Livescore.az

Today Games

Order by:
Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 06:22:26 Change ]
90+' ABC RN 2 1-0 Botafogo RJ 1
90+' Atletico Nacional Medellin 2 4-1 Libertad 1
90+' Palmeiras 1 3 1-1 Defensa Y Justicia 2
90+' Goias 1 2 1-1 Aparecidense GO 3
90' America FC Natal RN 1 0-1 Cruzeiro (MG) 2
90' Sport Club Recife PE 2 3-0 Vitoria PE 1
89' Sao Paulo 3-2 Guarani SP 1
87' Aimore RS 1 2 1-4 Internacional RS 1 1
80' Leones 3 1-3 Real Santander 2
66' Real Madriz FC 0-0 Managua FC
63' CSyD Sacachispas 2 0-0 C.S.D. Comunicaciones
62' Ituano SP 1 0-1 Botafogo SP 1
17' Pumas Tabasco 0-0 Cancun FC
22' FC Juarez 0-0 Tigres UANL
23:30 Wadi Degla SC - Al-Ittihad Alexandria
23:30 EL Masry - Talaea EI-Gaish
23:30 Guayaquil SC - CD El Nacional
23:00 Manchester United - Granada CF
23:00 Villarreal - Dinamo Zagreb
23:00 AS Roma - AFC Ajax
23:00 Slavia Praha - Arsenal
23:00 Al Hilal - OTMK Olmaliq
23:00 FC Istiklol Dushanbe - Al Ahli(UAE)
23:00 Al-Salmiyah - Kazma
23:00 Al-Sahel - Khaitan
23:00 Bisha FC - Al Kholood
23:00 Al Gela - Al-Yarmouk
23:00 Al-Ttadamon(KUW) - Al-Salibikhaet
23:00 Sousa PB - Botafogo PB
23:00 IR Reykjavik (w) - Fjolnir (w)
23:00 Operario MS - Novoperario MS
22:50 Abha - Al-Ameade
22:45 Wingate Finchley - Worthing
22:30 UE Santa Coloma - Penya Encarnada
22:30 AE Jataiense - Anapolis FC
22:30 Brasiliense - Ceilandia DF
22:30 FC Santa Coloma - Atletic Club D Escaldes
22:00 Rotherham United - Coventry City
22:00 Partick Thistle - Montrose
22:00 Clyde - Dumbarton
22:00 Stranraer - Stenhousemuir
22:00 Al-Ahli Doha - Al Mesaimeer Club
22:00 Atletico Union Guimar - CD Vera
22:00 ASEC MIMOSAS - Racing Club Abidjan
22:00 Capital CF - SE Santa Maria
22:00 Capie Warrero - Comercial-SP
21:45 Al Duhail - Al Shorta
21:00 Randers FC - Aarhus AGF
21:00 Elva - JK Tallinna Kalev
21:00 Tartu JK Maag Tammeka B - Tallinna FC Levadia B
21:00 FC Nomme United - Paide Linnameeskond B
21:00 Parnu JK - Flora Tallinn II
21:00 Lafia Club de Bamako - Stade Malien de Bamako
20:30 MTK Hungaria - Fehervar Videoton
20:30 PFK Montana - Lokomotiv Plovdiv
19:59 Alianza Atletico Sullana - Inti Gas Deportes
19:59 Bursaspor - Bandirmaspor
19:59 Shahr Khodrou - Zob Ahan
19:59 CFR Cluj - FC Steaua Bucuresti
19:59 Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates
19:00 Chernomorets Novorossiysk - Anzhi Makhachkala
19:00 OKC Energy FC - Austin Bold
19:00 Racing de Bafoussam - Renaissance Ngoumou
18:30 Sonderjyske - Midtjylland
18:00 Ararat Yerevan - FC Noah
18:00 GIF Sundsvall U21 - Djurgardens U21
18:00 Sputnik 2 - FC Isloch Reserves
18:00 Lion Blesse - AS Fap
18:00 Litex Lovech - Septemvri Sofia
18:00 Ludogorets Razgrad II - Yantra Gabrovo
18:00 FC Sozopol - Septemvri Simitli
17:30 Persija Jakarta - PSM Makassar
17:30 FC Timisoara - Rapid Bucuresti
17:30 SOL FC Abobo - Societe Omnisports De L Armee
17:30 Bouake FC - Tanda
17:20 Nasaf Qarshi - Termez Surkhon
17:20 Sogdiana Jizak - Mashal Muborak
17:00 AC Monopoli - US Casertana 1908
17:00 Osmanlispor FC - Altay Spor Kulubu
17:00 Baroka FC - Kaizer Chiefs
17:00 Codru Lozova - FC Sfintul Gheorghe
17:00 Legion Dynamo - FC Tuapse
17:00 Druzhba Maykop - FK Forte Taganrog
17:00 FK Biolog - Stavropolye-2009
17:00 Foncha Street Bamenda - Aigle Royal Menoua
17:00 Unisport Bafang - OFTA of Kribi
17:00 Ihefu SC - Mbeya City
17:00 Polisi Tanzania FC - Namungo FC
17:00 Nyamityobora FC - Proline FC
17:00 Gaddafi FC - Blacks Power FC
17:00 Mbale Heroes - Arua Hill SC
16:30 SK Prostejov - Vysocina jihlava
16:00 Ankarademirspor - Sancaktepe Belediye Spor
16:00 Corum Belediyespor - Usakspor
16:00 Ergene Velimese - Amedspor
16:00 Inegolspor - Erzincanspor
16:00 Kocaelispor - S.Urfaspor
16:00 Manisa BB Spor - Hacettepe SK
16:00 Nigde Belediyespor - Kahramanmarasspor
16:00 Sariyer - Zonguldak
16:00 Kastamonuspor - Tarsus Idman Yurdu
16:00 Pendikspor - Kirsehir Koyhizmetleri
16:00 Serik Belediyespor - Sakaryaspor
16:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor - Mamak FK
16:00 Turgutluspor - Belediye Vanspor
16:00 Etimesgut Belediye Spor - Kirklarelispor
16:00 Kardemir Karabukspor - Pazarspor
16:00 Elazigspor - Bodrumspor
16:00 Samtredia - FC Saburtalo Tbilisi
16:00 Krasnodar III - Inter Cherkessk
16:00 FK Kuban Kholding - Urozhay Krasnodar
16:00 Oud Heverlee Leuven II (w) - Gent B (w)
16:00 Dinaz Vyshgorod - Podillya Khmelnytskyi
15:30 Chelsea U18 - Everton U18
15:15 Kuruvchi Kokand Qoqon - Metallurg Bekobod
15:00 Anadolu Selcukluspor - Eyupspor
15:00 Bayburt Ozel Idare - Bursa Niluferspor AS
15:00 FC Avan Academy - Shirak
15:00 FC Yessentuki - FK Makhachkala
15:00 FK Chigatoy - FK G ijduvon
15:00 Al Horiyah U21 - Al Nawaeir U21
15:00 Al-Mohafza U21 - Al Karamah U21
15:00 Al Taliya SC U21 - Al Ittihad (Youth)(SYR)
15:00 Hutteen U21 - Al-Shorta Damascus U21
15:00 Al-Wathbah U21 - Al-Majd U21
15:00 Al Wahda Damascus U21 - Tishreen (Youth)
15:00 Jableh SC U21 - Al Jaish Damascus U21
15:00 Pyunik B - Lernayin Artsakh
15:00 FC Vitebsk Reserves - FC Slutsk Reserves
14:30 Boluspor - Umraniyespor
14:30 FC Abdish-Ata Kant - Neftchi Kochkor
14:00 FC Floresti - Dinamo-Auto
14:00 Afjet Afyonspor - Hekimoglu Trabzon
14:00 Buxoro FK - Istiklol Fergana
14:00 PVF Vietnam U19 - college JMG U19
13:50 St George Saints - Western NSW Mariners FC
13:30 Rebels FC - Mohammedan SC
13:00 Lviv U21 - PFC Oleksandria U21
13:00 Concordia Chiajna U19 - Steaua Bucuresti U19
13:00 Musgrave Reserves - Burleigh Heads Reserves
13:00 Tally Valley Reserves - Nerang B Reserves
13:00 North Macedonia U19 - Montenegro U19
12:00 DYES - Tilak Memorial
10:45 Sagolband United - KIYC
10:45 KLASA - Neroca
01:00 Guairena - Olimpia Asuncion
01:00 Cerro Porteno - Libertad
01:00 River Plate (PAR) - Sol de America
F15/04 13:00 Sparta Praha B 4-3 Slovan Liberec
F14/04 22:45 Tre Fiori 3-1 Cailungo
F14/04 22:00 Aguilas CF 1 5 2-1 FC Cartagena B 2 2
F14/04 22:00 Las Palmas C 3 3-2 Villa Santa Brigida 4
F14/04 22:00 Al Wihdat Amman 1 0-0 Al-Nasr(KSA)
F14/04 22:00 CD Achuapa 2 1-1 Xelaju MC 5
F14/04 22:00 Al-Sadd 1-1 Foolad Khozestan 2
F14/04 22:00 HB Torshavn 6-1 IF Fuglafjordur 1
F14/04 22:00 Etoile Carouge 2 0-1 FC Sion U21 2
F14/04 22:00 Africa Sports 1 1-1 San Pedro FC 2
F14/04 22:00 Coria CF 2 1-1 Conil CF 3
F14/04 22:00 Al-Sharjah 2 1-0 Al Quwa Al Jawiya 1 2
F14/04 22:00 Vikingur Gotu 2 1-2 KI Klaksvik 3
F14/04 22:00 Aguilas UP 1 2-1 FC Cartagena B 2
F14/04 22:00 Central SC 1-1 Afogados da Ingazeira FC 1
F14/04 22:00 Vera Cruz PE 1 2-0 Salgueiros AC 3
F14/04 22:00 Juventud Retalteca 3 1-1 Capitalinos FC 2
F14/04 22:00 NSI Runavik 1 4-2 B36 Torshavn
F14/04 22:15 Academia Deportiva Cantolao 2 0-2 Cienciano 7
F14/04 22:30 CD San Fernando de Henares 1 0-1 CD El Alamo
F14/04 22:30 Deportivo Laferrere 6 3-1 Victoriano Arenas 1 3
F14/04 22:30 Rapid Vienna (Youth) 1 2-5 FC Blau Weiss Linz 1
F14/04 22:30 Ituzaingo 4 2-1 Ferrocarril Midland 3
F14/04 22:30 Ipora EC 1 0-0 Vila Nova 4
F14/04 22:30 Berazategui 3-1 El Porvenir 1 2
F14/04 22:30 SE do Gama 1-1 AA Luziania 2
F14/04 22:30 Claypole 2 1-1 General Lamadrid 2
F14/04 22:30 CA Taguatinga DF 3 0-0 Sociedade Esportiva Unai DF 2
F14/04 22:35 AL-jeel 3 0-1 Al-Jabalain 2
F14/04 22:30 Inter Club Escaldes 2 1-2 Sant Julia 3
F14/04 22:45 Entai Ravi Tucci 0-1 Tre Penne
F14/04 22:45 SP Cosmos 1-2 S.S Pennarossa
F14/04 22:45 Picos 1 3 1-1 Altos/PI 5
F14/04 22:45 Tiradentes/PI 5 1-0 River PI 4
F14/04 22:45 Al-Draih 0-1 Al-Thuqbah
F14/04 23:00 AD Atletica Gloriense 0-0 Boca Juniors SE
F14/04 23:00 Borussia Dortmund 1 1-2 Manchester City
F14/04 23:00 Al-Hazm 2 1-0 Al-Shoalah
F14/04 23:00 Liverpool 2 0-0 Real Madrid 1
F14/04 23:00 Costa Rica MS 1 4 1-1 Comercial-MS 2
F14/04 23:00 Deportivo Sanarate 2 1-1 Antigua GFC 1 4
F14/04 23:05 Boa Esporte Clube 1 1 1-4 Tombense
F14/04 23:00 Rio Branco PR 1 1-1 Londrina PR 2
F14/04 23:00 Al Fahaheel SC 3 0-3 Al-Qadsia SC 1
F14/04 23:10 Arar FC 1-0 Al-Nojoom
F14/04 23:30 Liga Dep. Universitaria Quito 2 1-0 Manta FC 3
F14/04 23:30 Zamalek 3 3-1 Haras El Hedoud 1
F14/04 23:30 EL Ahly 1 2-1 Al Nasr Cairo
F14/04 23:30 Pyramids FC 1-1 Misr Elmaqasah 1
F14/04 23:30 Nacional(AM) 1-2 Joao Carlos(JC) AM
F15/04 00:00 Veraguas FC Reserves 2 0-0 Universidad de Panama 1 3
F15/04 00:00 Chacaritas SC 4 1-0 CD Puerto Quito 1
F15/04 00:00 Pottu Via Ho 2 1-2 Club Atletico Porteno 3
F15/04 00:00 CD Independiente Juniors 2 2-0 Gualaceo SC 4
F15/04 00:30 Sport Huancayo 3 0-0 Alianza Lima 3
F15/04 00:30 Llaneros FC 2 0-0 Real Cartagena 1
F15/04 00:50 AD Confianca 1 2-1 CS Sergipe 3
F15/04 01:00 Alianza FC Panama Reserves 1 2 1-0 CD Arabe Unido Reserves 1 4
F15/04 01:00 Real Xolotlan 2 1-3 America JDE 3
F15/04 01:00 CSD Municipal 1 3-0 Malacateco 1 1
F15/04 01:00 San Marcos FC 1 5 1-2 Deportivo Masaya 2
F15/04 01:00 Gutierrez Nicaragua 3 1-2 Matiguas FC 2
F15/04 01:00 Guastatoya 2 5 1-1 Santa Lucia Cotzumalguapa 1 5
F15/04 01:15 Alianza FC San Salvador (w) 2 1-3 Municipal Limeno (w) 1
F15/04 02:00 SD Panama Oeste Reserves 4 1-0 Herrera FC Reserves 4
F15/04 02:00 SD Atletico Nacional 3 1-1 Atletico Chiriqui B 2
F15/04 02:00 America MG 1-1 Ferroviario CE 2
F15/04 02:00 Leones Negros 1 1-1 Alebrijes de Oaxaca 1
F15/04 02:00 Universidad Catolica 1 2 2-3 Club Sport Emelec 3
F15/04 02:00 Toronto FC 3 2-1 Club Leon 1
F15/04 02:15 Gremio (RS) 1 6 1-2 Independiente Jose Teran 2
F15/04 02:15 Centro Atletico Fenix 2 0-2 Torque 1 2
F15/04 02:30 Valledupar FC 2 2-0 Universitario de Popayan 3
F15/04 02:30 Vitoria BA 3 0-1 DOS Meyer 3
F15/04 03:00 Racing Club Aruba 3 7-0 SV La Fama 1
F15/04 03:00 Univ.Cesar Vallejo 2 2-1 Carlos Manucci 1 1
F15/04 03:00 Panama City FC 7 2-0 Sporting San Miguelito Reserves 3
F15/04 03:00 Sao Caetano 1 0-2 Gremio Novorizontin 2
F15/04 03:00 Orlando Pride (w) 1 0-1 Sky Blue FC (w) 2
F15/04 03:00 Treze Campina Grande PB 3 4-0 Atletico Cajazeirense PB 1 3
F15/04 03:35 Moto Club Sao Luis MA 2 2-1 Sampaio Correa 4
F15/04 04:05 Venados FC 1 0-1 CF Atlante 1
F15/04 04:00 Independiente Santo Tome 2 2-0 Nacional Santa Fe 3
F15/04 04:10 San Martin San Juan 2 2-2 Racing Club 2
F15/04 04:15 Club America 1 0-1 CD Olimpia 4
F15/04 04:15 Philadelphia Union 1 4-0 Deportivo Saprissa 1
F15/04 04:00 Perez Zeledon 3 1-1 AD Grecia 3
TBD15/04 00:00 Luverdense - Sociedade Acao
P15/04 20:00 FC Maardu - JK Welco Elekter
P15/04 02:00 Portuguesa Desportos - Oeste
P15/04 01:30 Olancho FC - CD Inter el Triunfo
P15/04 01:30 Club Atletico Tigre - Independiente
P15/04 00:00 Alftanes (w) - Hamar Hveragerdi (w)
P15/04 00:00 XV de Piracicaba - Taubate
P15/04 00:00 Marilia Ac - Batatais
P14/04 23:00 Union Santa Fe - Colon de Santa Fe
P14/04 23:00 Operario FC MS - Novoperario MS
P14/04 23:00 Audax Sao Paulo - AA Portuguesa Santista
P14/04 23:00 AE Velo Clube SP - Red Bull Brasil SP
P14/04 23:00 Penapolense - Linense(BRA)
P14/04 22:59 Azuriz FC - Parana PR
P14/04 22:45 Havant Waterlooville - Bath City
P14/04 22:00 Alcobendas Sport - Real Aranjuez CF
P14/04 22:00 Lucena CF - Xerez Deportivo FC
P14/04 22:00 Ah so Santa SP - Rio Claro
P14/04 22:00 EC Sao Bernardo/SP - Atibaia
P14/04 22:00 Sertaozinho - Juventus SP
P14/04 22:00 Monte Azul SP - Sao Bernardo
P14/04 22:00 Olimpia SP - Bandeirante
P14/04 22:00 Desportivo Brasil SP - Rio Preto SP
P14/04 22:00 Nacional SP - Barretos SP
P14/04 22:00 Primavera - Esporte Clube Sao Jose SP
P14/04 22:00 CA Votuporanguense SP - Noroeste