
F 12/10/19 Pobeda Prilep16 2-2 FK Tikves Kavadarci3
F 12/10/19 Belasica Strumica 0-0 Bregalnica Stip
F 12/10/19 Kamenica-Sasa 0-2 Pehchevo
F 12/10/19 FK Kozuv 6-1 PTGL
F 12/10/19 FC Plackovica3 2-1 FK Osogovo2
F 12/10/19 FK Ohrid 2004 1-0 FK Skopje
F 12/10/19 FK Rinija 2-2 Vardar Forino
F 12/10/19 Vlazrimi Kicevo 1-0 FK Drita
F 12/10/19 Korab Debar 2-1 FK Labunishta
F 12/10/19 Pelister Bitola2 2-0 FK Kadino
F 12/10/19 Club America (w)1 0-0 Unam Pumas (w)1
F 12/10/19 Veracruz1 0-1 Toluca3
F 12/10/19 Dorados B2 1-0 CD Cuautla3
F 12/10/19 Universidad Guadalaj3 2-0 Atletico Bahia CF13
F 12/10/19 Cimarrones de Sonora1 1-3 Atletico Reynosa3
F 12/10/19 Tlaxcala FC1 2-0 Cafetaleros de Tapac
F 12/10/19 Atletico San Francis 4-2 Real Canamy2
F 12/10/19 CD Nuevo Chimalhuaca3 0-4 Deportivo Cafessa1
F 12/10/19 Ciervos FC2 0-2 Aguacateros CDU2
F 12/10/19 Deportivo Dongu2 0-4 Chapulineros2
F 12/10/19 U.A. Zacatecas1 1-1 Murcielagos3
F 12/10/19 Correcaminos II3 1-2 Coras De Nayarit2
F 12/10/19 Intel Paja2 1-0 Atletico San Luis II3
F 12/10/19 Sporting Canamy 0-1 Yalmakan FC2
F 12/10/19 CAFESSA Jalisco2 0-2 Unam Pumas II1
F 12/10/19 Ora Waka 0-7 Slovan Sahy
F 12/10/19 Penjara FC 0-0 JBFA
F 12/10/19 Protap FC 0-0 Batu Dua FC
F 12/10/19 Banggol Tokku FC2 0-5 Armed Forces FC1
F 12/10/19 Kuching FA1 2-1 Kelantan United4
F 12/10/19 UKM FC1 1-0 Darul Takzim II3
F 12/10/19 IRT Itihad de Tanger 0-0 MCO Mouloudia Oujda
F 12/10/19 Wydad Casablanca 0-0 Renaissance Sportive
F 12/10/19 DHJ Difaa Hassani Ja 0-0 OCK Olympique de Kho
F 12/10/19 Union Touarga Sport 0-0 FAR Forces Armee Roy
F 12/10/19 RCOZ Oued Zem 0-0 Raja de Beni Mellal
F 12/10/19 Hassania Agadir 0-0 Renaissance Zmamra
F 12/10/19 Olympique de Safi 0-0 Raja Casablanca Atlh
F 12/10/19 CAYB Club Athletic Y 0-0 Maghrib Association
F 12/10/19 Borec (w)1 4-0 Zfk Plackovica (W)
F 12/10/19 ZFK AS Junajted Stru11 1-2 ZFK Kamenica Sasa (w3
F 12/10/19 FK Minija 2-3 Dziugas Telsiai
F 12/10/19 Lietava Jonava 1-0 Banga Gargzdai
F 12/10/19 Atomsfera Mazeikiai 1-2 Nevezis Kedainiai
F 12/10/19 FK Zalgiris Vilnius 1-1 Baltijos Futbolo Aka1
F 12/10/19 Taip 15-1 FC Pakruojis
F 12/10/19 Siauliai 2-2 FK Trakai II1
F 12/10/19 FK Palanga 0-4 Suduva1
F 12/10/19 SC Corinthians Pauli 0-0 Club Nanas (w)
F 12/10/19 Santiago Morning (w)2 2-2 UAI Urquiza (w)1
F 12/10/19 Tukums-2000 5-0 FK Dinamo Riga
F 12/10/19 JDFS Alberts 2-1 FK Smiltene BJSS
F 12/10/19 Balvu Vilki 1-2 New Project
F 12/10/19 Grobina 3-2 Rezekne/BJSS
F 12/10/19 Super Nova 5-0 FK Auda Riga
F 12/10/19 Real Union Irun3 2-1 Real Valladol B5
F 12/10/19 Unionistas de Salama1 1-1 CD Tudelano1
F 12/10/19 Al-Sahel14 1-1 Al-Arabi Club (KUW)11
F 12/10/19 Khaitan3 1-3 Al-Salmiyah1
F 12/10/19 Al-Shabab(KUW)3 0-2 Al Kuwait SC3
F 12/10/19 Burgan SC16 1-1 Al-Ttadamon(KUW)2
F 12/10/19 Al-Sadd FC(SA) 2-2 Al-Jndal
F 12/10/19 Cheongju Jikji 0-0 Pocheon FC
F 12/10/19 Chungju Citizen 0-0 Icheon Citizen
F 12/10/19 Gimpo FC 0-0 Siheung City
F 12/10/19 Hwaseong FC 0-0 Gyeongju Citizen
F 12/10/19 Pyeongtaek Citizen 0-0 Paju Citizen FC
F 12/10/19 Yangpyeong 0-0 Chuncheon Citizen
F 12/10/19 AS Harima ALBION (w)1 0-0 Orca Kamogawa FC (w)
F 12/10/19 Ehime FC (w) 1-0 Shizuoka Sangyo Univ
F 12/10/19 Setagaya Sfida (w) 1-0 Bunnys Kyoto (w)
F 12/10/19 Nojima Stella ( 0-0 Albirex Niigata (w)
F 12/10/19 JEF United Ichihara 0-1 IGA Kunoichi (w)
F 12/10/19 Honda FC 2-3 Yokogawa Musashino
F 12/10/19 Osaka FC1 3-1 Honda Lock SC2
F 12/10/19 Verspah Oita 3-4 Ryutsu Keizai Univer
F 12/10/19 Suzuka unlimited1 1-3 Maruyasu Industries1
F 12/10/19 Fujieda MYFC1 1-0 Kamatamare Sanuki1
F 12/10/19 Azul Claro Numazu 2-2 FC Tokyo U23
F 12/10/19 Cerezo Osaka U23 1-1 Fukushima United FC
F 12/10/19 Blaublitz Akita 2-2 Thespa Kusatsu
F 12/10/19 Renofa Yamaguchi1 1-0 Kyoto Sanga1
F 12/10/19 Yokohama FC 3-2 Zweigen Kanazawa FC1
F 12/10/19 Kashiwa Reysol 2-3 Mito Hollyhock1
F 12/10/19 FC Ryukyu 1-5 Tokyo Verdy
F 12/10/19 V-Varen Nagasaki1 0-2 JEF United Ichihara
S 12/10/19 Omiya Ardija 0-0 Avispa Fukuoka
F 12/10/19 Inter Milan (w) 1-3 AC Milan (w)1
F 12/10/19 Juventus (w)1 3-1 Florentia Womens1
F 12/10/19 Udinese U202 0-2 Frosinone U203
F 12/10/19 Pescara U20 0-1 Pordenone Youth2
F 12/10/19 Reggina12 1-1 Catanzaro15
F 12/10/19 Bnei Yehuda Tel Aviv2 4-1 Beitar Tel Aviv Bat 3
F 12/10/19 Maccabi Herzliya U192 0-1 Hapoel Kfar Saba U1914
F 12/10/19 Football Club Nave Y12 0-5 Ironi Nesher U191
F 12/10/19 Sectzya Nes Ziona U12 0-2 Gadna Tel Aviv U193
F 12/10/19 Hapoel Afula U192 2-1 Hapoel Herzliya U191
F 12/10/19 Maccabi Yaffo Kabili4 0-2 Hapoel Katamon U193
F 12/10/19 Ashdod MS U191 7-0 Maccabi Ein Mahal Ja
F 12/10/19 Hapoel Ashkelon U1912 0-2 FC Kfar Qasim U1925
F 12/10/19 Hapoel Akko U193 1-1 Maccabi Achi Nazaret2
F 12/10/19 Hapoel Petah Tikva N11 1-2 Ironi Modiin U193
F 12/10/19 Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Kaukab
F 12/10/19 Bnei Bir Al Maksur12 0-5 Bnei Majdal Krum Uni1
F 12/10/19 FC Alnada Nazareth15 0-1 Ironi Bnei Kabul1
F 12/10/19 Maccabi Bnei Raina2 1-0 Maccabi Ahi Iksal4
F 12/10/19 Maccabi Ironi Kiryat4 0-2 Hapoel Kafr Kanna2
F 12/10/19 MS Hapoel Lod2 0-0 Moadon Zeirey Rahat3
F 12/10/19 Paykan U23 3-0 Naft Iranian U23
F 12/10/19 Saipa U2312 2-1 Raad Sorkh U232
F 12/10/19 Baderan Tehran U233 3-0 Oghab Tehran U232
F 12/10/19 Esteghlal Tehran U233 0-0 Olympic Andisheh U236
F 12/10/19 Moghavemat Tehran U21 2-0 Peyrovan Hejazi U23
F 12/10/19 Sorkhpooshan Pakdash3 0-1 Abi Pooshan U232
S 12/10/19 Arvand Charkh Shemir 0-0 Niroye Zamini U23
S 12/10/19 Kaspian Qazvin U23 0-0 Cypress teresopolis
S 12/10/19 MFK Skalica U19 0-0 FC Vion Zlate Moravc
F 12/10/19 Koln (Youth) 0-0 Rot-Weiss Oberhausen
F 12/10/19 Shohada Razakan2 0-1 Pas4
F 12/10/19 TSV Aubstadt 2-0 Greuther Furth (Yout
F 12/10/19 VfB Eichstatt14 2-1 Wacker Burghausen15
F 12/10/19 Te Cu Kukuh Atta Sei1 2-0 TSV Rain Am Lech2
F 12/10/19 SpVgg Bayreuth12 3-1 Schweinfurt 05 FC3
F 12/10/19 Nurnberg (Youth) 3-1 SV Heimstetten1
F 12/10/19 FV Illertissen1 2-1 SV Schalding Heining1
F 12/10/19 FC Augsburg II3 2-3 Viktoria Aschaffenbu
F 12/10/19 Alemannia Aachen5 0-1 Schalke 04 (Youth)1
F 12/10/19 Borussia Dortmund (Y2 1-2 SV Lippstadt2
F 12/10/19 Fortuna Dusseldorf ( 3-0 Bergisch Gladbach 091
F 12/10/19 Sportfreunde Lotte3 4-2 Monchengladbach AM.1
F 12/10/19 SV Rodinghausen1 2-2 Wattenscheid 094
F 12/10/19 TuS Haltern1 1-2 Bonner4
F 12/10/19 Wuppertaler SV Borus 2-5 SC Verl1
F 12/10/19 Rot-Weiss Koblenz3 1-3 FK Pirmasens
F 12/10/19 Saarbrucken1 2-0 Vfr Aalen1
F 12/10/19 FSV Mainz 05 (Youth)1 1-0 Bahlinger1
F 12/10/19 TSG Balingen2 2-4 SV Elversberg4
F 12/10/19 Iran Javan Bushehr2 2-0 Shahrdari Mahshahr1
F 12/10/19 Niroye Zamini2 2-0 Shahrdari Tabriz2
F 12/10/19 Hapoel Iksal1 1-0 Hapoel Asi Gilboa2
F 12/10/19 Maynooth University 1 5-2 Colepark United16
F 12/10/19 Swords Celtic FC 0-4 Ballymun United
F 12/10/19 PS Palembang2 3-1 Persipra Prabumulih2
F 12/10/19 PS Banyuasin1 2-4 PS Bank Sumsel4
F 12/10/19 Suryanaga Connection2 1-2 Persesa Sampang3
F 12/10/19 Bintang Timur FC1 3-1 Persebam Kabupaten B2
F 12/10/19 FK Prepere 3-1 Mlada Boleslav B
F 12/10/19 FK Kraluv Dvur 4-1 Benesov2
F 12/10/19 PSIS Semarang (W)11 2-2 PSS Sleman (W)1
F 12/10/19 Persib Bandung (W)13 1-0 PS TIRA (w)
F 12/10/19 PSIS Semarang U201 3-2 Bhayangkara FC U204
F 12/10/19 Persebaya Surabaya U14 3-3 PS Barito Putera U2014
F 12/10/19 Nangkiew Irat 1-5 Rangdajied United1
F 12/10/19 Churchill Brothers 3-0 Velsao SCC
F 12/10/19 PSPS Pekanbaru 5-0 PSGC Ciamis
F 12/10/19 Ferencvarosi U191 3-2 MTK Budapest U19
F 12/10/19 Marathon6 3-2 Platense2
F 12/10/19 Noordwijk 1-3 Excelsior Maassluis
F 12/10/19 AFC1 4-0 ASWH
F 12/10/19 Scheveningen 0-1 GVVV Veenendaal
F 12/10/19 IJsselmeervogels 2-2 Spakenburg11
F 12/10/19 Volendam (Youth) 0-1 De Treffers
F 12/10/19 HHC Hardenberg 3-3 Rijnsburgse Boys
F 12/10/19 Koninklijke HFC 1-0 Quick Boys
F 12/10/19 Jong Sparta Rotterda 1-0 Kozakken Boys
F 12/10/19 TEC 1-0 Katwijk
F 12/10/19 Yau Tsim Mong 0-0 Flower
F 12/10/19 CSD Barcena FF (w) 2-2 Club Aurora FCF Wome2
F 12/10/19 Deportivo Amatitlan 1 0-0 Chimaltecas CSDFF (W1
F 12/10/19 Capitalinos FC1 0-0 CSYD Carcha3
F 12/10/19 Deportivo Catocha4 2-0 Club Aurora4
F 12/10/19 Quiche FC4 2-0 Nueva Concepcion5
F 12/10/19 CSyD Sacachispas2 1-1 Petapa3
F 12/10/19 Hoffenheim (w)1 1-0 Bayern Munchen (w)
F 12/10/19 Husumer SV 0-0 Weiche Flensburg 08
F 12/10/19 Phonix Lubeck 0-0 Inter Turkspor Kiel
F 12/10/19 TSB Flensburg 0-0 Eutin 08
F 12/10/19 TSV Kropp 0-0 Eckernforder SV
F 12/10/19 Union Neumunster 0-0 SV Preussen 09 Reinf
F 12/10/19 VfB Lübeck II 4-2 SV Frisia 03
F 12/10/19 Oldenburger SV 4-3 SV Todesfelde
F 12/10/19 Hamburger SV (Youth)3 1-0 SV Drochtersen/Assel3
F 12/10/19 VfL Wolfsburg (Youth 5-1 St Pauli II1
F 12/10/19 ETSV Weiche Flensbur3 5-1 FC Hansa Luneburg4
F 12/10/19 Bayern Alzenau4 1-0 SC Freiburg (Youth)13
F 12/10/19 FSV Frankfurt1 0-3 FC 08 Hombrug
F 12/10/19 Oldenburg3 2-0 SSV Jeddeloh
F 12/10/19 BSV Rehden3 2-0 Altona 933
F 12/10/19 Aumund-Vegesack 0-0 LTS Bremerhaven
F 12/10/19 FC Karbach 0-0 Engers
F 12/10/19 HSC BW Schwalbe Tund 0-0 VfV Borussia 06 Hild
F 12/10/19 Bremer SV 3-1 Habenhauser
F 12/10/19 FSV 08 Bissingen 0-3 SSV Reutlingen 05
F 12/10/19 FV Ravensburg 3-2 SV Linx
F 12/10/19 Goppinger SV 1-2 Neckarsulmer Sport-U
F 12/10/19 Pforzheim 0-1 Villingen
F 12/10/19 Sandhausen II3 0-2 Rielasingen Arlen1
F 12/10/19 Freiberg1 1-0 Nottingen2
F 12/10/19 Sportfreunde Dorfmer 0-4 SV Oberachern
F 12/10/19 Stuttgarter Kickers 2-2 TSV Ilshofen
F 12/10/19 DJK Gebenbach 1-3 Bayern Hof
F 12/10/19 Eintracht Bamberg 3-3 Würzburger FV
F 12/10/19 FC Ismaning25 3-3 TSV Schwabmünchen2
F 12/10/19 SV Pullach25 1-1 SpVgg Hankofen-Haili3
F 12/10/19 TSV Landsberg5 1-5 FC Pipinsried2
F 12/10/19 Brinkumer SV 2-1 Werder Bremen III
F 12/10/19 Meiendorfer SV2 2-3 FC Teutonia 053
F 12/10/19 Eintracht Trier4 4-0 Hertha Wiesbach12
F 12/10/19 Freiburger FC 1-1 VfB Stuttgart II
F 12/10/19 SpVgg Ansbach 0-0 SC Eltersdorf
F 12/10/19 SV Kirchanschoring 1-1 FC Deisenhofen
F 12/10/19 Blumenthaler SV 2-4 SV Hemelingen
F 12/10/19 SV Donaustauf2 1-1 Türkspor Augsburg16
F 12/10/19 TSV Nördlingen 1-2 TSV 1860 Munchen (Yo
F 12/10/19 TSV Schwaben Augsbur 0-2 TSV Kottern
F 12/10/19 Arminia Ludwigshafen 2-1 Gonsenheim
F 12/10/19 Hassia Bingen 1-4 TuS Koblenz
F 12/10/19 Kaiserslautern (Yout 2-0 TUS Mechtersheim
F 12/10/19 Sportfreunde Eisbach 0-4 SV Rochling Volkling
F 12/10/19 1. FC Sand 0-2 DJK TEUTONIA SCHALKE
F 12/10/19 ASV Cham 3-1 DJK Don Bosco Bamber
F 12/10/19 ATSV Erlangen2 5-0 TSV Karlburg
F 12/10/19 Lupo-Martini Wolfsbu3 2-2 Germania Egestorf2
F 12/10/19 FV Dudenhofen3 1-0 TSV Schott Mainz
S 12/10/19 VfR Wormatia Worms 0-0 FV Diefflen
S 12/10/19 FC Viktoria Kahl 0-0 Grossbardorf
S 12/10/19 BSV Kickers Emden 0-0 TuS Bersenbruck
F 12/10/19 SC Borsigwalde2 1-3 FC Stern Marienfelde1
S 12/10/19 FC Frankfurt 0-0 FSV Union Furstenwal
F 12/10/19 Eintracht Stadtallen 0-0 Turk Gucu Friedberg
F 12/10/19 Hessen Kassel1 2-0 Steinbach3
F 12/10/19 SG Barockstadt1 1-2 FC Hanau 933
F 12/10/19 Viktoria Griesheim 1-4 KSV Baunatal
S 12/10/19 Rot-Weiss Hadamar 0-0 Waldgirmes
F 12/10/19 Toronto Elite Indoor 5-1 Hovocubo Futsal
F 12/10/19 MFC Stalitsa Minsk F 1-1 FC Liburni Futsal
F 12/10/19 TSV Weilimdorf Futsa 2-6 Georgians Tbilisi Fu
F 12/10/19 IFK Uddevalla Futsal 1-3 Pessah Lo Fano
F 12/10/19 FC Mostar SG Futsal 1-1 KMF Ekonomac Kraguje
F 12/10/19 MFC Prodexim Kherson 8-3 Senna Xiqiewan o
F 12/10/19 KMN Dobovec Futsal 0-3 Sporting Lisbon Futs
F 12/10/19 FP Halle-Gooik Futsa 2-6 SL Benfica Futsal
F 12/10/19 Lyon (w)1 4-0 Paris FC (w)2
F 12/10/19 Dijon w12 1-1 Reims (w)3
F 12/10/19 Marseille (w)1 3-1 FC Metz (w)12
F 12/10/19 Fleury 91 Womens1 0-2 Paris Saint Germain
F 12/10/19 ASJ Soyaux (w) 2-1 Montpellier (w)
F 12/10/19 Paris Saint Germain 2 3-1 Aubervilliers2
F 12/10/19 Inter Turku II 5-2 RaiFu
F 12/10/19 PIF Parainen2 4-0 ToVe Pori2
F 12/10/19 TPK3 2-1 Wilpas2
F 12/10/19 FC Hertta (W) 3-5 Ilves/2 (w)1
F 12/10/19 PK-35 Vantaa (w) 10-0 GBK Kokkola (W)
F 12/10/19 PK-35 RY (w) 10-0 FC Sport (w)
F 12/10/19 PK Keski Uusimaa (w) 1-1 HPS (w)1
S 12/10/19 HauPa (w) 0-0 RoPS (w)
S 12/10/19 VIFK Vaasa (w) 0-0 Turun Weikot (w)
F 12/10/19 MP MIKELI4 0-0 Viikingit
F 12/10/19 Jyvaskylan Pallokerh3 1-1 TiPS Vantaa (w)
F 12/10/19 Aland United (w) 4-2 HJK Helsinki (w)
F 12/10/19 Suva FC 1-0 Ba
F 12/10/19 PSMS Medan1 4-1 BaBel United2
F 12/10/19 Lausanne SportsU21 0-0 FC Martigny Sports
F 12/10/19 FC Naters 0-0 Olympique de Geneve
F 12/10/19 Tartu SK 10 Premium 2-0 Suure-Jaani United (
F 12/10/19 Saku Sporting (W) 1-1 JK Tallinna Kalev (W
F 12/10/19 Vaprus Parnu (w)1 1-1 FC Flora Tallinn (W)
F 12/10/19 Bulle 3-1 La Chaux-de-Fonds
F 12/10/19 US Terre Sainte 1-1 Meyrin
F 12/10/19 Grand-Lancy 3-0 Azzurri 90
F 12/10/19 Solothurn 7-2 FC Schotz
F 12/10/19 Zug 94 2-2 Langenthal
F 12/10/19 SV Muttenz 4-1 SC Buochs
F 12/10/19 SC Goldau 5-2 FC Luzern U21
F 12/10/19 Tammeka Tartu (W) 1-1 FC Lootos Polva (W)
F 12/10/19 Chenois 1-3 Vevey Sports
F 12/10/19 Echallens 2-2 Young Boys U21
F 12/10/19 Ajax Lasnamae2 8-0 Lootus Kohtla-Jarve 2
F 12/10/19 Tartu FC Santos1 2-2 Jogeva SK Noorus-9614
F 12/10/19 JK Sillamae Kalev4 4-1 Tartu JK Tammeka III2
F 12/10/19 Bassecourt 0-0 Delemont
F 12/10/19 Paide Linnameeskond 5 0-0 Nomme JK Kalju3
F 12/10/19 Rushden Diamonds1 0-3 Coalville2
F 12/10/19 Barwell 5-0 Leiston FC1
F 12/10/19 Biggleswade Town 2-1 Tamworth
F 12/10/19 Hednesford Town 4-1 Royston Town13
F 12/10/19 Hitchin Town 2-2 Bromsgrove Sporting
F 12/10/19 Kings Langley 4-0 Rushall Olympic
F 12/10/19 Needham Market12 1-1 Alvechurch3
F 12/10/19 Nuneaton Borough 3-0 Redditch United
F 12/10/19 St Ives Town 0-3 Peterborough Sports
F 12/10/19 Stourbridge 1-1 Banbury United
F 12/10/19 Stratford Town 0-3 Lowestoft Town
F 12/10/19 SV Grodig3 1-3 Salzburger AK 19143
F 12/10/19 SC Imst2 1-2 FC Wacker Innsbruck 6
F 12/10/19 Manchester City (w)1 3-0 Birmingham (w)
F 12/10/19 Charlton (w) 0-4 Aston Villa (w)
F 12/10/19 Athletic Bilbao B2 3-3 SD Amorebieta15
F 12/10/19 Burgess Hill Town1 0-2 Phoenix Sports1
F 12/10/19 Cleethorpes Town1 2-4 Mossley3
F 12/10/19 Droylsden2 1-1 Workington
F 12/10/19 Kidsgrove Athletic2 1-0 Wisbech Town
F 12/10/19 Sutton Coldfield Tow2 2-1 Yaxley4
F 12/10/19 Manta FC 0-0 CD Clan Juvenil
F 12/10/19 Pottu Via Ho 0-0 CD Puerto Quito
F 12/10/19 Gualaceo SC 0-0 Club Atletico Porten
F 12/10/19 IF Lyseng (w) 1-1 Vildbjerg SF (w)
F 12/10/19 ASA Aarhus (w) 0-0 Aalborg (w)
F 12/10/19 Romalt Womans 4-0 Aarhus 1900 (w)
F 12/10/19 Fortuna Hjorring B ( 2-1 JAI Fodbold (w)
F 12/10/19 Tarup Paarup IF 0-0 Varde
F 12/10/19 Otterup 0-0 Herning KFUM
F 12/10/19 Karlslunde IF 0-0 GVI
F 12/10/19 Frederikssund IK 0-0 Rishoj
F 12/10/19 Greve Fodbold 0-0 B1908
F 12/10/19 Union 0-0 Avedore IF
F 12/10/19 Allerod 0-0 Ledoje-Smorum Fodbol
F 12/10/19 Hedensted 0-0 Odder IGF
F 12/10/19 IF Skjold Birkerod 0-0 Tarnby FF
F 12/10/19 Koge Nord FC 0-0 Taastrup FC
F 12/10/19 OKS 0-0 Kolding BK
F 12/10/19 BK Fremad Valby4 2-0 BSF12
F 12/10/19 Oure Skolernes1 4-1 Marienlyst3
F 12/10/19 Sundby BK (w) 1-3 Osterbro IF (w)
F 12/10/19 VSK Arhus1 1-0 Thisted FC2
F 12/10/19 Dalum4 0-0 Naesby12
F 12/10/19 Middelfart G og4 2-0 Vegar3
F 12/10/19 FC Sydvest1 1-4 Brabrand2
F 12/10/19 Skive IK1 2-1 Hvidovre IF4
F 12/10/19 Esbjerg U19 0-0 Aarhus AGF U19
F 12/10/19 Esbjerg FB U17 1-1 VejleU17
F 12/10/19 Sonderjyske U17 1-1 AalborgU17
F 12/10/19 Brondby IFU17 5-0 Silkeborg IF U17
F 12/10/19 Nordsjaelland U17 1-3 Odense BK U17
F 12/10/19 LYNGBY FODBOLD CLUB 1-3 Randers FC U17
F 12/10/19 FC Kobenhavn U17 4-2 Midtjylland U17
F 12/10/19 Horni Herspice (w)2 3-3 Slovan Liberec (w)2
F 12/10/19 FC Viktoria Plzen (w 0-5 Sparta Praha (w)
F 12/10/19 Slavia Praha (w) 13-0 Dukla Prague (w)
F 12/10/19 SV Wals-Grunau13 1-1 SV Austria Salzburg14
F 12/10/19 Sparta Praha U19 0-0 Viktoria Plzen U19
F 12/10/19 Slavia Praha U19 0-0 Slovacko U19
F 12/10/19 Tescoma Zlin U191 2-3 Opava U193
F 12/10/19 Meteor Praha(U19)6 3-2 Dynamo Ceske Budejov2
F 12/10/19 Hradec Kralove U19 1-2 Banik Ostrava U19
F 12/10/19 Brno U192 2-1 Mlada Boleslav U191
F 12/10/19 Pardubice U19 0-5 Sigma Olomouc U19
F 12/10/19 Marila Pribram U193 4-2 MFK Karvina U192
F 12/10/19 Slavoj Vysehrad 2-0 Viktoria Zizkov B12
F 12/10/19 Ceske Budejovice B2 1-0 Sokol Cizova5
F 12/10/19 FK Kolin1 6-0 Trutnov2
F 12/10/19 Spolana Neratovice2 6-0 SK Mondi Steti12
F 12/10/19 SK Kladno 0-1 Cesky Brod2
F 12/10/19 Novy Jicin15 2-2 Valasske Mezirici5
F 12/10/19 Aritma Praha3 1-0 SK Slany2
F 12/10/19 Havlickuv Brod4 1-2 Zdar nad Sazavou3
F 12/10/19 Brandys Nad Labem1 0-4 FK Louny2
F 12/10/19 Curridabat FC5 1-3 Santa Ana1
F 12/10/19 AD Escazucena3 0-0 Sporting San Jose13
F 12/10/19 Municipal Liberia1 2-1 Aserri FC1
F 12/10/19 CS Uruguay De Corona1 1-1 Futbol Consultants M3
F 12/10/19 French Saint-Martin1 3-0 Cayman Islands1
F 12/10/19 Dominican Republic 3-0 St. Lucia
F 12/10/19 Jamaica1 2-0 Aruba1
F 12/10/19 Barbados1 1-0 US Virgin Islands2
F 12/10/19 Anguilla 0-5 Guatemala
F 12/10/19 Montserrat 0-2 El Salvador
F 12/10/19 Union Magdalena U201 1-1 Millonarios U204
F 12/10/19 Deportivo Pereira 1-0 Universitario de Pop1
F 12/10/19 Real Cartagena5 3-3 Real Santander3
F 12/10/19 Leones2 2-0 Orsomarso3
F 12/10/19 Cortulua1 6-0 Valledupar FC2
F 12/10/19 Bogota FC13 1-3 Tigres Zipaquira35
F 12/10/19 Boyaca Chico3 2-0 Atletico FC3
F 12/10/19 Llaneros FC2 0-1 Deportes Quindio14
F 12/10/19 Fortaleza F.C1 2-1 Barranquilla FC4
F 12/10/19 Deportivo Pasto13 2-1 Atletico Junior Barr2
F 12/10/19 Deportivo Cali4 0-0 Independiente Santa 2
F 12/10/19 Alianza Petrolera25 0-1 Deportes Tolima5
F 12/10/19 Millonarios12 1-2 America de Cali15
F 12/10/19 Everton CD1 1-2 Colo Colo5
F 12/10/19 Union Espanola3 2-1 Audax Italiano13
F 12/10/19 Univ Catolica3 2-0 Union La Calera3
F 12/10/19 Deportes Union Compa 5-2 Ferroviarios de Chil1
F 12/10/19 Deportes Limache11 1-1 CD Trasandino de Los11
F 12/10/19 ProvincialTalagante2 1-0 Deportes Rengo22
F 12/10/19 CD Municipal Mejillo12 2-2 Municipal Santiago2
F 12/10/19 Real Juventud San Jo2 1-0 Brujas13
F 12/10/19 CD Rancagua Sur3 4-1 Club Deportivo Pilma2
F 12/10/19 Deportes Recoleta26 3-2 Deportes Vallenar1
F 12/10/19 San Antonio Unido1 0-1 Fernandez Vial14
F 12/10/19 Santiago Morning13 2-0 Barnechea12
F 12/10/19 Puerto Montt2 1-3 Melipilla13
F 12/10/19 CD Copiapo S.A.14 0-0 San Luis Quillota15
F 12/10/19 Yinchuan Helanshan 0-2 Kunshan FC
F 12/10/19 Zhejiang Yiteng FC2 1-2 Jiangsu Yancheng1
F 12/10/19 Shenzhen Pengcheng 5-0 Yanbian Beiguo2
F 12/10/19 Zhejiang Yiwu 0-0 Jinlin Baijia FC
F 12/10/19 Nanjing sand leaves2 1-0 Qingdao Red Lions4
F 12/10/19 Lhasa Chengtou1 5-2 Baoding Rongda FC
F 12/10/19 Inner Mongolia Caosh 1-0 Hunan Billows
F 12/10/19 Guangxi Baoyun FC2 2-1 Xi An Daxing Chongde1
F 12/10/19 FK Makhachkala4 1-0 Anzhi Makhachkala2
F 12/10/19 Zibo Sunday3 2-2 Sichuan Jiuniu12
F 12/10/19 York 9 FC 4-0 Forge FC1
S 12/10/19 FC Vorkuta 0-0 Kingsman
S 12/10/19 SC Scarborough Ontar 0-0 CSC Mississauga
S 12/10/19 SC Waterloo 0-0 Serbian White Eagles
F 12/10/19 Athletico Olympic13 1-2 Messager Ngozi12
F 12/10/19 America-RJ4 1-2 Friburguense RJ2
F 12/10/19 Novo Hamburgo RS 5-0 Novo Horizonte
F 12/10/19 Real Sport Clube2 0-0 Aimore RS1
F 12/10/19 SC 12 Horas/RS 0-2 GE Bage
F 12/10/19 PRS Futebol Clube U11 1-2 Nova Prata U1915
F 12/10/19 Guarany CE2 3-0 Uniclinic Atletico C3
F 12/10/19 Vasco Da Gama(w)1 5-1 Duque de Caxias (w)3
F 12/10/19 Botafogo RJ(w) 5-0 Campo Grande RJ (W)
F 12/10/19 Ferroviaria SP2 1-2 Sao Caetano5
F 12/10/19 CA Carlos Renaux2 1-1 CA Itajai16
F 12/10/19 ASEEV1 2-1 Pires do Rio FC3
F 12/10/19 Sao Paulo Crystal FC1 0-0 Sport Lagoa Seca2
F 12/10/19 Plaza Amador4 0-0 Alianza FC (PAN)2
F 12/10/19 Tauro FC3 1-0 Sporting San Migueli2
F 12/10/19 Azuero FC2 1-1 AD San Antonio4
F 12/10/19 Coritiba PR2 1-0 Criciuma15
F 12/10/19 Bragantino12 2-0 Parana PR11
F 12/10/19 Londrina PR5 1-2 Operario Ferroviario3
F 12/10/19 Figueirense2 2-1 America MG1
F 12/10/19 Anapolina U203 2-2 Trindade AC Youth3
F 12/10/19 Goiania (Youth)1 3-1 Rio Verde U202
F 12/10/19 Sao Paulo U20 0-0 XV de Piracicaba (Yo
F 12/10/19 America PE Youth14 2-2 Vitoria PE U204
F 12/10/19 Corinthians Paulista 2-1 Guarani SP (Youth)1
F 12/10/19 Gremio Novorizontin 4 2-2 Botafogo RJ U206
F 12/10/19 Mirassol FC (Youth) 1-0 Juventus-AC (Youth)1
F 12/10/19 Palmeiras (Youth)3 2-2 EC Sao Bernardo U202
F 12/10/19 Red Bull Brasil SP 2 6-0 Desportiva Ferroviar1
F 12/10/19 Santos (Youth)2 0-5 Ituano (Youth)1
F 12/10/19 Sao Caetano (Youth)1 0-2 Sao Bernardo (Youth)2
F 12/10/19 Cabense U202 2-4 Barreiros PE U202
F 12/10/19 Ypiranga PE (Youth)3 0-0 Porto-PE (Youth)2
F 12/10/19 Sao Paulo (Youth) 3-1 XV de Piracicaba (Yo1
F 12/10/19 Virgen de Chijipata2 0-5 Deportivo FATIC
F 12/10/19 Mariscal Sucre14 1-3 Real Santa Cruz2
F 12/10/19 Jorge Wilstermann U21 3-0 Guabira U231
F 12/10/19 RGUOR Minsk (w)1 0-4 FK Minsk (w)2
F 12/10/19 Torpedo Zhodino Rese5 3-2 FK Gomel Reserves1
F 12/10/19 Smorgon FC2 1-4 FK Lokomotiv Gomel2
F 12/10/19 FC Rukh Brest 2-0 FC Baranovichi
F 12/10/19 Krumkachy1 2-0 Khimik Svetlogorsk3
F 12/10/19 FK Lida1 2-0 Kommunalnik Slonim3
F 12/10/19 FK Orsha3 1-5 FK Vigvam Smolevichy
F 12/10/19 FC Belshina Babruisk 2-1 Granit Mikashevichi
F 12/10/19 Sputnik 3-0 Volna Pinsk
F 12/10/19 Pacos Ferreira U17 2-3 GD Braganca U17
F 12/10/19 East Riffa1 2-0 Malkia
F 12/10/19 Qalali3 0-1 Isa Town2
F 12/10/19 Al-Ittifaq2 0-2 Al-Ittihad(BHR)2
F 12/10/19 Al-Shabbab 3-0 Al-Ahli(BHR)1
F 12/10/19 The Panthers3 2-1 Real Sports Parakou1
F 12/10/19 KMSK Deinze 4-1 URS Lixhe-Lanaye
F 12/10/19 FCV Dender EH3 2-2 Thes Sport1
F 12/10/19 LaLouviere14 3-3 Rupel Boom3
F 12/10/19 Lierse Kempenzonen2 0-1 KSK Heist2
F 12/10/19 Patro Eisden 3-0 Tubize
F 12/10/19 Jeunesse Molenbeek3 1-0 Dessel Sport1
F 12/10/19 Seraing2 1-2 Olympic Charleroi4
F 12/10/19 Roeselare 3-1 Oud Heverlee2
F 12/10/19 Excelsior Virton1 1-0 KVSK Lommel2
F 12/10/19 FV Austria XIII4 4-2 Waf Brigittenau3
F 12/10/19 Sportunion Mauer11 2-5 Stadlau11
F 12/10/19 America de Cali (w)2 1-0 Sportivo Limpeno (w)1
F 12/10/19 Municipalidad de Maj2 0-6 Independiente Medell
F 12/10/19 SC Bregenz 2-2 FC Lauterach
F 12/10/19 Langenegg 2-1 Dornbirner SV
F 12/10/19 Gimpo FC 1-0 Chungju Citizen
F 12/10/19 Western Sydney2 2-1 Central Coast Marine1
F 12/10/19 Melbourne Victory1 1-0 Melbourne City3
F 12/10/19 Defensores de Belgra 1-1 Almagro4
F 12/10/19 Club Atletico Tigre1 1-0 Villa Dalmine5
F 12/10/19 San Telmo11 0-0 Colegiales23
F 12/10/19 Deportivo Armenio2 1-1 Flandria2
F 12/10/19 Tristan Suarez4 1-1 Los Andes2
F 12/10/19 Sacachispas4 1-1 Uhl Que Sa4
F 12/10/19 Almirante Brown3 3-0 CA San Miguel2
F 12/10/19 CA Fenix Pilar1 0-3 Comunicaciones BsAs2
F 12/10/19 UAI Urquiza2 1-4 Villa San Carlos1
F 12/10/19 Talleres Rem de Esca4 0-0 Club Atletico Acassu1
F 12/10/19 Defensores Unidos3 2-0 Argentino de Quilmes13
F 12/10/19 AR Guelma (W) 1-9 AS Surete Nationale
F 12/10/19 AS Intissar Oran Wom 0-7 FC Constantine Women
F 12/10/19 ASEAC Women3 1-1 Afak Relizane Women1
F 12/10/19 ESF Amizour Women1 2-3 CF Akbou Women2
F 12/10/19 JF Khroub Women2 4-1 AS Oran Centre Women1
F 12/10/19 AS Khroub U21 0-1 OM Arzew U211
F 12/10/19 Tadjenant U21 1-1 MC EI Eulma U213
F 12/10/19 JSM Skikda U211 4-0 MC Saida U213
F 12/10/19 MO Bejaia U212 1-0 JSM Bejaia U213
F 12/10/19 Olympique Medea U213 2-1 RC Relizane U213
F 12/10/19 RC Arba U214 1-0 WA Tlemcen U212
F 12/10/19 USM Annaba U2112 1-2 A Bou Saada U216
F 12/10/19 USM El Harrach U211 2-1 ASM Oran U212
F 12/10/19 JS Saoura U213 2-0 Paradou AC U211
S 12/10/19 Dukla Banska Bystric 0-0 FK Poprad U19
F 12/10/19 USM EL HARRACH2 0-0 ASM Oran2
F 12/10/19 RC Arba3 2-1 WA Tlemcen4
F 12/10/19 OM Medea3 2-2 RC Relizane4
F 12/10/19 JSM Skikda2 3-1 MC Saida5
F 12/10/19 USM Annaba1 1-0 A Bou Saada13
F 12/10/19 DRB Tadjenant23 0-1 MC El Eulma3
F 12/10/19 AS Khroub3 1-0 OM Arzew4
F 12/10/19 SKV Altenmarkt (w) 0-2 Sudburgenland (w)
F 12/10/19 St. Polten (w) 14-3 Wacker Innsbruck (w)
F 12/10/19 Merane (w) 0-0 TPS Turku (w)
F 12/10/19 SV Horn (w)13 1-5 USC Landhaus (w)2
F 12/10/19 Canuelas FC4 2-1 Argentino de Merlo11
F 12/10/19 Deportivo Espanol4 1-0 Leandro N Alem3
F 12/10/19 Ituzaingo1 1-0 El Porvenir2
F 12/10/19 Victoriano Arenas3 0-1 General Lamadrid3
F 12/10/19 Club Lujan2 0-0 Central Cordoba De R2
F 12/10/19 Deportivo Merlo2 0-1 Deportivo Laferrere2
F 12/10/19 Girona4 0-2 Elche2
F 12/10/19 Naesby BK (w) 4-1 Frederiksberg Boldkl
F 12/10/19 FC Damso (w)1 2-6 Herlufsholm GF (w)2
F 12/10/19 Almeria4 0-0 CD Lugo4
F 12/10/19 Sporting Gijon5 1-3 AD Alcorcon2
F 12/10/19 Leioa4 3-3 Calahorra15
F 12/10/19 Barcelona B 3-0 Orihuela CF4
F 12/10/19 UE Llagostera2 0-1 Sabadell5
F 12/10/19 Extremadura5 1-1 Ponferradina2
F 12/10/19 Malaga2 1-2 Cadiz2