Livescore.az

Təqvim

<< | Oct 9 | Oct 10 | Oct 11 | Oct 12 | Oct 13 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 11/10/19 Montenegro2 0-1 Bulgaria2
F 11/10/19 Czech1 2-1 England3
F 11/10/19 Ukraine1 2-0 Lithuania2
F 11/10/19 Portugal 3-0 Luxembourg2
F 11/10/19 Turkey3 1-0 Albania5
F 11/10/19 Iceland2 0-1 France3
F 11/10/19 Andorra3 1-0 Moldova14
F 11/10/19 Fulham U23 0-0 Watford U23
F 11/10/19 NK Medimurje Cakovec1 0-0 Bodajk FC Siofok
F 11/10/19 Auckland City 3-1 Hamilton Rangers
F 11/10/19 GKS Tychy 6-1 Odra Opole
F 11/10/19 Varnsdorf 0-0 Slovan Liberec
F 11/10/19 MTK Hungaria 2-2 SOROKSAR
F 11/10/19 Banik Ostrava 2-1 Vitkovice
F 11/10/19 Usti nad Labem 3-1 Baumit Jablonec
F 11/10/19 Budapest Honved 0-2 Backa Topola
F 11/10/19 Lens 1-1 Reims
F 11/10/19 Thailand U231 3-0 Army United FC
F 11/10/19 Ubon UMT United 0-1 Sisaket FC
F 11/10/19 Diosgyor VTK 1-1 Michalovce
F 11/10/19 Lori Vanadzor 0-1 Rail Locomotive
F 11/10/19 Rapid Wien(N) 2-1 FAC Team Fur Wien
F 11/10/19 Rheindorf Altach 1-0 Winterthur
F 11/10/19 Hapoel Kaukab 2-0 Hapoel Bnei Zalfa
F 11/10/19 FC Wacker Innsbruck2 1-3 Vaduz
F 11/10/19 Al-Akhdoud 2-2 Al Sahel
F 11/10/19 Karmiotissa Polemidi 1-6 AEL Limassol
F 11/10/19 Ermis Aradippou 1-0 E.N.Paralimniou
F 11/10/19 Al Entesar2 0-3 Hajer
F 11/10/19 Litex Lovech 0-2 Kariana Erden
F 11/10/19 Mouscron Peruwelz 1-1 Amiens
F 11/10/19 Hapoel Migdal HaEmek1 1-2 Moadon Sport Tira2
F 11/10/19 Rubi Shapira4 0-4 Hapoel Herzliya3
F 11/10/19 Hapoel Ironi Baka El3 0-0 Ironi Tiberias4
F 11/10/19 SK Vorwarts Steyr 1-1 Szombathelyi Haladas
F 11/10/19 Agia Napa 3-0 Olympiakos Nicosia F
F 11/10/19 Kaiserslautern 4-0 F91 Dudelange
F 11/10/19 Anorthosis Famagusta 5-2 Anagennisi FC Deryne
F 11/10/19 Kaposvar1 0-4 ZNK Osijek1
F 11/10/19 FC Viitorul Constant 3-2 Cherno More Varna13
F 11/10/19 Verona 4-0 ASK Bravo Publikum1
F 11/10/19 PSV Eindhoven U19 0-1 VVV U19
F 11/10/19 Cukaricki Stankom 0-1 Radnik Bijeljina3
F 11/10/19 Slaven Koprivnica 1-2 ZalaegerzsegTE1
F 11/10/19 Strasbourg 0-1 Nancy
F 11/10/19 Real Potosi U233 1-0 The Strongest U2311
F 11/10/19 Sloboda3 1-1 Dinamo Zagreb4
F 11/10/19 St. Pauli 1-0 Werder Bremen
F 11/10/19 Austria Lustenau1 0-4 Augsburg
F 11/10/19 Pistoiese 1-4 Fiorentina
F 11/10/19 Deutschlandsberger S 3-4 Allerheiligen1
F 11/10/19 SC Gleisdorf11 1-2 TUS Bad Gleichenberg5
F 11/10/19 SC Kalsdorf2 1-1 Santa Ana
F 11/10/19 ATSV Wolfsberg3 1-1 Union Gurten12
F 11/10/19 Ask-bsc Bruck/leitha2 1-2 Rapid Vienna (Youth)2
F 11/10/19 SV Mattersburg Amate13 2-1 Trenkwalder Admira (4
F 11/10/19 FC Pinzgau Saalfelde1 1-1 SV Seekirchen4
F 11/10/19 Bischofshofen3 0-2 St. Johann3
F 11/10/19 SV Kuchl13 1-5 USK Anif
F 11/10/19 Cagliari 3-1 Pogon Szczecin1
S 11/10/19 SC Freiburg 0-0 Karlsruher SC
F 11/10/19 China U22 0-0 Indonesia U22
F 11/10/19 Jordan U23 0-1 Saudi Arabia U23
F 11/10/19 Armenia U18 1-5 Ukraine U18
F 11/10/19 Slovakia U193 2-1 Bosnia U192
F 11/10/19 Ukraine U17 5-0 Armenia U17
F 11/10/19 Korea U22 3-1 Uzbekistan U231
F 11/10/19 China U2312 2-0 Indonesia U23
F 11/10/19 France U19(N) 2-2 Belgium U19
F 11/10/19 Wales U193 1-3 Austria U192
F 11/10/19 Portugal U19 4-1 Italy U191
F 11/10/19 Iceland U19 1-1 Sweden U19
F 11/10/19 Holland U18 3-2 Belgium U18
F 11/10/19 Poland U19 2-5 England U18
F 11/10/19 Slovenia U212 2-2 England U213
F 11/10/19 Morocco1 1-1 Libya3
F 11/10/19 EgyptU231 1-1 South Africa U23
F 11/10/19 Hungary U211 1-4 Croatia U21
F 11/10/19 Uruguay2 1-0 Peru3
F 11/10/19 MVV Maastricht2 0-0 SC Cambuur
F 11/10/19 Barnsley U23 5-2 Birmingham City U23
F 11/10/19 Queens Park Rangers 4 3-3 Charlton U232
F 11/10/19 Israel U19 2-0 Moldova U19
F 11/10/19 Spain U192 1-0 Romania U194
F 11/10/19 Serbia U191 8-0 Lithuania U191
F 11/10/19 Latvia U19 2-8 Netherlands U19
F 11/10/19 Fredericia2 3-3 Silkeborg4
F 11/10/19 Newi Cefn Druids2 1-2 Newtown AFC4
F 11/10/19 Llanelli3 1-4 Ammanford2
S 11/10/19 Cwmamman United 0-0 Pontypridd
S 11/10/19 Goytre Utd 0-0 Swansea University
F 11/10/19 Dong Thap U213 1-1 Viettel FC U212
F 11/10/19 Hoang Anh Gia Lai U23 1-4 Hong Linh Ha Tinh U22
F 11/10/19 Dynamo Puerto FC 2-1 Universidad Central
F 11/10/19 Diamantes de Guayana2 1-4 Petroleros de Anzoat4
F 11/10/19 CA Furrial 6-1 Gran Valencia FC
F 11/10/19 Portland Timbers Res3 3-4 San Antonio1
F 11/10/19 Kampala City Council1 4-0 Onduparaka FC2
F 11/10/19 Tooro United2 1-2 BUL FC1
F 11/10/19 Armenia U211 2-0 Luxembourg U2111
F 11/10/19 Russia U213 2-2 Poland U213
F 11/10/19 Moldova U2115 2-1 Wales U213
F 11/10/19 Belarus U212 1-1 Norway U21
F 11/10/19 Bulgaria U212 0-1 Serbia U214
F 11/10/19 Estonia U214 2-1 Latvia U2113
F 11/10/19 Netherlands U214 4-2 Portugal U212
F 11/10/19 Switzerland U21 2-1 Georgia U213
F 11/10/19 Austria U215 3-0 Turkey U2125
F 11/10/19 Altai Phoenix1 1-1 Al-Thaid2
F 11/10/19 Dabba Al-Fujairah2 1-2 Masfut2
F 11/10/19 Dubba Al-Husun3 2-2 Al Oruba (UAE)11
F 11/10/19 Khor Fakkan 0-0 Ittihad Kalba2
F 11/10/19 Banni Yas13 3-3 Ajman3
F 11/10/19 Al Ain2 3-1 Al Nasr Dubai12
F 11/10/19 TSV Buchbach12 1-1 VfR Garching12
F 11/10/19 TSV 1860 Rosenheim1 1-1 FC Memmingen3
F 11/10/19 TSG Hoffenheim (Yout3 2-2 TSV Steinbach3
F 11/10/19 Orgryte U192 2-4 Halmstads BK U191
S 11/10/19 Mjallby AIF U19 0-0 Angelholms FF U19
F 11/10/19 UD San Fernando5 2-1 Union Viera19
F 11/10/19 AD Huracan U192 3-4 Union Viera CF U193
F 11/10/19 TJ Spartak Myjava1 4-1 FK Marcelova2
F 11/10/19 SFM Senec1 5-1 MFK Rusovce1
F 11/10/19 Tinex Sencur4 0-3 NK Brinje Grosuplje
F 11/10/19 Stenhousemuir1 3-2 Waterford United2
F 11/10/19 AS Kigali 2-2 Bugesera2
F 11/10/19 MFK Sinara Ekaterinb 2-1 TTG-Ugra Yugorsk Fut
F 11/10/19 Novali Futsal 2-1 Dynamo Samarra Futsa
F 11/10/19 ACS Dumbravita13 3-1 National Sebis2
F 11/10/19 ACS Poli Timisoara15 2-1 Corvinul Hunedoara3
F 11/10/19 ACS Viitorul Selimba 1-1 FC Ariesu Turda3
F 11/10/19 Astra Giurgiu II12 3-3 Unirea Bascov3
F 11/10/19 AFC Metalul Buzau2 0-1 Inainte Modelu4
F 11/10/19 CNS Cetate Deva13 0-1 FC U Craiova 1948 SA2
F 11/10/19 CS Sanatatea Servici2 2-0 CS Minaur Baia Mare1
F 11/10/19 Dacia Unirea Braila1 1-0 CS Faurei
F 11/10/19 Steaua Bucuresti 21 1-2 Mostistea Ulmu3
F 11/10/19 Ghiroda SI Giarmata 12 2-4 CS Viitorul Daesti3
F 11/10/19 FCM Alexandria3 3-1 CS Balotesti2
F 11/10/19 FC Botosani II1 1-1 SC Bacau1
F 11/10/19 Unirea Dej1 2-1 Luceafarul Oradea B2
F 11/10/19 Al-Sadd2 1-5 Al-Wakra1
F 11/10/19 Al-Ahli Doha2 2-0 Umm Salal2
F 11/10/19 Al Shahaniya1 0-3 Al Rayyan1
F 11/10/19 UTC Cajamarca Reserv2 0-1 Academia Deportiva C2
F 11/10/19 OKS Stomil Olsztyn1 1-1 LKS Nieciecza4
F 11/10/19 Puszcza Niepolomice1 0-2 Warta Poznan3
F 11/10/19 SC Weiz13 1-1 Wolfsberger AC Amate1
F 11/10/19 Sandecja Nowy Sacz2 4-4 Chojniczanka Chojnic4
F 11/10/19 UTC Cajamarca5 1-1 Academia Deportiva C3
F 11/10/19 Real Atletico Garcil1 2-0 Univ.Cesar Vallejo3
F 11/10/19 Inti Gas Deportes1 2-0 Deportivo Municipal2
F 11/10/19 FBC Melgar3 1-0 EM Deportivo Binacio2
F 11/10/19 Dep.San Martin3 2-3 Alianza Lima3
F 11/10/19 Rubio nu 0-0 RI 3 Corrales CF
F 11/10/19 Al-Suwaiq 0-0 Saham
F 11/10/19 Sohar Club13 1-0 Al-Nahda Muscat2
F 11/10/19 Muscat 1-1 Al Oruba Sur
F 11/10/19 Oman Club 1-1 Al-Seeb
F 11/10/19 Fnjaa 2-3 Alrstak12
F 11/10/19 Al-Nasr(OMA)2 1-1 Dhufar3
F 11/10/19 Capital FF (w) 3-2 Central Football W1
F 11/10/19 Skeid Oslo U193 2-1 Skedsmo U191
F 11/10/19 Al-Suqoor(KSA) 2-2 Wajj
F 11/10/19 Cruz Azul (w)3 4-0 Veracruz (w)2
F 11/10/19 Queretaro (w) 0-4 Atlas (w)
F 11/10/19 CD Albinegros Orizab1 0-2 Pioneros de Cancun3
F 11/10/19 Estudiantes Tecos13 2-3 Tepatitlan de Morelo12
F 11/10/19 Atletico Saltillo3 2-0 Mineros de Fresnillo12
F 11/10/19 CD Cruz Azul Hidalgo1 4-0 Club Canoneros Marin1
F 11/10/19 UA de Chihuahua13 2-0 CD Alacranes de Dura1
F 11/10/19 Wydad Temara3 1-0 Chabab Rif Hoceima1
F 11/10/19 Kawkab de Marrakech 1-0 Club Salmi
F 11/10/19 SCCM Chabab Mohamedi 2-1 Wydad Fes
F 11/10/19 USK US Sidi Kacem 1-2 KAC de Kenitra
F 11/10/19 Maghreb Fez 0-0 Racing Casablanca
F 11/10/19 Olympique Dcheira 2-1 Itihad Z. Khemisset
F 11/10/19 Chabab Atlas Khenifr 2-1 Chabab Ben Guerir
F 11/10/19 TAS de Casablanca 1-1 ASS Association Spor
F 11/10/19 Zejtun Corinthians 2-2 Pembroke Athleta1
F 11/10/19 Pieta Hotspurs 3-0 Vittoriosa Stars
F 11/10/19 Zebbug Rangers1 0-2 St. Andrews1
F 11/10/19 St. Georges 2-4 Lija Athletic
F 11/10/19 Fgura United6 3-4 Mqabba FC2
F 11/10/19 Naxxar Lions11 3-0 Qormi F.C3
F 11/10/19 Swieqi United 1-3 Qrendi1
F 11/10/19 ZFK Tiverija (w) 9-0 ZFK Top Gol (w)1
F 11/10/19 Atletico Huila Women1 2-1 CA Penarol Womens2
F 11/10/19 Deportivo Cuenca (w2 3-1 Estudiantes Caracas 3
F 11/10/19 Cerro Porteno (w)2 3-2 Colo Colo (w)11
F 11/10/19 Mundo Futuro (w) 1-10 Ferroviaria SP (w)
F 11/10/19 Sheriff YC3 2-1 Killester Donnycarne2
F 11/10/19 Al-Salibikhaet2 0-2 Al-Nasar
F 11/10/19 Al Gela1 3-3 Kazma13
F 11/10/19 Al-Qadsia SC2 1-1 Al Fahaheel SC2
F 11/10/19 Al Safa(KSA)1 1-0 Al-Orubah
F 11/10/19 Al-Rawdhah3 1-0 Al-Washm
F 11/10/19 Jubail 0-0 Afief
F 11/10/19 Al-Riyadh4 2-2 Al-Draih2
F 11/10/19 Al Anwar SA 0-0 Al Qaisoma
F 11/10/19 Al Drae 2-4 Al-Arabi(KSA)
F 11/10/19 Al Kholood 3-2 Al-Sharq
F 11/10/19 Arar FC 3-0 Hercue
F 11/10/19 Bidco United1 0-0 Administration Polic1
F 11/10/19 Northern Wanderers15 0-2 Modern Coast3
F 11/10/19 Vihiga United1 2-0 Kibera Black Stars2
F 11/10/19 Coast Stima1 3-2 St Josephs Youth15
F 11/10/19 FC Talanta1 0-1 Nairobi Stima1
F 11/10/19 Migori Youth2 2-0 Fortune Sacco2
F 11/10/19 Mount Kenya United3 2-1 Wu Shuru2
F 11/10/19 Muranga Seal 2-2 Kenya Police FC2
F 11/10/19 Nairobi Star City1 2-1 APS Bomet6
F 11/10/19 Vihiga Bullets2 0-0 Shabana FC3
F 11/10/19 Voscuore sendai Futs 1-5 Shonan Bellmare Futs
F 11/10/19 Hapoel Holon Yaniv13 1-1 Maccabi Kabilio Jaff3
F 11/10/19 FC Ironi Or Yehuda1 3-0 SC Maccabi Ashdod2
F 11/10/19 Maccabi Herzliya12 2-2 Shimshon Kafr Qasim14
F 11/10/19 Maccabi Shaarayim3 0-2 Hakoah Amidar Ramat 1
F 11/10/19 Hapoel Azor4 4-1 Maccabi Yavne1
F 11/10/19 Hapoel Kfar Shalem2 6-1 Hapoel Bikat Hayarde1
F 11/10/19 AS Nordia Jerusalem13 2-1 Hapoel Marmorek lron1
F 11/10/19 AS Ashdod 3-0 Maccabi Kiryat Gat2
F 11/10/19 Maccabi Ahi Nazareth13 1-2 Hapoel Bnei Sakhnin 1
F 11/10/19 Hapoel Ramat Gan2 0-1 Hapoel Rishon Lezion2
F 11/10/19 Hapoel Petah Tikva3 3-1 Hapoel Akko3
F 11/10/19 Ironi Nir Ramat HaSh6 0-2 Hapoel Katamon Jerus1
F 11/10/19 Hapoel Ashkelon1 0-1 Hapoel Umm Al Fahm5
F 11/10/19 Bnei Baqa United1 1-3 Hapoel Beit Sheany2
F 11/10/19 Beitar Ironi Maale A3 1-4 FC Beitar Yavne5
F 11/10/19 Hapoel Bnei Pardes12 4-3 Maccabi Neve Shaanan1
F 11/10/19 Hapoel Tirat Karmel16 1-1 Maccabi Nujeidat Ahm1
F 11/10/19 Maccabi Lroni Amisha4 2-4 MS Tseirey Taybe4
F 11/10/19 SC Shicun Hamizrah4 0-1 Maccabi Lroni Kiryat
F 11/10/19 MS Hapoel Yeroham2 1-0 Maccabi Ironi Netivo2
F 11/10/19 Maccabi Ironi Sderot6 2-4 Sport Club Dimona4
F 11/10/19 Ironi Modiin34 1-1 SC Beer Sheva2
F 11/10/19 Ahi Acre1 1-1 Beitar Nahariya2
F 11/10/19 Hapoel Kfar Qasm Shu3 4-1 Otzma FC Holon4
F 11/10/19 Ironi Beit Dagan1 1-0 Beitar Ramat Gan2
F 11/10/19 Shimshon Tel Aviv2 4-0 Hapoel Hod HaSharon2
F 11/10/19 MS Pardes Hana Karku14 2-1 Hapoel Bnei Musmus1
F 11/10/19 Maccabi Tamra 3-2 Hapoel Bnei Arrara A1
S 11/10/19 Maccabi Bnei Nahf 0-0 Maccabi Ahva Yarka
S 11/10/19 FC Tzeirey Tamra 0-0 Bnei Mamba Golan
S 11/10/19 Hapoel Ramot Menashe 0-0 Ihud Bnei Jat
S 11/10/19 Hapoel Kiryat Ono 0-0 Hapoel Qalansawe
S 11/10/19 Hapoel Bueine 0-0 FC Achva Kfar Manda
F 11/10/19 Fajr Sepasi3 2-1 Persepolis Pakdasht1
F 11/10/19 Navad Urmia3 2-0 Malavan12
F 11/10/19 Mes Rafsanjan1 4-0 Damash Gilan FC14
F 11/10/19 Oxin Alborz 1-1 Mes krman3
F 11/10/19 Sepidrood Rasht2 0-0 Khouneh Be Khouneh3
F 11/10/19 Baderan Tehran FC1 0-1 Shahrdary Arak3
F 11/10/19 Khooshe Talaee Sana 1 4-1 Arman Gohar Sirjan
F 11/10/19 Esteghlal Khozestan4 1-1 Qashqai Shiraz1
F 11/10/19 Maynooth University 0-0 Edenderry Town FC
S 11/10/19 St Patricks CY 0-0 Swords Celtic FC
S 11/10/19 Home Farm FC 0-0 Greystones
F 11/10/19 Longford Town2 1-1 Cabinteely FC2
F 11/10/19 Muba United 2-0 Persipra Prabumulih1
F 11/10/19 Putra Sinar Giri3 1-0 Nganjuk Ladang FC1
F 11/10/19 Setda Bontang1 2-0 Persikutim Kutai Tim1
F 11/10/19 Persekam Metro 4-1 Blitar Poetra FC1
F 11/10/19 Asifa FC2 1-1 Singhasari FC4
F 11/10/19 PS Bank Sumsel4 1-1 PS Palembang11
S 11/10/19 Persebun Pangkalanbu 0-0 Pulpis Adhyaksa FC
F 11/10/19 Bali United (W)1 0-1 Arema FC (W)
F 11/10/19 Persebaya Surabaya ( 1-5 Persipura Jayapura (
F 11/10/19 Ryntih SC4 2-2 Shillong Lajong FC12
F 11/10/19 Minerva Punjab FC4 1-0 Khalsa FC Chandigarh2
F 11/10/19 Sikh Regiment Centre3 0-2 Punjab Police Jaland12
F 11/10/19 Mizoram Police FC3 1-2 Electric Veng FC1
F 11/10/19 Ramhlun North FC1 1-3 Chhinga Veng FC1
F 11/10/19 ASK Ebreichsdorf4 0-0 SC Mannsdorf2
F 11/10/19 Karabakh Vienna1 2-0 SV Leobendorf3
F 11/10/19 FC Magna Wiener Neus11 2-6 Andelsbuch
F 11/10/19 Wiener SC1 2-1 Neusiedl2
F 11/10/19 SC Heerenveen (w)3 1-3 FC Twente Enschede (
F 11/10/19 VV Alkmaar (w)11 1-1 ADO Den Haag (w)1
F 11/10/19 Deportivo Mictlan5 1-0 CD Achuapa4
F 11/10/19 Koln (w)1 0-5 VfL Wolfsburg (w)1
F 11/10/19 Rot-Weiss Essen2 0-1 Fortuna Koln3
F 11/10/19 Astoria Walldorf6 2-2 Kickers Offenbach3
F 11/10/19 Bramfelder SV 2-3 Hamm United
F 11/10/19 TSV 1880 Wasserburg2 5-1 FC Ingolstadt 04 Am14
F 11/10/19 FC Oberneuland1 7-0 BTS Neustadt2
F 11/10/19 SC Victoria Hamburg14 5-3 TuS Osdorf
F 11/10/19 FC Suderelbe2 2-4 Niendorfer TSV1
F 11/10/19 Viktoria 89 Berlin2 3-0 Lichtenberg 472
F 11/10/19 TSV 1860 Munchen2 1-1 Unterhaching1
F 11/10/19 MFK Tyumen Futsal 8-3 MFC Ayat Futsal
F 11/10/19 MFK CPRF Futsal 6-5 EiPozo Murcia Turist
F 11/10/19 Miercurea Ciuc Futsa 2-1 BTS Rekord Bielsko-B
F 11/10/19 MVFC Berettyoujfalu 0-3 AFC Kairat Futsal
F 11/10/19 Leo Futsal 6-5 Omonia Futsal
F 11/10/19 FK Vytis Futsal 0-8 F.C.Barcelona Futsal
F 11/10/19 AC Sparta Praha Futs 5-1 Luxol St Andrews FC
F 11/10/19 MNK Novo Vrijeme Mak 4-2 KMF Shkupi Futsal
F 11/10/19 Gnistan Helsinki 5-3 Ilves Tampere II
F 11/10/19 Nadroga FC2 2-1 Savusavu2
F 11/10/19 Maardu Linnameeskond 11-0 Jogeva Wolves1
F 11/10/19 JK Poseidon1 2-1 FC Kose
F 11/10/19 Herlev1 0-1 KFUM Roskilde3
F 11/10/19 Helsingor 7-0 Skovshoved1
S 11/10/19 Fremad Amager 0-0 Herfolge Boldklub Ko
F 11/10/19 Sardice3 4-0 FK Nove Sady1
F 11/10/19 FK Chomutov2 1-1 FK Olympie Brezova3
F 11/10/19 FC Pisek 1-0 Stechovice2
F 11/10/19 St. Vincent Grenad1 2-2 Suriname1
F 11/10/19 Antigua Barbuda2 2-1 Guyana
F 11/10/19 USA 7-0 Cuba2
F 11/10/19 Bermuda 1-5 Mexico
F 11/10/19 Universidad de Chile3 4-1 Cobresal4
F 11/10/19 Wuhan three town2 3-1 Dalian Chanjoy11
F 11/10/19 BS Dynamic1 2-1 Bujumbura City1
F 11/10/19 Spain Beach Soccer 9-3 Mexico Beach Soccer
F 11/10/19 Solomon Islands Beac1 5-8 Italy Beach Soccer
F 11/10/19 Paraguay Beach Socce 0-3 Senegal Beach Soccer1
F 11/10/19 Ukraine Beach Soccer 4-5 Iran Beach Soccer
F 11/10/19 Japan Beach Soccer 7-2 Uruguay Beach Soccer
F 11/10/19 El Salvador Beach So 2-4 Russia Beach Soccer
F 11/10/19 Morocco Beach Soccer 1-9 Brazil Beach Soccer
F 11/10/19 Switzerland Beach So 10-9 United Arab Emirates
F 11/10/19 Marilia Ac 2-0 Fernandopolis/SP U23
F 11/10/19 Flamengo/RJ (w) 19-0 Bath bass RJ women (
F 11/10/19 Avai U195 2-1 Coritiba U193
F 11/10/19 Raca SC1 0-1 Goiatuba
F 11/10/19 Sport Club Recife PE3 2-0 Sao Bento3
F 11/10/19 Vila Nova3 1-1 Atletico Clube Goian2
F 11/10/19 Brasil de Pelotas1 1-0 Botafogo SP2
F 11/10/19 Oeste1 1-1 Ponte Preta3
F 11/10/19 Cuiaba1 1-3 Vitoria BA1
F 11/10/19 Guarani SP3 1-0 CRB AL3
F 11/10/19 Atletico GO (Youth)1 5-2 AE Olimpio U20
F 11/10/19 Goias U201 4-1 Aseev U204
F 11/10/19 Brasilis FC U20 0-0 Sao Jose EC U20
F 11/10/19 CA Taquaritinga SP U1 0-1 Inter Bebedouro SP Y3
F 11/10/19 EM Huanuni21 1-2 Municipal De Vinto1
F 11/10/19 Al-Hadd11 2-3 Al-Budaiya
F 11/10/19 Al-Tadhmon 2-1 Sitra1
F 11/10/19 Al-Hala1 0-1 Busaiteen1
F 11/10/19 Bahrain SC1 1-1 Al-Najma1
F 11/10/19 Excelsior Virton U212 1-3 Charleroi R
F 11/10/19 KFCO Wilrijk3 1-2 Westerlo
F 11/10/19 SC Mannsworth3 2-3 ASV 13 Vienna1
F 11/10/19 St.Polten Amateure 3-0 ASV Spratzern
F 11/10/19 SV Lafnitz II2 0-0 ASK Voitsberg3
F 11/10/19 USV Gnas4 1-2 SV Frauental4
F 11/10/19 Weinland Gamlitz4 2-4 SV Wildon3
F 11/10/19 Kremser SC2 2-1 Zwettl SC4
F 11/10/19 Langenrohr1 1-1 Ardagger3
F 11/10/19 SV Innsbruck3 3-1 SK St Johann2
F 11/10/19 Bad Schallerbach4 1-0 Union Perg3
F 11/10/19 SC Austria Lustenau 0-4 RW Rankweil
F 11/10/19 Kufstein12 2-0 SC Schwaz3
F 11/10/19 Adelaide United11 2-3 Sydney FC
F 11/10/19 Chaco For Ever2 4-0 Gimnasia C. Uruguay24
F 11/10/19 CA Guemes1 1-1 Sarmiento Resistenci4
F 11/10/19 River Plate1 2-0 Almagro13
F 11/10/19 Centro Espanol4 0-0 Deportivo Muniz4
F 11/10/19 Juventud Unida5 1-1 Defensores de Cambac3
F 11/10/19 Deportivo Paraguayo 1-2 Claypole2
F 11/10/19 Puerto Nuevo2 2-0 Sportivo Barracas2
F 11/10/19 Yupanqui1 0-1 Liniers1
F 11/10/19 CA Atlas2 2-1 Central Ballester1
F 11/10/19 Argentino de Rosario11 0-0 CA Lugano4
F 11/10/19 Excursionistas2 0-3 Sportivo Dock Sud4
F 11/10/19 Real Pilar11 2-2 Ferrocarril Midland2
F 11/10/19 San Martin Burzaco2 2-2 Berazategui3
F 11/10/19 Cork City2 3-2 UC Dublin14
F 11/10/19 Waterford United 2-0 Sligo Rovers
F 11/10/19 Derry City1 1-3 St. Patricks Athleti
F 11/10/19 Bohemians1 2-1 Dundalk2
F 11/10/19 Shamrock Rovers2 1-0 Finn Harps5
F 11/10/19 Rayo Vallecano3 2-1 Tenerife3