Livescore.az

Təqvim

<< | Oct 7 | Oct 8 | Oct 9 | Oct 10 | Oct 11 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 09/10/19 Figueirense SC U20 1-0 Parana Clube (Youth)
F 09/10/19 Hradec Kralove B U191 0-3 FK Usti nad Labem U12
F 09/10/19 FC Zurich 3-1 Spartaks Jurmala
F 09/10/19 Apollon Larissas1 1-3 Aris Thessaloniki1
F 09/10/19 Apollon Smirnis 3-1 Panahaiki-2005
F 09/10/19 RC Kinshasa2 1-0 AS Dauphins Noirs1
F 09/10/19 SC Heerenveen 1-0 AFC Ajax
F 09/10/19 Sile Yildizspor 0-0 Erzincanspor
F 09/10/19 Silivrispor 3-1 Wing Larsburg
F 09/10/19 Turgutluspor4 1-0 Payas BS 19754
F 09/10/19 Dai Lin Jissbon1 0-0 Elazig Belediyespor5
F 09/10/19 Tepecik Bld15 2-1 Korfez Bld.4
F 09/10/19 Karsiyaka 2-0 Tekirova Belediyespo13
F 09/10/19 AS Slimane 1-3 Club Africain
F 09/10/19 Trenkwalder Admira W1 1-1 Lafnitz1
F 09/10/19 Fanabe CF5 1-1 Tenerife C2
F 09/10/19 Sacramento Republic 3 3-4 FC Juarez1
F 09/10/19 China U221 2-0 Jordan U22
F 09/10/19 Singapore U231 0-3 United Arab Emirates3
F 09/10/19 England U19(N)1 1-3 France U19
F 09/10/19 Finland U192 0-1 Iceland U191
F 09/10/19 Bahrain 2-3 Azerbaijan1
F 09/10/19 Germany1 2-2 Argentina3
F 09/10/19 Ipswich U231 6-3 Bolton Wanderers U231
F 09/10/19 Crewe Alexandra U23 1-4 Watford U23
F 09/10/19 Centro Sportivo Alag2 1-0 Internacional RS2
F 09/10/19 Botafogo RJ4 3-1 Goias2
F 09/10/19 Fortaleza4 2-0 Chapecoense SC2
F 09/10/19 Bahia BA2 0-0 Sao Paulo1
F 09/10/19 Gremio (RS) 2-1 Ceara3
F 09/10/19 Santos1 2-0 Palmeiras12
F 09/10/19 Cruzeiro (MG)4 0-0 Fluminense RJ3
F 09/10/19 Stockport County2 2-1 Hartlepool United2
F 09/10/19 Germany U19 3-0 Andorra U192
F 09/10/19 Croatia U191 3-0 Kazakhstan U192
F 09/10/19 Azerbaijan U19(N)1 0-1 Norway U193
F 09/10/19 Czech Republic U19 6-0 San Marino Calcio U12
F 09/10/19 Hungary U1912 2-4 Georgia U193
F 09/10/19 Scotland U192 2-2 Belarus U1915
F 09/10/19 Vendsyssel1 0-2 Nordsjaelland1
F 09/10/19 Jove Espanol21 0-0 Sabadell13
F 09/10/19 CD Alcoyano1 2-2 Castellon4
F 09/10/19 Real Zaragoza U191 1-0 Korona Kielce U191
F 09/10/19 Yaracuy FC1 0-1 Caracas FC3
F 09/10/19 Deportivo La Guaira4 0-0 Mineros de Guayana5
F 09/10/19 Estudiantes Caracas 1 0-2 Deportivo Metropolit2
F 09/10/19 Deportivo Lara3 0-0 Zulia FC1
F 09/10/19 Estudiantes Merida F1 0-0 Carabobo FC2
F 09/10/19 Angostura FC3 1-2 Monagas SC3
F 09/10/19 Trujillanos 1-2 Academia Puerto Cabe4
F 09/10/19 Deportivo Tachira2 0-2 Zamora Barinas1
F 09/10/19 Lokomotiv Tashkent W 0-6 Sevinch Women1
F 09/10/19 Hartford Athletic1 4-0 Birmingham Legion1
F 09/10/19 Atlanta United FC II5 5-2 Bethlehem Steel3
F 09/10/19 Real Monarchs1 2-0 Orange County Blues 1
F 09/10/19 Villa Espanola U191 5-1 Atenas U192
S 09/10/19 La Luz U19 0-0 Plaza Colonia U19
F 09/10/19 Parque de Plata4 2-2 Oriental14
F 09/10/19 Artigas2 2-3 Rocha2
F 09/10/19 Centro Atletico Feni4 1-2 Boston River3
F 09/10/19 Club Atletico Progre5 2-1 Racing Club Montevid4
F 09/10/19 Uganda Police FC1 1-3 Vipers3
F 09/10/19 Mbarara City2 1-2 Ma Lu1
F 09/10/19 SC Villa4 2-1 Wakiso Giants FC12
F 09/10/19 Chernomorets Odessa 2 1-2 Krystal1
F 09/10/19 Vpk Agro Magdalinovk 5-1 Hirnik Kryvyi Rih
F 09/10/19 SC Tavriya3 1-1 Energiya N Kakhovka
F 09/10/19 Chayka Petropavlovsk2 1-2 FC Veres Rivne1
F 09/10/19 Obolon Brovar Kiev I3 0-3 Polissya Zhytomyr
F 09/10/19 FC Uzhgorod2 1-0 FC Kalush2
F 09/10/19 Nyva Ternopil16 2-1 FC Bukovyna chernivt15
F 09/10/19 Niva Vinica1 2-0 Podillya Khmelnytsky13
F 09/10/19 Real Pharma Ovidiopo3 1-0 MFK Mykolaiv II3
F 09/10/19 Alians Lypova Dolyna2 2-0 Nikopol-NPGU2
S 09/10/19 AC Rangers 0-0 Simba FC
F 09/10/19 Belgium U17 12-0 Liechtenstein U17
F 09/10/19 Poland U17 3-2 Macedonia U17
F 09/10/19 Wales U17 1-0 Slovenia U17
F 09/10/19 Netherlands U17 1-1 Kosovo U17
F 09/10/19 Liechtenstein U212 2-4 Slovakia U214
F 09/10/19 Karaman Belediyesi S1 3-0 Kizilcabolukspor1
F 09/10/19 Yeni Orduspor 0-0 Tokatspor
F 09/10/19 Cizrespor 0-0 Fethiyespor
F 09/10/19 Ofspor1 1-0 Agri 1970 Spor12
F 09/10/19 Bayburt Ozel Idare3 0-0 Bodrumspor3
F 09/10/19 Elazigspor 2-3 Kardemir Karabukspor
F 09/10/19 Belediye Vanspor 1-2 Usakspor
F 09/10/19 Serik Belediyespor2 2-2 Artvin Hopaspor16
F 09/10/19 Erzin Belediyespor4 0-0 Aksarayspor1
F 09/10/19 Cankaya FK 2-1 Manisaspor16
F 09/10/19 Duzcespor5 1-0 Sultanbeyli3
F 09/10/19 Erbaaspor S 2-1 Fatsa Belediyespor
F 09/10/19 Etimesgut Belediye S4 1-2 Ankarademirspor8
F 09/10/19 Kastamonuspor2 1-0 Kahramanmarasspor3
F 09/10/19 Kirsehir Koyhizmetle 2-2 Bandirmaspor
F 09/10/19 Zonguldak4 0-0 Hacettepe SK1
F 09/10/19 Eyupspor2 0-0 Ergene Velimese3
F 09/10/19 Tuzlaspor2 2-0 Nigde Belediyespor2
F 09/10/19 Inegolspor2 4-0 S.Urfaspor1
F 09/10/19 Kirklarelispor 0-0 Sariyer1
F 09/10/19 Manisa BB Spor 6-2 Anadolu Selcukluspor2
F 09/10/19 Sancaktepe Belediye 14 4-1 Duzyurtspor15
F 09/10/19 Corum Belediyespor 3-2 Bugsasspor
F 09/10/19 Kozan Spor FK 1-4 Erokspor
F 09/10/19 Tire 1922 Spor12 1-2 Catalca Spor4
F 09/10/19 Sakaryaspor2 1-0 Sivas Dort Eylul Bel4
F 09/10/19 Afjet Afyonspor2 3-2 Gumushanespor4
F 09/10/19 Batman Petrolspor 0-1 Diyarbakirspor
F 09/10/19 Yesilyurt Belediyesp 3-1 Bursa Niluferspor AS
F 09/10/19 Kelkit Belediye Hurr 2-3 Darica Genclerbirlig
F 09/10/19 Yeni Altindag BS12 0-2 Bayrampasa3
F 09/10/19 Yimpas Yozgatspor 1-1 Modafen Spor1
F 09/10/19 Muglaspor5 2-3 Pazarspor1
F 09/10/19 Golcukspor3 1-1 Osmaniyespor3
F 09/10/19 Halide Edip Adivarsp4 0-1 Nevsehirspor Genclik5
F 09/10/19 Nazillispor3 1-1 Somaspor2
F 09/10/19 TJ Družstevník 0-4 Slovan Sahy
F 09/10/19 Slavia13 0-3 Sokol Dolna Zdana1
F 09/10/19 CD Olimpic Xativa3 2-1 Crevillente3
F 09/10/19 CD La Virgen Del Cam4 0-0 Real Avila CF2
F 09/10/19 CD Mirandes B 0-3 Numancia B
F 09/10/19 Beroil Bupolsa3 2-1 CD Becerril1
F 09/10/19 Acero1 2-0 Silla CF3
F 09/10/19 UD Santa Marta2 1-1 CyDL Jupiter Leones3
F 09/10/19 Arandina2 1-2 Almazan1
F 09/10/19 CD Cristo Atletico1 0-0 Burgos Promesas
F 09/10/19 CD Ilopaneco23 3-3 CD San Pablo Municip7
F 09/10/19 Cadca 0-2 SKM Liptovsky Hradok1
F 09/10/19 MFK Zarnovica1 0-4 Jednota Banova1
F 09/10/19 Tatran Krasno nad Ky 0-0 Namestovo3
F 09/10/19 SK Pramen Kovacova1 0-0 MFK Lokomotiva Zvole2
F 09/10/19 Forres Mechanics 6-0 Fort William
F 09/10/19 Huntly 0-0 Formartine United
F 09/10/19 Keith 2-3 Brora Rangers
F 09/10/19 Lossiemouth 0-5 Buckie Thistle FC
F 09/10/19 Nairn County 2-1 Clachnacuddin12
F 09/10/19 Strathspey Thistle 0-1 Inverurie Loco Works
F 09/10/19 Turriff United 0-3 Deveronvale
F 09/10/19 FK Trayal Krusevac U12 1-3 FK Brodarac U1912
F 09/10/19 FK Zarkovo2 1-2 Semendrija 19244
F 09/10/19 FK Trajal Krusevac2 1-2 Zlatibor Cajetina4
F 09/10/19 FK Buducnost Dobanov3 0-1 Metalac Gornji Milan3
F 09/10/19 Novi Pazar 0-1 FK Backa Backa Palan6
F 09/10/19 Zemun5 0-0 Dinamo Vranje3
F 09/10/19 Radnicki Pirot3 0-1 Kabel Novi Sad4
F 09/10/19 Espoir FC3 0-1 Kiyovu FC2
F 09/10/19 Gicumbi FC2 0-1 Muhanga
F 09/10/19 Sunrise FC 0-0 Mukura15
F 09/10/19 Musanze FC1 0-0 Police FC Kibungo
S 09/10/19 Garhwal Heroes FC 0-0 Etincelles
F 09/10/19 Bron Radom2 2-2 Olimpia Zambrow2
F 09/10/19 Stallion Laguna FC 0-1 Green Archers United12
F 09/10/19 Kaya FC1 5-1 Mendiola FC2
F 09/10/19 Guay Leena 0-0 Sol de America
F 09/10/19 Start Kristiansand U 1-3 Bodo Glimt U191
F 09/10/19 Cliftonville Reserve2 5-0 Glentoran Reserves3
F 09/10/19 Linfield Reserves 3-1 Crusaders Reserves6
F 09/10/19 Glenavon Reserves 6-1 Larne Reserves1
S 09/10/19 Dungannon Swifts Res 0-0 Warrenpoint Town Res
F 09/10/19 Birkirkara (w) 8-0 Hibernians (w)
F 09/10/19 Leon U202 3-4 Chivas Guadalajara U12
F 09/10/19 Gamba Osaka 2-1 Consadole Sapporo1
F 09/10/19 Kawasaki Frontale2 3-1 Kashima Antlers1
F 09/10/19 Waterhouse FC2 2-1 Siti Worley Garden J13
F 09/10/19 Taranto Sport2 2-0 Audace Cerignola2
F 09/10/19 FC Savoia 19081 3-0 A.S Andria Bat2
F 09/10/19 Ligorna3 4-3 TSV Klausdorf13
F 09/10/19 ACD Campodarsego3 2-1 US Adriese14
F 09/10/19 Ciliverghe Mazzano3 1-2 US Folgore Caratese12
F 09/10/19 Mezzolara11 2-1 ASD Savignanese2
F 09/10/19 US Inveruno1 3-2 ASD Brusaporto2
F 09/10/19 Asd Pineto Calcio2 1-0 AS Ostia Mare2
F 09/10/19 Carpi1 2-0 Carrarese4
F 09/10/19 Monza4 4-1 Renate AC1
F 09/10/19 SudTirol3 0-1 Feralpisalo3
F 09/10/19 Sambenedettese2 0-2 Fermana3
F 09/10/19 Novara1 0-1 Alessandria2
F 09/10/19 Robur Siena S.S.D.1 2-0 Pontedera1
F 09/10/19 AC Monopoli3 3-2 Francavilla14
F 09/10/19 Potenza2 4-1 Rende1
F 09/10/19 Mes Shahr-e Babak1 1-0 Naft Gachsaran2
F 09/10/19 Shohada Babolsar2 1-1 Shahrdari Bam4
F 09/10/19 Besat Kermanshah FC2 1-0 Shahrdari Bandar Abb3
F 09/10/19 Kheybar Khorramabad2 1-0 Shahid Ghandi2
F 09/10/19 Sardar Bukan FC1 2-0 Naft Omidiyeh1
F 09/10/19 Melli Hafari 1-1 Chooka Talesh2
F 09/10/19 Liffeys Pearse5 0-2 Bangor Celtic2
F 09/10/19 Malahide United3 2-0 Crumlin United2
F 09/10/19 Newbridge Town1 3-1 Cherry Orchard110
F 09/10/19 Fearless Persekabtas3 3-0 Sultan Muda FC
F 09/10/19 Persija Jakarta (w) 2-1 Persib Bandung (W)1
F 09/10/19 Persipura Jayapura ( 2-0 Bali United (W)
F 09/10/19 PS TIRA (w)2 7-0 PSIS Semarang (W)1
F 09/10/19 Persebaya Surabaya U2 3-1 PSIS Semarang U201
F 09/10/19 PS Barito Putera U201 2-0 Bhayangkara FC U203
F 09/10/19 Khalsa FC Chandigarh1 0-4 BSF FC1
S 09/10/19 SGHS FA 0-0 Dalbir Football Acad
F 09/10/19 Ramhlun North FC2 1-4 Mizoram Police FC1
F 09/10/19 Chhinga Veng FC1 2-1 Electric Veng FC1
F 09/10/19 FC Goa Development I 3-0 Corps of Signals1
F 09/10/19 Eston Villa II 3-0 FC Otepaa
S 09/10/19 Happy Valley (R) 0-0 Biu Chun Rangers Res
S 09/10/19 R F Reserves 0-0 TSW Pegasus Reserves
S 09/10/19 Lee Man FC Reserves 0-0 Yuen Long Reserve
S 09/10/19 Southern District Re 0-0 Eastern (R)
F 09/10/19 Club Aurora2 0-0 CD Sansare16
F 09/10/19 C.S.D. Comunicacione14 2-3 Petapa3
F 09/10/19 CSYD Carcha1 2-0 Deportivo Catocha1
F 09/10/19 Deportivo San Pedro3 2-0 Chimaltenango FC5
F 09/10/19 Nueva Concepcion2 3-1 Suchitepequez5
F 09/10/19 CSD Solola7 2-2 Quiche FC6
S 09/10/19 Deportivo Reu 0-0 Deportivo Chiantla
F 09/10/19 Anagennisi Giannitsa7 1-0 Niki Agkathias2
F 09/10/19 Makedonikos 2-0 Thiella Sarakinon4
F 09/10/19 Almopos Arideas3 1-0 Astrapi Mesopotamia3
F 09/10/19 Nea Kallikrateia3 2-2 Edessaikos1
F 09/10/19 Posidonas Neas Micha4 1-0 Thermaikos Thermis6
F 09/10/19 AO Chaidari FC2 4-0 Kamatero1
F 09/10/19 Kentavros Vrilission4 1-1 Ilioupoli7
F 09/10/19 Thiseas Neas Makris12 4-2 Anoiksi2
F 09/10/19 Doxa Agias Annas2 0-3 AC Pathiakakis1
F 09/10/19 Aris Voulas FC4 0-1 Kyanos Astir Varis6
F 09/10/19 Oleniakos1 0-1 Leon Alissou1
F 09/10/19 Marko3 3-0 AS Niki Drosias2
F 09/10/19 AO Atlantis2 4-1 Kapandriti4
F 09/10/19 Olympiakos Agiou Ste3 2-0 Thyella Rafinas1
F 09/10/19 Koropi 4-1 Olympiacos Vari1
F 09/10/19 AO Artemis2 2-2 Nikites Anthousas4
F 09/10/19 FSV 08 Bissingen3 3-3 SSV Ulm 184612
F 09/10/19 RSV Meinerzhagen2 4-1 Sportfreunde Lotte5
F 09/10/19 SG Barockstadt1 1-3 FSV Frankfurt2
F 09/10/19 Bocholt FC1 0-0 Wuppertaler1
F 09/10/19 FSV Duisburg5 2-4 TSV Meerbusch3
F 09/10/19 Rather SV2 0-2 TVD Velbert3
F 09/10/19 BSV Menden3 1-1 Adams Sam Beek23
F 09/10/19 SpVg Hagen2 1-1 SC Neheim1
F 09/10/19 Espoo (w) 0-4 PK-35 Vantaa (w)
F 09/10/19 Nadi FC1 0-2 Rewa FC2
F 09/10/19 Lautoka1 0-2 Ba13
F 09/10/19 Nadi FC4 1-0 Nasinu FC14
F 09/10/19 Tailevu Naitasiri1 1-1 Seaqaqa FC1
F 09/10/19 Lautoka1 7-3 Tavua FC1
F 09/10/19 Suva FC 2-1 Rewa FC
F 09/10/19 Chichester City (w) 1-4 Portsmouth (w)
F 09/10/19 Watford (w)1 3-1 Milton Keynes Dons (2
F 09/10/19 JK Piraaja Tallinn1 1-4 FC Kuressaare II1
F 09/10/19 Joker Raasiku3 5-4 Raplamaa12
F 09/10/19 Corby Town13 2-1 Barton Rovers
F 09/10/19 Bracknell Town2 2-0 Hanwell Town
S 09/10/19 Club Sport Emelec 0-0 Liga Dep. Universita
F 09/10/19 AB Tarnby U21 3-0 Nykobing U211
F 09/10/19 Fraserburgh - Rothes
F 09/10/19 Limon FC2 1-0 Herediano2
F 09/10/19 Cartagines Deportiva6 2-2 Perez Zeledon17
F 09/10/19 Guadalupe FC3 1-0 Universidad de Costa24
S 09/10/19 ADR Jicaral 0-0 Deportivo Saprissa
F 09/10/19 Walter Ferretti - Jalapa
F 09/10/19 Atletico Junior Barr3 3-0 Deportivo Cali4
F 09/10/19 Independiente Santa 2 0-0 Atletico Huila7
F 09/10/19 Envigado FC2 2-0 Jaguares de Cordoba2
F 09/10/19 Alianza Petrolera5 2-2 Deportivo Pasto
F 09/10/19 Deportes Tolima2 2-0 Millonarios14
F 09/10/19 America de Cali14 2-0 Union Magdalena15
F 09/10/19 Aguilas Doradas2 0-0 La Equidad
F 09/10/19 HFX Wanderers FC2 1-1 Pacific FC2
F 09/10/19 Vitalo1 0-0 Aigle Noir1
F 09/10/19 Marcilio Dias SC4 1-0 Figueirense3
F 09/10/19 Brasil de Pelotas RS1 2-0 Sapucaiense U1912
F 09/10/19 Santa Cruz RS U193 4-2 Nova Prata U193
F 09/10/19 Avenida RS32 1-1 CE Lajeadense17
F 09/10/19 Sao Paulo (Youth)1 5-0 Gremio (Youth)2
F 09/10/19 Figueirense U192 2-1 Parana PR/U195
F 09/10/19 Fluminense SC2 2-2 Brusque FC2
F 09/10/19 Morrinhos FC1 1-0 Trindade AC1
F 09/10/19 Aparecida GO4 1-2 Jaragua EC4
F 09/10/19 Atletico Tubarao SC2 1-1 Almte Barosso SC13
F 09/10/19 Avai XI4 4-2 Joinville SC2
F 09/10/19 CR Flamengo (RJ) (Y12 2-1 Vasco da Gama U203
F 09/10/19 Bahia (Youth)3 1-0 Corinthians Paulista1
F 09/10/19 Sport Club Recife (Y3 1-0 Retro FC Brasil U201
F 09/10/19 Aparecidense U202 0-1 Vila Nova (Youth)3
F 09/10/19 Anapolis FC1 4-1 AE Jataiense1
F 09/10/19 CD Torre Fuerte2 5-0 Universitario de Ben2
F 09/10/19 Real Santa Cruz 5-0 Deportivo Kivon
F 09/10/19 Mariscal Sucre3 5-1 San Joaquin Gota de 11
F 09/10/19 Nacional Senac2 5-0 GB Municipal Tarija1
F 09/10/19 CA Atlanta Reserves1 2-0 Barracas Central Res2
F 09/10/19 Defensores de Belgra3 1-0 All Boys Reserves1
F 09/10/19 Villa Dalmine Reserv3 1-0 Nueva Chicago Reserv2
F 09/10/19 General Lamadrid Res1 0-0 Canuelas FC Reserves2
F 09/10/19 Tigre Reserves1 4-0 CA Estudiantes Caser12
F 09/10/19 Acassuso Reserves1 5-1 JJ Urquiza Reserves3
F 09/10/19 Argentino Quilmes Re3 1-1 Los Andes Reserves2
F 09/10/19 CA Ituzaingo Reserve3 0-3 Deportivo Merlo Rese3
F 09/10/19 Lujan Reserves1 0-1 Argentino Merlo Rese1
F 09/10/19 Sarmiento Junin Rese3 4-1 Almagro Reserves2
F 09/10/19 Sportivo Italiano Re 1-2 Deportivo Espanol Re1
F 09/10/19 Atletico Fenix Reser1 0-0 Tristan Suarez Reser
F 09/10/19 Amedspor 0-0 Samsunspor
F 09/10/19 Tarsus Idman Yurdu3 1-0 Pendikspor1
F 09/10/19 CA Brown de Adrogue 1 2-1 Chacarita Juniors Re
F 09/10/19 Talleres Remedios Re1 1-2 CA San Telmo Reserve3
F 09/10/19 Villa San Carlos Res2 0-1 CA San Miguel Reserv2
F 09/10/19 CS Dock Sud Reserves13 1-1 Victoriano Arenas Re2
F 09/10/19 Defensores Unidos Re3 0-3 CSD Flandria Reserve2
F 09/10/19 Real Pilar Reserves2 1-1 El Porvenir Reserves3
F 09/10/19 Platense Reserves 1-1 Deportivo Riestra Re2